FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  Następny
  Wasze nicki...
Wersja do druku
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2008, 23:06   

"Yes, I am a dragon. A red dragon, to be precise. Long have I worn the form of one mortal creature or another, however, for it has been my choice to walk among you, teaching and learning as I strive for peace among all of us."

Każdy grający w WoWa powinien wiedzieć kto to Korialstrasz. A żeby było śmieszniej, mało jest tych co wiedzą. A żeby było jeszcze śmieszniej - ja nigdy w World of Warcraft nie grałem :D

Po raz pierwszy o Korialstraszu przeczytałem w "Dniu Smoka" Richarda Knaaka, mało ambitnej literaturze na podstawie Warcrafta dwójki. Mało ambitnej - to nie znaczy słabej. "Dzień smoka" jest (nie tylko ja tak uważam) jedną z najlepszych książek na podstawie gry komputerowej, jaka powstała. Mnie się tak spodobała, że choć nie miałem wcześniej sposobności zagrania w żadnego Warcrafta, pożyczyłem od znajomego drugą część tej gry. Tutaj niestety spotkało mnie rozczarowanie, bo Korialstrasz w grze nie pojawił się ani razu. W Warcrafta 3 też zagrałem, ale z mniejszymi nadziejami. Tutaj również Krasus z Kirin Tor (jak jest znany wśród ludzi) nie wystąpił. Ale wtedy dowiedziałem się o kolejnej książce Richarda Knaaka (czy też raczej trylogii). Aktualnie czytam drugi tom - jest, niestety, dużo słabszy od "Dnia Smoka", ale ja mimo wszystko polubiłem tego zakochanego "kochanego i poczciwego" smoka, który zaryzykował wszystko żeby ocalić swoją ukochaną, pomimo że wszystko dookoła wskazywało na rychły koniec smoczej rasy.

Korialstrasz jest czerwonym smokiem, jednym z kochanków Królowej Smoków (smoki nie uznają związków 1 - 1), który przez wiele lat udawał elfiego maga z księstwa Dalaranu. Powiodło mu się tak bardzo, że został wybrany do rady magów Kirin Tor, która władała tym krajem i doradzała królom w rozwiązywaniu światowych problemów. Krasus (jego pseudonim wśród ludzi), był jednak cały czas pochłonięty kwestią zdrady innego smoka, Nelthariona i jego udziału w porwaniu Królowej Smoków. Jego udział w zakończeniu wojny z orkami jest nie do przecenienia (ale to zrozumieją tylko ci, co przeczytają "Dzień Smoka" :) )

PS> Korialstrasz jest pisany po angielsku i wymawia się "Korialstrez". Ew. istnieje zdrobnienie "Korial" ;)

Jeżeli ktoś jest ciekawy dalszych informacji, zapraszam tutaj:
http://www.wowwiki.com/Krasus

Poznajdywałem też parę fan-artów i fan-songów:
http://thechaoticknight.deviantart.com/art/Krasus-35887380
http://mornmeril.deviantart.com/art/First-Flight-15689210
http://semias.deviantart.com/art/Korialstrasz-39544330
---
http://amanounmei.deviantart.com/art/Once-Again-15949078
http://artuleska.deviantart.com/art/The-Flight-of-Korialstrasz-54490332

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kage Płeć:Kobieta
zaklepane seme


Dołączyła: 07 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2008, 16:21   

WOW! To dopiero dokładny opis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexielangel Płeć:Kobieta
Tenshi kinryoku


Dołączyła: 02 Mar 2008
Skąd: Neverland
Status: offline
PostWysłany: 10-03-2008, 18:04   

Alexiel bohaterka pewnej mangi Angel Sanctuary, a angel bo byla aniołem ;p i lubie ja. tak prosto

_________________
Dear God, make everyone die. Amen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2008, 15:15   

BloodRevan to zmieniona wersja nicku "BloodRaven", Który wcześniej posiadałem. (Teraz tez czasem go używam) A żeby być oryginalnym (w końcu na pewno nie byłem jedynym posiadaczem takiego nicka) "Raven" zmieniłem na "Revan", jako że dzień wcześniej zaliczyłem SW: KotOR. I tak już zostało do dziś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
44 Płeć:Mężczyzna
Zjadacz Skarpetek


Dołączył: 20 Lut 2008
Skąd: (W)Inowrocław
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2008, 23:08   

