FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 246, 247, 248  Następny
  Ciekawostki przeróżne
Wersja do druku
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2011, 10:05   

Zwyzwyaj kolegę w przedszkolu, a w papierach zostaniesz do końca życia rasistą i homofobem.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-09-2011, 11:10   

"Rejestr homofobów i rasistów"
A cóż to takiego? To jest dopiero zamach na wolność osobistą. To już nie można być homofobem? To karalne?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2011, 11:21   

Slova napisał/a:
To już nie można być homofobem? To karalne?

Jeszcze nie, ale organizacje LGBT chciałyby zrównać homofobię z nawoływaniem do nienawiści na tle rasowym, czy propagowaniem ustroju totalitarnego... projekt kuriozalny, możnaby trafić do więzienia za publiczne stwierdzenie, że "transwestyci to zboczeńcy", czy coś takiego.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.


Ostatnio zmieniony przez Morg dnia 15-09-2011, 11:34, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-09-2011, 11:29   

Wyprowadzam się na Kamczatkę.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2011, 11:34   

A to IMHO też kuriozum, jeśli nie wręcz skandal – moralnie zabieg być może był usprawiedliwiony (nie znam całości sytuacji), ale jeśli faktycznie taka była argumentacja prawna, to tylko ręce opadają i pozostaje tylko zgodzić się z moim kierownikiem studiów... nie daj Boże, żeby się inni lekarze zainspirowali...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-09-2011, 11:46   

Śmiem twierdzić, że nie mniej kuriozalne od wysyłania ludzi do więzień za stwierdzenie "wszystkie czarnuchy to brudasy". Morg, po tobie spodziewałabym się większej świadomości tego, czym jest "mowa nienawiści". I ok, ja się zgadzam z tym, że poprawność polityczna przekracza często wszelkie granice rozsądku, niemniej jednak ochrona przed dyskryminacją JEST ważna.

Także, mam takie dziwne wrażenie, że nie do końca zdajecie sobie sprawę z tego, jakiego kalibru słowa potrafią lecieć w stosunku do ludzi LGBT. Wyzywanie od zboczeńców to pikuś, szczegół nie wart uwagi.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2011, 12:33   

Wszystko oki, ale jak to ma się do wolności słowa. Słabo znam się na prawie, ale czy przypadkiem nie jest to prawo pod publikę. Konstytucja stoi wyżej niż kodeks karny. Chodzi przytoczony przez Morga "transwestyci to zboczeńcy".
Czemu pytam bo ostatnio zgłupiałem. Dowiedziałem ,ze namawiając niepełnoletnią dziewczynę do aborcji można dostać większy wyrok niż za tzw "wykorzystanie" za jej zgodą. To mnie zaskoczyło. Przy okazji czy to prawda.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 15-09-2011, 12:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2011, 12:33   

Mai_chan napisał/a:
Śmiem twierdzić, że nie mniej kuriozalne od wysyłania ludzi do więzień za stwierdzenie "wszystkie czarnuchy to brudasy". Morg, po tobie spodziewałabym się większej świadomości tego, czym jest "mowa nienawiści". I ok, ja się zgadzam z tym, że poprawność polityczna przekracza często wszelkie granice rozsądku, niemniej jednak ochrona przed dyskryminacją JEST ważna.

Ja nie mówię, że zwiększenie ochrony nie jest dobrym pomysłem... zwyczajnie redakcja tych przepisów woła o pomstę do nieba. I specjalnie podałem transwestytów, a nie np. gejów, bo transwestytyzm (przynajmniej w niektórych swoich formach) jest ujęty w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób ICD-10. Co w świetle tych przepisów nie czyni oczywiście żadnej różnicy, bo Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu (...) jak również ze względu na (...) tożsamość płciową, (...), podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Projekt tej nowelizacji oczywiście nie określa czym jest tożsamość płciowa (wiadomo tylko, że czym innym, niż płeć), w związku z czym zakres ochrony będzie różny w zależności od przyjętych badań naukowych – a sama ta nauka, z tego co mi wiadomo, jest dość rozwojowa. Nie określa także czym jest "wywoływanie lub szerzenie pogardy" (które to pojęcie wprowadza i które jest czymś innym, niż "wywoływanie lub szerzenie nienawiści") – czy stwierdzenie "geje są do bani" jest już szerzeniem pogardy (zdefiniowanej, za słownikiem PWN, jako «uczucie bardzo silnej niechęci, połączone zwykle z poczuciem własnej wyższości wobec kogoś lub czegoś»)? Obecny przepis mówi tylko o "nawoływaniu do nienawiści" i jest dość precyzyjny i zrozumiały (a także, IMHO, uzasadniony – choć nie jestem pewien czy ten katalog nie powinien być otwarty, bo w sumie w czym jest gorsze nawoływanie do nienawiści na tle bezwyznaniowości od nawoływania do nienawiści na tle przynależności do PiS-u, PO, HFPC, czy forum Kotatsu.pl?)

