FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Następny
  Czworonożni towarzysze
Wersja do druku
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 22:23   

Jeju....jaka ona milusia ^^ Tylko wyściskać takie maleństwo ^^
Najbardziej podoba mi się to zdjęcie, kawaii http://www.deviantart.com/deviation/39072872/?qo=2&q=by%3Airian+in%3Ascraps+sort%3Atime

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 22:40   

Irian Baratai napisał/a:
Chcemy w przyszłym tygodniu wziąć drugiego kota, żeby się ten mały tajfun na nim wyżywał...

O święta naiwności...........

Ale kitełka faktycznie słodka i imię jej pasuje - ma umaszczenie jak lody malaga :)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-09-2006, 00:00   

Avellana napisał/a:
ma umaszczenie jak lody malaga :)


Właśnie dlatego się tak nazywa :D

Co do drugiego kota - wiesz, może i galopady po mieszkaniu będzie więcej, ale przynajmniej mam nadzieję, że skończy się polowanie na nasze nogi. Teraz nie można spokojnie przejść po mieszkaniu, żeby kot nie wyskoczył zza jakiegoś węgła. X___x Znajomi kociarze twierdzą zgodnie, że jeśli są dwa koty, to raczej pazurów używają na sobie wzajemnie...

*a poza tym kot w tej chwili usiłuje socjalizować się z lustrem, co nie jest normalnym objawem, chociaż wygląda zabawnie.*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-09-2006, 00:41   

Cytat:
Chcemy w przyszłym tygodniu wziąć drugiego kota, żeby się ten mały tajfun na nim wyżywał...


<turla się radośnie po podłodze> Zwariowaliście? Zasłon, mebli, nóg, sprzętów domowych Wam nie żal? Toż to tornado nie będzie, jeno huragan.. i tsunami. I wybuch wulkanu..

A mordka przesłodka. I ma odpowiednie instynkty. Przerażająca kombinacja >P
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-09-2006, 10:26   

Cytat:
Kocinka w efekcie nazywa się Malaga i ma w sobie więcej energii niż baterie Duracell X___x Uwielbia polować na moje nogi, a ostatnio odkryła, że wskakiwanie na gazetę, którą właśnie czytam to świetna zabawa. Chcemy w przyszłym tygodniu wziąć drugiego kota, żeby się ten mały tajfun na nim wyżywał...


To jej tak zostanie... Co więcej urośnie. Niestety wzięcie drugiego kota nie rozwiąże tego problemu: koty są z natury indywidualistami, dorosłe osobniki raczej nie bawią się z innymi (chyba, że w wojnę albo w doktora). Małe mają podobnie, lecz w ograniczonym stopniu. Przygarnięcie drugiego kota spowoduje bardzo ciekawy efekt: będziecie mieli dwa koty.

Z drugiej strony zwierzaki te mają bardzo różne charaktery. Niektóre - zwłaszcza, jeżeli żyją na niedużych, zamkniętych przestrzeniach - robią się nadaktywne. Inne przeciwnie, spędzają większość czasu śpiąc.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-09-2006, 13:54   

Zegarmistrz napisał/a:
Niektóre - zwłaszcza, jeżeli żyją na niedużych, zamkniętych przestrzeniach - robią się nadaktywne. Inne przeciwnie, spędzają większość czasu śpiąc.


Rozmawiałam z osobami, które się kociarstwem zajmują niejako zawodowo - różne fundacje, stowarzyszenia i te de - i wszyscy zgodnie twierdzą, że właśnie taki jest efekt posiadania jednego kota. Albo zeświruje i będzie roznosił chałupę, albo z nudów będzie przesypiał większość czasu. Dlatego właśnie chcemy wziąć drugiego, przy czym niespodziewajka w postaci posiadania dwóch kotów jednak jest przez nas brana pod uwagę. :>

Poza tym, zwracam uwagę, że to jednak nie jest mój pierwszy kot, we Wrocku miałam kocicę przez dobre kilkanaście lat, zdaję sobie sprawę, że małe koty mają tendencję do dorastania... _^_ Ona była z tych przesypiających, budziła się tylko na jedzenie i głaskanie. No i wyła po nocach >.>

Co do dorosłych osobników nie bawiących się z innymi - chyba byś się zdziwił. Kuzynka ma dwa kocurki i żadna wojna nie wchodzi w rachubę (doktor tez nie, oba wykastrowane :D), ganiają się po domu, wylizują wzajemnie, śpią razem zwinięte... Ot, kocia socjalizacja.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-09-2006, 14:41   

Irian Baratai napisał/a:
Co do dorosłych osobników nie bawiących się z innymi - chyba byś się zdziwił. Kuzynka ma dwa kocurki i żadna wojna nie wchodzi w rachubę (doktor tez nie, oba wykastrowane :D), ganiają się po domu, wylizują wzajemnie, śpią razem zwinięte... Ot, kocia socjalizacja.


