FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 162, 163, 164  Następny
  W co w tej chwili gracie?
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-11-2008, 03:32   

Audiosurf, czyli puzzle racer generujący trasy na podstawie utworów muzycznych. Naszych utworów. Dla mnie to oznacza ponad 7000 tras ^^v

Wychodzi mu to całkiem sprawnie, muszę przyznać ^^ Od utworu zależy nachylenie trasy (czyli prędkość, z jaką będziemy jechać), częstotliwość 'klocków' które trzeba zbierać, a także górki/dołki i inne zakręty. Graficznie prezentuje się całkiem przyjemnie, choć niektórych może razić fakt, że gra przypomina trójwymiarową wizualizację do Winampa... Co mnie najbardziej zaskoczyło, program całkiem sprawnie (w przeciwieństwie do niektórych wizualizacji z Winampa :D) radzi sobie z interpretacją muzyki.

Bardzo fajna rzecz, do pogrania przez kilka minut i częstego wracania (well, z tym wracaniem to może trochę wyskakuję przed szereg, nie jestem w stanie stwierdzić, jaką toto ma żywotność). Dla posiadaczy konta na Steam'ie przyjemność ta w tym tygodniu kosztuje 2,49$ (normalnie 9,99) więc po obłypaniu demka (w którym mamy dostęp jedynie do części opcji i po 3 przejechanych utworach się blokuje) skusiłem się i nie żałuję ^^

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Arioch Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2008, 19:14   


Spoiler: pokaż / ukryj
(\__/)
(='.'=) Do skasowania.
(")_(")


Ostatnio zmieniony przez Arioch dnia 10-01-2011, 01:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rhey Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Paź 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2008, 11:47   

The Witcher - aż trudno mi uwierzyć, że jeszcze tego nie ukończyłem ale cóż podczas studiów dziwne rzeczy dzieją się z wolnym czasem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-11-2008, 21:07   

Od 2 dni tylko i wyłącznie WoW: Wotlk. Chyba nie muszę pisać dlaczego...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2008, 18:59   

Dead Space
za dlugo na nia czekałam zdecydowanie
we wtorek kolo z fizyki i szaro widze nauke przez weekend ;]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-11-2008, 19:38   

Skończony Gothic 2. Choć zakończenie było do przewidzenia, warto było zagrać, bo sama gra całkiem grywalna, choć może za prosta (przyzwyczajony do hc walk końcowych w jrpg tutaj byłem zaskoczony łatwością, z jaką pokonałem finałowego bossa).
Powrót do góry
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 21-11-2008, 11:47   

Z braku neta przeszlam FFVI kompletnie bez solucji. Znalazlam wszystkie postacie i jestem z siebie dumna! XD Chociaz jednego smoka mi braklo... (sprawdza, gdzie zaraza sie schowala). Teraz mecze Langrissera - juz zapomnialam, jaka to swietna gra. Chociaz fabula jest uroczo naiwna, ale who cares, mam falange!

(czeska klawiatura, wybaczcie)

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-11-2008, 15:47   

Irian Baratai skoro już ukończyłaś FFVI, to jak ci poszło w końcowej walce z kefką ?, ciężko było ?
Mnie ta postać zawsze rozwalała swoich śmiechem. Bardziej na komika się nadawał niż na złego bossa.
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-11-2008, 16:57   

Altruista napisał/a:
Irian Baratai skoro już ukończyłaś FFVI, to jak ci poszło w końcowej walce z kefką ?, ciężko było ?
Mnie ta postać zawsze rozwalała swoich śmiechem. Bardziej na komika się nadawał niż na złego bossa.

Jak śmiesz obrażać najlepszego z bohaterów negatywnych w serii FF? Swoją drogą, końcowa walka z Kefką to raczej banał, w porównaniu z innymi walkami końcowymi w FF.
Cytat:
Chociaz jednego smoka mi braklo... (sprawdza, gdzie zaraza sie schowala).

http://www.inner-world.pl/main.php?dzial=184 - proszę bardzo.
Cytat:
Teraz mecze Langrissera - juz zapomnialam, jaka to swietna gra. Chociaz fabula jest uroczo naiwna, ale who cares, mam falange!

