FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  poznam chłopaka do popisania na styl relacji seme/uke
Wersja do druku
lucifer666 Płeć:Mężczyzna
logika miłością

Dołączył: 20 Lis 2017
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2017, 22:17   poznam chłopaka do popisania na styl relacji seme/uke

na wstępie chcę zaznaczyć, że NIE chodzi mi o znajomość w kontekście seksualnym. szukam kogoś do zwyczajnej rozmowy, ewentualnie dłuższej znajomości. poniżej napiszę, na jakich cechach by mi zależało i co ja od siebie mogę dać, bo nie chce mi się bawić w etap szczegółowego poznawania, gdzie po kilku dniach widzisz, że zupełnie nie nadajecie na tych samych falach.
•mogę pełnić rolę opiekuna. szczerze przejmę się twoim problemem, będę starał się znaleźć rozwiązanie. uwielbiam sprawy związane ze zdrowiem psychicznym (typu zaburzenia odżywiania, depresje, wypalenie, okaleczanie się itp), więc choćby w tym można mnie wykorzystać - na pewno zrobię wszystko, by pomóc.
• łatwo się przywiązuję, osobę z netu będę traktował jak prawdziwego znajomego. nie mam też nic przeciwko przeniesienia do "realu", jestem z okolic rzeszowa tak btw.
• jeśli masz zamiar mówić tylko o sobie i o swoich problemach, to od razu daj sobie spokój, bo nie chcę być niewidzialny i mimo tego, że uwielbiam rozmawiać o innych, też potrzebuję jakiegoś zainteresowania.
• mile widziane osoby "uczuciowe". ja jestem z reguły dość z oschły, ale nie wyprało mnie jeszcze z uczuć całkowicie. jeszcze.
• nie interesuje mnie small talk. mile widziane zainteresowanie literaturą, poezją, filmami, polityką, by było o czym porozmawiać i swoje poglądy wymienić.
• piszę dużo i oczekuję tego również od drugiej osoby.

jeśli ktoś byłby zainteresowany, jestem na gg 24/7 i to tam chciałbym rozmawiać - 63719318
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group