FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Sehtal Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Stąd
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2011, 01:06   

Assassin's Creed II jest dużo lepsze od jedynki.
Zerwali z bolesną schematycznością jedynki, a i pochód Ezio przez lata jest ciekawy.

Przełamałem się i rozbijam Dragon Age II
Nie jest tak źle jak w demo ale to jednak nie do końca to czego się chciało jako kontynuacja jedynki.
Ciasnota i powtarzalność lokacji walą po oczach bardzo szybko.
Super postacie trochę sprawę ratują.
Merill+Varrick+Izabela=WIN
Wspomniany wyżej poziom trudności... nie jest aż tak pokręcony. Po prostu jest za niski.
Większość czasu na hard gram, punktowo do normal schodząc.
Na casual spaść musiałem tylko dwa razy.
Jak wmanewrowałem się w solówę z Wielkim Rogaczem grając rougiem.
I podczas klepania High Dragona.

_________________
There is no such thing as an 'inhuman act', for there is no act so vile that one cannot find a human willing, or even eager, to commit it.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SGAQrzej Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Maj 2011
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2011, 17:38   

Infamous...

Spodziewałem się czegoś...innego. Czegoś z fabułą, a nie ogryzkami marnego komiksu. Czegoś nowego, czegoś co było by warte exclusive'a na PS3. ... i czegoś wciągającego.

Niestety, nie pierwszy i nie ostatni raz, otrzymałem zgoła coś kompletnie innego. Świetna grafika, aranżacja miasta, szybka i energiczna (energetyczna? :>) rozgrywka, gra wystarczająco długa...nużąca i powtarzalna, ale nadal długa (sam w tym przypadku nie wiem czy to plus, czy minus). Prosta, nie wymagająca wiele, sieczka i duży rachunek za prąd...

Mimo to, gra poprawiła mi humor po kompletnie dla mnie dennym, uwsteczniającym i niezoptymalizowanym (sic!... strzel w ławkę i masz 20 fps!) GTA IV.

Przed tym zagrałem w najnowszego FF na PS'a i po "Och" i "Ach" w związku z przepięknymi widokami .... znudziło mi się i odepchnęło na kilometr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2011, 12:14   

Reimagine: The Game.
Chyba najlepsze użycie memów i virali, jakie w życiu widziałem.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-05-2011, 12:23   

Nie umiem przejść przez tego kolesia z dredami, który skacze jak jednorożec :< cały czas nabijam się na te kolce i wszędzie jest już pełno krwi ^^

Edit: Nevermind, przeszłam. Fajna gra :D

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about


Ostatnio zmieniony przez Mononoke dnia 15-05-2011, 12:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2011, 12:25   

Kwestia ogarnięcia grawitacji, ale też w paru momentach miałem problem ;d

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-05-2011, 19:03   

Radiant Historia - jeden z ciekawszych jRPGów, w jakie grałem ostatnio. Jest to udane połączenie pomysłów fabularnych z Chrono Trigger z takimi grami, jak choćby Ogre Battle, czyli wojna, intrygi polityczne połączone z wbijaniem sobie sztyletów w plecy i bohater, który dzięki magicznemu artefaktowi może się przemieszczać pomiędzy rozgałęzieniami historii, starając się dzięki właściwemu ukierunkowaniu jej, uratować świat przed zniszczeniem (w tym wypadku zmianą całej krainy w jedną, wielką, pozbawioną roślinności pustynię). Gra przypadła mi do gustu ze względu na trzy podstawowe zalety:
- wciągająca, choć czasem dość posępna fabuła z pokaźną liczbą nieszczęśliwych zakończeń (czasem nawet z pozoru właściwa decyzja może doprowadzić do śmierci albo zdrady ze strony którejś z kluczowych osób z obsady)
- główny bohater nie jest co prawda za bardzo gadatliwy, lecz i tak został obdarzony silną osobowością - miła odmiana po różnych ciołkach z Dragon Questów czy nawet wspomnianego już Chrono Triggera
- gra pozbawiona jest różnych uciążliwości, mających na celu w sztuczny sposób wydłużyć czas rozgrywki. Można przewijać dialogi, omijać całe sceny, a wrogowie są widoczni na ekranie (brak losowych spotkań co kilka kroków). Od pewnego momentu bohater może dzięki niewidzialności bardzo szybko przemieszczać się między lokacjami, omijając prawie wszystkie walki.

Jeśli miałbym doszukiwać się wad, to wymieniłbym odrobinę braku rozmachu. Sporo miejsc odwiedza się wielokrotnie, przez co kraina wydaje się niezbyt wielka.

Super Scribblenauts - czyli przeniesienie na DS-a pomysłu z polskiej bajki Zaczarowany ołówek. Gra jest chwalona w wielu serwisach, więc ocena 6.5/10 z Gamespota wydawała mi się początkowo nadmiernie surowa, ale koniec końców z ichnią recenzją zgadzam się w największym stopniu. Początkowo gra się całkiem przyjemnie i można rozwiązywać problemy w fantazyjny sposób, lecz im dalej w las, tym więcej zastanawiania się, co właściwie ćpali twórcy i jak odtworzyć ich logikę. Na przykład w jednej planszy Maxwell w zastępstwie Mikołaja rozdaje dzieciom prezenty i wie, że jedno z nich jest niegrzeczne. Co należy mu dać? Rózgę? Otóż, według twórców właściwym rozwiązaniem jest błoto albo węgiel. Jakoś udało mi się dotrwać do "fabularnego" końca, ale na zmaganie się z dodatkowymi planszami już nie miałem ochoty.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2011, 19:10   

Shin Megami Tensei: Imagine - jestem już na 20 poziomie, a gra do tej pory mi sie nie znudziła - co jak na MMORPG jest czymś niespotykanym. Fajny świat, sympatyczna i ciekawa historia, sporo questów. Do tej pory latałem głównie z mieczem, ale powoli zaczynam doceniać zalety broni palnej. Magia is not my cup of tea.

