FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  FILMY KINOWE
Wersja do druku
ISKIERKA Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2010, 19:50   FILMY KINOWE

Jakoś nie mam szczęścia do tematów ,albo zablokowane albo prawie nikt nie odpowiada. No cóż może teraz się uda . Więc który najbardziej przypadł wam do gustu, i dlaczego ?
A który według was był najgorszy ?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-12-2010, 20:58   

A może ty najpierw powiesz które i sama uzasadnisz? Bo niby dlaczego ktoś się ma produkować i pisać epistoły, jeśli ty sama tego nie zrobisz jako założycielka tematu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ISKIERKA Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2010, 21:23   

Co racja to racja tak więc pójdę za twoją radą i zacznę . Tak moim ulubionym filmem kinowym jest Slayers Premium . A dlaczego ? Przede wszystkim dla tego że pojawiają sie tam bohaterowie z serii telewizyjnych w przeciwieństwie do poprzednich filmów . Znajdziemy tu kilka śmiesznych akcji i gagów .
A filmem który nie przypadł mi do gustu był Slayers Perfect . Dlaczego - ponieważ wg. po jego obejrzeniu zadawałam sobie pytanie gdzie podziała się reszta i co stał się z włosmi Liny które tutaj są brązowe z prześwitami rudego.
Ale to tylko moje zdanie .
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-12-2010, 21:32   

O, heretyczka...

Premium ssie, Perfect rządzi. Premium zawiera wszystkich bohaterów serii powstawianych tam zupełnie bez pomysłu na role dla nich. Zawiera też gagi drugiej świeżości.

Perfect zawiera to, co w Slayersach lubimy najbardziej - prostą, humorystyczną historię z wybuchami i niezłą muzyką. Także, Naga jest super.

(a "co się stało z bohaterami" - stało się tyle, że WSZYSTKIE filmy kinowe z wyjątkiem premium opowiadają o czasach sprzed serii TV)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2010, 21:49   

O, to chyba pierwszy raz spotkałem kogoś, komu się spodobał Premium! Nawrzucano tam postaci i kiepskich gagów bez ładu i składu, fabuła leżała całkowicie, i nawet od strony graficznej feeria kolorów działała mi na nerwy.

A sam, cóż, nie będę oryginalny, i powiem że najbardziej podobało mi się Slayers Perfect. Chyba jedyny film z serii slayersowanych z rozwiniętą fabułą, skoncentrowaną na jednej bohaterce (Linie), bez stada pomagierów plączącego się dookoła. Po kresce i animacji widać było nieco większy budżet, a to też plus.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2010, 21:55   

Wyłamię się, ale wskazałbym "Slayers Return", który wciąż pozostaje moim faworytem. Jest chyba najbardziej fazowym ze wszystkich, zawiera kilka bardzo lubianych przeze mnie gagów i uroczo kretyńskiego antagonistę.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group