FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Lekko odgrzewany kotlet
Wersja do druku
Samuel Płeć:Mężczyzna
Dinozaur


Dołączył: 17 Sty 2009
Skąd: Warszawa/Marysin
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2012, 13:25   Lekko odgrzewany kotlet

Dwie sprawy:

Jakiś czas temu wydałem ebooka :) Wziąłem swoje opowiadanie sprzed trzech lat, "Moim Kolorem Będzie Czerwień" (wisiało sobie czas jakiś w czytelni Tanuki), powiększyłem o jakąś jedną trzecią, zmieniłem tu i tam, poprawiłem parę nieścisłości, oraz przerobiłem niezidentyfikowane miejsce akcji na trochę mniej bardziej zidentyfikowane miejsce akcji. Na fabułę i tak nie miało to wpływu. Nowe wersja ma 20 stron i jak na razie sprzedała się w 55 egzemplarzach (no podbijam świat po prostu). Teraz skrobię powoli tutorial "jak zamienić swoje opowiadanie w ebooka", ale jak na razie paskudne prawdziwe życie zajmuje mi za dużo czasu.

Jeśli chcecie sobie poczytać, to zapraszam: http://makingthematrix.wordpress.com/mkbc - stąd są linki do wszystkich wersji, epub, mobi, pdf, darmo, nie darmo, kto co lubi :)

No a druga sprawa... Coś tu troche cicho się ostatnio zrobiło. Może to tylko moje odczucie, ale myślę, że warto by było trochę obudzić dział literacki. I pomysł mam taki: czy ktoś z Was może potrzebuje betareadera? ;) Jeżeli piszecie opowiadanie na - powiedzmy - minimum cztery strony, coś bardziej na poważnie i z konkretnym pomysłem na zakończenie (czyli nie "pokonają tego i tamtego, a potem jakoś to będzie") i szukacie recenzenta, który pomógłby Wam poprawić styl, to myślę, że mógłbym spróbować. Dyskusję nad tekstem moglibyśmy prowadzić w formie nowego wątku w dziale literackim. Co o tym myślicie?

Pozdrawiam i witam ponownie tych, co mnie pamiętają :)

_________________
ॐ भूर्भुवः स्वः । तत् सवितुर्वरेण्यं ।
भर्गो देवस्य धीमहि । धियो यो नः प्रचोदयात् ॥
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group