FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 33, 34, 35  Następny
  Czworonożni towarzysze
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 04-06-2009, 19:57   

Wygląda na lekko puszysta :) Jeśli faktycznie ma parę zbędnych kilogramów to dobrze będzie ją odchudzić, ma w sobie zdecydowanie sporo z owczarka niemieckiego, a te niestety często mają problem ze stawami... Poza tym jest śliczna, bardzo podobna do mojej suczy. I też ma siwy lekko pyszczek! A mojej za tydzień z hakiem stuknie 6 latek...

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kikimora Płeć:Kobieta
..lubię bakerollsy.


Dołączyła: 05 Lip 2009
Skąd: Świnoujście
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2009, 21:58   

Mój grubasek. Niegrzeczny jak sto diabłów, chytry i przebiegły, nie lubi mnie i tylko mnie w całej rodzinie. Mimo to kocham go, bo pyszczek ma słodki, nie marudzi, jak jest głodny, miękki, ciepły, ma puszysty ogon niczym Horo, choć kiedyś mówiliśmy, że mamy smolistego lisa. xd
Zje wszystko, nawet ogórki kiszone. Nie pogardzi alkoholem ( zbity kieliszek, pies pod stołem, wiem, że nie zdrowe dla niego, ale sam sprząta ;p ). Jest na prawdę perfidny. Gdy widzi, że ktoś zwróci na niego uwagę, dajmy na to turysta z dzieckiem, przeciętny, jak zawołam, to ten turysta TEŻ MUSI go zawołać. Pies - nie wierza stereo, idzie do turysty, w dodatku udaje, że mnie nie słyszy. Ale jakikolwiek by nie był i tak go nikomu nie oddam. <33

_________________
Niedożywieni i gruźliczy
Studenci walczą z błazenadą
Sztanbał szlachetne weksle liczy
Patrioci do Paryża jadą
W powietrze wylatuje zamek
Stając się marzeń rozpadliną
Rzecki umiera weteranem
Wokulski znika pod ruiną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8871681
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-07-2009, 21:48   

http://img23.imageshack.us/i/zdjcia0017h.jpg/ - kot ciotki, taki łobuz. Jak mnie widzi to zawsze siada koło mnie, albo za mną łazi.
Powrót do góry
Meido Płeć:Kobieta
Hauuu...!


Dołączyła: 15 Lip 2009
Skąd: z piątego piętra
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2009, 19:59   

Łapa AKA Cholerny Futrzak
Wredne, kapryśne, leniwe, autentycznie groźnie, słodkie, mruczące stworzenie. Chyba płci żeńskiej. Gardzi karmą dla kotów, za to uwielbia kawę, makaron i obierki z ziemniaków. Lubi spać w różnych dziwnych miejscach, jak np. próg czy betoniarka. Otaku z krwi i kości - zawsze ogląda ze mną anime, a szczególnie upodobała sobie ostatnio Umineko no Naku Koro ni (wydaje mi się, że Kanon ją denerwuje; ucieka, gdy pojawia się na ekranie). Nie wraca na noc i przysparza swoje właścicielki o załamanie nerwowe (na pewno ją coś rozjechało! Albo jaki pies ją złapał!). Na zdjęciu podczas posiłku, do połowy w wiadrze z obierkami, lustruje pokój swym demonicznym spojrzeniem.

_________________
Honestly what will become of me
Don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming

Nakarm stwora!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2009, 16:10   



hmmm w sumie pare dni temu zostaly oddane w dobre ręce ale jeszcze uważam, ze są moje:) Piękna puchata niewiasta i krotkowłosy młodzian:)

btw taaak to pudelko po tyskim xD zrobilam im tam lózeczko. A i buty taty xD

A tak poza nimi to mam jeszcze 3 koty(dlatego musialam odac te małe:/). Zaden z moich pupilów nie ma imienia. Nawet nie wiem dlaczego:P ale maja rożne charakterki:D Najstarsza kotka to taka przylepka:p Nastepnie jest kot który sprawia wrażenie "przepraszam ze zyje". I na koncu najciekawsze- księżniczka mojego taty. Nienawidzi mojej mamy, zawsze na nią syczy:P potrafi polozyc sie na srodku pokoju a jak ktos chce przejsc ona zaczyna sie denerwowac i wydawac swoisty dzwiek jakim jest "phhhh". Tata nauczyl ja "szczekac" i robic fikołki^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 17:21   

