FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  na czym polega ich fenomen?...
Wersja do druku
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2006, 16:16   

No coz ,widac jest zpotrzebowanie na malolaty(jesli chodzi o B27 i TH)A Paris....jaki niby fenomen?

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2006, 16:57   

a taki że:
z tego co słyszałam na RMFFM ostatnio (ostanio) miała II miejsce w pop liście...;/ dlaczego ludzie na nią głosują? tożto przecież nawet głosu nie ma. ale jednak głosują, poda się innym jej muzyka! kurde, to zagraniczna Mandaryna, nie uważacie?

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2006, 17:20   

Żaden z nich fenomen usłyszałam o tych "artystach" dopiero jak ludzie zaczęli sobie z nich żarty robić. A z tego, co czytałam najlepszy był wywiad z Blog 27 w Niemczech.

Tola Klara i Alicja Julia - To inaczej Blog 27 ! Specjalnie dla Was zaprosiliśmy dziewczyny do studia ! One zdradzają Wam największe sekrety ze swojego życia !
HEY : Jak mija trasa koncertowa z Tokio Hotel ?!
TOLA : Fajnie, ale my nie jesteśmy w Ich typie !
ALA : Fani Tokio Hotel też nie przyjęli nas z otwarymi rękami ! Jednak nie tracimy nadzieji !

HEY : Jak dogadujecie się z chłopakami z Tokio Hotel ?!
ALA : Troche po angielsku, troche za pomocą tłumacza Tokio Hotel, choć i tak spędzamy ze sobą mało czasu !

HEY : A jak spedzacie wolny czas ?!
TOLA : Ja z Alą głównie ćwiczymy śpiew ! Czasami wyrwiemy się na miasto, niemieckie lumpeksy sa naprawdę w porzo !
ALA : Polacy często ubierają sie w sklepach tego typu ! To normalka ! Ja z Tolą mamy ważny massage do tych, którzy się z nich nabijają ! To nic złego ! Zwykły sklep taki jak Nike, czy Puma !

HEY : A jak utrzymujecie kontakt ze swoimi Polskimi fanami ?!
TOLA : Pożyczamy laptopa od chłopaków z Tokio Hotel i piszemy notatki na naszej oficjalnej stronie www.blog27.pl !
ALA : Ale niestety bardzo rzadko ! Również e-mailujemy z nimi !

HEY : A dużo ich macie w swojej ojczyźnie ?!
ALA : Średnio ... Są to przeważnie dzieci typu 7 - 12 lat !
TOLA : Ale Niemcy oczywiście są lepsi !

HEY : Pod jakim względem ?!
ALA : Polacy nie zawsze są kulturalni, czesto nas wyzywają i obrażają !
TOLA : Ale my wiemy, że to tylko z zazdrości !

HEY : Aha, skoro mowa o fanach, to przypominamy niemieckim fanom, że Blog 27 będzie gościem na czacie 9 marca o 14:30. Zapamiętajcie ten adres : www.kindercampus.de
ALA : Tak, to dla nas przyjemność, że będziemy mogły z Wami być !
TOLA : Myślę, że z Wami będzie nam się gadało lepiej niz z Polakami !

HEY : Dziewczyny, zastanawiamy się dlaczego tak tępicie Polaków ?!
TOLA : Polska nienawidzi nas - My nienawidzimy Polski !

HEY : Ale same powiedziałyście wcześniej, że macie fanów !
ALA : No tak !
TOLA : Ale tak jak powiedziała Ala to tylko dzieci ! Anty fani ciągle nabijają się, że tworzymy muzę dla maluchów !

HEY : Ale przecież same macie 12 lat !
ALA : Rocznikowo 13 !
TOLA : To nie znaczy, że jesteśmy dziećmi !

HEY : Wasz debiutancki singiel jest na 10 miejscu sprzedaży ! Cieszycie się ?!
TOLA : Nie ! Ucieszymy się dopiero jak będzie na 1 ! A będzie napewno ! Wink
ALA : Chciałybysmy być przynajmniej na 3. Bo 10 nie jest naszym szczęśliwym numerkiem !

HEY : A możecie nam coś opowiedzieć o początkach waszej kariery ?!
ALA : Od dziecka śpiewałysmy ! Np. u babci na obiedzie, przed lustrem do dezodorantów, czy tez kolendy w domu podczas świąt ...
TOLA : Wierzyłyśmy w siebie i udało się ! Obie pochodzimy z muzycznych rodzin ! Mój tatuś pracuje w firmie fonograficznej i dzięki temu było nam o wiele łatwiej !