Jedyne co wygląda w miarę okej, to projekt nowelizacji 119 par. 1

Co do "brudasów", zgadzam się, ale wyciągam wnioski w drugą stronę. To powinno być po prostu coś społecznie i towarzysko nieakceptowalnego i kompromitującego, ale w żadnym wypadku karanego (a już tym bardziej nie więzeniem). I nie mam jakichś szczególnych sympatii, czy antypatii pod tym względem w stronę jakiejkolwiek grupy społecznej, a po prostu najchętniej wywaliłbym z prawa karnego jakieś 90% przepisów ograniczających wolność słowa. Alergicznie reaguję więc na próbę wprowadzenia jakichkolwiek nowych. Jeśli czyjeś dobra osobiste lub prywatność zostały naruszone, to może dochodzić swoich praw na drodze cywilnej. A wszelkich zadymiarzy należy ścigać z art. 50, 51 i 52 kodeksu wykroczeń (nieopuszczenie zbiegowiska na wezwanie, zakłócanie porządku publicznego, przeszkadzanie w organizacji lub przebiegu niezakazanego zgromadzenia, itp.). Nękanie z kolei można ścigać z art. 107 w/w kodeksu (złośliwe niepokojenie), albo z art. 190a kodeksu karnego (stalking, istotne naruszenie prywatności i kradzież tożsamości). Za same słowa karać nie musimy.

No i, last but not least, uznano to za tak poważne przestępstwo, że zaproponowano, żeby wymierzyć można było tylko kpw (i ewentualnie ją zawiesić). Grzywny i prace społecznie użyteczne w grę nie wchodzą. Naprawdę trzeba za każdym razem sięgać po tak drastyczne środki?

Caladan napisał/a:
Dowiedziałem ,ze namawiając niepełnoletnią dziewczynę do aborcji można dostać większy wyrok niż za tzw "wykorzystanie" za jej zgodą. To mnie zaskoczyło. Przy okazji czy to prawda.

Nie wiem co rozumiesz przez "wykorzystanie za zgodą", ale odpowiednie przepisy brzmią tak (nie sprecyzowałeś, to będzie dłuuuugo):


Spoiler: pokaż / ukryj
Kodeks karny napisał/a:
Art. 152. § 1. Kto za zgodą kobiety przerywa jej ciążę z naruszeniem przepisów ustawy,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto udziela kobiecie ciężarnej pomocy w przerwaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy lub ją do tego nakłania.

Art. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się zgwałcenia:
1) wspólnie z inną osobą,
2) wobec małoletniego poniżej lat 15,
3) wobec wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
§ 4. Jeżeli sprawca czynu określonego w §1–3 działa ze szczególnym okrucieństwem, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5.

Art. 198. Kto, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem, doprowadza ją do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Art. 199. § 1. Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 został popełniony na szkodę małoletniego, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto doprowadza małoletniego do obcowania płciowego lub poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, nadużywając zaufania lub udzielając mu korzyści majątkowej lub osobistej, albo jej obietnicy.

Art. 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.

Art. 203. Kto, przemocą, groźbą bezprawną, podstępem lub wykorzystując stosunek zależności lub krytyczne położenie, doprowadza inną osobę do uprawiania prostytucji,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Art. 204. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nakłania inną osobę do uprawiania prostytucji lub jej to ułatwia,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. Karze określonej w § 1 podlega, kto czerpie korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inną osobę.
§ 3. Jeżeli osoba określona w § 1 lub 2 jest małoletnim, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Karalne jest w każdym razie tylko nakłanianie do przerwania ciąży nielegalnie, postaci kwalifikowanej (nakłaniania nieletniej) nie uświadczyłem.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-09-2011, 13:18   

Wiesz, ująłeś to w takiej formie, jakbyś uważał sam pomysł za kuriozalny. Tak, przepis sam w sobie jest za ostry - ale jednak będę twierdzić, że jakaś forma ochrony jest potrzebna. Czy obecne przepisy wystarczą? Cholera, nie wiem - po mojemu obecne przepisy nie wystarczą do niczego, bo albo są nieprecyzyjne, albo przekombinowane. Widzę też jakie teksty latają pod adresem dowolnej grupy mniejszościowej. I będę twierdzić, że jakaś forma ochrony jest potrzebna, również przed słowami - bo stwierdzenia typu "pedały do gazu" tworzą klimat, w której pewnej grupie ludzi odmawia się de facto prawa do istnienia.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-09-2011, 13:44   

Chodziło o artykuł 200 i 152.

Po 152 artykule spodziewałem się więcej lat.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2011, 13:44   

Mai_chan napisał/a:
Wiesz, ująłeś to w takiej formie, jakbyś uważał sam pomysł za kuriozalny. Tak, przepis sam w sobie jest za ostry - ale jednak będę twierdzić, że jakaś forma ochrony jest potrzebna. Czy obecne przepisy wystarczą? Cholera, nie wiem - po mojemu obecne przepisy nie wystarczą do niczego, bo albo są nieprecyzyjne, albo przekombinowane. Widzę też jakie teksty latają pod adresem dowolnej grupy mniejszościowej. I będę twierdzić, że jakaś forma ochrony jest potrzebna, również przed słowami - bo stwierdzenia typu "pedały do gazu" tworzą klimat, w której pewnej grupie ludzi odmawia się de facto prawa do istnienia.