Luminous Arc 2 - powoli kończy, niemal 30 godzin na liczniku, od diabła zwrotów fabuły, skrętów akcji i tym podobnych, do tego kapitalnie zarysowane charaktery postaci. Jak już by na upartego szukać wad, to może ciut zbyt prosta. Ale poza tym - jeden z najlepszych, obok SMT: Devil Survivor, tRPG na DS w jakie grałem.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2011, 11:10   

fm napisał/a:
Na przykład w jednej planszy Maxwell w zastępstwie Mikołaja rozdaje dzieciom prezenty i wie, że jedno z nich jest niegrzeczne. Co należy mu dać? Rózgę? Otóż, według twórców właściwym rozwiązaniem jest błoto albo węgiel.
Węgiel jest akurat tradycyjnym odpowiednikiem rózgi w USA. Nie mam pojęcia dlaczego.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-05-2011, 15:23   

Po długim odpieraniu ataków wcale-nie-yaoi fanartami do Assassin's Creed zabrałam się wreszcie za samą grę. I o ile na początku wyszło na wierzch moje rozpieszczenie przez erpegi, skutkujące poplątanymi palcami i rozpaczliwym wołaniem o quick save, o tyle teraz nie mogę nawet wyjrzeć przez okno, żeby nie spojrzeć na blok naprzeciwko pod kątem "czego by się złapać"...
Spodobał mi się pomysł na prowadzenie fabuł równolegle, z punktu widzenia dwóch różnych panów w białych kapturkach - czy może raczej fabuły w fabule?... Pewnie zazębią się na koniec, kiedy przyjdzie do wyjaśnień, co knuje Tajemnicza Organizacja (TM), albo i nie, skoro dorobiono sequel ;) Spodobała mi się grafika, zwłaszcza po łysych lokacjach w DA2 stanowi ucztę dla oka. Spodobały mi się postacie, nawet jeśli wywołują u mnie opad łapek wysoookim stężeniem głównobohaterskości (tak, Altuś, o tobie mówię). A ostatnio odkryłam, że podoba mi się nawet bieganie po dachach, czego się absosmerfnie nie spodziewałam.
Jeśli dwójeczka faktycznie jest lepsza, to chyba się zapiszczę z radości...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 25-05-2011, 12:45   

Stalker we wszystkich iteracjach i z modami. Nie tyle gram co radośnie szwędam się po świecie gry. Cudowne narzędzie do wyłączenia się.

Dead Space do kompletu. Z pewnym zaskoczeniem odkryłem iż ten świeży w miarę tytuł na moim sprzęcie nie dość że chodzi, to jeszcze chodzi bardzo sprawnie. Full detale, natywna rozdzielczość - i tylko słuchawki są wymagane, gdyż wentylator usilnie próbuje zamienić mi laptopa w poduszkowiec.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kinek17 Płeć:Mężczyzna
More Exorcists!


Dołączył: 30 Sty 2010
Skąd: Piła
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2011, 05:27   

Vindictus
S4 League
Disciples III
League of Legends
Legacy of kain ; defiance

Może by tak napisać kilka słów? Przypominamy że posty składające się z czystych wyliczanek, bez żadnych opinii czy uzasadnień, są bardzo niemile widziane na tym forum.
Bezimienny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9119258
wukuwu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2011, 08:37   

ja po raz kolejny rozważam kolejny l2 maraton !
Obawiam się jednak, że i tym razem jak się wkręce to obudzę się na zimę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kayuuri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Maj 2011
Skąd: z Łodzi
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2011, 12:08   

Mimo, że grałam już na konsolę w Resident Evil 4, to z przyjemnością postanowiłam po raz kolejny zagrać, ale tym razem na komputerze.
Ponadto po zakupieniu najnowszego CDA pogrywam w Sam and Max Sezon 1. Nyah, gra wymiata pod względem zabawnych dialogów i zapewne dlatego jeszcze mi się ona nie znudziła.
W końcu po wielu miesiącach znowu zaczęłam grać w Left 4 Dead, tym bardziej po usłyszeniu o dodaniu nowej mapki.
I jak na razie to by było na tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-05-2011, 19:45   

Kayuuri napisał/a:
Mimo, że grałam już na konsolę w Resident Evil 4, to z przyjemnością postanowiłam po raz kolejny zagrać, ale tym razem na komputerze.

Grasz w wersję niezmodyfikowaną? Osobiście polecam skorzystanie z:
- Moda na dużo lepsze tekstury
- Moda na lepsze oświetelnie
Gra wygląda dzięki temu o niebo lepiej.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ivarpe Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2011, 20:01   

Suikoden 2 po raz trzeci, ta gra po prostu miażdży. IMO najlepsza gra na PSX, i jeden z najlepszych - jeżeli nie najlepszy j-rpg ever. Gorąco polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 122 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group