FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  IRC (qchat mibbit)  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 45, 46, 47  Następny
  Ciekawostki okołogrowe
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-03-2012, 11:48   

Irian napisał/a:
http://www.baldursgate.com/ - odliczanie trwa! Czyżby szykowała się trójka?

Ponoć obecnie wszystko wskazuje co najwyżej na wersję na iOS, więc lepiej chyba nie przesadzać z hypem.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 15-03-2012, 21:50   

Enchanced Edition. Czyli zapewne GemRB z modami.
Czekam z utęsknieniem thou. Ewidentnie jadą na nostalgii fanów, z drugiej strony jednak - Trent Oster za tym stoi.
I zastanawia mnie co mają na myśli mówiąc o HD. Infinity wygląda świetnie w wysokiej rozdzielczości tak jak jest. Interfejs w HD?

Edit: Studio przyłozyło rękę do remejku hd MDK drugiego. Dylematy pozostały, odgrzewany kotlet z nostalgią czy coś więcej?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-03-2012, 15:54   

Gry to samo zło. (?)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-03-2012, 08:32   

Nowa gra z .hacka będzie bijatyką.
*Sigh*, trzeba będzie wywalić prawie 8k jenów na film, żeby w to zagrać...

Z innych ciekawostek, Dark Souls prawdopodobnie trafi na PC. Oby szybko.

Edit:
Pierwsze screeny z .hackowej bijatyki. Wygląda wybornie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-03-2012, 10:28   

Wrażenia z Baldur's Gate Enhanced Edition.
Screeny z wersji na iPada.
Cytat:
Running on an upgraded and improved version of the Infinity Engine, Baldur's Gate: Enhanced Edition™ will include the entire Baldur's Gate adventure, the Tales of the Sword Coast expansion pack, and never before seen content including a new adventure and new party member.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 23-03-2012, 20:22   

Keii napisał/a:
Wrażenia z Baldur's Gate Enhanced Edition.
Screeny z wersji na iPada.
Cytat:
Running on an upgraded and improved version of the Infinity Engine, Baldur's Gate: Enhanced Edition™ will include the entire Baldur's Gate adventure, the Tales of the Sword Coast expansion pack, and never before seen content including a new adventure and new party member.


Więęęc....mod fabularny, nowa postać <jak pokazują one day npc, da się taką zrobić w całkiem szybko>, gotowy szkielet mechaniki w formie GemRB....ciekawe ile na tym zarobią.
Chociaż przyznaję, zoom dotykowy brzmi fajnie.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2012, 09:44   

Legend of Grimrock - coś dla fanów Eye Of The Beholder i Dungeon Mastera.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2012, 12:23   

Zamówione już dawno na gog.com. Teraz tylko czekać na premierę.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-04-2012, 11:33   

Dark Souls na PC potwierdzone. Szykujcie się na sierpień.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-04-2012, 17:58   

SE uruchomiło darmowy serwis streamujący muzykę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-04-2012, 05:47   

Na oficjalnej stronie zobaczyć można trailer nowych poków, a w zakładce ポケモン dwie przykładowe walki, czy cuś.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 15-04-2012, 11:40   

Dla tych co wiedzą świetna wiadomość - SCP Foundation dorobiło się gry. Kolejnej. Brr.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-04-2012, 09:30   

Wszystkie 3 Unchartedy w formie "filmowej".

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2012, 18:46   

Trailer Etrian Odyssey IV. Szkoda, że na 3DS...

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-04-2012, 17:11   

Nexon chce kupić EA (?) i krótki opis sytuacji na Forbesie

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 34 z 47 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 45, 46, 47  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group