FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Subiektywny Ranking Przystojniaków
Wersja do druku
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2011, 23:09   

Kolejność przypadkowa.

10. Ezra Miller - Dobrze, że ma w końcu 18 lat, bo nie czuję się jak zbol, ale nic nie poradzę, ładny jest. Czekam na We Need to Talk About Kevin. Będzie z niego dobry aktor.

9. Alex Onizawa - Ex-One ok Rock'owiec, model. Właściwie ma chyba idealną twarz.

8. Jude Law - Naprawdę trzeba to uzasadniać ;]?

7. Cillian Murphy - Te oczy! Poza tym całkiem nieźle mu w sukienkach.

6.
moshi_moshi napisał/a:
Atsushi Sakurai - wokalista Buck-Tick, taki japoński odpowiednik Johnnego z boskim głosem. Im starszy, tym przystojniejsz.

Dla mnie Atsushi to taki mix Deppa i... Bowie'go. Bardzo udany mix muszę dodać ;].

5. Daniel Johns - frontman Silverchair. Gdyby nie to, że mieszka po drugiej stronie kuli ziemskiej, już dawno byłabym jego żoną.

4. Johnny de Grejt. Ze wskazaniem na lata 90-te.

3. Ewan McGregor - wprawdzie obecnie stracił nieco ze swojego młodzieńczego powabu, ale ciągle jest na czym zawiesić oko.

2. Marlon Brando. Zanim mu się urosło.
1. Produkty azjatyckiego (ze wskazaniem na koreański) show biznesu. Za dużo by wymieniać. Większość nieprzyzwoicie piękna ;]

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-11-2011, 03:50   

Na początku nie byłem pewien, czy znajdę 10 którzy by zasługiwali na wymienienie, ale po namyśle - chyba raczej nie będzie problemu. Kolejność przypadkowa.

Jared Leto - za Requiem dla Snu. Bo bycie pairigniem dla Jennifer Connelly i stanięcie na wysokości zadania to nie lada wyczyn. Jako ciekawostkę dodam, że o tym iż jest poza tą rolą i rolą z Fight Clubu sławny z jakiegokolwiek powodu dowiedziałem się dopiero w tym roku, po wysypie jego zdjęć na kwejku - apparently he's some kind of a rock star or something... Trzeba mu przyznać, że nieźle się trzyma.

Depp. 'Nuff said.

Brad Pitt - przez długi czas uważałem go za dość marnego aktora bez szczególnego powodu, ale w końcu go doceniłem i teraz jest jednym z moich ulubionych aktorów. I że znowu posłużę się partnerką z filmu z którą stworzył dobrą parę (bez tego poczucia "chłopie, w prawdziwym świecie nawet by na ciebie nie spojrzała" jakie czasem się zdarza) Mr. and Ms. Smith.

Robert Downey Junior. Taki Depp, less hipster, more relaxed, just as awesome.

Sean Connery - też nie wymaga wyjaśnienia. A do tego starzeje się jak dobre wino.

Aaron Eckhart - gość ma szczękę jak amerykański superbohater, ale pozostałe proporcje jakoś nadążają i ostatecznie wygląda jak taki macho aryjczyk ;)

Keanu Reeves - coś jest w tych jego smutnych oczach kiedy w samotności wcina kanapki siedząc na ławce...

Hugh Laurie - chodząca charyzma, do tego muzycznie uzdolniony i posiadający chyba najbardziej epicki ze wszystkich wymienionych przystojniaków głos.

Dobra, kończą mi się jednak powoli nazwiska łączące odpowiednią aurę zajebistości z przystojnym wyglądem, ale do dziesiątki jakoś może dotrwam...

A no przecież - Al Pachino. Kolejne chodzące przeciwieństwo wymoczka, i kolejny badass który się całkiem nieźle starzeje.

A jak już o starzeniu mowa - Jack Nicholson. Może nieszczególnie klasyczna uroda, ale moim zdaniem kiedyś wyglądał świetnie. Teraz - w sumie też nieźle, tylko błagam, byle ubrany...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-11-2011, 07:10   

XD Czyżbyś nie lubił nie ubranych?

I tak Hugh Laurie! Zastanawiałam się czy go wrzucić na listę za absolutnie cudowny głos, ale te dłonie. On ma straszne dłonie. Za to reszta jak najbardziej w porządku, ten głos...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-11-2011, 12:47   

Salva: (niech nikt, kto lubi Nicholsona i nie chce mieć zniszczonego dzieciństwa nie otwiera spoilera)







(Nie, serio, nie klikajcie, I know I wish I didn't see that.)


