FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 31-08-2005, 21:22   

Miya ostatnio za dużo Sailorek ogląda. Miyi się przypomniało jak była małą moonie i chciała mieć niebieskie włosy jak Ami-chan. Teraz jest dużą moonie... I w sumie dalej chce ;P I do tytułu pasuje, o.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 31-08-2005, 21:30   

o.o
aaa...aoi kami... blue hair... *__*
<GLOMP><podnieś><zakręć>
*^v^*V

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 31-08-2005, 22:00   

<czuje się zakręcona> Skąd wiedziałam... >;DDDDDDDDDDDDDDDD

Aczkolwiek jak tak patrzę na avek Ysena, to sobie przypominam jak nałogowo oglądałam CN i mam ochotę wrzucić sobie avatar z Bubbles... Bajką... whatever, ważne, że też była niebieska... Nie, na to się nie zdobędę O__o
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 01-09-2005, 09:00   

Teraz pytanie do Totemka - czemu ostatnio co i rusz zmieniałeś avatar? ;--; Nie mogłam się w tym połapać (tzn. co się spróbowałam do nowego przyzwyczaić, to znów zmienialeś). Ten zostanie na dłużej?


Swój avatar wykroiłam sobie z obrazka z MKR. Z Umi, czyli jedną z moich ulubionych postaci. Jak to dobrze, że nauczyłam się (szczątkowo) korzystać z Irfana ^^v
(Być może zmienię ava kiedy a) zechce mi się narysować mój autoportret (sd) b) dorwę kogoś ze skanerem... Tak więc jeszcze długo zostanie Umi ^^")


(Nie zwracać na to uwagi - Czemu dziś musi być pierwszy września T-T? Nie mógł by być za tydzień? [za tydzień znów by się przełożyło...])
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-09-2005, 10:23   

irin napisał/a:
Teraz pytanie do Totemka -
^v^
Miotam się ostatnio, a poza tym wreszcie znalazłem czas na przejrzenie moich zasobów pod kątem avkotwórczym... a że zfabrykowałem sobie overlay'a z ramką, mogę zrobić avka w kilka chwil... i się posypało... i obawiam się że mam więcej pomysłów, ale na razie znów mnie ogarnęło lenistwo. No, może Johnny wróci? _^_

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-09-2005, 12:13   

Johnny jest najbardziej rozbrajający, ale ten pan z FMP jakoś najszybciej mi się z Tobą kojarzy ;> pewnie dlatego, że go najdłużej używałeś...

A ja przeglądam sobie swój zapasik avatarków na dysku i przeraża mnie ich tendencyjność - Orihime... Orihime... Orihime... Ururu! Różowa! Kyaaaaaaaaaaa! @__@
<idzie dla wytchnienia przetrząsnąć galerię>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tsuneki Płeć:Mężczyzna
dreamer


Dołączył: 25 Lip 2005
Skąd: Slupsk
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2005, 15:31   

Umm... mój avatarek pokazuje jedynie to jaki jestem przy kompie. ^^' Lubię kombinować, zajmować się programami graficznymi itd itd itd itd.... xd

_________________
Run Rabbit Junk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9255655
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2005, 15:36   

Jak powiem, że udany, to nic szczególnie oryginalnego nie będzie... Ale oświeć mnie, jaka to postać, jeśli jakaś konkretna?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 04-09-2005, 13:13   

Zazdroszczę wszytkim, którzy umieją coś poza wycięciem fragmentu obrazka, zmniejszeniem go i dodaniem prostej ramki.

Miya-chan napisał/a:
A ja przeglądam sobie swój zapasik avatarków na dysku i przeraża mnie ich tendencyjność - Orihime... Orihime... Orihime... Ururu! Różowa! Kyaaaaaaaaaaa! @__@

Jak przeglądałam ostatnio swój zapasik, tafiłam na ten:

Kiedyś go używałam, dla khem jaj. Ale szybko zrezygnowałam, bo na niektórych budził kontrowersje o.0 i dyskusje o komersze i czipsach.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-09-2005, 01:01   

Miya-chan napisał/a:
- Orihime... Orihime... Orihime... Ururu! Różowa! Kyaaaaaaaaaaa! @__@
<idzie dla wytchnienia przetrząsnąć galerię>

Różowa Ururu... Waaaai! _^_ A tak swoją drogą, wiesz że ta piosenka która leciała wtedy, po drodze, to się właśnie Aoi Tabibito nazywała? A śpiewał ją niejaki Takatsugu Tsumabuki ^_^ Mogę ci jeszcze jeden hymn zaproponować - Forever Blue, śpiewane przez Imai Chihiro. Ostatnio tłumaczyłem, powinno wciąż wisieć na frontowej Tanuki ^_^

A Ururu... jakoś mi do ciebie nie pasuje... Ta Ami-chan znacznie bardziej, ale coś smutna taka... trzebaby jej domalować zawadiacki uśmieszek, i będzie w sam raz ^__^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-09-2005, 12:08   

<offtop>Dziubek, a myślisz, że skąd wzięłam sobie ten tytuł, a? Od powrotu do domu zasłuchuję się tą piosenką nałogowo i nie będę palcem pokazywać czyja to wina... *GLOMP* I jeszcze kusisz, taaa? To zobaczymy... >;D </offtop>

Co do Ami-chan, mam jeszcze 3 inne w galerii i nie obiecuję, że to koniec, zawsze więc mogę sobie poprzebierać ;) A Ururu to wiem, że do mnie nie pasuje, ale jakoś tak ją lubię, z przekory ;>

Tsuneki, przyłączam się do pytania Avellany - to jakaś konkretna postać? Avatarek fajny i tak jakoś... Pasuje Ci ^ ^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-09-2005, 12:51   

Cytat:
*GLOMP* I jeszcze kusisz, taaa? To zobaczymy... >;D

_^_ kyaaaa *^__^*
Bardzo podobna w stylu jest jeszcze "Voice" Tatsuhisy Suzukiego ^__^ I "Coffee" Saori Atsumi... tej samej, co śpiewa moje ukochane "Mou sukoshi..." aż chyba zrobię sobie avka z Midori, na bazie tego co dostałem od GoNika ^__^

A ja raczej zapytałbym Tsunekiego o mordkę z sig-bannera. Widziałem ją ostatnio na necie, ale nie pomnę gdzie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-09-2005, 16:27   

No no, animacja nie jest moją mocną stroną ^^"
Powrót do góry
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-09-2005, 16:13   

<kręci jej się w głowie> Fajnie, tylko jeszcze to przeczytaj, a już w ogóle będzie pięknie... @__@
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-09-2005, 16:48   

"Peace through superior firepower".
Bardzo Anty-WIPowe, nya >D
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group