FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 20-08-2006, 22:55   

Grisznak- podziwiam^^
Mój rekord to 6,5 godziny w Onimusha III
Devil May Cry 3kę jeszcze męcze, chociaż zniechęciło mnie, żę chyba nie mam części filmików i np. po pojedynku z Vergilem nie wiadomo jak, czemu i po co ląduje w czyimś żołądku. Jednak jeszcze gram i powiem, że ponad 4 godziny już przy tym spędziłęm, a jakoś nie wierze by pierwsza walka z Vergilem była chociaż w połowie gry... ^^"

Anyway obecnie męcze na przemian:
Harry Potter i Komnata Tajemnic (n/c ostatnio fazę złapałem i w ogóle jak usiadłem to przeczytałęm wszystkie ksiązki a potem obejżałem wszystkie filmy o hp, teraz po kolei przechodze wszystkie gierki, chociaż 1nka jest "jakaś inna" i co chwila mi się zawieszała -_-)
Shining Soul I&II (3 raz przechodzę... zacna seria)
Ragnarok Online (właściwie non stop w to gram)

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2006, 12:08   

Zaczęłam Chrono Trigger po raz drugi i tym razem zamierzam skończyć ;)

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2006, 22:18   

Knights of the Old Republic 2. Zaczęło się ciekawie, zobaczymy, jak zostanie poprowadzona fabuła. Modlę się tylko, żeby nie powtórzyli liniowości KotORa 1.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
capo Płeć:Mężczyzna
mmm....pie.


Dołączył: 09 Sie 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 01:26   

o, a ja właśnie gram w jedynke KotOR'a. Przeszedłem tą gre z parenaście razy i mimo że znam wszystko na pamięć to i tak za każdym podejściem mam prawie taką samą frajdę jak za pierwszym. Ten rozmach, klimat i genialny zwrot akcji..... dwójka jest niestety słabsza pod tymi względami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8016142
Kanzen Płeć:Mężczyzna
Heaven's Sword


Dołączył: 16 Maj 2006
Skąd: Opole
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 07:36   

Ja wlasie gram w SpaceCowboy taka nowa gre online, gdzie latasz mozna zalaozyc , ze to samolot chodz akcja dzieje sie w przyszlosci, ogolnie rzecz biorac gra jest bardzo latwa , gdyz opiera sie na lataniu niszczeniu przeciwnika , a nastepnie ulepszaniu swojego statku w nowy bojowy i bardziej destukcyjny arsenal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 13:01   

capo napisał/a:
o, a ja właśnie gram w jedynke KotOR'a. Przeszedłem tą gre z parenaście razy i mimo że znam wszystko na pamięć to i tak za każdym podejściem mam prawie taką samą frajdę jak za pierwszym.

Pogratulować cierpliwości. Mnie by strasznie wkurzało przechodzenie wszystkich tych planet po kolei od nowa, szczególnie Kashyyk. Największą przyjemność sprawiło mi przechodzenie gry po skompletowaniu całej gwiezdnej mapy. I takie pytanie - wygrałeś kiedyś te wyścigi ścigaczy na pustynnej planecie (jak ona się nazywała...)? Bo ja ni w ząb nie mogłam.

capo napisał/a:
Ten rozmach, klimat i genialny zwrot akcji..... dwójka jest niestety słabsza pod tymi względami.

Hmm... Jak do tej pory jest nawet ciekawie i chyba podoba mi się nawet bardziej niż 1, ale, koniec końców, dopiero wylądowałam na Telos :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Aliens Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 16:52   

JK:JA, wynikło pewne uzależnienie, bo wyrwać się nie mogę od tej gry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-08-2006, 19:13   

SG napisał/a:
I takie pytanie - wygrałeś kiedyś te wyścigi ścigaczy na pustynnej planecie (jak ona się nazywała...)? Bo ja ni w ząb nie mogłam.

