FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
  Wiara, religia, światopogląd, filozofia i temu podobne
Wersja do druku
ril Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Wrz 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2006, 23:25   

Azag napisał/a:
Ja jednak nie uznaje czegoś takiego jak "mnijesze czy większe zło" - dlatego wciaż uważam, że są lepsze środki by pomóc ludziom, którzy znaleźli się w takiej sytuacji.

Czy mam przez to rozumieć, że uważasz, że nie ma sytuacji, gdy możesz wybrać tylko między większym a mniejszym złem? Że zawsze jest możliwe postąpienie w sposób, po którym nie będziesz mieć wyrzutów sumienia?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 00:26   

ril napisał/a:
Czy mam przez to rozumieć, że uważasz, że nie ma sytuacji, gdy możesz wybrać tylko między większym a mniejszym złem? Że zawsze jest możliwe postąpienie w sposób, po którym nie będziesz mieć wyrzutów sumienia?


No w sumie teoretycznie powinna istnieć taka możliwość - uważam że w wielu przypadkach życie człowieka wygląda jak oscylator harmoniczny (W googlach powinno coś być na ten temat) - każdemu oscylatorowi można wynzaczyć prostą, którą taki oscylator przecina - i w rezultacie tego jest możliwe wybranie tego co w danej sytuacji jest najlepsze do wyboru. To czy nie miał bym w takiej sytuacji (Boże broń mnie przed takimi sytuacjami) wyrzutów sumienia nie jest wszakże pewne - bo ja też jestem człowiekiem i mogę mieć wyrzutu sumienia niepotrzebnie na przykład.

Bianca napisał/a:
tak, natomiast nie do konca istnieje sens robienia recenzji pt. "to jest zle jako rodzaj i dlatego ten konkretny egzemplarz tez jest zly.


Ależ Bianco - my przecież rozmawiamy o gatunku - romans komiedia ecchi - w tym gatunku FE jest dla mnie żałosne. Wybacz mi - coś rzeczywiście mogło mi umknąć choć starałem się być czujny, no ale jakoś rozumiesz nie wychodziło czasami.


Bianca napisał/a:
4% INTERNAUTOW CZYTAJACYCH GAZETY W INTERNECIE, W SZCZEGOLNOSCI WYBORCZA - zauwaz ze to ci zaweza grupe respondentow jak cholera - swiadcza o tym chociazby internetowe vs realne wyniki sondazy wyborczych


Teoretycznie można założyć, że losowo wybrani internauci reprezentują poglądy całego społeczeństwa. Przykład: Jak są wybory to CBOS czy te inne robią sondaż wyborczy to pytają co 10 osoby bodajże, a potem wyniki różnią się o tam bodajże 2% czy coś takiego. Wobec tego wyniki sondażu internetowego są całkiem wiarygodne. Przypuszczam, że gdybyś zrobiła taką ankietę na przykład na www.totalwar.org.pl to otrzymałaś byś podobne wyniki, ale oczywiście jak zawsze mogę się mylić. Powiem za to tak: Ta gazeta internetowa na pierwszy rzut oka wygląda mi na coś w stylu FAKTU i wszystkim co się z tym faktem wiąrze, ale to jest bardzo daleko idące przypuszczenie bo nie znam tej gazety. Wybacz, ale nie zamierzam tracić czasu by się w to wgłębić.

Bianca napisał/a:
tak, ale ktokolwiek kto siada do ogladania anime powinien jasno rozumiec ze tam role kobiety i mezczyzny sa pojmowane inaczej - i ok, jest to cos co mozna wykazac jako wade serii, natomiast nie kategorycznie pt. "bo to sie nie przenosi na polski grunt" - bo to samo daje sie zastosowac do wiekszej czesci anime


Tyś to przecież pierwsza rzuciła pisząc w recenzji : "P o l e c a m"

Bianca napisał/a:
mam wrazenie ze uwazasz ze "pomoc" czy "poradnik" to jest "magiczna metoda ktora jednym pstryknieciem palcow rozwiaze wszystkie problemy i bedzie dobra dla wszyskich" - bo takie cos NIE istnieje.


