FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
  Nasz wiek ^_^

Mój wiek...
Trzydzieści i więcej
2%
 2%  [ 11 ]
"Late twenties" czyli przed trzydziestką
8%
 8%  [ 33 ]
Po dwudziestce
33%
 33%  [ 133 ]
Osiemnaście mam / niedawno skończyłam/łem
21%
 21%  [ 85 ]
Niewiele przed osiemnastką
18%
 18%  [ 74 ]
16 i mniej
15%
 15%  [ 63 ]
Głosowań: 399
Wszystkich Głosów: 399

Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-12-2006, 00:21   

*w przelocie morduje gadzinę wzrokiem*

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2006, 01:19   

Seri, nie martw sie:) Mnie kiedys na obozie zerowym MISMaPu jakis przybyly na nocleg student spytal 'to pan sie opiekuje ta mlodzieza?' czy cos takiego, wtedy to sie dopiero staro poczulem ;)

Sm00k -> no, to teraz jak poruszyles ten drazliwy temat to zostaniesz zjedzony :D:D

_________________
Jak po nocnym niebie sunące białe obłoki nad lasem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-12-2006, 09:15   

Mi nadal nie chcą sprzedawać piwa jeśli nie pokaże dowodu osobistego, a mam 23 lata.

Brakuje dla mnie opcji, bo pełnoletni jestem dłużej, niż zarejestrowany na forum.

Co do grupy wiekowej: tak, rzeczywiście, Tanuki jest pod tym względem dziwne. Prawdopodobnie wynika to w dużej mierze z tego faktu, że wielu stałych bywalców rejestrowało się w daaaawnej epoce, kiedy jeszcze o osiemnastce nie myśleli, lub myśleli o niej głównie w kontekście niedawnych wspomnień. Po prostu czas leciał, a my się starzeliśmy :D.

Ale to i tak bez znaczenia, bo:
- Każda dziewczyna ma 17 lat.
- W każdym facecie mieszka mały chłopiec
- A w Fandomie wszyscy są równi.
(I mówi się do nich per "Ty" bo "Ty Kretynie" brzmi lepiej niż "Panie Kretynie", ale to szczegół).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-12-2006, 10:38   

A mi, ku nieksrywanej orkowej radości, wszyscy dają koło dwudziestki. Póki się wygląda na mniej niż się ma, jest dobrze.
Cytat:
Każda dziewczyna ma 17 lat

A każda kobieta - zawsze 18.
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 06-12-2006, 19:14   

A to ja mam 17 przydziałowo i realnie ;) A tak fajnie było byc młodsza, hehe.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-12-2006, 19:29   

Subiektywnie i obiektywnie piękne 17 lat. Do wejścia w teorytycznie dorosłe życie jeszcze mam trochę czasu ( rany boskie ale to zleciało... ) bo moje 18 lato przypada 07.07.07. Sympatyczna data. Ale jakoś specjalnie mi się do niej nie spieszy.

Alleluja i Bogu dzięki że na forum są ludzie głównie eee... w kategorii wiekowej powyżej 16 lat !!! Jak miło i sympatycznie czyta się posty pisane normalną polszczyzną...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
TomoNo1 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Lis 2006
Skąd: Coventry
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2006, 20:43   

Ja mam 1/4 setki, czyli 25 lat (w tym już od 11 lat z Anime). Więc w ankiecie wybrałem opcję 30-letnią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1664488
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2006, 21:06   

Znajoma mamuś ostatnio przywitała nas słowami: "O, to ta twoja córka? Ile ona ma... 13 lat?".
Jakiś czas temu lekarz ucieszył się, że znowu mnie widzi: "Jak ty wyrosłaś! Ile ty już masz lat? 15?".
Gimnazjaliści plączący się po mej szkole celem składania papierów często biorą mnie za jedną z kandydatek i zadają dziwne pytania...

A praktycznie - w lipcu będzie osiemnastka. Jak to dziwnie brzmi... O.o;;;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
chise Płeć:Kobieta
tyhmä tyttö


Dołączyła: 05 Gru 2005
Skąd: pimeästä
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2006, 18:41   

Zawsze wiedziałam, że wyglądam na młodszą... Kiedy chciałam okazać się miła dla koleżanki i kupić jej po drodze piwo w Żabce nie mogłam go dostać bez dowodu. Wielokrotnie szacowano mój wiek poniżej wieku mojej o dwa lata młodszej siostry, jestem do tego przyzwyczajona, akceptuję taki stan rzeczy, że gdybym chciała wyglądać "kobieco" efekt byłby raczej zabawny.
Rozwaliła jednak moja dawno niewidziana, starszawa ciotka na pewnej imprezie rodzinnej: "Monika, ile ty właściwie masz lat? Bo wygladasz tak na CZTERNAŚCIE"
...
Ostatniego dnia zeszłego lipca skończyłam 20.
:>
Czasami chciałabym mieć hm, znowu te 15-16, coby przeżyć wszystko jeszcze raz i porządnie nie robiąc tylu głupich błędów... ale mam niejasne wrażenie, że zrobiłabym mnóstwo innych, jeszcze głupszych:>

_________________
can't believe how strange is to be anything - at all
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-12-2006, 22:15   

Na prośbę autorki tematu do ankiety zostały dodane pewne opcje. Niestety, przy okazji wyniki zwariowały i odpłynęły w niebyt... Prosiłabym o ponowne zagłosowanie.