HEY : A jeśli jesteśmy już przy rodzinach to słyszeliśmy, że urodziłyście się w tym samym dniu ! Jak to się stało ?!
ALA : Tak w tym samym dniu, miesiącu i roku ! 27 listopada !
TOLA : A jak to sie stało to same dokładnie nie wiemy ! O ile sie nie mylę była mama, tata i po krzyku !

HEY : Zadałem to pytanie w troche innym sensie, ale zmieńmy temat ! Czy macie chłopaków ?! Wielu się za Wami ugania ?!
ALA : Nie, nie mamy chłopaków ! Wielu Anty fanów zarzuca nam brak gustu, zły wizerunek, głupi styl, a nawet to, że wyglądamy jak wyciągnięte prosto z klubu nocnego ! Ich zdaniem bez Make-Up ja wyglądam jak narkomanka, czy śmierć, a Tola jak dziecko spewcjalnej troski ! Złośliwi ludzie wymyslają też na nas przezwiska typu : Trol, czy Pralka (to mi sie podoba , które nie mają swoich Niemieckich odpowiedników !
TOLA : Właśnie, CHŁOPCY JESTEŚMY WOLNE ! Co do wielbicieli to ciężko, chociaż nie mamy pojęcia dlaczego ! Jesteśmy ładne, mamy kase, sławe ... Ale trudno ... Tak bywa ...

HEY : Dziewczyny, a czy dla Was liczą się tylko pieniądze ?!
TOLA : Jasne, mają dla nas wielkie znaczenie ! Polacy sa naiwni i ściągają teledyski, lub urywki koncertów za kasę ! A przecież mozna je ściągnąć za darmo w sieci !

HEY : Dziewczyny, a czy dla Was liczą się tylko pieniądze ?!
TOLA : Jasne, mają dla nas wielkie znaczenie ! Polacy sa naiwni i ściągają teledyski, lub urywki koncertów za kasę ! A przecież mozna je ściągnąć za darmo w sieci ! Niemców nie da sie oszukać i dlatego mają je bazpłatnie !
ALA : Każde wejście na naszą stronę to dla nas też dodatkowe pieniądze od sponsora ! Przypominamy ! www.blog27.pl !Wydajemy je potem na promocje w różnych krajach !

HEY : Dziewczynki macie nam cos jeszcze do powiedzenia na zakończenie ?!
TOLA : Pozdrawiamy wszystkich Niemieckich fanów ! Kupujcie nasze płyty !
ALA : Trzymajcie się !

LOOOOOOOOOOOOOOOOL
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-08-2006, 17:28   

Martita napisał/a:
dlaczego ludzie na nią głosują? (...) ale jednak głosują, podoba się innym jej muzyka!
mmm... nie jestem pewien.

Przecież te głosowania to głównie SMSowe, nie? Czyli kosztują, i zazwyczaj nie po taryfie a drożej.

Trzeba być naprawdę zdesperowanym półgłówkiem, coby pozwolić się obdzierać z forsy (obojętnie jak małej) i to jeszcze za co? Za dawanie komercyjnie wycenialnych informacji o preferencjach!! To głosujący powinni mieć płatne za to że łaskawie głosują.

Tyle, że wydawcy i stacje, organizując listy tak a nie inaczej, dowiadują się o preferencjach półgłówków. I potem wydają milion płyt takiego beztalencia, i leży toto... I ratują się fałszując statystyki sprzedaży, trąbiąc że coś jest złotą czy platynową płytą, coby naiwnych przekonać że się sprzedaje - czyli dobre jest. I znów tylko półgłówki w to wierzą, bo sterty niesprzedane w marketach i inszych empikach oraz szybkie przeceny przeczą tej reklamie...

A potem przychodzi Norah Jones, studio jej mówi że będzie sukces jak sprzeda 10'000 szt albumu i w związku z tym studio nie chce ryzyka i ona honorarium nie dostanie, tylko % od sprzedaży. A dziewczyna idzie i sprzedaje MILION płyt w pierwsze parenaście tygodni _^_

