FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Moje Twórczości ;)
Wersja do druku
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 23-01-2006, 21:32   

Tak, to wielka amerykańska (chyba amerykańska O_O) strona, bardzo przyjemna. O, taka. Polecam ^_^

Ooo, życzę powodzenia. Chętnie to zobaczę ^-^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-01-2006, 22:10   

wstawia się, ale swoje. jeśli sa przerysowane, to nalezy zaznczyc skąd, i jaka to postać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-01-2006, 17:27   

Mao napisał/a:
A to następna pani (ten nos akurat już taki był :P ), ale oczy ma beznadziejne.

Pisk! Właśnie oczka mi się podobają najbardziej i w ogóle wyraz pyszczka :> Tak jak mówiła Maieczka - masz potencjał. Jazda na DA, bo chcę Cię pośledzić! XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2006, 17:35   

Narazie na DA mi się nie spieszy...nie wiem czemu...może zaraz będę miała skany moich nowych rysunków...tragedia...po prostu no comments -_-

No i już mam:
ten to jest po prostu beznadziejny :/ http://img520.imageshack.us/img520/2900/corbinnoir1kw.jpg

a ten przerysowywałam na życzenie siostry mojej koleżanki
http://img520.imageshack.us/img520/4166/will2za.jpg
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2006, 00:41   

Całkiem nieźle jak dlamnie ^.^ (mo może poza tym, który sama nazwałaś 'poprostu beznadziejny'-m ). scanmage0110cc.jpg podobał mi się najbardziej (nie ma nazw więc trudno inaczej wskazać o co chodzi). A co do nosa, może się na tym nie znam, co więcej, napewno się na tym nie znam, ale każdy ma swój styl, i wole już taki nos od tych wielkich spiczastych z ... no nie moge sobie przypomnieć tytułu.

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-01-2006, 00:44   

Pejt3r napisał/a:
tych wielkich spiczastych z ... no nie moge sobie przypomnieć tytułu.

<śmiech>
Vision of Escaflowne
I zapamiętaj ten tytuł, to synonim do 'tych wielkich, spiczastych nosów'

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2006, 00:52   

o właśnie, o niego mi chodziło ^.^
GoNik napisał/a:
I zapamiętaj ten tytuł

Starałem się wiele razy, ale nigdy mi się nie udaje. Zawsze kiedy go gdzieś przeczytam mówie sobie " - ah oczywiście, tym razem musze zapamiętać ! " .... i nigdy mi się nie udaje ^_^

btw. fajna Wolf's Rain-owa stronka, szczególnie te noCenkowe avatarki ^.^

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2006, 15:43   

A ja w ferie skończyłam rysować Umi z Rayearth tylko musi znaleźć się ktoś życzliwy żeby mi zeskanować ^_^ W piątek będę u koleżanki, więc może ona mi zeskanuje...do soboty postaram się wyrobić :P

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-02-2006, 20:56   

A co myślicie o tym: http://www.deviantart.com/deviation/28390657/ - mała deklaracja ideowa, a wywołała sporą burzę.
Powrót do góry
Kamjia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Lut 2006
Skąd: Bielsk
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2006, 13:36   

Obejrzałam wszystkie rysunki iiiii...
są całkiem niezłe, to znaczy zawierają w sobie potencjał.
Napiszę coś teraz strasznie oklepanego. To znaczy mądrość nawet nie jak na mój wiek, ale postanowiłam sprawdzić ile masz wiosenek (wybacz Mao) i czuję się usprawiedliwiona.
Praktyka czyni mistrza.
Wiem to z własnego doświadczenia ( <-matko, jak to tandetnie brzmi!) Moje pierwsze rysunki były ekhm, ekhm.. całkiem podobne, to znaczy formą bo kreska różni się diametrycznie ale to najnormalniejsze na świecie.
Więc..
im więcej rysunków zrobisz tym na serio będą lepsze. najlepiej najpierw kierowac się grafikami, które obdarzasz szczególnymi względami, a potem przerysowując je i tak dalej uczysz sie najważniejszego czyli w z g l ę d n e j proporcji i skubanej anatomi. To cały sekret do tego, żeby postacie wyglądały naturalnie i rodem jak żywe, wyjęte z twojej wymarzonej mangi czy anime. A to masz w zasięgu ręki..
a w sumie, ta sukieneczka z ostatniego rysiku jest na serio bardzo sympatyczna. Wogóle poczynając od sukienki w dół jest świetnie.
a na marginesie, żeby nie wyszło że ja sama jestem jakimś cwaniakowatym rysownikiem, to wciąż pracuję nad sobą.
Ojej, jeszce jedna sprawa.
Najlepeij swój rysunek odłożyć po skonczeniu na jakąś nockę czy z dwa dni chociaż i spojrzeć na niego świrzym okiem, wtedy widać jest od razu co i jak jest z nim nie tak. Można wtedy poprawić niedoskonałości itd. Musisz czerpać z tego radość! i nie przesadzać z samokrytyką.

