FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2008, 13:34   

Zegarmistrz napisał/a:
Mi się w BG II nigdy nie udało zdobyć aż tyle reputacji.

xD A jednak są tacy którzy tyle reputacji uciułali.
Ach, przypomniało mi się jak kiedyś tam grałem w Might and Magic 2(notabene jedyne M&M w jakie grałem)^^ To były czasy... na szczęście tam była mapa dostępna co było sporym udogodnieniem. A teraz za to męczę drugą część gry wspomnianej przez Człowieka w beczce. :)

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-02-2008, 13:47   

Cytat:
Kurcze, jak ja tęsknie za tymi starymi, dobrymi Dungeon Crawlami. Takimi, w które można był grać godzinę i przejść kawał lochu...

Mówiłem, żebyś sobie z Vagrant Story zagrał.
Powrót do góry
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-02-2008, 18:17   

Ewentualnie jeśli wolisz DnD, to do CDAction dołączone jest teraz Temple of Elemental Evil, czyli dungeon crawl w świecie Grayhawka.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-02-2008, 19:45   

Dragon Quest I - czyli pierwszy z najpierwszych jrpgów. O dziwo, całkiem grywalny, do tego stopnia, że po kilku godzinie nie odłożyłem gry tylko wziąłem się w grę na poważnie.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-02-2008, 21:13   

Temple of Elemental Evil ma jedną, poważną wadę. O ile nie przeszkadza to tak bardzo w przypadku gry dołączanej do gazety, o tyle po premierze wiele osób (w tym ja) mocno się zawiodło. Grafika miodzio, DnD odwzorowane bocaj najdokładniej ze wszystkich komputerowych adaptacji (dzięki turowemu systemowi) tylko co z tego, skoro grę można bez najmniejszego problemu skończyć w 1 wieczór? Ale jeżeli jakoś to przełkniemy to gra jest naprawdę fajna...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bajachikoma Płeć:Mężczyzna
Indywiduaristo


Dołączył: 18 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2008, 22:04   

Ja gram na razie w GUN, strzelanka w klimatach dzikiego zachodu. Zeby było fajniej łyknołem western "Bez przebaczenia" z Clintem Eastwoodem. I drugi raz wziołem sie za SHADOW OF THE COLOSSUS. Bardzo fajna muzyka w grze.....ehhh

_________________
!! !! !! Fruźki wolą optymistów !! !! !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4220472
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-02-2008, 22:24   

Vodh napisał/a:
Temple of Elemental Evil ma jedną, poważną wadę.


Nie jest klasycznym dungeon crawlem.

Wreszcie skończyłem Baldurs Gate Saga. Czas zagrać w następną grę. Tym razem będzie to Ascension to the Throne z Cenegi. Ciekawe, co to w ogóle jest?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2008, 16:18   

Settlers II.
Gram Azjatami przeciwko Afrykanom. Osada się rozbudowuje, ale ciągle nie widać złóż metali które mogą mi być potrzebne do dalszego rozwoju. Jak znam życie, okaże się, że złoża leżą na terenie przeciwnika... >.>
Za to jest pełno drzew, a dzięki leśniczemu jest ich coraz więcej ^^ . Drwal i cieśla się nie nudzą :)

Icewind Dale II (jedynka gdzieś znikła).
Po reinstalce spróbowałem grać drużyną, w której skład chodzi thefing - barbarzyńca i złoty krasnolud - mnich. Czarownika tym razem uczyniłem dzikim elfem, a nie drowem, jak ostatnio, mam nadzieję, że będzie awansował szybciej...

Baldur's Gate II.
Zagrałem pół-elfem czarownikiem. Klasa o tyle przydatna, że nie muszę szukać zwojów, by się uczyć nowych zaklęć, do tego mogę użyć 5 razy fireballa pod rząd, zamiast tylko raz ^_^.
[...]
Właśnie uzbierała się klasyczna drużyna. Czyli Minsc + Yoshimo + ja + Jaheira + Aerie + Viconia :> . Sześciu Wspaniałych >D . O ile Aerie nie obrazi się na Viconię i nie odejdzie... ^^'

Adom.
Po raz kolejny moja postać, niezależnie od płci, rasy i klasy, prędzej czy później kona z głodu... >.>