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2006, 18:09   

dobra, napiszę, za co nie lubię poszczególnych gwiazdek:
-Tokio Hotel - ostatecznie mogliby być gdyby nie to, że mają okropny wokal, monotonne gitary i beznadziejną perkusję. ale i tak krok naprzód bo to jakaśtam odmiana rocka
-Blog27 - zwykłe sezonowe gwiazdki. nawet śpiewać nie umieją ale wszyscy za nimi szaleją przez kilka miesięcy a potem zapominają
-Paris Hilton - mówiąc dobitnie, macha cyckami i robi inne wulgarne rzeczy i właśnie to się podoba zidiociałym kolesiom którzy lubią chwalić się swoimi osiągnięciami seksualnymi i długością penisa. dno.
a teraz gwiazdki sprzed kilku lat:
-Britney - zwykły popik. głos nawet ładny miała ale to, co tworzyła było ZÓE
-Christina Aguilera - j.w. ale piosenka o tolerancji była fajna
-boysbandy (LO27, Just5, Backstreet Boys, Take That, O-zone i podobni) - nie lubię określenia "komercha" ale tutaj pasuje idealnie. do tego dochodzi najczęściej głupi image i muzyka w stylu marny pop lub jeszcze marniejsze disco-polo
-girlsbandy (np. Spice Girls) - j.w. tylko że w dziewczęcym wydaniu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sugi Płeć:Mężczyzna
przygnieciony śniegiem


Dołączył: 17 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2006, 21:58   

wa-totem napisał/a:
... I ratują się fałszując statystyki sprzedaży, trąbiąc że coś jest złotą czy platynową płytą,

Niestety , dochodzi tez wielu innych sposobów kupowania kljenta (pewne stacje nadają co niektóre piosenki w sporych ilosciach bo zwyczajnie płacą im za to wydawcy),ale to juz tak jest w handlu .

Zawsze ludzie uwielbiali kicz, tandetę i wszelkie przejawy masowości . Wydaje mi się że ta cała machina sztuki masowej w jakiś sposób ogłupia człowieka i wpycha nas agresywnie do formy "doskonale eklektycznej" czy "idealnie" kompromisowej ,w ramach której każdy moze się mieścić . Działa to na prostej zasadzie ,co gorsza zasada jest ta powielana w milionach i wtapia sie w masze codzienne życie . Nie dajmy się tandecie ! Tym niemniej czasem dla relaksu warto jest sobie posłuchać jakiegoś disco polo czy innej techniawy ,obejzeć w tv nieco kiczowatych produkcji po to żeby odróżniac to co tanie i tandetne ,od tego co ma w sobie coś więcej .
Poza tym każdy ma w sobie część "wrażliwą" na jakiś tam przejaw kiczu i nie ma w tym, nic złego (nie warto jednak temu czemus pozwalać na dominację nad nami) .

Mało oglądam telewizji czy słucham radia więc zwyczajnie nie napotykam na wiele takich perełek jak przez was wymieniane .

Takie badziewie można też na wiele sposobów klasyfikowac ,dla tego tandeta tandecie nie równa .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-08-2006, 10:56   

Cytat:
Christina Aguilera - j.w. ale piosenka o tolerancji była fajna

Zdaje się, że coś mnie ominęło...no ale jako etatowy tanukowy faszysta - kaczysta tego nie żałuję.
Powrót do góry
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 09-08-2006, 19:50   

Martita napisał/a:
a taki że:
z tego co słyszałam na RMFFM ostatnio (ostanio) miała II miejsce w pop liście...;/ dlaczego ludzie na nią głosują? tożto przecież nawet głosu nie ma. ale jednak głosują, poda się innym jej muzyka! kurde, to zagraniczna Mandaryna, nie uważacie?

To jeszcze o niczym nie swiadczy:/Pare tygodni jej hmpf!"utwor"beda puszczali,a potem wszyscy o niej zapomna(oby jeszcze szybciej)A propo RMF FM-kiedys to byla<<potega>>,ale teraz?Wyluzuj!

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-08-2006, 21:20   

IT. napisał/a:
Grisznak napisał/a:
Za moich czasów było Spice Girls...


Grisznak. One umialy śpiewac. A Dzieweczki z B27 NIE umieją. Miał, miał, miał. To jest to co słysze kiedy leci ich piosenka. Dwie, piszczace trzynastolatki. Na CZYJĄ samoocenę to pozytywnie wpływa?!


Kompleks lolity pomaga. Niemniej, miał, miał ==
Powrót do góry
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2006, 13:11   

Sm00k napisał/a:
IT. napisał/a:
Grisznak napisał/a:
Za moich czasów było Spice Girls...


Grisznak. One umialy śpiewac. A Dzieweczki z B27 NIE umieją. Miał, miał, miał. To jest to co słysze kiedy leci ich piosenka. Dwie, piszczace trzynastolatki. Na CZYJĄ samoocenę to pozytywnie wpływa?!