A nie chciałabyś czegoś o tej grze napisać (recenzja itd)? Na IW zawsze brakowało kogoś, kto zna tę serię.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-11-2008, 18:12   

A śmiem ;-), przerywniki z nim związane w FF6 to takie lekkie komedie. Kefka przypominał mi szpiega z krainy deszczowców. Brakowało tylko by mówił karamba. Ale ta jego muzyczka jest super. Jak ją usłyszałem i zobaczyłem postać Kefki, to od razu wiedziałem ze to jakiś intrygant ;p. Heh większość fanów ff jest zdania że najlepszym złym w historii FF jest Sephiroth. Choć dla mnie Seifer jest taką postacią ze złych, którą najbardziej polubiłem.
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 25-11-2008, 14:02   

Norrc napisał/a:
Od 2 dni tylko i wyłącznie WoW: Wotlk. Chyba nie muszę pisać dlaczego...
Lol.
Ja wprawdzie nie Wotlk, a zwykły czysty WoW. I prawie nie mam czasu, więc po niemal miesiącu z truuuuudem dobiłem do czterdziestki. Ale jednak WoW :)
Oczywiście serwer RP (Steamwheedle Cartel), Horda, Troll. Hunter. Phear me :>

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 25-11-2008, 15:13   

Kefka jest takim uroczym psycholem... Nah, końcowa walka to banał, jeśli się wszystkich opcjonalnych bossów ubiło i ma komplet summonów, drużynka przeżyła w 100%. Właściwie nawet nie trzeba kompletu, nauczyć wszystkich Ultimy i Life 3 i większość walk mamy z głowy. Po tym, ile się nakombinowałam, jak pokonać tego paskudnego dziada na szczycie wieży Kefka Fanatics (bez solucji, przypominam!) - tego, który umierając zapuszczał Ultimę i ubijał mi całe party, a wcześniej robił radosną wyrzynkę, o ile mu się nie wrzuciło berserka... Bleh.

A, mały tip, jak dla mnie najlepszym miejscem do szkolenia esperów jest jaskinia w Veldt, proste moby bez potrzeby używania magii i szansa na Chimerę za 7MP. <3

Grisz, dzięki, już skorzystałam z krypty FF... Wychodzi na to, że drania w Zozo przegapiłam. Bleh, myślałam, że wszędzie wlazłam.

Langrissera na razie zostawiłam, bo dotarłam do końca tłumaczenia, a tam dalej trzeba dokonać całkiem istotnego wyboru, więc muszę poszukać wersji całkowicie przetłumaczonej, albo poprzeglądać solucje. Póki co przeszłam Harvest Moon (uroczo odmóżdżająca gra) i zaczęłam Tales of Phantasia, wygląda obiecująco. No i jeszcze mam 'przeszęte' gdzieś do połowy Breath of Fire i czekającą dwójkę... Grałam w to już ze trzy razy i jeszcze nie mam dość. :D

Kto miał mi trójkę pożyczyć, paszczaki, hę? :>

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-12-2008, 14:58   

Korzystając z faktu, że za jedyne 8 zł można było nabyć w kiosku trzy części Fallouta, postanowiłem skorzystać z okazji i zagrać w grę, w którą grali chyba wszyscy poza mną. Po całkiem sympatycznym intro spodziewałem się czegoś więcej, niestety, ledwo dotarłem do pierwszej wioski i z niej wyszedłem, moją Lauranę (tja, wiem, Dragonlance jest jakie jest, ale mam sentyment do tej postaci) zaraz zeżarły jakieś skorpiony. Kolejna próba zakończyła się podobnie. Trzeci raz postaci tworzyć mi się nie chciało. Gra idzie na półkę, może kiedyś do niej wrócę.
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-12-2008, 15:05   

Ta gra posiada funkcję Save/Load Game wiesz, to bardzo ułatwia kontakt z nią - zwłaszcza do momentu gdy przyzwyczaisz się do realiów na tyle, aby takie wypadki się nie zdarzały.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2008, 15:41   

Tension...
hardcore jednym słowem xP

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 51 z 164 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 162, 163, 164  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group