FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
  Final Fantasy
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-01-2010, 01:41   

Cytat:
Ja tylko żałuję, że główną postacią jest kobitka. To mój mankament. Ja się po prostu nie mogę wczuć całkowicie w grę, jeśli nie gram facetem :D :D.

Ale Lightning nieprzypadkowo nazywana jest "Cloudem z cyckami". Nie wiem jak to się dokładnie ma w fabule, ale generalnie to postać o charakterze dalekim od finalowych panienek typu Rinoa lub Yuna.
Cytat:

O kim mowa, Grisz?

O
Spoiler: pokaż / ukryj
Jihl. Jedyna bohaterka FF XIII, która mi przypadła do gustu, na dodatek stojąca po stronie kolektywnego zła, mająca miłą dla oka aparycję, fajny głos (w wersji japońskiej), a tu zostanie zarżnięta i to przez swoich.
Przejdź na dół
Cain Płeć:Kobieta
Dama Pik


Dołączyła: 14 Sty 2010
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2010, 20:34   

Do FF'a mam straszny sentyment, zapewne z tego powodu, że była to moja pierwsza gra na starego, dobrego PC'ta.

FF'y coraz częściej stają się inne, co nie znaczy gorsze. Około 2001 Square, przez wydanie znanego filmu "Final Fantasy: The Spirit Within", splajtował, co wykorzystał Enix (kilka lat później) i wykupił firmę, przejmując około 80% udziałów Square. Przez to, że Square upadł, upadła też jego filia w Europie (Eidos Interactive), ale to raczej taka ciekawostka na marginesie.

Z tego co się orientuję, nowy FF, ma być w "super hiper" nowoczesnym świecie, mają być jak zawsze zróżnicowane postacie, a jak na rozwinięcie fabuły, to 30 godzin, nie jest dużą ilością, zważywszy na fakt, że system walki ma być podobny do XII czy do The Last Remnant. Saga FF XIII (XIII, Agito XIII, Versus XIII) ma mieć tą samą mitologię, niby ten sam świat, te same zasady, ale mają być innymi grami. Brzmi to dość dziwnie, ale cóż, pogramy, zobaczymy, dokładniej się oceni.

Jeden z dyrektorów Square oznajmił, że teraz FF'y będą utrzymane w takiej, a nie innej konwencji. Jednak nic nie przebije starych, dobrych, co jakiś czas odkurzanych FF'ów :).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
13130790
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2010, 17:39   

Świat FF XIII to typowa mieszanka niezwykle zaawansowanej technologii, dystopijnych miast wraz z magią, magicznymi stworzeniami i często gęsto mitycznymi bytami, jak bogowie, anioły, demony itp. W sumie rzecz bardzo charakterystyczna dla jRPG i tego unikalnego japońskiego S.F. Osobiście to mój ulubiony "świat" w jRPG. Ma wspaniały klimat.

Cytat:
Saga FF XIII (XIII, Agito XIII, Versus XIII


No i tu kolejny argument za kupnem w wakacje PS3. Na X360 wyjdzie tylko XIII zasadniczy, a dalsze części sagi mają już być tylko na PS3. Szkoda.

Mam tylko nadzieję, że wersja na X360 będzie miała wybór języka japońskiego w dialogach. Bo bez tego to jak sushi bez pałeczek :).

Cytat:
Ale Lightning nieprzypadkowo nazywana jest "Cloudem z cyckami"


Ech, to już nie mogli zrobić faceta? :) Powinno się w takich grach robić wybór płci (za to kocham nowego Diablo).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-01-2010, 17:45   

Cytat:
No i tu kolejny argument za kupnem w wakacje PS3. Na X360 wyjdzie tylko XIII zasadniczy, a dalsze części sagi mają już być tylko na PS3. Szkoda.

Nie do końca, Versus ma być na PS3, a Agito na PSP.
Cytat:
Mam tylko nadzieję, że wersja na X360 będzie miała wybór języka japońskiego w dialogach. Bo bez tego to jak sushi bez pałeczek :).