Odkurzam stary wątek (i jeszcze starsze konto na forum, khy...), bowiem tu także muszę się pochwalić moją rozrastającą się w niekontrolowanym tempie rodziną, taka ze mnie dumna kocia mama! :) Kotami, niestety, opiekuję się głównie sama, jako że głównie sama z nimi mieszkam, ale jakoś dajemy radę (co prawda w pobliskiej lecznicy znają mnie już jako tę młodą kociarę-panikarę, ktora wzywa weterynarza do co drugiego kichnięcia, tłumacząc to niechybną domową epidemią :P)!




Oto moja kolekcja kotów mniej lub bardziej niezwykłych, a więc kotów zarówno pełnowartościowych ;) jak i tych nieco niepełnosprawnych:



1. Kota - lat 12, traum życiowych niewiele - innymi słowy zamieszkuje nasze kanapy od zawsze, a trafiła na nie w dzieciństwie z innego, równie przyjemnego domu. W tej chwili starsza i dość aspołeczna pani, we własnym mniemaniu królowa stada na zasadzie a-spróbuj-mnie-któreś-dotknąć. Przyjaźni z przybranym rodzeństwem raczej już nie będzie. Prawdopodobnie już tu gościła, ale to było (jeśli było) tak dawno, że wybaczcie niepamięć :)



2. Kusy - domowa przybłęda, najprawdopodobniej kot powypadkowy jeszcze przed ostatecznym zagubieniem - z ogona pozostał mu mały kikutek (wg weterynarza na skutek profesjonalnej amputacji), a tylnymi łapkami nieco dziwnie przebiera :) poza tym ostoja cierpliwości, mądrości życiowej i miłości, a jednoczesnie odkrywca i podróżnik (co niestety poskutkowało w koncu przetransportowaniem go z domu z ogródkiem do miejskiego mieszkania, bo ulica + 'życzliwi' sąsiedzi i ich trutki na szczury...). Niecałe dwa lata temu oceniony na jakieś 5 lat, ale ostatnio coś nam się zaczął starzeć, więc trzeba to będzie skorygować :)



3. Łapek - udomowiona (choć czasem mamy wątpliwości, czy to aby nie dziki symulant, który podpatrzył co robić, żeby go karmili :P) przybłęda, również powypadkowy - ma źle zrośniętą kość łopatkową, przez co jednej z łapek nie prostuje ani nie używa - innymi słowy - jego trójnogi tupot słychać z daleka :) To dość stare zdjęcie, na którym widać jeszcze odparzenia (czy co to tam było) pod pachą - dziś już zarośnięte futerkiem, a sam kocur jest (niestety, ale walczę z tym) cięższy o dobrych parę kilo. Łapek to najcwańsze zwierzę, o jakim słyszałam - zanim zamieszkał ze mną, nie dał mi się dotknąć, zaś natychmiast po pierwszym podanym przeze mnie posiłku (udał że) pokochał mnie bezgranicznie. To on musi spać najbardziej wtulony, moje kolana to jego miejsce, a jeśli tylko z jakiegoś powodu zacznę mu poświęcać mniej czasu i uwagi, zwraca ją na siebie dostając zapalenia pęcherza :D co odkryte zostało niestety po pół roku badania na wszelkie możliwe sposoby i stosowania wszystkich możliwych leków = umoczenia w niedopieszczonym kocie niezłej sumy pieniędzy...