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 25-02-2008, 12:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Blahuuu-san Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Lut 2008
Skąd: Olecko
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2008, 17:12   

No dobra, kolej na mnie....
X360: skate., Mass Effect, wkrótce Orange Box (leży i czeka aż przejdę dwie wyżej wymienione ^^). W planach mam głównie Eternal Sonatę.
PS2: FFX (trzeci raz), FFXII, RE4, SH2, Yakuza, Okami (drugi raz).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9326028
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-02-2008, 17:15   

Aktualnie staram się ugryźć japońską wersję Mabinogi Online, ale na razie jest raczej kiepsko. Znaczki małe, starając się odcyfrować radykały klnę czasem straszliwie, a przeczytanie dialogu z głupim NPC zajmuje mi jakieś 30 min.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-02-2008, 18:03   

A ja mam 2/3 pierwszego Dragon Questa za sobą. Oj długa ta gra nie jest...ale mimo wszytsko ma w sobie to coś, co sprawia, że gdy skończę, zapewne sięgnę po drugą część.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-02-2008, 11:57   

Red Alert 2 - tym razem podstawka. Psia mać, ostatnie misje sowietów zawsze są o niebo prostsze od alianckich. Przede wszystkim nie traktowali mnie atakami jądrowymi i pozycja była lepsza. U aliantów jest masakra - opis przejścia straszy mnie rajdami sterowców i wyrzutni rakiet, tymczasem ja nie widziałem jeszcze ani jednej, a falami atakują mnie zwykłe czołgi i pająkoboty przeciwpancerne, które jak zwykle masakrują piechotę i pojazdy z równą skutecznością... Jest źle.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2008, 20:39   

Freespace2 - przechodzę po raz n-ty. Jedna z najpiękniejszych gier pod względem fabuły. Space-Sim z 99' roku, wbrew pozorom nie raz dostarczający okazję do wzruszeń i zachwytów.

("I remember stories of a glorious civilisation, of cities with spires that reached the sun, of a blue planet with vast seas, of people with myths of humanity everlasting, of children who saw in the embers of dying stars the destiny of their race, and they hurled themselves into the void of space with no fear!").

Najciekawszym aspektem fabuły Freespace jest otwartość jego zakończenia. Bo, de facto, nie wiemy co się stało z admirałem Akhenem Boshem, głównym złym (choć czy złym, to tak nie do końca...), kim byli Shivanie - rasa obsesyjnie nastawiona na destrukcję wszystkiego co żyje, czy też jaki los spotkał samą postać gracza (dwa zakończenia, oba otwarte).
A następnej części Freespace'a nie będzie, bo firma wydawnicza, która mi licencję jest na krawędzi bankructwa po oszustwach podatkowych.

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?


Ostatnio zmieniony przez Korialstrasz dnia 29-02-2008, 21:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 00:12   

Baldur's Gate 2.
Dostałem misję - na rzecz jednego bossa gildii złodziejskiej mam wejść w szeregi drugiego bossa jako podwójny agent. Ten zleził mi zadanie - ukraść złoty posążek z świątyni. Próba zakończyła się niemal całkowitym ubiciem drużyny, a przynajmniej mojej postaci, która miała pecha nie dotrzymywać kroku reszcie...
I tak się zastanawiam, jak wykonać to zadanie nie ryzykując unicestwienia drużyny ^^'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 11:23   

korsarz napisał/a:
I tak się zastanawiam, jak wykonać to zadanie nie ryzykując unicestwienia drużyny ^^'

Z tego co pamiętam najłatwiejszym sposobem jest pójście do świątyni w nocy wtedy świątynia jest mniej czujna :P Potem wystarczy tylko dobry złodziej (Jan Jansen na przykład^^) i voila nie powinno być problemu.
PS. Nie wiem czy zrobiłeś to specjalnie korsarz ale czytając twojego posta poczułem taki wewnętrzny przymus i usłyszałem głos mówiący "zainstaluj Baldura 2..." ^^ No więc instaluję i też sobie pogram :P Dziwne, jeszcze nie miałem nigdy takiej chęci pograć w jakąś grę :P

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 33 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group