FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Sklepy z zagranicznymi wydanami mangi i anime
Wersja do druku
Pomarańcza Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2012, 00:41   

wa-totem napisał/a:
Ależ my WCALE nie jesteśmy groźni?
*murgle mumble*
*wyciąga stary fanart*


Przyznaję, fanart niezwykle trafny.

A jeśli chodzi o możliwość wprowadzenia Amazonu do Polski, to zastanawiam się na jakiej zasadzie to będzie działać. Czy oferta obejmie głównie polskie produkty, a te zagraniczne będą dostępne na takiej zasadzie jak w Empiku?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-02-2012, 10:49   

Pomarańcza napisał/a:
A jeśli chodzi o możliwość wprowadzenia Amazonu do Polski, to zastanawiam się na jakiej zasadzie to będzie działać. Czy oferta obejmie głównie polskie produkty, a te zagraniczne będą dostępne na takiej zasadzie jak w Empiku?

To tajemnica mundialu... pozostaje poczekać i się przekonać, ale generalnie, jeżeli coś NIE jest np. płytą stricte na niemiecki czy polski rynek, to jest oznaczane na amazonie jako import - i tyle. I nie ma żadnych różnic przy kupowaniu. Cena i czas dostawy są zawsze indywidualnie oznaczone.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Pomarańcza Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Lut 2012
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2012, 00:58   

Jakiś czas przed założeniem tego wątku, postanowiłam przetestować dwa internetowe sklepy, polecane przez użytkowniczkę innego forum. Napisała:

Cytat:
http://www.bookdepository.co.uk - kupuję tam mangi, mają dość przyzwoite ceny i (jeżeli nic się nie zmieniło) darmową wysyłkę do Polski
http://www.thehut.com - w tym sklepie zaopatruję się w płyty cd (są o niebo tańsze niż w Polsce), mają także mangi i anime, tylko wybór jest bardzo mały. Kiedyś wysyłka była darmowa, a teraz za każdą rzecz liczą 1 funta.


W pierwszym sklepie kupiłam jeden tomik Nany. Kosztował 6 Euro, czyli jakieś 26 zł. Dostarczyła mi go Poczta Polska, w bąbelkowej kopercie. W drugim wybrałam dvd z Akirą, zapłaciłam 6.95 Funtów, czyli około 37 zł. Pudełko z anime było zapakowane w kartonową kopertę, bez bąbelków, ale dotarło bez uszkodzeń. Jedyny minus to fakt, że było odfoliowane. Płyty nie mają żadnych rys i wszystko wygląda na nowe, ale nie wiem co mam o tym sądzić. W obu sklepach można płacić za pomocą PayPala, co jest bardzo wygodne. Pierwszy mogę polecić całym sercem, co do drugiego, to mam mieszane uczucia. Anime chyba będę kupowała na Amazonie (dzięki Waszym poradom, już złożyłam zamówienie i czekam na przesyłkę).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-02-2012, 05:40   

Pamiętam, że raz kupiłem na bookdepository książkę, skuszony o wiele nizszą niż gdziekolwiek indziej ceną. Dotarła do mnie po... pół roku? Przez ten czas trzy razy pisałem do nich w tej sprawie i niby byli pomocni, ale ostatecznie dopiero po upływie bardzo długiego czasu wysłali ją powtórnie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group