FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Dobre fanowskie produkcje
Wersja do druku
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-12-2010, 22:26   Dobre fanowskie produkcje

Mamy już temat o modnych skrótowcach
Więc może warto zająć się innymi przejawami fanowskiej twórczości? Obecnie niestety szukanie ciekawych produkcji fanów przypomina wykopaliska, gdzie na tonę śmiecia znajdzie się rzecz ciekawą.
Macie swoje ulubione projekty? Rzeczy ciekawe, wybijające się wykonaniem czy pomysłem?
Z poczucia obowiązku wymienię tu Dragon Ball Multiverse. Rzecz lubiana chyba przez wszystkich fanów Dragon Ball poza mną. Projekt z wielkim potencjałem moim zdaniem rozmieniony na drobne. Z początku po cichu liczyłam na twórcze rozwinięcie pewnych wątków, dostałam szeregowe mordobicie. Dziękuję, włączę kreskówkę to bijatyki dostanę animowane.

Trzeba było kobiecej ręki, by znaleźć równowagę między walką i innymi wątkami.
Chapter F albo viva le Freezer! Pomysł iście karkołomny- wywalamy głównego bohatera, historię zawracamy do punktu wyjścia, a całą fabułę (TAK!) opieramy na ulubionym czarnym charakterze. Freezer ma wszystko co chce- lojalnych żołnierzy, silnego potomka, bogactwa wszechświata u stóp i jak zwykle w takim momencie coś musiało się rypnąć. Kruchy modus vivendi w najpotężniejszej familii galaktyki trzeszczy w posadach. Nowe strony co niedzielę.

AMV oglądam rzadko, bo po pewnym czasie wszystkie wyglądają tak samo. Trzeba się wysilić, by przykuć moją uwagę. Ten film Spodobał się nie tylko mnie

Fanfilmów do anime powstaje niewiele. Nawet Czarodziejka z Księżyca doczekała się do tej pory tylko zapowiedzi . Prace jednak trwają, trzymam kciuki za cały projekt.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 19-12-2010, 22:54   

Nie jestem pewna czy ten temat jest potrzebny, gdyż na forum jest już kilka tematów rozdrobniających się na różne przejawy fanowskiej twórczości i tworzenie teraz jednego wspólnego tylko powiększy bajzel.

No bo jest temat o:
Crossoverach
Parodiach
Abridged series
Najlepszych AMV
Innych przejawach fanowskiej twórczości

Dlatego naprawdę nie widzę potrzeby by powstawał kolejny, ale może się mylę. Jeśli istnieje dobre uzasadnienie chętnie go wysłucham.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-12-2010, 23:02   

Tren napisał/a:
Jeśli istnieje dobre uzasadnienie chętnie go wysłucham.

Dla mnie jest jedno uzasadnienie: Założyła go Eire, a odkąd tu jestem to ona zakłada bardzo ciekawe i konstruktywne tematy. Nie przerywajmy dobrej passy.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-12-2010, 23:04   

Bo ten się nie rozdrabnia?

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2010, 23:06   

Ja należę zaś do tych, którzy ciągle czekają, aż powstanie zapowiadany od Bóg jeden wie kiedy, "Sailor Moon Sacrifice" Rzecz co prawda diabelnie ambitna, autorka to skrajne emo ze skłonnością do dram co sezon, ale powoli prace się jakoś posuwają, więc może kiedyś będzie można obejrzeć ten tytuł. Mimo wszystkich moich uwag, chciałbym.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-12-2010, 23:49   

Oj z tymi tematami to różnie bywa. Jedni swoje pielęgnują a inni pozostawiają na śmierć samoczynną, jak rozmowa się nie klei. Wydaje mi się, że w tym przypadku, Erie należy do tej pierwszej grupy. A przynajmniej umie opanować swoje dyskusje. (mogę się mylić, ale jakoś nie pamiętam eskalacji kłótni z jej udziałem)

Dobra z innej beczki.
Zastanawiałem się niedawno czy by tego na forum nie pokazać. Projekt oczywiście nie jest mój, ja publicznie nie śpiewam :] Ale moje krytyczne ucho polubiło ten fandub. Nie wiem czy to pasuje tu czy do tematu Solviego ale co tam. Jestem ciekawy waszych opinii na takie projekty kilk Na moje ucho dopiero druga zwrotka jest ok, ale pierwsza też nie brzmi źle jak na fandub.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2010, 00:28   

kokodin, ja tam uwielbiam wszystkie fanduby geeky, a ten jest świety. Pisze świetne teksty i ma dobry głos, niektórych piosenek słucham na mp3 i nie idzie poznać, że to jakiś fandub jest.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group