Nie ma szans. Jeśli pojawi się wybór głosów, to co najwyżej w wersji PS3 (bo na płycie jest miejsce). Ale patrząc na ostatnią wypowiedź S-E, że angielska wersja XIII jest gotowa i zawiera zmieniony lip sync pod angielskie głosy, nie łudzę się, że dodadzą możliwość wyboru VO...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2010, 18:55   

Cytat:
Versus ma być na PS3, a Agito na PSP


No to dwie konsole do kupienia ;). Mimo łatwego dostępu do PSP (dwa mieszkania dalej), nie ma to jak mieć swoje.

Cytat:
Nie ma szans. Jeśli pojawi się wybór głosów, to co najwyżej w wersji PS3 (bo na płycie jest miejsce). Ale patrząc na ostatnią wypowiedź S-E, że angielska wersja XIII jest gotowa i zawiera zmieniony lip sync pod angielskie głosy, nie łudzę się, że dodadzą możliwość wyboru VO...


Niestety, masz rację. A szkoda, że nie mogli zrobić kinowego tłumaczenia :). Zresztą i tak wycięli kupę rzeczy w oryginalnej wersji. Zgodnie z tym co powiedział Kamikokuryou wycięto trochę lokacji, jak okolice domu bohaterki, tajną bazę ruchu oporu czy park rozrywkowy Nautilus Park. I jeszcze więcej. Żeby zmniejszyć rozmiar gry. Ciekawe czy wypuszczą to jako DLC później.

No i rzeczywiście, z tym ruchem warg podobno był problem, więc również nie sądzę, żeby była możliwość japońskich głosów. Nieźle musieli się namęczyć. Podobno w grze jest mnóstwo dialogów :).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-02-2010, 10:34   

JA to będę miał dylemat. FFXIII ma się ukazać prawie, że jednocześnie na XBox 360 i Psx 3. W związku z czym nie wiem za bardzo jaką konsole pod tego Finala zakupić. Co prawda większość gier z Xboxa wychodzi później na pc, jednakże takie perełki jak Lost Odyssey raczej nigdy na kompa nie wyjdą.
Za to na Psx 3 mogą się w przyszłości ukazać dalsze części Suikodenów czy nowe przygodówki typu ICO, czy Shadow of the Colossus(którą osobiście uważam za najlepszą grę przygodową na Psx2)
Ech naprawdę nie wiem, bo taka konsola to niemały wydatek, a premiera FFXIII na naszym rynku już niedługo.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2010, 10:42   

FF XIII w wersji na PS3 jest po prostu lepsze - zarówno jeśli chodzi o detale, jakość wstawek jak i rozdzielczość całości.
Co do konsoli - kolejna gra od studia odpowiedzialnego za Shadow of the Colossus/ICO już jest zapowiedziana i w produkcji - zwać się ma The Last Guardian. O Suikodenach nic mi nie wiadomo.
A co do większości gier wychodzących na PC po premierze Xboxowej ,to tak szczerze mówiąc, oprócz exclusive'ów, większość rzeczy z obu konsol jest multiplatformowa. Co do Lost Odyssey, to szczerze mówiąc po przeczytaniu recenzji raczej nie przypiąłbym temu łatki "perełka", ale to zależy od indywidualnych gustów jednak.
Tak czy siak - warto zapoznać się z lineupem i zapowiedziami, zdecydować się na co wyszło więcej gier, które Cię interesują i na podstawie tego podjąć decyzję. Bo jeśli patrzeć na samego Finala, to wybór PS3 jest oczywisty.
Pamiętaj tylko, że o ile XBox360 jest tańszy, to w cenie PS3 masz sensownych rozmiarów dysk, obsługę praktycznie wszystkich peryferiów na USB (a nie tylko licencjonowanych) oraz darmową grę przez internet bez potrzeby zakupu abonamentu. I nie, nie jestem fanbojem, mimo posiadania PS3, powyższe informacje to po prostu fakty.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 12:32   

Cytat:
FF XIII w wersji na PS3 jest po prostu lepsze - zarówno jeśli chodzi o detale, jakość wstawek jak i rozdzielczość całości.