Nie mam doświadczenia z kocurami. U nas zawsze były 2 albo 3 kotki (i masa kociąt). Raczej zabaw nie obserowowałem...

Inna sprawa, że koty - nazwe to wiejskie - które zwykle mają dużo miejsca zachowują się zupełnie inaczej niż te domowe. Prawde powiedziawszy rzadko widywałem wszystkie koty naraz, a doliczenie się ile ich akurat posiadamy było rzeczą nader trudną.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-09-2006, 17:02   

Właśnie o to mi chodzi - jakby kot wychodził, mógł poganiać po dworze, a przynajmniej po ogródku, to w ogóle nie byłoby problemu. A tak, w dwóch pokojach z kuchnią, to po trzech dniach kotu się zaczyna nudzić... X___x

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-09-2006, 11:45   

A propos kotów..

Bild015.jpg
Plik ściągnięto 55 raz(y) 50,62 KB

Powrót do góry
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-11-2006, 00:53   

Odświeżę temacik bo moja suka i psy w ogóle ( a już szczególnie szkolenie i behawior ) to moja pasja.

Posiadam wykastrowaną kundlicę Figę, znaną w pewnych kręgach jako minibelg jamniczy, albo jamnik belgijski ( z wyglądu jest dosyć podobna do rasowych jamników poza tym że ma troszkę inną głowę ). Jest moją manią i dobrze mi działa na charakter ( ja się stałąm w porównaniu z tym czym byłam wręcz aniołem cierpliwości, szkolenie i wychowywanie jamnika polecam jako kurację na zbytnią nerwowość, albo kogoś szlag trafi albo złagodnieje ). Szkolę ją od 7 tygodnia życia i mamy w tym względzie pewne sukcesy ( wygranie klasy 0 w zawodach posłuszeństwa Obedience w stawce 10 psów, w większości owczarków, i egzamin PT na ocenę bardzo dobrą ). Jest potworna, ma straszny charakter ( agresja lękowa wobec nieznanych psów, bez zęboczynów za to z darciem mordki i utratą kontaktu z otoczeniem ), ale i tak ją lubię. Jest moim prywatnym psem mimo ze mieszkam z rodzicami i czasami z bratem ( brat student ), w nosie ma inych członków rodziny, ja sobie od wczesnego szczenięctwa wyrabiałam autorytet z różnym skutkiem bo Figa to mój pierwszy pies. Można o nas trochę znaleść w internecie, na jednym forum prowadziłam swego czasu coś w rodzaju pamiętnika " z życia z jamnikiem- czyli jak do cholery wychować tego psa ?!".

Glutek jako 7tygodniowy klusek http://www.zippyvideos.com/6478363043986946/ma322y_glutek/

A tu jako dorosła suka nad morzem
http://www.youtube.com/watch?v=1ETWa2MAhKw

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 04-11-2006, 21:45   

ladny kotek Smooku :)

A to moj :) -
http://img512.imageshack.us/img512/9263/1000032cv0.jpg

Bylo by na stronie ale za duze... :>

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-11-2006, 13:25   

Kotek jest Avellany. Laptop pod nim jest mój >P
Powrót do góry
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 06-11-2006, 10:29   

moj to MAX ale nie ma pod nim mojego laptopa ;)

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-11-2006, 19:22   

Kynologia to tez moja pasja... :P Tez moze sobie wystartujemy w Obedience, z tym, ze moja suczka tez ma agresje lękową, ale wzgledem niektórych mezczyzn, którzy jej jakos nie podpasuja (bez gryzienia, szczekanie). No i to owczarek niemiecki... ;) Wiec jakby jej zachciało sie sedziego obszczekac, to ja bym sie zapadła pod ziemie ;) No i sama ją szkole, narazie mamy na koncie wygrana w miejskim konkursie psa na dzien zwierząt - 1/28 psów ;) Ale pare sztuczek wystarczyło.

Zdjątko z profilu:
http://www.deviantart.com/deviation/42442226/

Poza tym mam tez swinke morską Leona (chociaz to samiczka, ale byłam swiecie przeonana ze to samczyk ;-)).

Moje zwierzaki:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-11-2006, 17:39   

To Ty masz Kazę ? Czy my się nie znamy z Dogomanii ? To chyba Ciebie tak namiętnie wypytywałam o stosunki świńsko-psie ?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 35 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group