FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Straz nocna + inne
Wersja do druku
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 03-11-2005, 17:21   Straz nocna + inne

"Straż nocna" - Dobry nie szablonowy film ktorego nie da sie przewidziec.. polecam (1-wsza czesc trylogi?:P) 8+/10
"code 46" - s-f ale w wydaniu psychologicznym troszke, i mimo braku krwi na ekranie .. przerazliwa jest wizja ktora widzimy na ekranie 8/10
"Seven swords" - kolejny film z seri latajacych na sznurkach wojownikach, ale film ciekawy bo nie da sie latwo przewidziec co i jak .. 7-/10
"40 letni prawiczek" - komedia .. i trzeba przyznac ze ogolnie kilka scen smiesznych jest :P ale ogolnei sredni na jeza 7-/10
"Cursed" - troszke dziwaczny film o wilkolakach (z lekka nutka komedi) zachwycac nie zachwyca ale obejrzec mozna :P 6+/10

esh z kazdym rokiem coraz mniej dobrych filmow .. jak "Showshank redemption" czy "Green mile" =/ ciekawe co kolejny miesiac przyniesie :S ale chyba nigdy juz nie powstanie cos gorszego od "Triple X 2" :P

ahh zapomnialbym .. na koniec polecam ofkorz "Straz Nocna" a poza tym na odmuzdzenie "Gnijaca panne mloda" mimo duzej illosci "spiewanek" to jednak dobra komedia .. i mimoze przewidywalna to raczej smieszna :P (tu nalezy zwrocic uwage na rodzime angielskie dialogi ktore sa przesmieszne :) watpie czy pl tekst zrekompensuje .. to .. ale zachecem do ogladania 7+/10

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-11-2005, 21:51   

Nah, wiadomo, Tim Burton.

Od siebie polecę "Doom'a", zaskakująco dobrą komedię romantyczną z motomyszami z Marsa. Tak, jaja sobie robie, niemniej dawno tak się w kinie nie uśmiałem.

A w przyszłym tygodniu wybieram się na " Stealtha". Zobaczyć, ile z Macrossa zerżnęli, poza bohaterami, fabułą (ee?),mecha designem, głównym złym ....bogowie, amerykanom się pomysły kończą..brzytwy, to jest, anime się łapią....

A tak btw, to topik filmowy gdzieś na forum sobie nie dryfował?
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-11-2005, 22:25   

Cytat:
"Straż nocna" - Dobry nie szablonowy film ktorego nie da sie przewidziec.. polecam (1-wsza czesc trylogi?:P) 8+/10

conajmniej, bo to zostalo zrobione na podstawie 1/3 strazy nocnej ktora jest pierwsza czescia wiekszej trylogii ;)
Powrót do góry
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 03-11-2005, 22:47   Re: Straz nocna + inne

besmirch napisał/a:
"Straż nocna" - Dobry nie szablonowy film ktorego nie da sie przewidziec.. polecam (1-wsza czesc trylogi?:P) 8+/10

Mi tez sie film podobal. Mila odmiana po amerykanskiej papce. Mam tylko nadzieje, ze nie zrobia z tego drugiego Matrixa...
Sciezka dzwiekowa bardzo przyjemna dla ucha.
Czepiajac sie szczegolow: ktos zwrocil uwage na wyposazenie mieszkania przecietnego Rosjanina? ;p [tv]

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-11-2005, 22:50   

Cytat:
Czepiajac sie szczegolow: ktos zwrocil uwage na wyposazenie mieszkania przecietnego Rosjanina? ;p [tv]

note: w moskwie nie mieszkaja przecitni rosjanie... to jest nieco inna liga
Powrót do góry
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-11-2005, 22:15   

Nie przesadzajmy. Moskwe, jak kazde miasto, cechuja zroznicowani mieszkancy. Przeciez cale miasto nie sklada sie wylacznie z kasty bogaczy ;)
Mam znajomych pochodzacych z Moskwy i nie jest to zadna "nieco inna liga".

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-11-2005, 23:39   

Varda, w porownaniu do reszty rosji jest, uwerz mi. w moskwie nie ma juz ani jednego budynku z czasow chruszczowa. w reszcie kraju jest ich tak z 60% jak i nie wiecej calego budownictwa. srednie zarobki czy ceny sa rowniez srednio (conajmniej) 2-krotnie wieksze. jak rowniez emerytury czy wszelkiej masci ulgi.

nie porownuj tego ze srednia europejska, ja mowie o sredniej rosyjskiej.
Powrót do góry
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 05-11-2005, 01:05   

Dungeons and Dragons 2 - NIE OGLADAJCIE TEGO!! 1+/10

PS. Jesli masz zamiar obejrzec ten film nie czytaj tego ponizej :P

esh, aktorzy zle dobrani .. czarodziejka w filmie przypomina statystke z jakiegos mlodziezowego serialu z lat 90-tych a umalowana ze omg .., "zazadca" wogole jakis nie teges jakis moglby rownie dobrze grac glowna role w "40-letni prawiczek" .. pozostali aktorzy nawet nie wygladaja .. dialogi banalne .. "ksiegi magiczne" wygladaja jakby byly pisane czcionka 200-tka w wordzie, zbroje wygladaja jak plastikowe .. boshe jakas scena w karczmie gdzie slysze irlandzi akcent ..jakis "kleryk" wyglada jak hitler .. jejku dalej ogladam .. wbijaja do chaty szamana .. i panie dziejaszku skrytka w deskach na glebokosc okolo 15 cm .. gdzie deski maja max 4-5 cm .. no nie znalezli skrytke w podlodze .. tylko ze domek szamana byl na palach .. skrytka glebokosci kolo o.5 m .. tylko lol .. jakim cudem skoro z zewnatrz widac ze podloga az tyle nie ma :>.. no dobra juz mialem nie zjezdzac tak tego filmu bo jakies lodowate i smoczo wygladajace cos sie pojawilo :) , ale .. ogladajac dalej .. 2 kolesi gapi sie w literki, 2 laski walcza z banda 20 kolesi (jak nie wiecej) nice.. koles prostym drutem otworzyl w 10s 2 zamki o.0..