Tak. Ale są to różnice widoczne dopiero przy dobrym zestawieniu, i są one najwyżej kosmetyczne. Chyba, Alt, że masz taką machinę w oczach, że te kilkanaście pikseli różnicy są dla Ciebie wręcz uwypuklone i bez nich twoje sumienie nie będzie mogło zasnąć ;).

Zanim o konsolach-kupowanie konsoli dla jednego tytułu nie jest dobrą rzeczą. Do tego FFXIII to wcale nie jest taki hicior, jak się czyta recenzje na necie.

Co do konsoli- lista gier to raz, jak pisał Keii. I tak, Keii ma rację w powyższych argumentach. Darmowa gra przez internet na PS3 to plus. Dysk różnicy nie robi. Mój 40GB dysk na X360 w życiu nie zapchał się nawet w 1/10. Chyba, że nie masz kompa i na konsoli masz muzykę, filmy itp.

Dla mnie jednak najważniejszą rzeczą jest tutaj cena. I to nie tylko konsol, ale gier. Pomyśl na ile gier możesz pozwolić sobie na X360, a na PS3.

Po za tym każdy też wie, co z 360 zrobić można, a co z PS3 nie będzie jeszcze można przez długie lata. Tak, o to chodzi. I teraz też warto się zastanowić, jak to wpłynie na rozmiar portfela. Warto też pamiętać, że nie licząc pewnej ilości godnych pochwał pozycji, większość gier na konsolę to zabawa na ok. 9-10 godzin dla w miarę dobrego gracza, chyba, że jesteś z tych co odblokowują wszystkie achievementy i masterują każdą grę.

I ostatnia rzecz. Gry multiplatformowe wyglądają prawie dokładnie tak samo. Procent podobieństwa graficznego itp, plus optymalizacja to zwykle nic poniżej 96%. I PS3 ma dużo lepsze i naprawdę dobre exclusivy. Okołó 8 tytułów, za które dałbym te 250 złotych.

Moje podsumowanie. Masz kasę i możesz sobie pozwolić na wydatki 200-280 złotych za gry, plus ewentualnie aż tak wiele nie grywasz- kupuj bez wahania PS3. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na tego typu wydatki, lub możesz rzadko, a do tego grasz dość dużo, lub bardzo dużo- Xbox360. Ale nie kieruj się grafiką, padami itp. Wielkie różnice to tylko legendy. I tak wszystko lepiej wygląda na PC :).

I nie jestem fanem żadnej z konsol. I tak rządzi PC ;). A na wakacje kupuję PS3.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2010, 12:44   

Mitsurugi, z paroma elementami Twojej wypowiedzi nie mogę się zgodzić:
Co do FF XIII, to na początku też myślałem, że różnice są kosmetyczne, ale niestety dotyczy to tylko monitorów/tv nie obsługujących full HD.
Bo jednak różnica:
Kod:
Xbox360: 1024×576
PS3: 1280×720

To nie jest "parę pikseli". Do tego dochodzi naprawdę widoczna przepaść między 1080p, a 720p (rozdziałka wstawek w wersjach odpowiednio PS3 i X360). Siedzę dość blisko 22" monitora i mimo, że nie jest to gigant, to jednak full HD w grach go obsługujących JEST widoczne ;)
Cytat:
Po za tym każdy też wie, co z 360 zrobić można, a co z PS3 nie będzie jeszcze można przez długie lata. Tak, o to chodzi. I teraz też warto się zastanowić, jak to wpłynie na rozmiar portfela. Warto też pamiętać, że nie licząc pewnej ilości godnych pochwał pozycji, większość gier na konsolę to zabawa na ok. 9-10 godzin dla w miarę dobrego gracza, chyba, że jesteś z tych co odblokowują wszystkie achievementy i masterują każdą grę.

