FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 33, 34, 35  Następny
  Czworonożni towarzysze
Wersja do druku
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2004, 21:07   

O,byłabym zapomniała.Oto moja bestia,sprawca licznych zadrapań na moich rękach i nierzadko zlego humoru (oraz ataku dusznosci kiedy połorzy się na mojej szyi..potwora ma dopiero pół roku a waży 3,5 kg)

http://nereyeth.w.interia.pl/Bbb.jpg

Zapytacie "I jak tu nie kochac takiego słodkiego stworzonka?" uwiezcie,mozna.. (a podobno persy maja łagodne usposobienie..jak zwykle trafił mi sie wyjątek)

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2004, 20:47   

Po licznych sprzeciwach z mojej strony stałem się szczęśliwym posiadaczem krzyżówki ratlerka z chihuahuą XD. Wabi się Tina (nie ja wymyślałem imię, zaraz by się stała jakąś Rianą czy inną Niniel (elfie imiona są zarezerwowane dla kotów :P) XD. Nie przepadam za psami ale ją polubiłem, chociażby dlatego że wygląda doprawdy słodko i praktycznie nie szczeka ^^. Ciężko tego pociesznego stworzenia nie lubić :).

http://lucifer.czad.org/~peter/sobaka

Tam są jej zdjęcia ^^.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-02-2004, 21:40   

Ha, no sama psia słodycz! Ile toto ma i skąd się wzięło?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-02-2004, 09:04   

Ja bym się chyba bała, ze toto niechcący zadepczę... Takie maleństwo... I te uszy... Jeszcze trochę a zamieni się w Dumbo i poleci! :D Słooodkie!

I nie szczeka? Mały psiak? Nie wierzę! Faciarz jeden, ale Ci się trafiło :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 10-02-2004, 11:41   

ona jest po prostu przeurocza... *____________*
też bym taką chciała... *_____________*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2004, 11:52   

Psinka ma niecałe 2 miesiące a wzięła się od znajomych moich rodziców, którzy mieli dwoje szczeniąt i chcieli oddać w dobre ręce... Tak oto trafiła do nas :). Swoją drogą pomimo niewielkich rozmiarów, słodkiego wyglądu i cały czas uśmiechniętego pyszczka potrafi zawalczyć :P. Był raz u niej gościnnie jej brat, większy i bardziej podobny do ratlerka (ona zdaje się mieć więcej z chihuahuy), a mimo to zdarzało mu się leżeć na deskach XD. Jeśli jakieś zdjęcie z ich walk wyszło to podam pod ten link co resztę.


Ostatnio zmieniony przez Szaman Fetyszy dnia 10-02-2004, 12:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2004, 11:59   

i tak oto WiP psine zaraz obejdzie:P
Psiak jak już mówiłem fajny a jak nei szczeka to żadkość bo jak takie małe coś to zawsze szczeka dużo i głośno!
Seri-no psiaka zdeptać raczej ciężko...uciekał by Ci przed butami albo nogi atakował jako śmiertelnego wroga:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-02-2004, 12:52   

-Kawaii!!! Ale...co to takiego?!? -cytujac Excel wyrazam swoje wrazenie na widok psinki. Slodziutka, a mieszanka rzeczywiscie zadko spotykana. Chibi-inu >D


Moj kot jest wiekszy...eee moj kot tak ze dwa razy wiekszy >)
Powrót do góry
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 17-02-2004, 11:57   

Śliczna bestyja ^___^

Ale to i tak nie to, co mój psiaczek ;P

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-02-2004, 13:46   

Psinka? Ja mam bernardyna. TO jest psina >D


I tak najlepszym zwierzeciem dla programisty jest pingwin. Ale on nie jest czworonozny, wiec osobiscie pozostane przy moim(?) kocie
Powrót do góry
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2004, 16:03   ^^

Ja mam dwa psy ale u dziadka:P Miałam rok temu króliczka ale uparcie uczył się latać - -' Mieszkam na IV pietrze. Buuu....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2004, 14:16   

No dobrze, temat by warto odświeżyć, a historię wprawdzie część osób słyszała w BH, ale nie zaszkodzi powtórzyć.

