FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Horizons
Wersja do druku
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2005, 13:04   Horizons

ano właśnie, nie tak dawno bo raptem jakieś pół roku temu o grze było w miare głośno, znaczy w miare głośno że ma powstać, a dzisiaj sobie o niej przypomniałem i ściąganie rozpocząłem, pytanie hcyba oczywiste, znaczy co o tym sądzicie, czy warto bedzie zainwestować w to troche czasu, no i czy jest szanse znalezienia serwerów nie płatnych (nie one nie są pirackie, one są darmowe!:P)...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-04-2005, 14:30   

Smoki!! Mozna grac smokiem!!!

A poza tym MMOrpg. Usual stuff.
Powrót do góry
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2005, 15:42   

Sm00ku-powidz mi coś czego nie wiem, przecież to dla nas będzie jedna z głównych zalet tej gry, no chociaż dla mnie...
dodatkowo moge powiedzieć ze przy robieniu postaci wybiera się całkiem dużo cech z wygladu, w tym wzrost, umięśnienie, a u człowieka cyz ma mieć np, wąsy i brode, jeżeli tak to jakie...
poza tym nie jestem pewien ale prawdopodobnie Smok wraz z wiekiem rośnie co też przeważa na plus gry, chociaż odrazu widać z wygladu poziom gracza bez potrzeby ogladania ekwipunku i nauki tegoż na pamięć...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-04-2005, 15:46   

Dokładnie. Można grać smokiem. Tyle że, z tego co kiedyś czytałem, trzeba spędzić nad grą naprawdę masę czasu, żeby taki smok mógł chociaż latać (to było coś około roku chyba...)

Może jest możliwość zmodyfikowania takich rzeczy przy zmmianie ustawień serwera. Niestety, kiedyś szukałem darmowych serwerów do Horizons (jakieś 4 miesiące temu) i nie udało mi się na żaden trafić.

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2005, 16:04   

Yub-4 misiące to dużo czasu, bardoz możliwe ze już są...
a co do tego roku, to owszem ale rok w grze a nie w realu, bo komu by sie chciało rok jedną postać prowadzić...
ale na darmowym serwerze bym z chęcią pograł, zwłaszcza że tutaj nei bedzie problemów jak w lineage2 że postaci niby się różnią ale poza fryzura i uzbrojeniem tego nei widac jeżeli to ta sama płeć i rasa...
a co do spędzenia czasu nad grą, to to już zalezy chyba tylko od gry i serwera, bo jeżeli gra się z chęcią to rok mógł by być naprawde niewielkim czasem, no nie licząc tego że stworzenie takeij gry było by od cholery ciężkie...bo jedyną w którą ludzie potrafią grać rok to chyba counter strike i diablo...z tym ze oba dla mnie są kiczowate:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group