FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-12-2013, 00:51   

kokodin napisał/a:
Nie jest to największa wada wersji free to play.

To nie jest w ogóle wada wersji f2p, KOTOR zawsze takie było, jeśli ktoś chciał zainstalować je bez płyty.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-12-2013, 10:22   

Niemniej jednak ciekawa opcja, ściąganie gry w trakcie gry
Jedyne co mnie wkurza to kompletnie inne podejście do przedmiotów, bo większość jest bezużyteczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 10-12-2013, 12:23   

Się sprężyłem, pogrindowałem od niechcenia przez trzy miesiące by teraz w zasadzie w jedno posiedzenia skończyć Demon's Souls. Jestem....zaskoczony. Gra która przez ostatni rok dosłownie przerażała mnie przy każdym uruchomieniu poziomem trudności, jednoczeście przyciągając światem przedstawionym. Teraz, po ukatrupieniu tysięcy minionów by zdobyć cenne zasoby, odziany w highendowy sprzęt przebiłem się przez najtrudniejszy moment w grze, ubiłem bossy, i... New Game +. I zabił mnie pierwszy nieumarły. Znowu.

Edit: Dla odmiany Dark Souls. Na konsoli, wersję pecetową znam i lubię i jestem na etapie <lvl 150> że w zasadzie idę jak pożar przez zborze w lecie, od zera. I ginę. I ginę. I ginę. Ginę. Ginę.

Cudo normalnie. Dlaczego więcej tak niewybaczających błędów gier nie ma? ==

ps a w ramach rekreacji Verdict Day, yeah!*

*Tydzień From Software i cierpienia czy co?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-12-2013, 16:46   

To ja tak hurtem, bo dawno się nie wypowiadałam

Assassin's Creed IV - zaskakująco dobre, na pewno lepsze od trójki. Gameplayowo nie różni się w znaczący sposób od pozostałych gier z serii, dalej mamy świetny parkour, proste walki i miljoooony znajdźek. Na plus wyróżnia się jednak parę rzeczy:
1. Bitwy morskie. Zresztą w ogóle morze jako takie. Jak w trójce misje morskie były jedynymi, których nie zmęczyłam, tak tutaj nie mogłam się napływać. Wszystko jest bardziej dynamiczne, statków do łupienia jest dużo, a w powiązaniu z minigierką Flota Kenwaya, do której można zbierać sobie własne okręty, to już w ogóle miodzio. Duży plus, zwłaszcza że morze stanowi dość dużą część gry.
2. Ci państwo, którzy sobie przy trójce wzięli urlop, a byli odpowiedzialni za fabułę. Wrócili. Miło z ich strony. Generalnie historia jest bardziej sensowna, ma wyraźniejszy kierunek, a do Edwarda znacznie łatwiej się przywiązać, niż do Connora (chociaż jest w gruncie rzeczy pospolitym draniem). Nadal nie jest idealnie, postaci drugoplanowe, które teoretycznie powinny być Wielkimi Przyjaciółmi Eda, w praktyce nie wywołują szczególnie cieplejszych uczuć (najbardziej to chyba widać na Adewale, którego wystąpienia na ekranie ograniczały się w dużej mierze do krytykowania poczynań Edwarda - i mamy uwierzyć, że koleś jest jego najlepszym kumplem. Aha.)
3. O jeżu, jaka ta gra jest śliczna. Serio, bardzo ładne lokacje, zarówno miejskie jak i dzikie.

Z narzekania mogę powiedzieć tyle, że nurkowanie mnie drażni i skopali "kryjówkę", która to rzekomo miała być bazą wypadową, takim domem, można rozbudowywać i tak dalej. No super. Rozbudować można, tylko po co? Pierwszych kilka ulepszeń się przydaje, jasne, tylko ja je zgarnęłam w momencie odblokowania kryjówki i tyle. Reszta to tylko i wyłącznie estetyka.

Tomb Raider 2013 - znowu. To chyba trzeci raz będzie. Jeżu jeżu, jak mi się ta gra podoba. Polecam wszystkim z całego serca.