Za poradnik uwązam coś takiego: ostatnio próbuje zrobić sobie łuk z drewna, kolega polecił mi poradnik Jakubowskiego. Jak zrobić łuk żeby był dobry? To jest dla mnie poradnik i za takie coś poradnik uważam. I cały czas uważam, że FE na poradnik się nie nadaje, chyba, że dla kogoś kto... - nie nie - nie nadaje się. No naprawdę prawie nic nowego się nie dowiedziałem, a ja przecież zaliczam się do jednych z tych co starają się nie zwracać na tego typu rzeczy uwagi. To skoro ja się nic nie dowiedziałem to jak ma się dowiedzieć ktoś kto wie więcej ode mnie.

Liczę na to, że nigdy nie będe zmuszony stawać przed tym Wyborem przez duże W, ale life is brutal and ful of zasadzkas i jeszcze można spotkać Chucka Norrisa. Mam nadzieje, że się nie złamę. Dobrze, że nie jestem z tym sam.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 00:27   

Azag, napisałeś swoją opinie na temat FE,że jest złe chcąc ludzi uchronić przed straceniem 2 godzin na jakieś badziewie, jednakże nie jestem pewien czy swoją 'wojenką' na temat FE nie zachęciłes większej liczby oglądających do siegnięcia po ten tytuł, wiadomo kontrowersyjny tytuł - to musi być ciekawe,aż muszę zobaczyć. Oczywiście są to byćmoże przypuszczenia wyssane z palca, ale osiągnąłeś efekt przeciwny od zamierzonego.
Twój punkt widzniea jest jak najbardziej na miejscu, bo to wolny kraj io możesz wyrażać swą opinie jak na Speeking Corner (a czy przypadkiem mówienie w złym świetle o królowej brytyjskiej nie jest tam zabronione, bo coś mi się tak o uszy obiło ale mogę się mylić),ale powinieneś więcej używać slów "według mnie to jest złe" a nie "to jest złe". Wiadomo wkońcu że są różnie ludzie na tym świecie którzy inaczej na pewne rzeczy patrzą ( popatrz choćby na takiego Green Greena - dostał zdaje sie 4 a jokoś się nie plujesz chosiaż golizny tam co niemiara - no ale to wkońcu tylko komedia a nie poradnik).

Ach i jeśli nie zostane upomniany przez admina o zchodzenie tematu to dalej będę wyrazał swoje opinie w tym topicu. A jeśli masz coś przciw temu to powiedz mi to tu i teraz. A co do zrozumienia tego co napisałeś - może i nie zrozumiałem, wkońcu nie uważam sie za idealistę.

PS.90% zadeklarowanych chrzescijan a większość z nich to idealiści - naprawdę nie wiem jak to sie przkłada na rzeczywistośc w naszej cudnej Polsce??

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 00:36   

Martinez napisał/a:
ale powinieneś więcej używać slów "według mnie to jest złe" a nie "to jest złe".


Do jasnej Bańki to ja tu chyba właśnie najczęściej używam słów moim zdaniem, według mnie, w moim odczuciu itp. I jeszcze jedno - nie oglądałeś serii Martinezie i piszesz bzdury. Sam zresztą mi kiedyś powiedziałeś, że nie wiesz o co mi tu chodzi. A jak robisz te posty tylko po to żeby mnie wnerwić to ci sie jeszcze nie udało.
A no i jeszcze pomyliłeś idealistę z perfekcjonistą - jak chcesz się czepiać to prosze bardzo. Akurat teraz miałem ochotę też się przyczepić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
ril Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Wrz 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 09:39   

Martinez napisał/a:

PS.90% zadeklarowanych chrzescijan a większość z nich to idealiści - naprawdę nie wiem jak to sie przkłada na rzeczywistośc w naszej cudnej Polsce??

90% uważa, że należy podawać się za chrześcijan, przynajmniej przed ankieterem ;->. Gdy podawanie się za wyznawcę danej religii (lub światopoglądu) jest zbyt opłacalne społeczne, to przestaje się zwracać uwagę na to, do czego dany światopogląd zobowiązuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-01-2006, 10:35   

Azag napisał/a:
uważam że w wielu przypadkach życie człowieka wygląda jak oscylator harmoniczny


Już bardziej chyba wykres EKG, tyle, że nie okresowy. Tak na dobrą sprawę, to mówienie o "odcieniach szarości" w życiu jest sporą pomyłką. Myślę, że 36 bitowa paleta barw by nie wystarczyła...