4. Ryba i Kropka - na dzień dzisiejszy trzymiesięczne. Córeczki jednej z dokarmianych dzikusek, która urodziła je w garażu i bez zbędnych emocji oddała ludziom na wychowanie, ostentacyjnie wtykając całą trójkę kociąt pod maski samochodów wybranych przez nią opiekunów. Kiedy trafiły w nasze ręce były wielkości dłoni i trzeba im było butelką podawać kaszkę dla niemowląt :) ich braciszek miał szczęście urodzić się piękny i puchaty, więc bez problemu znalazł dom, dziewczyny ostatecznie wylądowały w moim mieszkaniu i wkrótce niewiele z niego pozostanie... Na zdjęciu z Kusym, który (podobnie jak Łapek, acz na większą skalę) zastępuje im mamę pod względem miziania językiem po karku i udostępniania bruszka, na którym można znaleźć cyca. Tak, Kusy to facet, mnie też ta sytuacja dziwi i rozśmiesza :P


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 19:50   

Jeeej jakie słodziaki. Urocza gromadka :].

ka_tka napisał/a:
Na zdjęciu z Kusym, który (podobnie jak Łapek, acz na większą skalę) zastępuje im mamę pod względem miziania językiem po karku i udostępniania bruszka, na którym można znaleźć cyca. Tak, Kusy to facet, mnie też ta sytuacja dziwi i rozśmiesza :P

:D. Gender bender ; ].

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-07-2010, 20:42   

Eh, jak ja chciałbym, mieć tyle kotów w domu.
12latka? Przez mój dom przewinęło się już z 10 kotów, i niestety żaden nie przeżył dłużej niż 4 lata (mieszkam na wsi, czyli czasem trafi się koci Deathmatch).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-07-2010, 23:38   

Jakie piękne stadko (z najpiękniejszą Kotą na czele)!
Asthariel napisał/a:
Przez mój dom przewinęło się już z 10 kotów, i niestety żaden nie przeżył dłużej niż 4 lata

Dlatego ja już mojego kolejnego kociego pupila, Mirę, wyprowadzam na spacery tylko pod nadzorem. Znaczy ona mnie wyprowadza, ja tylko trzymam smycz...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-07-2010, 00:24   

Skoro już tak kocio... Ja ostatnio miałam okazję dorwać dwa koty u rodzinki. Jedna to już stara i gruba dama zwana Piwcią. Rozłożyła się na dywaniku na środku maleńkiego WC, prychając, sówkując i dziamgając pod nosem. Oczywiście trzeba było skapitulować XD A drugi to 8 miesięczne rude cudo zwane Rudzikiem, na przechowaniu u wujostwa. Bawiło się, mruczało, ciekawskie, myziaste, małe ADHD... czy można chcieć czegoś od kota więcej? Nic nie odstresowuje bardziej, niż koci 'traktorek'.

Można. W końcu kocim ideałem jest Moka ♥
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-07-2010, 08:07   

Mam nadzieję, że masz więcej rudego cuda! Śliczny jest!

Ja chwilowo mam dość kotów, mały rudzielec mnie codziennie wykańcza. A szkolenie nam trochę nie idzie, może spróbuję z klikerem?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-07-2010, 13:51   

Nie mam, to właściwie jedyne zdjecie, jakie zrobiłam. Od kuzyna mam jeszcze dwa starsze tylko: 1 i 2

A żeby nie zrobiło się zbyt kocio, to ot tak w ramach wrzucę ile futra można wytrymować z owczarka. Pozuje moja 7 letnia sucz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 21-07-2010, 00:02   

Nanami napisał/a:
ile futra można wytrymować z owczarka.

Zdecydowanie więcej niż to fizycznie możliwe:> Ja swojego w przyszłe lato obcinam na pudelka, mam dość:3
Nanami napisał/a:
Pozuje moja 7 letnia sucz.

*__* Ja chcę ją kiedyś zobaczyć na żywo.

A ja ma kocie newsy. Przedstawiam czternastoletniego kocurka moich współlokatorów (i moje pranie X3).
Zdjęcie okropne, wiem, ale na szybkiego i robione komórką. Za to widać, jakie Mik ma śliczne oczy:3

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BoginiMarzeń Płeć:Kobieta
Marzycielka

Dołączyła: 23 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2010, 19:39   

Mam w domu dwie kotki i dwa psy ( w tym jednego yorka :P )

_________________
www.nasze-marzenia.eu Forum marzycieli
Wejdź i się zarejestruj ;) Warto ;) To jedyne takie forum w sieci :) Na forum wystartował nabór na moderatora, więc zapraszam bardziej gorąco :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4087488
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-07-2010, 12:25   

Moja horda - owczarek szkocki, wilczur skotnicki i dwa wyroby psopodobne.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 29 z 35 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 33, 34, 35  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group