FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  Czego najbardziej wyczekujecie ???
Wersja do druku
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2010, 22:38   Czego najbardziej wyczekujecie ???

Tak się zastanawiam, jakie są najbardziej wyczekiwane kontynuacje lub nowe anime, dopiero zapowiedziane. Oraz jakiego typu wyczekujecie, czyli czy chcecie żeby wszystko było po staremu z nową historią, albo żeby twórcy coś "poprawili" i dodali coś nowatorskiego i ogólnie było dużo zmian. Czy żeby była to zupełnie inna historia z innymi bohaterami, połączona z poprzednią serią tylko ogółem i kilkoma postaciami i tak dalej, i tak dalej. Ogólnie rzecz ujmując. Co chcielibyście zobaczyć ??
Ja np. najbardziej wyczekuje dwóch anime.
Trzeciej serii Spice and Wolf, w której nie powinno się nic zmienić.
Oraz czwartej serii Zero no Tsukaima. W której moim zdaniem historia powinna pójść trochę bardziej do przodu, razem z wątkiem miłosnym, i powinien się pojawić nowy wątek z kimś z naszego świata. Który byłby, no, po prostu inny. Fajnie by było gdyby np. był to naukowiec który właśnie miał zamiar się tam przenieść. Lecz był takim idiotą że nie przewidział powrotu.

_________________
Lubię dobre Anime
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 24-04-2010, 23:45   

Tak na moje, to jest zarówno temat dla serii wychodzących (ba - cały dział na forum, odnośnie nadchodzących sezonów) jak i temat o seriach, które zobaczyć chcemy...

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TAki jeden
Gość
PostWysłany: 24-04-2010, 23:58   

wie ktoś może czy wyjdzie druga seria Toshokan Sensou??
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-04-2010, 01:44   

Szczerze mówiąc nie wierzę abym się doczekał, ale chciał bym zobaczyć zakończenie Ranmy w ruchomych obrazkach.W końcu to już 15 lat od poprzedniej udanej ovki :] tak czy siak watek Nodoki musi kiedyś się ziścić. Niestety jakość ostatniej produkcji z tego cyklu totalnie mnie rozczarowała. Drugi taki 100% must see to nana, niestety na koniec mangi będzie mi jeszcze długo czekać (daj boże zdrowie autorce) .

Ogólnie rzecz ujmując, ja oczekuję na jakiekolwiek przyzwoite anime :] Chodzi mi o to aby design się nie wahał z odcinka na odcinek, historia była dopracowana (nie mówię że nowatorska) i aby "cyckami nie tryskało" lub inna garderobą. W skrócie od czasu gdy mi zepsuli minami-ke nie widziałem prawie żadnego nowego anime które by mnie na prawdę urzekło. Meinstream niestety płynie w zupełnie innym kierunku niż ja bym tego chciał, no cóż targetem nie jestem. Z mojej perspektywy nic ciekawego i w tym roku nie będzie (obym się mylił bo zdechnę z nudów).

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2010, 10:24   

Anime Togainu no Chi. Nie ma szans żebym nie obejrzała.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2010, 10:37   

Nie mogę się doczekać nowego Black Lagoon. Mam też nadzieję że zrobią kolejne serie Natsume Yuujinchou i Suzumiya Haruhi no Yuuutsu.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2010, 11:21   

Ja chciałbym zobaczyć dalej animowane Hayate no Gotoku. Trochę mnie jednak przeraża, bo właściwie manga ma nadrobione tyle materiału, że starczyłoby prawdopodobnie na kolejne 4 serie. Poza tym manga wydaje się nie iść w żadnym konkretnym kierunku i nie wydaje się by zakończenie zostało kiedykolwiek osiągnięte. Ja uważam że każda dobra historia powinna mieć zakończenie (co prawda zakończenia anime mi w większości nie podpadają).

Dalej Chciałbym znowu zobaczyć nakręcone od nowa Baka to Test to Shoukanjuu. Tylko by tym razem bardziej trzymało się oryginału. Nie mówię, że anime było złe, ale mogło być lepsze (tym bardziej, że właściwie przez pierwszą light novel przelecieli w ciągu pierwszego odcinka, z pewnymi patentami pojawiającymi się co prawda wo ostatnich 2 odcinkach).

No i ostatnie, najbardziej mnie interesujące. Kami nomi zo shiru sekai (The World God Only Knows) całkiem porządna manga, którą nie tak całkiem dawno (z tydzień lub 2) zapowiedziano, że będzie anime. Chciałbym jednak by raczej się trzymali historii taka jaka jest.
Ogólnie to jest historia pseudo-haremowa (no i tutaj pewnie większość osób jęknie). Gdzie bohater NIE jest dobrze nam znanym "bohaterem takim jak ty", już samo to jest godne uwagi... Historia może wydawać się pretekstem, by zmusić bohatera do "podbijania kobiecych serc" (bah przez kilka rozdziałów mangi jest w stanie posunąć się dalej niż niekiedy inne romantyczne komedie szkolne przez kilka sezonów anime), ale jest z pewnością dużo lepsza niż w większości haremów (przy czym MA cel, do którego bohater dąży (, ale i tak po drodze z pewnością wyląduje w głębokim Gó... DOLE i nie mogę doczekać się tego momentu)).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2010, 15:05   