18 i tego trzymać się będę.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-12-2006, 22:57   

A czy można na prośbę jednego z głosujących i przeglądających temat oddać dwudziestce górny łuk i kreseczkę nad u? Bo biedulka tak smętnie wygląda i czuje się zapewne pokrzywdzona ;p

EDIT: Kreseczki nie oddamy. Słownik ortograficzny moderatorki twierdzi, że dwudziestka nie powinna czuć się pokrzywdzona :P Mai

A żeby nie offtopiczyć za bardzo:
Ka_tka - też znam to uczucie, osiemnastka w czerwcu brzmi piekielnie dziwacznie i jakoś tego sobie nie wyobrażam... W ogóle fajny wiek i coś mi się wydaje, że miło będę kiedyś wspominał te i nadchodzące lata xD Oczywiście w fotelu bujanym i z fajką w ręku :D
A co do przeżywania drugi raz - jakoś nie czuję takiej potrzeby, jak narazie jestem zadowolony ze swojego życia i mam cichą nadzieję że pozostanę z niego zadowolony jak najdłużej :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LookOUT Płeć:Kobieta
The Hitgirl


Dołączyła: 30 Mar 2006
Skąd: znad rzeki Pisy
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2006, 15:54   

3 miesiace do 17stki ;))) Poltorej do 18;) Luz...:)

_________________
Choice for you, is the view to a kill ,
Between the shades, assination standing still...
-Hey, ARE YOU TALKING TO ME?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Martita Płeć:Kobieta
uparta ślicznotka


Dołączyła: 26 Cze 2006
Skąd: z nicości?
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2006, 16:45   

bardzo dziękuję, Mai^.^
^^ niom. ja też bardzo się ciesze, że jest tu tylu dorosłych^^
ja np chcioałabym mieć dojrzewanie za sobą. Pomylście sobie, że ja ciągle przezywam jakieś głupie rozterki, totatlnie nie panuję nad sobą i dlatego dojrzewania mam dość :<

_________________
be a fan...
...love
...and kiss...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-12-2006, 20:19   

Ysengrinn napisał/a:
Oraz że kibicowałem policji jak biła jakieś dzikie tłumy, bo dziecko nie do końca rozumiało o co biega.

<<Wyobraziłam sobie małego Ysenka skaczącego przed telewizorem i wykrzykującego "Pałą go! Pałą!" na tle projekcji zamieszek w kopalni wujek czy jak jej tam>>
Najlepsze jest to że właściwie mozna zamiast Ysa podstawi dowolną osóbkę mało świadomą sytuacji politycznej i młodą wiekiem i pasuje.
Teukros napisał/a:
Ogólnie jakoś komunistyczni dygnitarze byli wśród dzieci popularni.

Chętnie wgłębiłabym sie w psychologiczne mechanizmy tej popularności... Kiedy widzilam programy z tamtych czasow to jedyne co przychodzilo mi do głowy to: Stare brzydale.
Teukros napisał/a:
Czesław... na co cała sala chórem - Kiszczak !!!

Em... A co to za jeden?
Zegarmistrz napisał/a:
Mi nadal nie chcą sprzedawać piwa jeśli nie pokaże dowodu osobistego, a mam 23 lata.

Ale jeśli dobrze cię pamietam to... coż. Spujrz w lustro i zastanów się czy sprzedałbyś sobie piwo bez okazania dowodu?
Cytat:
A praktycznie - w lipcu będzie osiemnastka. Jak to dziwnie brzmi... O.o;;;

Mnie kiedyś kolega stwierdził: Tak sobie wyglądam z koscioła i patrzę jakas kobieta idzie. Pulchniutka, porządnie uczesane wlosy, jakieś 36 lat. Aż tu nagle patrzę... A nie! To ty!
To chyba najbardziej chybione wiekowanie jakie mi się przytrafiło...

IT. 18 z wami rozmawia. Osiemnastkę miałam 23 listopada.
Jeśli o mnie chodzi to nie pamiętam niczego waznego politycznie a najdalsze wspomnienia siędają czasów kiedy dziadek sadzal mnie sobie na kolana i oglądaliśmy razem "sejm" a tam jakiś kretyn wrzeszczal na jakaś kretynkę [teraz wiem ze ta kretynka nazywala się Hanna Grunkiewicz Walc] Piekne czasy kiedy nawet w tym mozna było znaleź jakieś plusy.
Ogulnie to w nieodleglym czasie zapytana o wiek stwierdzałam beztrosko: Dwanascie! i nikt o nic nie pytał. to były piekne dni.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-12-2006, 20:40   

Cytat:
<<Wyobraziłam sobie małego Ysenka skaczącego przed telewizorem i wykrzykującego "Pałą go! Pałą!" na tle projekcji zamieszek w kopalni wujek czy jak jej tam>>


Aż tak stary nie jestem, urodziłem się dwa lata po stanie wojennym;p. Ale wtedy też się ktoś bił...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group