Guild Wars 2 - jak już wspominałam tu i ówdzie, nie da się wyrazić słowami, jak bardzo nienawidzę skakania w tej grze (zwłaszcza, że jestem rozpieszczona Creedami i Tomb Raiderem). Poza tym leży i kwiczy jeśli chodzi o przyuczanie nowych graczy, gdybym nie miała kumpli, którzy już grają, to bym pewnie odpadła z gwizdem. Ale jak człowiek przebije się przez te problemy, to jest gites, całkiem wesoło.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 15-12-2013, 17:53   

Soul Sacrifice w promocji świątecznej kosztuje śmieszne pieniądze i zostało łyknięte w ramach grania w trakcie długich zimowych wieczorów. A póki co cierpienie i śmierć w Dark Souls.


W sumie, coś tych gier z duszami w tytule dużo..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shiroe
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-12-2013, 13:38   

Ja gram w duel of champions - jest to karcianka od ubisoftu.
Polega na tym ze gra podzielona jest na tury a ty z gotową talią masz pokonać przeciwnika. Polecam wszystkim!
Powrót do góry
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2013, 13:47   

Ech, te ludzkie boty reklamowe są chyba bardziej denerwujące od sztucznych...

Ja się uparłem, że w końcu przejdę najbardziej chyba yaoi jrpg jakie powstało - Kingdom Hearts 385/2 Days. Jak widzę po każdej misji dwójkę głównych bohaterów, którzy idą na lody i liżąc je zapewniają siebie nawzajem o przyjaźni, to... Ech, szkoda gadać, choć sama gra jest niezła i wyjaśnia po trochu to, co działo się między KH I i II. Na dodatek daje pewną swobodę w kształtowaniu rozwoju postaci i zmianę tego w dowolnym momencie, a to w grach japońskich niezbyt częste. Denerwujące są tylko wyzwania, czyli nadprogramowe misje, które chyba tylko Japończyk jest w stanie przejść (mam za sobą ok 300 dni i ledwie 47 sigili).

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-12-2013, 12:30   

Przecież w Daysach jest jeszcze przyjaciółka, co ty gadasz o yaoi ;P
Ci fani anime, wszędzie widzą rzeczy których nie ma...
Doprawdy.

A jak skończysz zagraj w Birth By Sleep, IMO najlepsza gra w serii od czasu jedynki.
Choć nie grałem sam jeszcze w codec oraz DDD ;P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 14-01-2014, 18:40   

Hype opadł, ceny też, więc pora na Mass Effect. Chyba przestanę kupować gry w retailu, ceny na promocjach noworocznych są...powalające. Zobaczmy jak bardzo źle wyglądają te trzy kolory na koniec..

Z ciekawości, może ktoś mi powiedzieć ile mniej więcej godzin zajmie mi trylogia?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-01-2014, 00:49   

Smk napisał/a:
Z ciekawości, może ktoś mi powiedzieć ile mniej więcej godzin zajmie mi trylogia?

Z tego co pamiętam, przejście wszystkich 3 części ze wszystkimi sidequestami zajęło mi około 55 godzin (15 na pierwszą i 20 na pozostałe). +/-5 godzin.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2014, 19:42   

Smk napisał/a:
Zobaczmy jak bardzo źle wyglądają te trzy kolory na koniec..
Ciesz się, po patchu poprawiającym jest o wiele, wiele lepiej. Zwłaszcza jeśli masz jeszcze Leviathan DLC.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xevatiz Płeć:Mężczyzna
Kousaka Honoka


Dołączył: 03 Sty 2014
Skąd: Kościan
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2014, 17:59   

W kolejności od największej liczby czasu spędzanego przy grze

Osu
Pokemon Emerald
DSJ4
Trackmania Nations Forever
Need For Speed Most Wanted
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1943137
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 29-01-2014, 20:18   

Sesja nadchodzi, więc trzeba coś zrobić. Siadam z powrotem do Tsukihime - są przecież jeszcze ścieżki to przejścia, a że zdążyłem zapomnieć większość szczegółów historii i świata (a zgłębianie "bebechów mechaniki" to jest to, co w nasuverse lubię najbardziej) to olewam wszystkie save'y i lecę równo od początku.
Życzcie mi szczęścia...
I obym na egzaminie z fazy skondensowanej nie zaczął gadać o liniach i punktach śmierci ^^

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-01-2014, 12:53   

W to na tym.
Jak dobrze, że jutro piątek.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-01-2014, 18:32   

Tsukihime napisał/a:
"Hey, Shiki. Are you a Christian, by any chance?"
... I have no idea what she's talking about.
"Chris-chan? What's with that question, all of the sudden? I don't know any girl who's got a name like that."

Albo jest to niesmaczny żart, albo izolacjonizm Japonii zaczyna mnie przerażać.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 150 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group