Swoopy. Odobiście nie miałem z tym problemów, wystarczyło wjeżdżać na wszystkie dopalacze ;)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 21:51   

Gram teraz trochę w GT:SA tak na zmianę z młodszym bratem - oczywiście w tą grę grałem już wcześniej, ale teraz na necie znalełem na fanowskich serwisach autentyczne modele pojazdów - więc wymienia sie te anonimowe fury z wersji podstawowej na np. na takie cuda jak:

Aston Martin DB9
Jaguar XJ
Porsche 911 i Cayenne
Mercedes SLK
Lexusy tylko nie wiem konkrtenie jaki bo ich nie rozróżniam ;)
Lamborghini Gallardo
Ferrari Enzo
Maybach
Subaru Impreza

Świetnie to wyląda naprawdę można sie wczuć

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2006, 22:24   

O ile pamiętam, to te anonimowe nie były takie anonimowe, wystarczało podmienić nazwy (albo myli mi się z Hard Truck :P).

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akaryuu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2006, 00:56   

Ja sobie właśnie gram w taką spokojną, ale wzruszającą gierkę j-rpg: Kana Little Sister
Lepiej, żebym nic o niej nie pisał, bo jeszcze niewiele wiem.. W niektorych serwisach mzecie przeczytac, ze to jest h-game, ale musze zdecydowanie zaprzeczyc.. z takowym hentajem to chyba nie ma nic wspolnego.. [ podobno jedna czy dwie scenki lozkowe, ale na very poziomie ]
Najlepszy cytata z jakiejs recki:
Cytat:
"The reviews that fill the web tell of grown men being reduced to tears while playing through this game. Hitler would have become a missionary and donated his kidney to the Jewish if he had his own copy of Kana Imouto.["
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-08-2006, 01:18   

Kanzen napisał/a:
Ja wlasie gram w SpaceCowboy taka nowa gre online, gdzie latasz mozna zalaozyc , ze to samolot chodz akcja dzieje sie w przyszlosci, ogolnie rzecz biorac gra jest bardzo latwa , gdyz opiera sie na lataniu niszczeniu przeciwnika , a nastepnie ulepszaniu swojego statku w nowy bojowy i bardziej destukcyjny arsenal


Jeśli uważasz iż zmuszanie geara to wykręcania beczki w czasie pętli, z uślizgiem, przy jednoczesnym utrzymywaniu w celowniku innego gracza jest łatwe, to respekt pełen.

SpaceCowboy jest interesującą propozycją. Połączenie strzelanki z elementami erpega.

Latanie i niszczenie to podstawa, lecz twórcy postarali się o urozmaicenia. To wykonania mamy misje, w zależności od naszego poziomu. Przeważnie trzeba zebrać odpowiednie fanty wypadnięte z naszych ofiar, choć są i ciekawsze, jak na przykład szybki przelot przez ciasne jaskinie.
Grafika jest miła. Nie olśniewa, ale nie razi, jest szybka na średnio słabym sprzęcie. Gra zadowala się również niezaszybkim łączem. Muzyka..praktycznie się niezauważa, jest w formie szczątkowej...ale słucha się przyjemnie.

Strona.



ps arty do gry są...boskie *__*

pps A czym latasz? Ja się A męczę.

episode02.gif
Plik ściągnięto 66 raz(y) 157,34 KB

Powrót do góry
Kanzen Płeć:Mężczyzna
Heaven's Sword


Dołączył: 16 Maj 2006
Skąd: Opole
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2006, 14:30   

Wiesz ja dopiero zaczelem grac w ta gre, dokladnie od 2 dni, wiec nie moge wymagac jakis cudow, choc z drugiej strony niby juz lepiej pilotuje, ale co z tego skoro komputer tez staje sie lepszy takie bledne kolo, a jesli chodzi o sprzet to ja sie mecze I-gear lvl 23 :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2006, 15:35   

Keii napisał/a:
SG napisał/a:
I takie pytanie - wygrałeś kiedyś te wyścigi ścigaczy na pustynnej planecie (jak ona się nazywała...)? Bo ja ni w ząb nie mogłam.

Swoopy. Odobiście nie miałem z tym problemów, wystarczyło wjeżdżać na wszystkie dopalacze ;)


No... łatwo powiedzieć^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2006, 15:45   

ADvance Wars. Dorwałem po bardzo okazyjnej cenie pięciu euro. Gra warta kilka razy tyle.
Nareszcie strategia na GB na poziomie satysfakcjonującym >]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group