Azag napisał/a:

Jak zrobić łuk żeby był dobry? To jest dla mnie poradnik i za takie coś poradnik uważam.


Też, natomiast zauważ, że człowiek to taka bestia, której po prostu nie da się zamknąć w kilku schematach + istnieją różne rodzaje poradników, i nie wszystkie polegają na przedstawianiu suchych faktów. Zauważ, że słowo "poradnik" wyraźnie wskazuje, że jest nim wszystko co dostarcza rad w dowolnie wybrany sposób. + Istnieje spora grupa pozycji, napisanych w sposób podobny do tego twojego o budowie łuku, a poradnikami bym ich z całą pewnością nie nazwał, bo merytorycznie wołają o pomstę do nieba. Zajrzyj sobie na artykuł z News.com (znalezione przez Biankę)

(Schowano długaśny odnośnik. Raz, że forum, co już raz komentowałem, źle toleruje długie wyrazy, dwa, w dobrym zwyczaju jest nie wklejać długich URLi wprost. Tilk)

Azag napisał/a:
Martinez napisał/a:
ale powinieneś więcej używać slów "według mnie to jest złe" a nie "to jest złe".


Do jasnej Bańki to ja tu chyba właśnie najczęściej używam słów moim zdaniem, według mnie, w moim odczuciu itp.


Tu akurat Azag ma rację. Czepiać by się można gdyby ktoś nagle zaczął sypać tekstami w stylu "ogólnie wiadomo" "wszyscy tak uważają" itp.

Jeszcze jedna sprawa na zakończenie. Mnie się FE podobało. Nie dlatego, że coś tam ma wspaniałego czy gdzieś tam ma ukryte przesłania. Po prostu poda bało mi się i tyle. Szanowni państwo, weźcie pod uwagę, że “De gustibus non disputandum est.”

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 14:49   

A o to lista niektórych bzdur dla mojego drogiego Martineza:

Martinez napisał/a:
OK mówisz ze przychodzili ze łzami w oczach do ciebie że on dłuzej nie może ( znaczy on dłużej nie potrafi wyczymać bez "tego" czy jak? ), to ja się zastanawiam jakiej ty teh osobie mogłeś mądrej rady udzielić samemu będąć na etapie niezbyt zaawansowanym.


Martinez napisał/a:
No i kiedy ty miałes 13 lat to świat był jeszcze inny niż teraz.Więc nie nie rób porównań typu "kiedy ja miałem 13 lat to..". Jeszcze nietak dawno temu czlowiek w wieku okolicach 20 roku życia zakładał rodzine ( wkońcu co jakiś czas się rozmawia ze starszą na temat jak to było kiedy mnie nie było) i wiódł mniej lub barzdiej szczęśliwe życie. Dzisiaj w wieku 20 lat to się bardziej myśli na jakie studia iść gdzie se robotepotem znaleźć a dzieci i małżeństwo to są gzdieś tam w środku listy. Bo wkońcu trzeba się z czegoś utrzymać. I tak wychodzi na to że na ślubnym kobiercu stają ludzie o kilka lat starsi niż w przypadku poprzednigo pokolenia.
Weż sobie tak troche z innej beczki: jakie było spożycie alkoholu przez młodzież gdy ty miałeś 13 lat - dwa razy mniejsze niż dzisiaj, jak podają osttnie statystyki.


Na przestrzeni lat pewne problemy są uniwersalne: na przykład pytanie o sens życia itp - można się o tym dowiedzieć więcej z podręcznika do polskiego. Ludzi nieśmiali byli zawsze - nie ważne czy teraz, czy 20 czy 100 czy 2000 lat temu - soryy. Tak samo zawsze byli ludzie wyjątkowo brutalni i można by jeszcze wymieniać i wymieniać. I o coś takiego mi tu chodziło.

Martinez napisał/a:
P.S. Pytanie do tych co już swoje przeżyli. Czy postawa idealisty w prawdziwym dorosłym życiu się sprawdza??


Nikt na tym forum nie może dać na to pytanie odpowiedzi jednoznacznej bo ci co to czytają to jeszcze nie umarli.

Martinez napisał/a:
popatrz choćby na takiego Green Greena - dostał zdaje sie 4 a jokoś się nie plujesz chosiaż golizny tam co niemiara


Green Green jest zupełnie, zupełnie inny od FE i łączy je tylko gatunek i może parę innych rzeczy.