Kompleks lolity pomaga. Niemniej, miał, miał ==

mimo tego, że poziom artystyczny Spice Girls był wyższy od tego prezentowanego przez B27, nie była to zbyt ambitna muzyka. tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-08-2006, 15:32   

Różnica między poziomem artystycznym jednego merde i drugiego hovna była znikoma.
Powrót do góry
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2006, 16:02   

lain- tak dwa razy przeczytałam Twój wywiad i tak sobie myśle... jeżeli zakładamy, że jest prawdziwy, wobec tego skąd go wytrzasnęłaś? a może sobie jaja z nich robisz? swoją drogą, nawet śmieszny ten wywiad_-_
a gdyby tak B27 i TH byli starsi... nie wiem, o jakieś 10 lat, czy ludzie nadal by ich nie cierpieli, czy moze mniej?

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2006, 16:21   

Martita napisał/a:
lain- tak dwa razy przeczytałam Twój wywiad i tak sobie myśle... jeżeli zakładamy, że jest prawdziwy, wobec tego skąd go wytrzasnęłaś? a może sobie jaja z nich robisz? swoją drogą, nawet śmieszny ten wywiad_-_

Smieszny,ale i zenujacy.Tez nie wiem czy jest prawdziwy,czy sciemnony(nie przez Lain,ale to hmmm...pismo),ale wynika z niego,ze B27 to nie tylko niezle wiesniary ale i idiotki z OK40 IQ:)))
(w sumie nie dziwota)

Martita napisał/a:
a gdyby tak B27 i TH byli starsi... nie wiem, o jakieś 10 lat, czy ludzie nadal by ich nie cierpieli, czy moze mniej?

Dla mnie juz nie wazny jest wiek(chociaz takie malolaty...)tylko muzyka.A z ta naprawde jest sporo do zyczenia,nie wspominajac i "imejdzu"...

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2006, 21:33   

LookOUT napisał/a:
idiotki z OK40 IQ:)))



Bo ja wiem? Brzmią jak zwyczajne trzynastolatki... *zastanawia się, czy w ich wieku nie brzmiała jeszcze bardziej idiotycznie*

Niemniej wątpię w autentyczność, nie wierzę, żeby nie miały kogoś, kto czuwa nad ogólnym imidżem i nad tym, żeby nie podkreślały dodatkowo faktu, że dziećmi są... Chyba, że dążą do tego słynnego przykładu japońskiej gwiazdki pop, robiącej się na lolitkę (jak-jej-tam-było, nie pamiętam).

I przyznaję, że ja też was nie rozumiem. Mam blade pojęcie, że coś takiego jak Blog, Tokio Hotel czy Paris Hilton istnieje i właściwie jedyne informacje, jakie o nich posiadam pochodzą z tego co zasłyszałam u ludzi narzekających na te "fenomeny". Możecie sobie pogratulować, bo dzięki temu tematowi i waszym postom popularność tego, co wam się tak nie podoba, wzrosła ;P Gdyby nie to, że jestem leniwa i wyznaję zasadę "a co mnie to obchodzi", zaraz poleciałabym szperać w sieci na ich temat i dołożyła swoje do "rekordowa oglądalnosć stron o Tokio Hotel, sprawdź i ty!"...

Co nie zmienia faktu, że skojarzyłam zdjęcie z jakiegoś newsa onetowskiego z opisywaną tu panienką i swoje na jej temat dodam. Bogowie, chwała bezstresowemu wychowaniu i wielkiej ilości komplementów, jako że cuda zdziałać mogą. Jakbym była tak brzydka jak Hilton (nie mówię, że nie jestem, nie krzyczcie ;3), to modliłabym się, żeby jak najmniej osób znało mnie jedynie od zewnątrz... xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2006, 22:34   

Chciałem zauważyć jedną małą rzecz w wypadku TH i B27 możemy mówić o fenomenie tylko jeśli założymy że jest on synonimem intensywnej promocji wielkich wytwórnii - które tworzą takie takie sceniczne marionetki - dlaczego to robią - odpowiedz jest stosunkowo prosta dla pieniędzy które można wyciągnąć od emocjonalnych dzieci przeważnie dziewczynek w wieku 12-16 lat. Te zespoły są odpowiedzią na emocjonalną potrzebę tej grupy słuchaczy takich idealnych obiektów westchnień - no bo chyba nie znacie żądnego fana tych zespołów którzy mają np. po 25 lat (mówie ty o TH bo B27 jak widać słabo się sprzedaje) - producenci ciągle szukają czegoś nowego ja jestem dość leciwy więc pamiętam takie "cuda" jak new kids of the block, backstreet boys, spice girls i dziesiątki klonów tych zespołów.

Nie zauważyliście że z przeciwnicy tych zespołów denerwują sie tym że mają one swoich fanów a nie ich słabym poziomem "artystycznym".

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group