FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Ulubione reklamyXD
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-10-2006, 10:23   

Sm00k napisał/a:
<zasłania wredny kompakt własną piersią> Ciekawość zabiła kota! Ciekawość!


-Zdrajca! - krzyknął Zeg naciskając spust wyrzutni przeciwpancernej. Podkalibrowy pocisk o uranowym rdzeniu pomknął w strone SmOOka. Jednocześnie Zeg wzbił się w powietrze na jetpacku i z wysokości kilkunastu metrów cisnął niewielką bombę melta. Gdy dotarła do pojazdu zadziałał zapalnik zbliżeniowy. Na ziemii wykwitła oślepiająco biała kula plazmy i gazów powstałych z parującego asfaltu, metalu i tworzyw sztucznych. Krąg światła uniósł się w wyższe partie atmosfery, niczym miniaturowy grzyb atomowy.

Wśród ognia i płomieni ginął pierwszy z imperialnych smochodów - morderców. Pierwszy, którego dosięgły siły Chaosu!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 05-10-2006, 16:59   

hmm... czy to nie zbyt okrutne... ?

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Syrad Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lip 2006
Skąd: Białystok (tam gdzie żyją smoki)
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2006, 17:43   

Zeg przypadkiem nie za dużo grałeś w Doom'a i Q3 .
Co do reklam ulubiona to Sprit oraz wszystkie z czarnym humorkiem.

_________________
"Nie bój się śmierci to moment tylko, módl się żeby przyszła przede mną"
Warto żyć tylko dla chwały, honoru i miłości, reszta to puste frazy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2150317
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-10-2006, 13:02   

Syrad napisał/a:
Zeg przypadkiem nie za dużo grałeś w Doom'a i Q3 .


- W Mortal Kombat i Warhammer 40K: Dawn of War! Ale nie da się grać za dużo w te gry. W żadne gry! Giń bluźnierco! - powiedział Zeg udeżając Syrada tak, jak jego idol Johny Cage. Głowa Syrada odbiła się od sufitu i upadła dobre cztery metry od reszty ciała. Głos w powietrzu zakrzyknął FATALITY!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2006, 16:35   

Zeg, ty z tymi opisami mordów nie przesadzajXD
żeby nie było offtopu: nie lubię tej głupiastej reklamy gumy do żucia: facetowi nagle powiększają się sutki... najchętniej zrobiłabym to samo co Zeg SmOOkowi tym twórcom reklamy. Durniejszej nie ma!

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Syrad Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Lip 2006
Skąd: Białystok (tam gdzie żyją smoki)
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2006, 23:24   

Po fatality Syrad wraca z łazienki. Chwyta Zega za tył głowy uderza w nią kolanem, kuca na zgiętej nodze i kosi zega. Tak by ten zrobił mostek. Ostatecznie z wyskoku uderza dłonią w klatke piersiową i wyrywa wciąż pulsujące serce BYŁEGO wroga i rzuca je wilkom. Głos z nieba PERFECT K.O. (wole filmy)
Co do reklam lubie nowe reklamy z kabaretem Mumio, ta kobieta mnie wykończy.
Nie nawidze zaś kiedy reklama przerywa fragment filmu w najodpowiedniejszym momencie.

_________________
"Nie bój się śmierci to moment tylko, módl się żeby przyszła przede mną"
Warto żyć tylko dla chwały, honoru i miłości, reszta to puste frazy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2150317
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-10-2006, 16:34   

A potem Syrad traci przytomność na skutek licznych złamań i utraty krwii. Tak to bywa, gdy rzuca się z gołymi rękoma na Space Marines.

Raz, że zawsze chodzą w powered armor, a próba przebicia się przez pancerz z adamantium nie jest przyjemna. Dwa, że mają zwykle po trzy serca.

- Czas kończyć! - pomyślał Zeg, wymując oficjalny miecz łańcuchowy Game Workshop. Nacisną na rękojeść i diamentowa piła łańcuchowa zawyła.

(To się potem wytnie i przeniesie do Multiświata).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
chise Płeć:Kobieta
tyhmä tyttö


Dołączyła: 05 Gru 2005
Skąd: pimeästä
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2006, 19:33   

Martita napisał/a:
nie lubię tej głupiastej reklamy gumy do żucia: facetowi nagle powiększają się sutki...