Martinez napisał/a:
A jak już byliście przy tych procentach to może Azag zrobiłbyś jakieś badanie opini publicznej wsród forumowiczów - przynajmiej mielibyśmy jakieś pojęcie jak to jest na tanukach a nie na totalwar.


Robienie takiej ankiety na tym forum oznacza zrobienie jej w bardzo zawężonej grupie ludzi a to jak wnioskuje ze słów Bianki nie jest wiarygodne - chyba pomyliłeś strony barykady

Martinez napisał/a:
P.S. Jak obejrzysz całe FE to będziesz mnie mógł tą kataną przez łeb zdzielić:D.


To teraz musze se tylko skombinować katane - STRZEŻ SIĘ!!!!

I jeszcze jedno pytanie - skoro nie piszesz tych rzeczy aby mnie wnerwić to czemu w swoich wypowiedziach jesteś ironiczny i odpowiedz mi jeszcze jedno - na ilu innych tematahc się wypowiadasz???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-01-2006, 14:59   

Azag napisał/a:
w chrześcijaństwie chodzi o to, żeby zostać zbawionym, czyli żeby zostać świętym i pomagać w tym innym - to jest ideał, i dlatego każdy chrześcijanin jest z założenia idealsitą w pewnym stopniu.


Pozwól, że odpowiem CI cytatem:

Cytat:
"w chrzescijanstwie chodzi o to ze wieksza grupa istot, obdarzona podobno wolna wola moze tylko i wylacznie ccic jedna istote ktora im podobne te wole dala, bo jak nie to ich czeka kara. zaraz........... jak to szlo o tej wolnej woli?"


Chrześcijaństwo, tak jak wszystkie religie, to zbiór reguł stworzonych żeby kontrolować ( nie w sensie pejoratywnym) ludzi, dać im zestaw praw i norm. Co więcej, przynajnmiej w części, normy te stwaorzyli ludzie pragnący poprostu władzy i nie mają nic wspólnego z natchnieniem przez Ducha Świętego. Jeśli mówimy o zbawieniu, to już jest kwestia wiary, a pomaganie innym to z kolei postawa życiowa, najczęściej wynikające z potrzeby pomagania a nie pragnienia dostąpienia zbawienia. Wiara to jedno, religia drugie, a światopogląd ma się do 2 powyższych nijak. Krzyżowcom zdarzało się gwałcić i mordować w imię Pana, a żydom nieść bezinteresowną pomoc.
I żeby nie było żadnych wątpliwości, zostałem wychowany w tradycji Rzymsko – katolickiej, ale zdarzało mi się już modlić w kościołach Ewangelickich, Anglikańskich, Cerkwiach i Meczetach a raz nawet w celtyckim kamiennym kręgu.

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 15:49   

Pozwól Eltain, że nie odpowiem na Twoją bardzo subiektywny samosąd, a to dlatego, że nie czas i nie miejsce, poza tym napisanie na tym forum czym dla mnie jest chreszcijaństwo, Kim dla mnie jest Bóg, co mi daje wiara, itp. mija się z celem. Nie jest to też do tego przeznaczony temat. Poza tym mówiliśmy tu już wyżej trochę o idealistach, o poszanowaniu wolnej woli, o fanatykach itp i chyba doszliśmy do konkretnych wniosków. Wziołbyś se chłopie tam w tym opisie dodał tylko: "moim zdaniem" - Onegai.

PS A ten Cytat to z czego??? Z Faktu???

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
ril Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Wrz 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 17:26   

Azag napisał/a:
No w sumie teoretycznie powinna istnieć taka możliwość - uważam że w wielu przypadkach życie człowieka wygląda jak oscylator harmoniczny (W googlach powinno coś być na ten temat) - każdemu oscylatorowi można wynzaczyć prostą, którą taki oscylator przecina - i w rezultacie tego jest możliwe wybranie tego co w danej sytuacji jest najlepsze do wyboru.

I to najlepsze coś zawsze będzie dobrem a nie będzie nigdy mniejszym złem?
Azag napisał/a:

To czy nie miał bym w takiej sytuacji (Boże broń mnie przed takimi sytuacjami) wyrzutów sumienia nie jest wszakże pewne - bo ja też jestem człowiekiem i mogę mieć wyrzutu sumienia niepotrzebnie na przykład.