Pomijasz bardzo ważny aspekt, który staje się ważny dla coraz większej ilości graczy - multiplayer. I nie chodzi mi o tylko o rozgrywkę dla wielu graczy, lecz także community, achievementy/trofea i DLC. Szczerze mówiąc wolę kupić jedną grę na miesiąc-dwa niż piracić i nie mieć dostępu do usług, które są właściwie (oprócz grafiki) jedyną znaczącą nowością między obecną generacją konsol, a poprzednimi. I tak, wiem że DLC to często po prostu zdzieranie kasy z graczy, ale dyskusja nie o tym.
Mitsurugi napisał/a:
Masz kasę i możesz sobie pozwolić na wydatki 200-280 złotych za gry

Na razie za jedną grę dałem więcej niż 200 zł i było to Tales of Vesperia sprowadzane z Japonii. Resztę kupiłem za maksymalnie 199 zł, ale i tak większość kosztuje mniej, nawet w preorderze (FF XIII na PS3 to 179 zł w Ultimie).
Do tego jeszcze Allegro i nie chodzi mi bynajmniej o gry używane - juz po dwóch tygodniach/miesiącu gry na PS3 można w sklepach używających tej drogi sprzedaży kupić tytuły za 50, a czasem nawet 70 zł mniej.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 13:08   

Ok. Jeżeli takie są realia grafiki w FFXIII to się zgadzam. Różnica JEST widoczna :), Wręcz mnie zadziwiłeś tą rozpiską, bo do tej pory nie spotkałem się z tak kiepskich zoptymalizowaniem multiplatformowego tytułu. I to FFXIII na dodatek.

Cytat:
Pomijasz bardzo ważny aspekt, który staje się ważny dla coraz większej ilości graczy - multiplayer


Nie do końca. Nigdy z nim problemu nie miałem, ile razy testowałem. Był okres "niebezpieczny", ale ochrona jest dobra i w lwiej części przypadków wszystko chodzi jak w zegarku. Nie ma problemu z graniem na MP, o ile jakiś inteligent nie odpali gry przed oficjalną premierą :). A usługi....jak kto je widzi. Dla mnie nie ma tam nic, co by przesądzało o kupnie danej konsoli.

Cytat:
I nie chodzi mi o tylko o rozgrywkę dla wielu graczy, lecz także community, achievementy/trofea i DLC.


Zgadzam się. Jeżeli dla kogoś ma to znaczenie. Community i DLC to dla mnie na przykład marginalne rzeczy, rzadko w ogóle pamiętam o nich. Co do achievów i trofeów to ja tam po prostu odblokowują wszystko i masteruję niektóre warte tego tytuły dla siebie. Prawie nigdy nie korzystam z "systemu". Parę razy może coś tam ściągnąłem za te punkty, ale mi to nie potrzebne, bo jest bardzo mało rzeczy wartych ich wydawania. A jeśli ktoś nie lubi się bawić w achievy to, no cóż, sprawa jeszcze prostsza. I również wiem, że można to wszystko ściągać bez większego ryzyka. Przeróbka konsoli nie wpływa na DLC i inne usługi sieci w ogóle. A o MP pisałem wyżej.

Cytat:
Na razie za jedną grę dałem więcej niż 200 zł i było to Tales of Vesperia sprowadzane z Japonii. Resztę kupiłem za maksymalnie 199 zł


A widzisz, to przepraszam. Niemniej dla niektórych to dalej mogą być duże wydatki, choć widać, że można je ograniczyć.

A co do tego piracenia. Cóż, to po prostu fakt, który trzeba wziąć pod uwagę przy zakupie i tyle. Decyzję odnośnie jego wykorzystania, to już kwestia każdego z kupujących.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-03-2010, 13:34   

Keii napisał/a:
Co do konsoli - kolejna gra od studia odpowiedzialnego za Shadow of the Colossus/ICO już jest zapowiedziana i w produkcji - zwać się ma The Last Guardian. O Suikodenach nic mi nie wiadomo.

http://www.youtube.com/watch?v=t58v_8-qNfA - No i ten The Last Guardian bardzo ładnie się prezentuje. Nie wiem czemu, ale mam jakieś skojarzenie z Never Ending Story. A wracając do Suikodenów to coś czytałem, że będą się teraz na mini konsole ukazywać(typu Psp, NDS).

Keii napisał/a:
o do Lost Odyssey, to szczerze mówiąc po przeczytaniu recenzji raczej nie przypiąłbym temu łatki "perełka"

Ja czytałem o tej grze głównie w gazetce Psx Extreme. Tam zdaje się dali jej notę 8/10. Opinie na różnych forach też ma niezłą. No, ale nie wiem jaka jest naprawdę. Z chęcią bym w nią zagrał. O i na pewno muzykę ma super.

