FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 11-09-2012, 21:37   

Keii, oj nie wszystkie. Bleach Heat The Soul 7 dosyć mi się podobało, mimo krótkiego wątku fabularnego. To samo KHR Kizuna no Tagbattle (ale to bardziej z zamiłowania do anime xD. Bo fakt, niektóre postacie ssały i prosiły się o poprawke) czy gry z serii Naruto. A, No i czekam na Persone 5, mam nadzieje że zawita na przenośnych, Phantasy star Online 2 na PSV <granie w to na kompie... nie ten klimat> i w końcu kontynuacje KHRa. No i nie pogardziłbym bijatyką z One Piece... DB... No lista jest długa w każdym razie.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-09-2012, 21:46   

Bijatyki z Jumpowych tasiemców w większości są dość dobre, to fakt. Niestety, znaczna większość reszty leży i kwiczy.

Persona 5? Bardzo wątpię, bo niby na czym ma zawitać? 3DSie, który hardware'owo jest jednak dość słaby, czy Vicie, której ludzie nie mają, więc ilość potencjalnych nabywców jest bardzo ograniczona? Na przenośnej konsoli za generacje-dwie może się pojawi, ale na razie na cuda bym nie liczył.

A PSO2 na kompie moim zdaniem jak najbardziej klimat ma, bo zawsze można podpiąć sobie pada (chociaż osobiście i tak wolę myszkę i klawiaturę, chociażby dla celowania rangerem). Ale co kto lubi.

Skoro o PSO2 mowa, to już jutro nowa aktualizacja z trzema nowymi klasami i pięcioma typami broni. Fighter na dwa sztylety <3

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 23-09-2012, 22:29   

Hype się skończył więc mogę na spokojnie dorwać się do Diablo trzeciego.
Po jednym popołudniu grania stwierdzam iż jest ślicznie, mechanika jest naprawdę fajna, fabuła nawet interesująca. Ino....ja mam tak mordować wszystko jak leci bez poczucia zagrożenia czy robię coś źle?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 23-09-2012, 22:37   

Smk napisał/a:
ja mam tak mordować wszystko jak leci bez poczucia zagrożenia czy robię coś źle

Na Normalu - tak. Na wyższych poziomach trudności robi się mniej trywialnie, choć też dużo zależy od tego, czy podejdą ci dropy.

W następnym patchu ma być dodatkowy suwak trudności zwiększający siłę potworów.

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 24-09-2012, 01:27   

Chwalmy pana ciemności!
A poważnie, po klasycznych mmo i MvP z Ragnaroka, D3 robi średnie wrażenie.

I stwierdzam iż gra zawiera ten sam pierwiastek co oryginał.

Znowu zarywam noc przy grze Blizzarda. Ha.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 24-09-2012, 04:19   

No, jeżeli na Normalu zginiesz parę razy to prawdopodobnie przez własną nieuwagę - as in, wybuchające pozostałości po przeciwnikach albo coś w tym stylu. Natomiast jeżeli chodzi o wrażenia w porównaniu z MMO to mówisz o trudności czy wrażeniach ogólnych? Bo jeżeli chodzi o poziom trudności na normalu/nightmarze to się zgodzę, ale jeżeli chodzi o resztę wrażeń... heh ;p

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
berezi Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Wrz 2012
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2012, 13:27   

a ja ostatnio kupiłam bad company , siedzimy nad nią z bratem i nie możemy się oderwać ... :)
(pewnie dziwne jak na dziewczynę, ale co tam )

_________________
Serwis o grach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 04-10-2012, 23:26   

Tokyo Jungle.
Łojezu ile radości. Własne stado Szpiców, terroryzujące centrum postapokaliptycznej metropolii zapewnia niezapomniane uczucia. Pierwsza gra na PS3 która mnie naprawdę wciągnęła i zapewnia radość. Teraz, potrzebuję drugiego kontrolera..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-10-2012, 00:06   