Spoiler: pokaż / ukryj
Ostatnia szansa, nie klikajcie w link. Ostrzegałem. Dla utrudnienia musicie trafić w kropkę.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 29-11-2011, 13:03   

"All work and no play makes Jack a dull boy" nabrało właśnie nowego znaczenia...

Vodh, jestem od teraz twoją fanką xD

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-11-2011, 13:14   

On ma większy biust niż ja, not fair ;___;

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 29-11-2011, 23:43   

Dlaczego nikt jeszcze nie wymienił Edzia?!

Ok, już nie troluję. W sumie to u mnie w rankingu nr 1 jest (ale zaskoczenie) Johnny Depp a reszta gdzieś się przeplata niżej. Więc bez numerków. A Johhnny po prostu ma piękne rysy twarzy, niesamowity charakter i jest świetnym aktorem. I te czarne oczka i szelmowski uśmiech!

Keanu Reeves eee tam, od kiedy zobaczyłam go jako Neo to już mi się podobał. Te czarne oczka i w ogóle~

Orlando Bloom elfik.

Jared Leto bo niesamowicie mi się podoba jego hmmm "dzika" uroda. I te jasne oczy przy czarnych włosach.

Ralph Fiennes - HEATCLIFF. Niesamowicie mi się podobał w tej roli ("Wichrowe Wzgórza" - to wszystko przez Easia). Mrrrrr.

Joseph Gordon-Levitt za uroczą rolę w "Incepcji". Może jakoś BARDZO urodziwy nie jest, ale ten jego bezczelny uśmieszek i postawa, huh.

Christophe Maé za niesamowicie powalającą rolę braciszka-geja króla we francuskim musicalu "Le Roi Roleil". I za cudowny głos!

Kit Harington za te wiecznie smutną minę zbitego szczeniaczka! Lubiłam Jona Snow, a co (z "Gry o Tron", młodziutki początkujący aktor).

Hiroyuki Nishimura nie aktor, ale całkiem znana persona. Twórca NND i 2chana. Leniwiec z niesamowitym podejściem do życia, przeciwieństwo "stereotypowego" Japończyka dbającego o prezentacje, aparycje, niespóźnianie się i nienaganna prezentacje.

I podzielam papę Rena wrzuconego w pierwszym poście przez Crof. A gratis dorzuciłabym Dasoku w takim outficie oraz Da-little (po prawej).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-08-2012, 22:20   

Do mojej listy, gdzieś wysoko (nie będę edytował posta), dostaje się... Emilio Estevez! Ten wygląd, jego role, jego... bycie. Olać wiek, koleś i tak dostaje się do mojego Hot 10 (i kij ci w nos Sara, sama jesteś krzywa T-T).

@down - przynajmniej ma ząbki ssssssss....

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.


Ostatnio zmieniony przez Loko dnia 21-08-2012, 22:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-08-2012, 22:23   

To jak jesteśmy przy zamianach to chcę gdzieś tam na chama i na trzeciego wbić Lokiego (to wszystko Twoja wina, że mnie teraz celebryci słuchawkami całują, Maleństwo).

I sorry Loko, ale on jest jakiś taki krzywy.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-08-2012, 23:10   

Jako że ostatnio mam na tapecie wąpierze, do mojej listy przystojniaków dołącza Alexander Skarsgard. Czysty seks wprost ze Szwecji i okej, True Blood jest durne, główni bohaterowie to stadko debili, ale warto to oglądać tylko dla tego pana (no dobra, Pam też jest boska... i czołówka).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2012, 23:59   

Ja jestem chyba jakaś dziwna, ale o ile książkowego Erica uwielbiam (jedyny powód, dla którego czytam te książki...), to od jego filmowego wcielenia uciekam z krzykiem. On mi za Chiny Ludowe nie pasuje do wikinga. Jakiś taki...chuderlawy jest, no...

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2012, 01:35   

Lol, przeciez on wyglada jak zwyczajny Skandynaw. Jak wg ciebie powinien wygladac Szwed?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 22-08-2012, 11:21   

A do mojej listy dołączają Lee Pace, od którego Cage powinien się uczyć jak mieć zbolałą minę oraz Misha Collins, bo ma taki... żulowski urok.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-08-2012, 13:28   

Ama, nienawidzę ciebie i twoich reblogów - czyli know your tv-shows with Tumblr!


Listy jako takiej nie mam, bo byłaby to lista "przystojniaków o których właśnie w tej chwili sobie przypomniałam i jak mogę krzywdzić tych, o których nie pamiętam, no JAK?", ale na pewno ląduje na niej Alex O'Loughlin z jego zabójczym podobieństwem (przynajmniej w tym konkretnym serialu) do Nicolasa Cage'a - tyle, że nie utrzymuje jak on zbolałej miny :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-08-2012, 15:07   

Przyjemność po mojej stronie. :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group