FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Która seria TV Slayers wam sie najbardziej podobała ?

Jaka Seria SLayers wam sie najbardziej podobałą ?
1) SLayers TV
14%
 14%  [ 10 ]
2) SLayers Next
48%
 48%  [ 33 ]
3) SLayers Try
32%
 32%  [ 22 ]
4) Żadna Seria Mi Się niepodobała
4%
 4%  [ 3 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 68

Wersja do druku
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2009, 10:42   

Ciekawe, jak upływ czasu zmienia spojrzenie na Slayersów. Oczywiście, nadal uważam, że Slayers NEXT była najlepszą serią w cyklu. Akurat nie ze względu na elementy komediowe (aczkolwiek nic im do zarzucenia nie mam - prezentowały bardzo dobry poziom), ale z uwagi na dobre wyważenie pomiędzy komedią a dramatem. Wydaje się też, że NEXT jest serią, w której postacie wydawały się najbardziej inteligentne; później to już był zjazd w dół, aż do dzisiejszego poziomu.

Natomiast przyznaję, że zmieniłem zdanie na temat serii TRY. Pamiętam, gdy to oglądałem dawno temu, nie zwróciłem uwagi na świat, zrobiony - jak teraz to widzę - z rozmachem, a jednocześnie szczegółowo i wiarygodnie. Porównując ze współczesnymi seriami (Evolution itp.) widać, że obecnie świat pokazany jest bardzo "epizodycznie". Ot, przygotowywana jest scena pod konkretne zdarzenie, niczym dekoracje w teatrze, a gdzie to jest, jak postacie się tam dostały, nie ma już większego znaczenia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
N!xau Płeć:Mężczyzna
wieczny wędrowiec


Dołączył: 04 Maj 2008
Skąd: Biesy i Czady
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2009, 13:34   

Upływ czasu trochę zmienił moje spojrzenie na Slayersów, szczególnie na 3 pierwsze serie. Jeszcze bardziej mi się spodobały. Ostanie dwie, czyli Revolution i R-Evolution to jakaś pomyłka. Twórcy zamiast przyłożyć się do pracy to wykonali wszystko na opak. W latach '90 autorzy więcej pracy wkładali w produkcję anime, a współczesne produkcje są wykonywane jak najmniejszym kosztem(chodzi mi o Slayers).
Ja zagłosowałem na serię TV bo nie wiem czemu, najbardziej utkwiła mi w pamięci. Wszystko było takie świeże, oryginalne.

_________________
"Mina tabibito nari"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-08-2009, 10:48   

Ja nie potrafię wskazać mojej ulubionej serii, a najnowszej przyznam, że jeszcze w ogóle nie widziałem.
Każda z trzech wymienionych w ankiecie serii miała coś w sobie i naprawdę ciężko mi którąś wyróżnić. W pierwszej serii poznawałem głównych bohaterów. Poznawałem ich historie, słabsze czy lepsze strony. W drugiej serii za to poznawałem ich od innej strony. Obserwowałem zmiany jakie w nich zachodzą. Bohaterzy w moim odczuciu stawali się mądrzejsi i coraz bardziej między nimi zacieśniała się więż przyjaźni. Trzecia seria była dla mnie piękną przygodą.

Wszystkie trzy serie bardzo miło wspominam . Zastanawiam się czy w najnowszej serii będę umiał wskazać jakieś jej dobre momenty? Może takie, że oni znowu wędrują razem i mają się dobrze?
Powrót do góry
iedliqasiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Lis 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2010, 17:22   

Stawiam na serię Next, ponieważ, chyba jako jedna z nielicznych fanów Slayers lubię paring L/G (teraz sobie wyobraźcie moją reakcję, gdy wątek miłosny między nimi został zakończony w taki sposób -.-).
Poza tym w tej serii jak dla mnie jest najlepsza kreska i dużo śmiesznych scen :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group