'44', tudzież '40i4'. Nick pochodzi oczywiście z dziadów, nadali mi go koledzy(prawdopodobnie wstawieni), gdy odpowiedziałem im na SMSowe pytanie odnośnie moich uczuć do pewnej niewiasty(ach, jakie to romantyczne)
Treść pytania:" Jest tu niejaka XXX, pyta czy ją jeszcze kochasz"
Odpowiedź:"Dobry pasterz kocha wszystkie swoje owieczki, nawet te, które zbłądziły"
Uznali to za jakieś mistyczne, i skojarzyło im sie z fragmentem dziadów. Jak? Nie mam pojęcia, nie pytajcie, ale spodobało mi się, więc zacząłem używać. Głownie w necie, bo w realnym życiu to dość nie praktyczne.

_________________
Jeden debil to tragedia. Milion, to neostrada.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1048301
Cadei-kun Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2008, 14:46   

Mój nick wzioł sie od karty DM Alcadeias. Po tem po licznych przeróbkach był Cadei, a ponieważ byłem dobrym przyjacielem koledzy dodali kun i tak zostało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8935203
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-04-2008, 16:54   

Mój sie wziął niewiadomoskąd, byłem młody i głupi, wiec wybrałem taki aby ,,mhocznie '' brzmiał. A teraz sie przyzwyczaiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frantic Płeć:Mężczyzna
Nikt ważny


Dołączył: 08 Kwi 2008
Skąd: Gdynia
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2008, 21:51   

Mój się wziął od piosenki zespołu MetallicA którego juz nie słucham swoja droga ;p


Ostatnio zmieniony przez Frantic dnia 11-04-2008, 14:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3907192
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2008, 14:22   

Frantic napisał/a:
wzioł


wziął* jak już ^^

Mój nick? Hmm... sam nie wiem skąd dokładnie się wziął. Pamiętam tyle, że robiąc moje pierwsze kroki w grach MMO musiałem jakoś nazywać postać - zazwyczaj używałem do tego generatora imion. W końcu zdecydowałem się na 'wygenerowanie' dwóch fajnie brzmiących nicków - i je połączyć.

I tak powstał Grethort ~~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-04-2008, 16:06   

Bo do mnie w gimnazjum tak mówili :) Już tak nie mówią, ale nick został, a przez "v" bo jest teoretycznie "oryginalny" :)

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2008, 18:15   

Zazwyczaj na forach posługuje się innym, stałym nickiem, ale uznałam, że na to forum będzie on zbyt banalny. A więc wybrałam Urufu - z japońskiego wilk (był również do wyboru ookami, ale urufu bardziej mi się podoba ;) ). Ogólnie moje zamiłowanie do tych zwierząt zadecydowało o takim wyborze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Astek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2008
Skąd: zależnie od kaprysu :D
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2008, 18:43   

heh z moim nickiem historia banalna, mam dwóch braci, każdy był Astek to i mi się dostało:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mugen Płeć:Mężczyzna
Sealed


Dołączył: 02 Maj 2008
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2008, 19:49   

Cóż mój nick to po japońsku nieskończoność, chyba moje ulubione słowo. No a muszę przyznać, że ta wersja bardziej mi się podoba niż polska czy angielska.

_________________
Music is needed to party
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7393255
Elof Płeć:Mężczyzna
Kowal


Dołączył: 12 Paź 2007
Skąd: Chmmm... dobre pytanie...
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2008, 08:37   

Jeśli chodzi o mój nick, to ten kto czytał trylogię "Zima świata" Michaela Scotta Rohana będzie wiedział o co chodzi. Dla tych, którzy nie czytali to powiem tylko, iż był to pewien chmmm... dość szczególny kowal ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tikula Amarie Płeć:Kobieta
Żona swoich mężów


Dołączyła: 28 Cze 2008
Skąd: Spod książek
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2008, 14:49   

Tikula wzięła się z rodziny - takie po prostu znaleźli mi przezwisko, kiedy miałam chyba z sześć lat. Moi młodsi bracia nigdy nie nazywają mnie po imieniu, zawsze jestem Tikulą, względnie Tiką - krócej ;) Amarie natomiast to postać z Silmarillionu Tolkiena. Brzmieniem przypomina nieco moje drugie imię. A poza tym, gdy pierwszy raz rejestrowałam się na forum, chciałam mieć nick dwuczłonowy i tak już mi jakoś zostało, że wszędzie jestem Tikulą Amarie XD

_________________
Pyaar dosti he - love is friendship.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group