Otóż kilka dni temu (dokładnie w sobotę, 17 lipca) moja szanowna matka razem ze znajomą wybrała się na działkę. Działkę mamy jakieś 20 km za miastem, to tak w ramach wyjaśnienia. Ja nie pojechałam, bo wolałam się byczyć i spotkać ze znajomymi, a poza tym po ostatniej wizycie na działce dostałam szoku tlenowego i chodziłam jak pijana... :) Więc postanowiłam się więcej na szok nie narażać.

A zatem moja matka i jej znajoma wybrały się po południu na spacer z psem (którego historię już gdzieś w tym temacie referowałam). Kiedy wracały, moja matka wpadła na świetny pomysł, żeby chabrów nazbierać i w tym celu wlazła w rzadkie zboże, zostawiając znajomą (i psa) na szosie. I wtedy usłyszała jakieś niezidentyfikowane dźwięki - i oczywiście podeszła sprawdzić, co to. Kiedy wyszła ze zboża na ścieżkę, zobaczyła widok straszny: martwą sukę, a koło niej siedem żywych szczeniąt... Jeszcze ślepych. Kartonowe pudło obok jasno wskazywało, skąd się całe to towarzystwo wzięło... Suka musiała umrzeć dopiero co, dwa maleństwa próbowały ją jeszcze ssać - pewnie zeszła z wycieńczenia i stresu.

Coś trzeba było zrobić i było jasne, że jedynym humanitarnym rozwiązaniem jest odwiezienie szczeniąt do uśpienia. Lepsze to przecież, niż skazywać je na powolną agonię z głodu... Jak pomyślały, tak i zrobiły: wsadziły szczeniaki do kosza, kosz do samochodu i zawiozły do schroniska.

Tyle, że zrobiło im się strasznie smutno, że ta suka i wszystkie szczeniaki i że to wszystko tak na śmierć skazane... Krótko mówiąc, zdecydowały się na najrozsądniejsze wyjście z nierozsądnych - oddały pięć szczeniaków, a po jednym zabrały.

Podsumowując: mam w domu małą kluchę! Ślepka zaczyna otwierać, ale mało co jeszcze widzi, próbuje się katulać na małych łapkach... Karmimy ją buteleczką ze specjalnym mlekiem dla psów, żarta jest strasznie, energiczna i w ogóle idzie jej na życie. Ciekawe, co z niej wyrośnie, bo mamusia była wilczkowata z urody, ale nie bardzo duża. Za to klucha jest całkiem spora, w niedzielę ważyła 60 dag, a wczoraj chyba 75 (chyba, bo przewróciła wagę i nawiała).

Po bojach i dyskusjach stanęło imię dla niej: Tama - zatrąca o japoński, gdzie znaczy z jednej strony "duch, dusza", a z drugiej "kula, piłka". Zdrobniale Tamka.

Dla ciekawych: kilka zdjęć, zrobionych aparatem cyfrowym Ryuzoka. Może dostarczę następne, w miarę jak kluseczka będzie rosła?
http://india.ipj.gov.pl/pars_septima/aaa/Tama/

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2004, 17:32   

Ave-jak urosła 15dag w tyle czasu to szybko pójdzie, a chodzić próbuje chyba tylko za potrzebą, chociaż tylko to widziałem:P
aparat dostarczać jak coś mogę tylko że zdjęcia i tak ciężko robić bo sie wierci obiekt fotografowany,a jak spać miałą w trakcie robienia zdjęć to sie akurat obudziała jak na złość...:P
a tłumaczenie imienia...duch piłki?całkiem oryginalne:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2004, 23:43   

Jakie to maleństwo słodkie *______*..a roboty pewno dużo przy niej. Niech ci Tama rośnie w zdrowiu ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2004, 23:50   

Ano słodziutkie stworzonko ^^. I znacznie większe od mojej miniaturki kiedy była szczenięciem :P. Może znajdę zdjęcia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 35 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 33, 34, 35  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group