Pardon, nie, nie chodziło mi o to, żeby dyskryminacja ze względu na orientację seksualną była jakąś lepszą dyskryminacją od rasowej. Zwyczajnie samo pojęcie "mowy nienawiści" jest cholernie rozmyte i często niestety (za granicą, bo u nas takiego pojęcia w prawie nie ma, a podobne przepisy są jednak odpowiednio zawężone) pełni rolę dyżurnej maczugi na przeciwników politycznych (jak niegdyś antysemityzm).

Jak dla mnie to nie jest kwestia przepisów, a praktyki. Policji bardzo często się zwyczajnie nie chce, z prokuraturą różnie bywa, a jeśli chodzi o sądy, to nie ma chyba utrwalonego orzecznictwa. "Pedały do gazu" natomiast to IMHO publiczne nawoływanie do popełnienia zbrodni (do 3 lat więzienia) albo pochwalanie popełnienia przestępstwa (grzywna, ograniczenie wolności, albo do roku więzienia). Co najmniej natomiast powinno być uznane za wywoływanie zgorszenia w miejscu publicznym (areszt, ograniczenie wolności, albo grzywna) – jeśli uznać, że to nie jest wywoływanie zgorszenia, to źle to świadczy o naszym społeczeństwie...

Jeżeli odpowiednie służby nie reagują, to źle i pokazuje to ich niemoc (albo niechciejstwo), ale tej niestety mam wrażenie, że samo zaostrzenie przepisów nie wyeliminuje.

I w sumie ciekawi mnie czemu (w obecnych przepisach) za znieważenie z powodu przynależności grozi do 3 lat więzienia, a za nawoływanie do nienawiści grzywna, prace społecznie użyteczne, albo do 2 lat więzienia... mam wrażenie, że to drugie jest jednak cięższe gatunkowo.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2011, 14:52   

Cytat:
Jeszcze nie, ale organizacje LGBT chciałyby zrównać homofobię z nawoływaniem do nienawiści na tle rasowym, czy propagowaniem ustroju totalitarnego... projekt kuriozalny, możnaby trafić do więzienia za publiczne stwierdzenie, że "transwestyci to zboczeńcy", czy coś takiego.

Tak to jest, gdy ktoś rozpaczliwie musi kreować się na ofiarę. O ile w przypadku antysemityzmu skala problemu jest zrozumiała, bo żydzi na ofiary kreować się nigdy nie musieli - oni ofiarami byli, to tutaj... Ech, powinienem się domagać ścigania ze względu na nienawiść do ludzi o innej długości włosów - ileż to razy byłem w życiu obrzucany na ulicy bluzgami, zaczepiany itd ze względu na dłuższe niż ustawa przewiduje pióra? Zapewne częściej niż niejeden homoseksualista... I nie, nigdy nikogo, kto wyzywał mnie od "satanistów", "brudasów" (że zacytuję słowa naddające się tutaj do zacytowania) nie miałem zamiaru pozywać do sądu.

Pewien poziom wypowiedzi powinien eliminować (i faktycznie eliminuje) z uczestnictwa w dyskusji publicznej. Nikt publicznie nie powie "pedały do gazu" i to nie ze względu na strach przed konsekwencjami karnymi, ale przed ostracyzmem społecznym. Tu powinno być realne zagrożenie, a nie doprowadzeni do takich sytuacji, jak niedawno, gdy przewrażliwiona "mniejszość seksualna" poddała do sądu jakąś emerytkę za nazwanie go "pedałem".

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-09-2011, 15:29   

Mai_chan napisał/a:
Także, mam takie dziwne wrażenie, że nie do końca zdajecie sobie sprawę z tego, jakiego kalibru słowa potrafią lecieć w stosunku do ludzi LGBT. Wyzywanie od zboczeńców to pikuś, szczegół nie wart uwagi.

Jestem homofobem i nikt mi nie zabroni nim być. Albo inaczej - za nazywanie ludzi rasistami i homofobami także powinny być sankcje.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 15-09-2011, 15:42   

Slova napisał/a:
Albo inaczej - za nazywanie ludzi rasistami i homofobami także powinny być sankcje.

Czyli mam przez to rozumieć, że za wyzywanie ludzi tylko dlatego, że wyglądają inaczej niż ty, albo kochają inaczej możesz bezkarnie ich wyzywać? To coś tu jest nie tak

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2011, 15:51   

Urawa napisał/a:
O ile w przypadku antysemityzmu skala problemu jest zrozumiała, bo żydzi na ofiary kreować się nigdy nie musieli - oni ofiarami byli, to tutaj...

Cóż, nie da się ukryć, że homoseksualiści również byli ofiarami zbrodniczego systemu Trzeciej Rzeszy...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 119 z 248 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 246, 247, 248  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group