JEDYNĄ znaną mi osobą, której podobała się ta reklama i która widziała w tym coś zabawnego byłą... moja babcia XD

Jeśli chodzi o reklamy, rzadko zdarza mi się być na bieżąco i zobaczyć, co aktualnie reklamują, z tej racji, że sporadycznie odpalam telewizornię.
Lubię reklamy okraszone jakąś miłą dla ucha muzyką, z tej racji fajnie patrzało mi się na Pepsi Twist bodajże, w której Claudia Schiffer i Thierry Henry z mizernym skutkiem usiłowali dorwać ostatnią butelkę ;) Końcówka miała klimat i nie znudziła mi się do czasu, gdy przestali ją emitować. Da ,da, da! :>
Podobała mi się reklama gumy Orbit z hasłem "zęby się przydają", ze względu na emanującą z niej kreatywność.
Dobra była większość reklam Żubra, pozornie nie mająca związku z niczym, ot, taki sobie lasek w różnych ujęciach, oszczędnie zresztą pokazany i reklama Dębowego, w którym dwojka ludzi spacerowała sobie beztrosko wśród turlających się *ogromnych* beczek.
Pepsi bądź Coca-cola, w której sympatyczny chłopak spacerował sobie ulicą uśmiechając się do wszystkich... do czasu, kiedy zabrakło mu otwieracza do butelek i uśmiechnęła się do niego pewna dziewczyna. To było zwyczajnie urocze.
Fajne były pierwsze odmiany "prawie jak", po pewnym czasie *wszyscy* chyba mieli tematu po uszy, ale początki były odkrywcze i strasznie zabawne :)
I Heineken chyba, ze staruszkami wrzeszczącymi "Wasuuup" :>

Tak, macie rację, *większość* reklam jest nudna, koszmarna i oglądanie ich, zwłaszcza w środku filmu czy ciekawego programu to tortura. Niemniej jednak zdarzają się takie, które- przynajmniej ja- mogłabym oglądać w formie samodzielnego bloku. Jak krótkie filmiki.

Sm00k napisał/a:
Seria reklam Forda Ka. Niegrzecznego Forda Ka. Nielubiącego kotów Forda Ka

Ależ okrutne. Jestem na nie.
:>

_________________
can't believe how strange is to be anything - at all
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-10-2006, 20:16   

O właśnie, reklamy Coca-coli! Nie pamiętam reklamy coli, która nie byłaby w najgorszym razie neutralna-dobra. Główny powód? Zapewne to, że absolutnie wszystkie są niesamowicie optymistyczno-ciepłe, jak choćby wspomniana przez Chise reklama z uśmiechającym się chłopakiem i dziewczyną z otwieraczem na zębach (rozwala mnie to, że ta reklama weszła mniej więcej wtedy kiedy mnie zaklamerkowano XD) czy choćby ten motyw z "dla <wstawić>" ilustrowany przez butelki/szklanki coli... A czy ktoś pamięta misie polarne? No sama słodycz...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-10-2006, 20:20   

A ta obecnie emitowana: jaką drogę przebywa butelka coca-coli w automacie? Też świetna. Chociaż misie jednak lepsze były...
To jedne z najbardziej optymistycznych reklam, zgadzam się.

Poza tym podobała mi się reklama któregoś wschodniego auta: zaczynając od malutkich części toczą się śrubki, odbijają od sprężynek, spadają na przeciwwagi, wtaczają się.... i tak od śrubek i uszczelek przechodzimy do kół i calego auta.... oglądane po raz pierwszy robi wrażenie, człowiek nie ma pojęcia czego to reklama i z czystej ciekawości czeka do końca.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2006, 12:34   

hm, a powracając do reklam coli - widzieliście reklamę "bo przyjaciołom się UFO?" XD tylko, niestety, mnie fajna z tym zwierzakiem i tą jego śliną... khem, bardzo niesmaczne:/ jednak hasło jest fajneXD

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2006, 12:50   

GoNik napisał/a:
zaczynając od malutkich części toczą się śrubki, odbijają od sprężynek, spadają na przeciwwagi, wtaczają się.... i tak od śrubek i uszczelek przechodzimy do kół i calego auta

Honda! Nie wiem, kto na kim się wzorował, ale TO wydaje mi sie starsze... i bardziej fazowe XD.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 09-10-2006, 11:21   

a widzieliscie reklame angielskiego piwa ?? taka ze polscy aktorzy za ksiezy sa przebrani ?? to dopiero odlot ;)

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group