Half-Life podejście drugie. Jak już dopuściłem do siebie to, że lepiej nie dopuszczać do tego żeby te śmieszne stworki do ciebie podeszły bo to TY jesteś na dwa hity, to gra się bardzo fajnie. Starsza grafika mi nie przeszkadza (co jest dla mnie miłym zaskoczeniem), ale za to dostrzegam niejaki brak fabuły... Czy może inaczej - spodziewałem się czegoś więcej niż "tajną bazę zaatakowały potwory, musisz się z niej wydostać przebijając się przez hordy wroga". Ale dotarłem dopiero do połowy, więc może wyjdzie coś ponad to. Ogólnie - jest spoko.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 05-10-2012, 00:48   

Loko: Black Mesa.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-10-2012, 18:03   

Vodh napisał/a:
Loko: Black Mesa.

Tak, wiem. Pogram w to jak to dokończą, bo granie w coś co ma urwaną końcówkę to dla mnie średnia zabawa. Albo i nie pogram bo do tego czasu przejdę sobie "normalną" jedynkę.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gaijin Płeć:Kobieta
czasem daje się oswoić


Dołączyła: 15 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2012, 14:44   

To the Moon - ostatnio wyszło na Steam. Perełka z przepiękną muzyka.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-10-2012, 22:48   

W dalszym ciągu Phantasy Star Online 2.
Z okazji zmiany chorych ilości doświadczenia potrzebnych do level upa na normalniejsze, co będzie miało miejsce jutro, zmieniłem image mojej postaci na nowy.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 18-10-2012, 21:06   

Skończyłem Deus Ex:Human Revolution.
Za szybko skończyłem. I nie chodzi tu o długość rozgrywki - plus minus trzydzieści godzin akurat wystarczyło na zanurzenie się w świat i potaplanie się w nim nieco. Mówię o poziomie trudności. Jest zabawnie niski, sztuczna inteligencja bywa bezdennie głupia <zwłaszcza w kontakcie z budowanymi przez gracza barykadami> a walki bossów to jakiś żart. Nie wspomnę tu już o stylu gry portalowym, czyli "Ja i moja towarzyszka, wieżyczka".
Wniosek - świetna historia, fajna mechanika, poziom trudności ssie. Spróbujemy na tym odblokowanym ekstra..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-10-2012, 20:50   

Deus Ex: Human Revolution jak powyżej. Co do poziomu trudności średnio się ze smoczydłem zgodzę - jak tylko wychyliłem łeb zza barykady to zostawał on odstrzelony w trybie natychmiastowym. Choć może to wina tego, że grałem stealth-hakierem i pancerz wykupiłem sobie pod koniec rozgrywki, gdzie nie był już praktycznie wcale potrzebny (a kupiłem bo nie chciało mi się szukać alternatywy dla naelektryzowanej kałuży). Co do walk z bossami nie zgodzę się absolutnie, bo z pierwszymi dwoma męczyłem się niemożebnie. Pierwszego pokonałem idiotyczno-cheaterską metodą "zablokuję go w kącie i wywalę w niego 5 magazynków, a drugiego (czy może raczej drugą, bo to pani była) też skasowałem jakimiś sztuczkami wypatrzonymi w necie, z miną rzucaną pod siebie na przedzie. A ostatniemu przyniosłem wielkiego turreta i poczekałem kilka sekund aż się złoży.

Fabularnie było bardzo fajnie (nie szukałem na siłę dziur i niejasności), ale nie przebija to to fabuły jedynki. Z klimatem tak samo. Jest za to więcej postaci zapadających w pamięć (Pritchard ftw). Misje wahają się od kiepskich (znalezienie w kanałach terrorysty i dezaktywowanie jego oraz jego bomby) po świetne (ratowanie pani pilot z uziemionego helikoptera pod obstrzałem).

Ogółem: było bardzo fajnie, ale jedynka lepsza. W dwójkę nie grałem (jeszcze).

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 142 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 141, 142, 143 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group