A co powiesz o takich 2 przykładach

1)
Jesteś żołnierzem z poboru. Masz zaatakować wioskę/miasto wroga, w której jak ci powiedziano ukrywają się wrodzy żołnierze. Jeśli te zrobisz, zabijesz wielu niewinnych cywilów. Możesz odmówić wykonania rozkazu. Czeka cię wtedy sąd wojskowy, ponadto ułatwisz zwycięstwo wrogowi. Które wyjście nie jest mniejszym złem? Po którym nie powinieneś mieć wątpliwości i wyrzutów sumienia? A co byś zrobił jakby na twój kraj leciały wrogie rakiety jądrowe a ty musiałbyś podjąć decyzję, czy wykonać atak odwetowy?

2)
Jesteś posłem. Musisz opowiedzieć się za lub przeciw poprawką ułatwiającą adopcje dzieci przez rodziców polskich i zagranicznych. Jeśli zagłosujesz za, zwiększysz liczbę dzieci, które zostaną przekazane rodzinom, w których będą traktowane gorzej niż w domu dziecka. Jeśli zagłosujesz przeciw: więcej dzieci zostanie w domu dziecka bez szansy na normalną rodzinę. Co wybierasz? Generalnie mało która decyzja polityczna z tych wpływających na obywateli, które żadnemu z nich nie zaszkodzą. Nawet jeśli będzie to słuszna, sprawiedliwa i korzystna dla kraju decyzja, pewne złe skutki i pewną niesprawiedliwość przyniesie.

3)
Decydujesz się przeciwstawić reżimowi. Jest to oczywiście czyn bohaterski i szlachetny, ale nie tylko ty poniesiesz jego konsekwencje. Twoja rodzina też będzie prześladowana. Twoje dzieci nie będą miały normalnego życia. Może przez ciebie trafią do obozu. Wyrzuty sumienia byłyby bezzasadne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 17:33   

Tu głos moderacyjny: post rila, chociaż ciekawy, nie już absolutnie żadnego związku z tematem, jakim jest ocena anime Futari Ecchi. Proszę o niekontynuowanie wątku (ewentualnie założenie sobie tematu w Offtopic) i powrót do dyskusji.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-01-2006, 20:17   

Cytat nie pochodzi z FAKTU, ale źródło prosiło o nie ujawnianie personaliów, nie chcąc prowokować interwencji Sił Wyższych. (niemniej zgadzam się z w/w cytatem w pełni - jest to jedna ze sporej ilości dziur które dostrzegam w doktrynie.)

Do Azaga - JA dostrzegam i MOIM ZDANIEM jest to dziura.

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
ril Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Wrz 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2006, 21:14   

Azag napisał/a:
Moim zdaniem mówienie co by było gdydby jest nie potrzebne.

Jak na mnie wyobrażanie sobie hipotetycznych (dla siebie) sytuacji pozwala zweryfikować sensowność własnych poglądów, zanim zostaną zweryfikowane przez inną sytuację, która przestanie być hipotetyczna. Ale fakt, nie jest to miejsce na dyskusję o tym "Czy istnieje mniejsze zło".

A co do cytatu, bardzo bym się zdziwił, gdyby Fakt coś takiego napisał. Zresztą nie źródło cytatu jest ważne, tylko czy niesie jakąś odkrywczą myśl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-01-2006, 22:13   

Posty nie dotyczące FE przeniesione na prośbę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-01-2006, 01:03   

Wiesz człowiek może uznawać że nie istnieje cos takiego jak mniejsze zło dopuki nie stanie w sytuacji z której karzde wyjscie jest złe . Ja niestety miałem takich wile w wielu nie było nawet czasu na mysle które z wielu złych wyjsc pociagniej za saba naj mniej nieodwracalnych szkód. Ale najgorsze sa niektóre zrzadzenia losu jak cudem unikknąc smierci ale tak ze zamaist ciebie ucierpi ktos inny ale najegorzej jest ze po chwili samemu odbiera sie komus jeszcze zycie . Czasami trzeba postepowac w brew sumieniu , i czasami nie mozna sie nawet nad tym zastanawiac.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 20 Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group