FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
  Ulubiony "zły" bohater

Którego z głównych "złych" najbardziej lubisz?
Copy Rezo
10%
 10%  [ 11 ]
Gaav
14%
 14%  [ 15 ]
Phibby
19%
 19%  [ 20 ]
Shabranigdo
3%
 3%  [ 4 ]
Valgaav
47%
 47%  [ 49 ]
Dark Star
4%
 4%  [ 5 ]
Głosowań: 62
Wszystkich Głosów: 104

Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-09-2008, 17:57   


<------------------------------------



'Nuff said ;3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2008, 19:10   

Ponieważ na liście nie ma oryginalnego Rezo, oddałem głos na Gaava. Fajny gość :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Martii666 Płeć:Kobieta
Slayers Fan


Dołączyła: 25 Wrz 2008
Skąd: ][=][ell
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2008, 19:05   

;] Valgaav ;) był super xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9161428
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2008, 17:32   

U mnie też Valgaav, nie był taki zły do końca, on po prostu skupiał się na skutecznym działaniu i realizacji swojego planu , bo nie widział innej drogi dla odbudowy świata.
Podoba mi się scena w której zdał sobie sprawę że ulega dezintegracji, powiedział wtedy przy ładnej smutnej muzyczce, umieram moje ciało zamienia się w proch - czy coś do tego zbliżonego.
Powrót do góry
Costly
Gość
PostWysłany: 15-11-2008, 20:08   

Widziałem tylko angielską wersje i tam padło trochę odmienne stwierdzenie - "At last, I die. Now all returns to white".

Ja stawiam na Halcyfora. To była postać przelotna tylko, pojawiająca się na początku serii Next. Nie wiem czy kojarzycie, mag który zawarł pakt z mazoku. Do ankiety nic dziwnego że nie trafiła. Choć jak myślę o "tych złych" to jakoś on mi najlepiej utkwił w pamięci.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-11-2008, 15:18   

Tak?, najwidoczniej mi się coś pokopało, ściągnę sobie ten odcinek w wersji japońskiej, i w wolnej chwil, tą jego kwestie sobie przetłumaczę.
Powrót do góry
Rin-Sama Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Gru 2008
Skąd: NS
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2008, 19:03   

Mój ulubiony zły to oczywiście Valgaav...najlepszy(według mnie) bohater, nie tylko z "tych złych" ale żaden dobry też mu nie dorównuje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piontek Płeć:Mężczyzna
człowiek z lasu


Dołączył: 30 Lis 2008
Skąd: Z lasu
Status: offline
PostWysłany: 15-12-2008, 20:07   

Ja najbardziej polubiłem kopie Rezo. Na początku był tylko posłusznym klonem lecz potem zrobil się fajny no i otwyrzył oczy no i połączył się z bestią zanfara.

_________________
Znajdę cię gdziekolwiek byś nie był... I zabiję Cię... Rozerwę Cię na pół... Zmiażdżę twoje kości i zjem twoje ciało.. Wypiję twoją krew... Pochłonę Cię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-12-2008, 22:24   

Saygram

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-01-2009, 23:40   

Saygram? Nie znam faceta, napisz o nim Loko w wolnym czasie coś więcej.

A dziękuje IKa, widzę że mu oczko świeci.


Ostatnio zmieniony przez Loko dnia 03-01-2009, 23:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 03-01-2009, 23:45   

http://kanzaka.wikia.com/wiki/Seigram

Proszę bardzo. Występuje w serii NEXT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-01-2009, 00:44   

Nie dziwie się że niewiele osób o nim nie słyszało bo był postacią występującą krótko, a pamiętam go jeszcze z czasów odległych gdy nie rozumiałem połowy oglądanych rzeczy.
Cytat:
Ja stawiam na Halcyfora. To była postać przelotna tylko, pojawiająca się na początku serii Next. Nie wiem czy kojarzycie, mag który zawarł pakt z mazoku.

to właśnie ten mazoku.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-02-2009, 16:01   

Dla wszystkich fanów Seigrama ( i głównie z nudów) przetłumaczyłem tekst z linku który poddała wcześniej IKa. http://kanzaka.wikia.com/wiki/Seigram


Spoiler: pokaż / ukryj
Seigram the Formless (tłumaczone także jako: Saygram the Faceless) to niskiej rangi mazoku, który początkowo służył Greater Beast Zelas Merallinum a następnie przeniósł się na stronę Chaos Dragon Garv. W japońskiej wersji dubbinguje go Yousuke Akimoto a w Central Park Media-Robert O'Gorman. Jego imię dobrze oddaje jego wygląd; jego ciało jest ledwo humanoidalne (jednakże jest to częsta cecha wśród niskich rangą mazoku), jego wyróżniającą się cechą jest biała maska w miejscu gdzie powinna być twarz. Jednakże, maska nie jest częścią jego fizycznej manifestacji - to Pledge Stone dla Pledge of Immortality, które zawarł z Halcyform aby pomóc mu w przejęciu kontroli nad Gildą Czarowników w mieście Atlas. W powieści, po tym jak Lina Inverse udaremniła jego plany, porzucił służbę Greater Beast tak aby umożliwić sobie dokonanie na niej zemsty. (Należało tak zrobić ponieważ Zelas została zrekrutowana przez Hellmaster Fibrizo).W anime, zasugerowano, że pracował on już dla Garva kiedy spotkał czarowników w mieście. Następnie został pokazany u boku Garva, który oddał mu część swojej mocy i udowodnił, że jest prawie niepokonany w walce. Ostatecznie, Linie udało się pokonać go ostrzem Ragna z pomocą Xellossa. W powieściach, po tym jak został poważnie zraniony podczas walki w mieście Atlas, Seigram połączył się z zabójcą Zuuma, stając się pół-mazoku. Zwabili Linę do Vezendi i zastawili na nią kilka pułapek. Żadna z nich nie poskutkowała, jednak na końcu Lina ponownie użyła Ostrza Ragna pokonując ich obu. W mandze nie pojawił się ani Seigram ani Zooma. Jak na niskiej rangi mazoku, Seigram jest dość szybki i twardy. W opowieściach, Seigram był jedynym niskiej rangi mazoku, który przeżył bezpośrednie uderzenie Miecza Światła pomimo tego, iż był tak ranny, że musiał połączyć się z Zuuma, żeby znowu móc walczyć. Ponadto, pomimo faktu, iż jego jedynym środkiem teleportacji było wycofanie się na stronę astralną i pojawienie się w innym miejscu, wydaje się, że potrafił dokonać tego z taką prędkością iż trafienie go zaklęciem czy bronią było bardzo trudne.


Nie wiem czy to dobrze przetłumaczyłem, ale mniej więcej tak to wygląda.
Powrót do góry
Kaori_Hiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Lut 2009
Skąd: Nakło
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2009, 23:44   

Postawiłam na Valgaava. Wydaje mi się, że ze wszystkich złych miał najciekawszą osobowość
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie2021 Płeć:Kobieta
annie2021

Dołączyła: 08 Lut 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2009, 17:14   

Oj tam... Phibby byl najlepszy xD Moim zdaniem scena walki na koncu NEXT byla najlepsza ze wszystkich bitew w innych częściach;p

_________________
Bez miecza w dłoni nie mogę cię ochronić, a z mieczem w dłoni nie mogę cię objąć
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10200813
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group