_________________
Walk while you have the light,
lest darkness overtake you;
he who walks in darkness
does not know where he is going.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2006, 17:50   

Ja się nie gniewam, że sprawdziłaś ile mam lat :P
Co do tego, że jak na drugi dzień się spojrzy świerzym okiem to widać wtedy od razu co jest źle, ja tego nie poprawiam, bo boję się, że zaraz coś spapram, a po za tym to będę wiedziała na przyszłość co i jak mam rysować żeby mi wyszło tak, a nie inaczej ;) Kurcze...nie udało mi się zeskanować Umi :( Może w tym tyg. co będzie to uda mi się....
Opowiem Wam co w tamtym tyg. wymyślili sobie moi koledzy....
Otóż na jeden z przerw powiedzieli, że mają do mnie sprawe...Chcą żebym im narysowała postać kobiety lub mężczyzny, a oni później wezmą ode mnie te rysunki zeskanują i zrobią z tego animację :| Po pierwsze żeby postać się ruszała będę musiała narysować z kilkanaście lub kilkadziesiąt rysunków tej samej osoby! Po drugie nie mieli pomysłu. Po trzecie niby powiedzieli, że będę później miała 6 z informatyki. Powiedziałam, że się jeszcze zastanowię nad tym... ze dwa dni później jeden z kolegów mówi, że ma pomysł, a oto on "idzie sobie dziewczyna miastem....nagle podbiega do niej jakiś facet i wyrywa jej torebke" po prostu no comments!! Ja bym nad tym siedziała z kilkadziesiąt godzin (nie wiem czy nie przesadzam, ale dobra...) , a oni później by to tylko wrzucili na kompa i zrobili animację... Dziś doszłam do wniosku, że nie narysuję im tego...mam teraz o wiele ważniejsze sprawy np. nauke do egzaminu... sami widzicie, że nienajlepiej jeszcze rysuję, a oni mi wyskakują z takim czymś...eh....szkoda gadać....
Co Wy o tym myślicie?

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2006, 00:57   

hymm, zależy o jaką technikę animacji chodzi możesz na przykład narysować jedną postać, oni ją potną na kawałki i będą porzuszać . Wtedy np. wystarczy narysować kilka różnych grymasów i ustawień rąk , nóg itd i bawić się tylko tym. Mało rysowania wtedy jest i można długaśnie animacje zmajstrować ^.^

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2006, 16:33   

Oj nie wiem jaką technike sobie wymyślili, ale powiedziałam im dzisiaj, że ja tego nie narysuję....

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Kamjia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Lut 2006
Skąd: Bielsk
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2006, 19:02   

Zajeżdża mi tu czymś w rodzaju pracki na ocenę ala Gimp. Szkoda fatygi, tym bardziej, że to na serio mnóstwo pracy, a jakby takiego ludzika pociąc na kawałki itd. nie będzie wyglądał najlepiej, raczej jak mały połamaniec, tu rączka, tam nóżka w inną stronę.
A co do poprawiania prac ja zawsze tak robię, choć w 2% zdarza mi się zrezygnować z rysunku i go zabazgrać w porywie emocji. Poza tym w pewnych sprawach tak już mam, że musi końcowy efekt wyjść jak się należy tj. musi mi samej się bardzo podobać. (Ps. No i najgorsze jest to, że już po narysowaniu którejś z moich postaci potrafię zmienić o niej zdanie. Wczoraj stwierdziłam, że ta Hitari, wcale nie wygląda na jakąkolwiek idiotkę, a taka miała po części być. Cóż... będzie musiała się zmienić???)

_________________
Walk while you have the light,
lest darkness overtake you;
he who walks in darkness
does not know where he is going.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2006, 17:41   

Mam już zeskanowane moje dwa nowe rysunki i Umi, którą skończyłam w ferie, ale....coś się wali i nie moge tego wrzucić na imageshack :/ Jakbym komuś je przesłała na maila i on by spróbował je tu wstawić ? Kto pomoże?


Już nie potrzebuję pomocy :P Jakoś mi się udało :D

A oto Umi, nad którą sporo czasu pracowałam ;)
http://img131.imageshack.us/img131/2664/umizrayearth24ms.png

http://img104.imageshack.us/img104/4348/maopodobna35nq.png - tą na lekcjach rysowałam i mi trochę nie wyszła

http://img117.imageshack.us/img117/5954/mangawalka32va.png

http://img117.imageshack.us/img117/4355/maopodobnakolorowa9sk.png dziś mi się nudziło i ją pokolorowałam w photoshopie (to mój pierwszy taki rysunek zrobiony w tym programie, więc proszę się nie śmiać )
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group