FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 76, 77, 78  Następny
  Bo życie jest piękne^__^! - wszystko, co dobre.
Wersja do druku
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2012, 00:58   

Zyjemy w takich czasach, kiedy jakas komisja d/s rozwoju dzieci i mlodziezy albo inne postepowe dziadostwo mowi, kiedy i na jakie filmy moga dzieci i mlodziez chodzic. No wiec bylo tak, ze poszedlem do kina z mlodszym bratem i nas nie wpuscily dwie glupie baby, bo od 15 lat.
Poszlismy wiec na Brave'a i byl calkiem dobry musze przyznac, wiec jest jako tako ok.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2012, 01:44   

Swarga nie pierdziel, tylko weź podbijaj grę w 3 pytania.

Życie jest piękne, bo właśnie sobie przypomniałem, że w 2 klasie szkoły podstawowej Pani mnie pochwaliła za największą ilość wypożyczonych książek z biblioteki. Tego dnia padało i czytałem historię jakiegoś rezolutnego psa bernardyna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-08-2012, 10:35   

Beltaine jak zwykle zagrali bosko, a sobotni dzień festiwalu okazał się szalenie udany, mimo problemów technicznych. Ot, fajnie czasem wyjść ze znajomymi, posłuchać dobrej muzyki. :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-08-2012, 19:11   

Jak ja uwielbiam moją pracę dorywczą! Mam szczęście współpracować z cudownymi ludźmi, zawsze miło się z nimi rozmawia, a jeszcze milsze było jak stwierdzili, że stęsknili się wraz z Leosiem i kicią za mną i że jestem niezastąpiona. A poza tym zbieranie materiałów do pracy naukowej też jest fajna przygoda, nawet te ogromne sińce nie demotywują wcale a wcale. No i ja sama chyba siebie nie doceniam... ludzie oferują mi pieniądze, a mi głupio je brać, bo uważam, że moja wiedza nie jest jeszcze tak wielka, bym na nie zasługiwała.

I w ogóle baterie naładowane dolnośląskim dłuuugim wypadem wciąż są prawie pełne. Mrrrrrr.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2012, 21:11   

Nanami napisał/a:
No i ja sama chyba siebie nie doceniam... ludzie oferują mi pieniądze, a mi głupio je brać, bo uważam, że moja wiedza nie jest jeszcze tak wielka, bym na nie zasługiwała.


Powiem Ci komplement - powinnaś sklonować się albo rozmnożyć i przekazać swe poglądy potomstwu. Za dużo jest nieskromnych, pazernych ludzi... a tak człek odzyskuje wiarę w naszą planetę ;).

Crofesima napisał/a:
Muchozol, a z kim to zdjęcie w ogóle?


Z Andrzejem Piasecznym. No dobra... nie :P.
Z tym Panem (pewnie większość ludzi nie kojarzy) :). Miałam przyjemność zagościć u niego ostatnio na naukach (co prawda tylko kilka dni, ale była to jedna z lepszych decyzji w mym żywocie xD).

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 27-08-2012, 23:30   

Muchozol napisał/a:
Nanami napisał/a:
No i ja sama chyba siebie nie doceniam... ludzie oferują mi pieniądze, a mi głupio je brać, bo uważam, że moja wiedza nie jest jeszcze tak wielka, bym na nie zasługiwała.


Powiem Ci komplement - powinnaś sklonować się albo rozmnożyć i przekazać swe poglądy potomstwu. Za dużo jest nieskromnych, pazernych ludzi... a tak człek odzyskuje wiarę w naszą planetę ;).

Ojej, dziękuję za podejrzewanie mnie o skromność :) obawiam się jednak, że w moim przypadku nie tyle o nią chodzi, co fakt iż wiem, że ktoś mi zaproponuje więcej niż ja bym zapewne zaproponowała. XD To znaczy, to takie wygodne... bo jak ktoś mi da tyle na ile sobie może pozwolić, a ja nie narzekam, bo i tak bym zapewne zrobiła to za darmo, ewentualnie mogę się mile zaskoczyć zastrzykiem gotówki.

EDIT: Bo pierwsza jazda w samochodzie~ Bo żyję, nikogo nie przejechałam i w ogóle! Chyba nie będzie ze mnie taki zły kierowca... wprost przeciwnie, strasznie mi się to spodobało. Prawie zero stresu. Parę manewrów na płytkach, zakręcanie (...czemu tak ostro zakręca nagle? xd instruktor: bo pani wrzuciła 4-kę zamiast 2-ki), przekroczenie prędkości (to już tak szybko jedziemy?) i w ogóle. A potem kazał mi wyjechać z osiedla i na główne drogi... Przejechałam rondo mogilskie i aleje omg. Ja chcę już kolejna jazde!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2012, 12:09   

W ciągu 5 minut nad głową przeleciały mi 3 zespoły myśliwców - 5 i 2x6 sztuk, om. Nisko! :3

Szkoda, że nie mogłem sam rozpoznać co to, ale według danych to było 5 Iskier, 6 Su-22 i 6 MiG-29. Ładnie się prezentują w ciasnym kluczu.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 28-08-2012, 18:49   

W radiu gadali, że miały jeszcze lecieć F-16stki. Ale niech się udławią, robić defiladę powietrzną akurat jak jestem w pracy...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2012, 20:34   

Ale one leciały NA defiladę chyba.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silla Płeć:Kobieta
małe i wredne


Dołączyła: 22 Cze 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2012, 20:36   

Bo byłam dziś na w kinie, na Meridzie! Kij, ze sama, kij, że obok mnie siedział pan, który głośno i obrzydliwie non stop ciągał nosem! Ale film był świetny, o! A w dodatku miałam bilet za free xD

_________________
Dziwactwo rzecz względna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6409692
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-08-2012, 10:04   

Bo przespałam smacznie całą noc! i nic mnie nie boli!!! ;DDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 29-08-2012, 21:24   

Bo kochani ludzie... są po prostu kochani. I niech tak pozostanie.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-08-2012, 02:37   

Co prawda miałem zbesztać świat i los po nocnym powrocie do domu rowerem (ostatnie metry mało mnie nie wykończyły), ale jakoś udało mi się doczłapać po schodach. Następnie doczołgałem się do magnetofonu i odpaliłem pożyczoną od kumpla płytę. "Sen o Warszawie" jeszcze nigdy nie brzmiał tak wspaniale.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-08-2012, 07:39   

Życie jest piękne z powodu mojej wrytej w głowę pomyłki.
Prawdopodobnie z harowania codziennie przez całe wakacje, ubzdurało mi się, że wakacje kończą się wczoraj. Tym sposobem skończyłem planowane prace "do końca wakacji" i teraz mam 2 dni na spokojne dopieszczenie wszystkich niedociągnięć. Co prawda dyrekcja dorzuciła mi jeszcze dwie prace z powietrza, ale dzięki zaoszczędzonemu czasowi są one wykonalne o dziwo. Ale świętować będę dopiero w sobotę :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 31-08-2012, 22:58   

Liście lecą z drzew.

Winter is coming!

I ogólna radość z ofiarą dziękczynną dla polskiej opieszałości urzędniczej.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 78 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 76, 77, 78  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group