nawet nei chce mi sie innych pierdol opisywac .. nie warto

podsumowujac chcialem obejrzec fil dla smokow .. a tu 1 smoczus przez niecala minute w srodku filmu .. no i na koncu .. a wygladal jak krzyzowka Diablo (z d2 lod :P) i szkieletu neitoperza .. efekty mizerne .. sciezka dzwiekowa zadna ? .. boshe kolejny kicz (a juz myslalem ze sobie chociaz na smoki popatrze .. bo co jak co to w 1-wszej czesci smoki jakos wygladaly i bylo ich wiecej .. )

a co do strazy nocnej i spolecznosci w moskwie i innych .. nie wiem .. ale za to film zachwycil mnie samym podejsciem do prawy dobra i zla .. swiatla i ciemnosci ;]

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-11-2005, 14:37   

Bianca napisał/a:
nie porownuj tego ze srednia europejska, ja mowie o sredniej rosyjskiej.


Mam wrazenie, ze obie mowimy o czyms innym.

W takim razie najwidoczniej nie wiesz, jaka jest srednia rosyjska. I czy w ogole mozna o takowej mowic.
Jedna sprawa, ze to normalne, ze w stolicy zyje sie inaczej [wieksze ceny czy zarobki, jak wspomnialas]. Ale druga sprawa, ze Rosja jest krajem specyficznym, bo polozonym na ogromnym obszarze. Tam zyja naprawde tak rozni ludzie... Swego czasu podrozowalam sporo po Rosji. Nie bardzo mam jednak czas teraz opowiadac [juz pierwsi goscie przyszli], zreszta... nie bardzo mam tez ochote ;)

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 05-11-2005, 16:08   

Varda, no nie moja droga, to TY zaczelas mowic o wyposarzeniu mieszkania przecietnego rosjanina. a "przecietny" oznacza dokladnie tyle co sredni.
Powrót do góry
Varda Płeć:Kobieta
ko-tek!


Dołączyła: 23 Paź 2005
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-11-2005, 22:13   

Gomen, teraz zauwazylam. Doczepilam sie wtedy sformulowania z pewnej recenzji tego filmu i zapomnialam wrzucic " " do mojej wypowiedzi.

* przecietny mieszkaniec Moskwy

Chociaz z drugiej strony w Moskwie tez mieszkaja Rosjanie, a nie kosmici :P

besmirch: Podejscie do dobra i zla? :) W sumie... mi podobalo sie to, ze obie strony pilnuja sie nawzajem. A nie, jak zazwyczaj bywa, swiatlo stoi na strazy ciemnosci. A ciemna strona jest ta zla, niedobra, wystepna, przekleta etc. etc.

"Dungeons and dragons 2"? To juz dwojke dokrecili? Jedynke ledwo obejrzalam do konca. Postac ksiezniczki byla wyjatkowo slabo zagrana. Sytuacje jak zwykle ratuja zle charaktery.

_________________
A good witch harms none, a better witch laughs at the good witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2005, 00:11   

No wlasnie to jest to co sprawia ze straz nocna wylamuje sie ze schematow :) cale wytlumaczenie obecnej sytuacji nawet trzyma sie qpy :P po obejrzeniu doczekac sie pozostalych czesci nie moge (wreszcie jakas alternatywa dla amerykanskiego kiczu)

tak dokrecili .. i jest gorsza o wiele niez jedynka :( .. czemu jest tak malo fajnych filmow ze smokami co ? :P Dlatego ostrzegam nie ogladajcie!! :P ja sie napalilem i mam za swoje .. co do d&d2 powiem tak .. taki robin hood leci(???) na tvn7 .. wyglada chyba lepiej niz to ..

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-11-2005, 10:09   

Cytat:
tak dokrecili .. i jest gorsza o wiele niez jedynka :(

lo jej........... to tak sie dalo???
Powrót do góry
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2005, 10:44   

besmirch-wiesz, co do tego dnd2, ogladalem z 15 minut pierwszej czesci i zmienilem program bo patrzyc nie moglem, wiec naprawde nei wiem co za szaleniec siegal by po czesc 2:P

a co do strazy nocnej (ktora powinna sie zwac nocny patrol) to film jako tako fajny, ale czasem poprostu nie wyrabialem i ogladalem go w podzieleniu na 3 czesci...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 06-11-2005, 11:58   

@Bianca
jak sie dalo nakrecic TripleX 2 .. to dalo sie nakrecic 2&d2 :P .. zalamka na maxa ..

@Ryuzoku
przeciez mowie ze chcialem sobie smoki poogladac =/

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group