FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Basquash!
Wersja do druku
Progeusz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2012
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2012, 01:24   Basquash!

Szerzenia miłości w fandomie wobec niedocenianych perełek, odcinek drugi.

Co było najlepsze w 2009 roku? Chyba najbardziej zaniedbane anime wśród fanów M&A...
BASQUASH!


Fenomenalne tła (jak widać na załączonym obrazku, poziom utrzymuje się przez całe anime)
Świetna muzyka, szczególnie w czasie występów Eclipse (wszystkie 3 są cudowne, a Rouge mogę słuchać bez końca <3)
Całkiem fajne postaci (mój fav to Alan Naismith), które niby nie wyróżniają się jakaś specjalną oryginalnością, ale są naprawdę przyjemne :)
Sporo epic momentów - nie, nie nadużywam tego pojęcia, nie mówię o czymś takim jak Sora no Otoshimono Ending 2, czy Johnny z Edena, a czymś, przy czym naprawdę się czuje moc wydarzeń, kiedy przechodzi po plecach ten miły dreszczyk.
Niekonwencjonalny pomysł z mechami grającymi w kosza, który w ostatecznym rozrachunku okazuje się trafiony ;)
Tła <3
Świetne seiyuu: http://myanimelist.net/anime/5675/Basquash!/characters
Mówiłem o tłach? :P

Podejrzewam, że anime zostało zlekceważone z racji tego, że to niby reklama Nike (no i co z tego? władowano w nie full kasy, dzięki czemu ma świetną obsadę i przepiękną grafikę) oraz pomysłu mechów grających w koszykówkę - wiem, brzmi to głupio, ale... dajcie tytułowi szansę ;) Podejdźcie do niego jak do takiego typowego, a zarazem oryginalnego shounena, a na pewno się nie zawiedziecie!
Wystarczy obejrzeć pierwszy odcinek, by wiedzieć, czy Basquash! się spodoba. Jeśli tak - to super (niech Was nie zraża chwilowy spadek poziomu niedługo potem - koło 4 epa - szybko mija i dalej jest coraz lepiej). Jeśli nie przypasuje - no cóż, tak to już bywa, dalej oglądać w takim razie nie ma sensu. Podejrzewam jednak, że znacznie częściej będzie dochodzić do pierwszej z przedstawionych sytuacji ^^

[w tym miejscu znajdował się link do subów, ale przypomniałem sobie, że przecież nie można ich tu wklejać, więc tylko powiem - warto to oglądać w jak najwyższej jakości]
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-07-2012, 07:59   

Perełek O_o

Pamiętam to dziadostwo.

Oglądałem to dla teł i Nakajimy śpiewającej z Tomatsu w jednym zespole... A piosenki i tak posysały. Nudziło mnie przeraźliwie, nie byłem w stanie skończyć, plus fakt że to reklamówka był aż nazbyt widoczny i denerwujący. W sumie podobnych wrażeń można sobie dostarczyć przeglądając pixiva, czy jakąkolwiek stronę z tapetami (od czasu do czasu przełączając się na randomowy spot Nike).

Ale co kto lubi ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 05-07-2012, 10:36   

A ja już szczęśliwie o tym zapominałam... Pisałam o tym dawno temu w temacie "Jakie anime was ostatnio zawiodło?" i myślę, że "zaniedbanie" tej serii ma swoje przyczyny. Moim zdaniem pierwszy odcinek nie wystarczy - bo, owszem, początek jest całkiem obiecujący i ktoś może narobić sobie nadziei (tak jak ja), a chała w pełnej krasie wychodzi z worka dopiero w kolejnych odcinkach. Szkoda, bo rzeczywiście było na swój sposób ładne.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group