Ja marzę o drugiej serii Mononoke, 12 odcinków o Sprzedawcy Medykamentów to zdeydowanie dla mnie za mało :p ale.....czy się kiedyś doczekam? (T_T) *chlip*

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-04-2010, 15:33   

Z przyjemnością obejrzałbym drugą serię Baccano, i Durarary (choć nawet pierwsza się jeszcze nie skońcyła...).
No i mogliby nakręcić anime na podstawie Persony 3 i 4.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-04-2010, 15:52   

Ja za to uparłem się na trzecią część Shakugan no Shana. Jest to chyba spowodowane brakiem śmierci kogokolwiek w poprzednich dwóch częściach...

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2010, 16:09   

Najbardziej chciałbym trzeci sezon School Rumble, ale tego chyba się nie doczekam. Poza tym nie mam innych zachcianek.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-04-2010, 16:23   

Loko napisał/a:
Ja za to uparłem się na trzecią część Shakugan no Shana. Jest to chyba spowodowane brakiem śmierci kogokolwiek w poprzednich dwóch częściach...

Gdyby wreszcie mieli uśmiercić właściwe osoby (Carmel i Hecate oraz parę pomniejszych) to też pewnie bym czekała. Ale ostatnia OAVka sprawia, że jakoś nie mam na to nadziei...

Oczekiwane adaptacje:
-wspomniane Kami Nomi. Chcę zobaczyć Keimę. Sparklającego, otakującego i w ogóle.
-Mirai Nikki - bo podręcznikowy przykład yandere! Mordercza Yuno i cała reszta pokręconego składu to coś co chętnie bym zobaczyła.

Oczekiwane kontynuacje:
-Hatenkou Yuugi - bo to było chyba pierwsze shoujo, które mi się naprawdę spodobało i chciałabym wiedzieć co dalej.
-Natsume Yuujinchou - czy to wymaga wyjaśnień?
-Black Lagoon: Roberta's Blood Trial - bo będzie rzeeeeź! I Fabiola. I Rock dostanie ciekawą rolę.

Zaprawdę, oddam nerkę za wiernie zrealizowaną, całą historię Umineko no naku koro ni. A jeżeli to za mało to mogę jeszcze dorzucić trochę krwi.

Ponieważ mam jeszcze trochę organów do rozdysponowania to chętnie oddałabym któryś za to, by Darker than Black 2 zostało stworzone ponownie bez... właściwie bez wszystkiego co tam się pojawiło! Bez różowowłosego loli, bez Mao jako wiewiórki, bez żulącego Heia, bez z sufitu wziętej inwazji Amerykanów.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-04-2010, 17:51   

Tren, na Mirai Nikki to się może nawet niebawem doczekasz , bo już na wrzesień się coś ova zapowiada. Nie koniecznie to czego oczekujesz ale jak widownia będzie to pewnie seria tv też powstanie.
Tren napisał/a:
-Natsume Yuujinchou - czy to wymaga wyjaśnień?

Nie to wymaga kontynuacji, pod warunkiem zatrudniania tej samej ekipy.

A z niedokończonych "snów" kare kano. Wiem że gainax z jcshaftem się już nad tym nie skrzyżują, ale szkoda że zakończenia nie zrobili. Inuyasha, gunbuster i lupin dowodzą , że kontynuacje najlepiej robić po latach :] Więc dlaczego nie to?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 25-04-2010, 19:35   

Bungaku no shoujo- Manga naprawdę mnie mile zaskoczyła. Czego innego się spodziewałem po niej.
Kurenai oav- Dalsze przygody tychże bohaterów będzie dla mnie ukojeniem dla serca. Jeden z największych zaskoczeń ubiegłego roku, a stawiałem, że będzie równym gniotem co tamta szkolna loli seria.
Black Lagoon 3- wiadomo
Nurarihyon no Mago- Specjalnie nie czytam mangi, aby obejrzeć serię.
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi- Big Taiga????. Oby z charakterkiem Ami Kawashimy:)
Amagami SS- powinna być porządna typowa haremówka. Manga nie jest zła. Wyróżnia się z swojego gatunku
Shiki- a to całkowita zagadka
Baka to test- Dla debilizmu.
High School Dead i Kami nomi zo Shiru Sekai- bo mangi są bardzo dobre
Kara no Kyoukai: Epilogue- wiadomo
History of strongest Kenichi 2- miało być już w tym roku, ale ni słychu ni zwidu
.......................................

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-04-2010, 20:08   

kokodin napisał/a:
Tren, na Mirai Nikki to się może nawet niebawem doczekasz , bo już na wrzesień się coś ova zapowiada.


Wiem, taka pilotażówka. I mam szczerą nadzieję, że to będzie zapowiedź anime. Zwłaszcza że manga zmierza wyraźnie do końca i nie zdziwiłabym się gdyby do września się skończyła.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group