FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 246, 247, 248  Następny
  Ciekawostki przeróżne
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-09-2008, 16:52   

... Obawiam się, że nie rozumiem.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2008, 16:58   

Robi się w tej chwili anime o drugiej wojnie światowej z bizonami w rolach poszczególnych krajów. Te dwa tutaj to Polska i Litwa, z czego Polska będzie chyba seme.
Powrót do góry
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-09-2008, 18:57   

Grisznak napisał/a:
Robi się w tej chwili anime o drugiej wojnie światowej z bizonami w rolach poszczególnych krajów. Te dwa tutaj to Polska i Litwa, z czego Polska będzie chyba seme.
Nie no, kilka kobiet też tam chyba jest... Nawet w AMV była pokazana Białoruś w wersji Fighting Maido. Ale bizony to siła główna, fakt :)
Sam pomysł tej web mangi jest ciut głupi według mnie i nie rozumiem jej popularności. Na dodatek krajobizony są przedstawione strasznie stereotypowo... no ale. Bywa.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
blitzshuster Płeć:Mężczyzna
nikopol


Dołączył: 09 Maj 2008
Skąd: dokąd
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2008, 20:48   

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nigeryjczyk-rozwiedzie-sie-z-82-zonami,wid,10313344,wiadomosc.html

real man...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-09-2008, 23:46   

Artykuł o serwisie Mechanical Turk, gdzie można wykonywać (albo zlecić) drobne prace za drobne pieniądze. Twórcy nazywają to "sztuczną sztuczną inteligencją" :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-09-2008, 12:43   

http://www.jpf.com.pl/ - JPF ogłosiło ankietę w sprawie nowych tytułów. Jest Nana, ale prowadzą jakieś bzdety.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 03-09-2008, 15:15   

o! Ouran! o! Furuba.
Zagłosowałam już. I nie sądzę, żeby prowadziły "jakieś bzdety" (me prycha *prych*)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 15:25   

Zagłosowalem na Nausicee. Szkoda, że ta manga cieszy się takim słabym poparciem - jest krótka i znakomita jednocześnie. Śmiało mogę określić ją mianem jednego z najlepszych komiksów jakie w życiu czytałem.
Ouran? Cóż, wygląda na to że wygra, ale powiedzmy sobie szczerze - o ile anime było bardzo dobre, to manga jest niestety niczym więcej, jak przyzwoitym shoujo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-09-2008, 15:31   

Kiedyś może "Ouran" był przyzwoitym shoujo, ale ostatnie chaptery były dla mnie nudne po prostu. Za długo już to trwa, pomysły się kończą. Haruhi siedzi w tej pierwszej klasie liceum chyba już ze 2-3 lata. Rozwój uczuć głównych bohaterów ciągnie się jak flaki z olejem (Haruhi może być bardzo inteligentna, a Tamaki wiedzieć, co mówić kobietom, ale jeśli chodzi o nich samych, są strasznie tępi). Dlatego zagłosowałam na "Nanę".

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-09-2008, 15:43   

Cytat:
o! Furuba.

Dla mnie wspominanie o tym tytule w ankiecie to jakaś paranoja. Od lat twierdzą, że w końcu to wydadzą, potem robią jedną ankietę, widzą, że mają poparcie, więc kombinują z licencją, odbijają się od muru, teraz znowu ankieta....

Cytat:
o! Ouran!

O ile szczerze jestem wdzięczny ICe et consortes za przekonanie mnie do tego anime, tak manga jest, powiedzmy sobie szczerze, sporo słabsza od anime. Leje się i wlecze powoli, kreska i oprawa nie robią takiego wrażenia jak w anime.

Po cichu liczę na Nanę, ale pewnie wygrają marne shojce czy shaman king.
Powrót do góry
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2008, 15:57   

Dobra, mam 2 komputery, więc mogę oddać 2 głosy. Pierwszy poszedł na Ouran, z drugim na razie się wstrzymam - waham się między Naną a Fruits Basket (choć i tak mój głos nic nie zmieni...).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 03-09-2008, 17:17   

A ta ankieta nie jest przypadkiem wielokrotnego wyboru? Ja zaznaczyłem Nanę, Ourana i Furubę i głos poszedł bez przeszkód...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-09-2008, 09:34   

http://shi-na-mon.livejournal.com/1149.html - fanfik o powstaniu warszawskim, nawiązujący do anime, o którym wspominałem wcześniej.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-09-2008, 12:05   

http://www.wykop.pl/ramka/91963/zelkowa-bitwa-na-polach-pelennoru

Żelkowa bitwa na polach Pelennoru

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2008, 11:44   

http://www.youtube.com/watch?v=eGoRo-nPLOM

Utwór "Tradycja" ze "Skrzypka na dachu" - po japońsku... :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 25 z 248 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 246, 247, 248  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group