Keii napisał/a:
zdecydować się na co wyszło więcej gier, które Cię interesują i na podstawie tego podjąć decyzję.

Co do gier, to się pogubiłem. Bo odnoszę wrażenie, że to co się teraz ukazuje na PSX 3 wychodzi także na XBOXa 360. A Jrpg spoza stajni Square i Konami za bardzo nie znam. I mam słabą wiedzę na to "co jest dobra pozycją na daną konsolę". Po prostu teraz się zacząłem tymi konsolami, mocno interesować bo wychodzi moja miłość FF XIII.

Mitsurugi napisał/a:
anim o konsolach-kupowanie konsoli dla jednego tytułu nie jest dobrą rzeczą. Do tego FFXIII to wcale nie jest taki hicior, jak się czyta recenzje na necie

Ależ jest, zwłaszcza dla fanatyka FF. Mnie nie interesuje opina innych o danej części FF. Sam muszę w nią zagrać i ją sprawdzić by potem móc ją ocenić. Poza tym swego czasu FFVIII nie miał zbyt pochlebnej opinii u graczy. W dużej mierze dlatego, że nie była taka jak jej poprzedniczka FFVII. Jednakże dla mnie FVIII do tej pory jest najlepszym finalem w jakiego grałem. No a teraz ukazuje się nowe dziecko Square i zamierzam je sprawdzić ;-)
I dlatego też jestem zdecydowany poszastać trochę kasą(całe szczęście, że dobrze zarabiam ;p) Teraz ino muszę coś wybrać.

Keii napisał/a:
to w cenie PS3 masz sensownych rozmiarów dysk, obsługę praktycznie wszystkich peryferiów na USB

Właśnie, ten obszerny dysk to duży plus tej konsoli.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-03-2010, 00:24   

Dostałem właśnie takiego radosnego maila z Ultimy:
Cytat:
Miło nam zakomunikować, że dostawy gry Final Fantasy XIII we wszystkich wersjach (zwykła i limitowana) dla wszystkich dedykowanych platform (PS3/X360) spodziewamy się już ok. czwartku/piątku (4/5. marca).
Wysyłka powinna nastąpić w dniu dostawy towaru. Dziękujemy za złożenie zamówień i jeśli chcą Państwo dokonać anulacji lub jakiejś zmiany, prosimy pilnie o kontakt pod adresem ultima@ultima.pl
Pozdrawiamy,
ULTiMA.PL

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2010, 14:32   

Dla ciekawych0 filmik porównujący grafikę FFXIII w X360 i PS3 . Filmik troszkę skacze, ale chodzi o grafikę, nie płynność. Wnioski indywidualne.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-03-2010, 16:44   

A tu rozpisane porównanie na 3 strony + filmiki.

Nigdy nie rozumiałem, po co ludzie to robią tbh.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2010, 17:08   

I mój wniosek: jest różnica. Przypatruję się i dostrzegam. Tu lepszy odbłysk, tam wyraźniejsze "świetliczki", trochę wyraźniejsza twarz. Uczciwie? PS3 wygląda lepiej. Ale ludzie, nie ma tragedii, niewielkie te różnice. Są, ale bez przesady żeby z tego robić Bóg wie co. Toż ja się spodziewałem naprawdę nie wiadomo czego. Dlatego nie mam jakiś żalów, że na PS3 wygląda trochę lepiej :). I po co taki artykuł. Treść widzi więcej różnic, niż przedstawiają filmiki. Jak dla mnie jak ktoś dba o takie drobne różnice, to niech się potnie gdzieś w kącie.

BTW, właśnie gram, bo dostałem wreszcie od Cenegi FFXIII i o ile grafika podczas rozgrywki (nie licząc postaci), czy to na X360 czy PS3 nie wgniata i jest dobra, to filmiki, przerywniki i intra miażdżą na całego. Ale grafika podczas sterowania? Bardzo ładna, ale przełomu póki co nie ma. Zobaczymy jak dalej.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group