FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 27, 28, 29  Następny
  Stare Seriale. Nowe Seriale. Dobre Seriale!
Wersja do druku
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-12-2006, 09:44   

Bezimienny dziękuję! Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Ha! Co prawda tytuł polski był taki że powinnam na niego wpaść sama... ale z drugiej strony nigdy bym sama na niego nie wpadła. Dziękuję!!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-12-2006, 21:51   

Kiedy byłam dzieckiem uwielbiałam:
Policjantów z Miami, Świętego, Kojaka(tak się to chyba pisze),Gliniarz i prokurator,kultowy Robin Hood, Randall i duch Hopkirka(kocham ten serial),jeszcze kilka by się pewnie znalazło.
Teraz w ogóle rzadko siedzę przed telewizorem, od czasu do czasu oglądam rano Hotel Zacisze(uwielbiam).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-12-2006, 22:05   

moshi_moshi napisał/a:
Randall i duch Hopkirka

Roższeż... Coś na ten temat wiem... Tylko jakieś takie nie bardzo chcą się krystalizowa wspomnienia...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 25-12-2006, 22:34   

Panowie prowadzili agencję detektywistyczną, w pierwszym odcinku Hopkirk ginie, ale nie idzie do nieba bo musi załatwić jeszcze parę spraw np. znaleźć swojego zabójcę. Potem pomaga wspólnikowi rozwiązywać zagadki, Hopkirk pokazuje się w białym garniturze, Randall jest od niego starszy.
Taki stary angielski serial, w klimacie Świętego, bardzo zabawny.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 06-01-2007, 19:26   

TVN7 emituje nową serię 'Kochanych kłopotów'. To jeden z moich ulubionych serialów. Planuję kupić pierwszą serię na DVD, ale wciąż mam pilniejsze wydatki.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
WilQ Płeć:Mężczyzna
Te oczy mogą kłamać


Dołączył: 18 Lut 2007
Skąd: Wasil Squad
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2007, 21:51   

Desperate Housewives - ten serial po prostu mnie rozbraja i poprawia humor jak mało co^^

_________________
Aut odit, aut amat múlier, nihil est tértium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9257712
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-03-2007, 19:57   

A ogląda ktoś "Skazany na śmierć" aka "Prison Break"? Mnie to bardzo wciągnęło, oglądam drugą serię (pierwsza leci w niedziele o 20stej na Polsacie). Trzyma mnie w napięciu i o to chodzi.
Jedyne co mnie wkurza to ta lekarka - bardziej zmelodramatyzować jej życiorysu to już chyba nie mogli - była ćpunka, pracuje w więzieniu, wzdycha do więźnia i jeszcze potem
Spoiler: pokaż / ukryj
ojca jej zabili.
Do pełni dramatu brakowałoby jeszcze tylko Nagłej I Niespodziewanej Utraty Pamięci. Typiara obowiązkowa na liście "Najchętniej Udusiłabym"

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 17-03-2007, 10:54   

Sakura_chan napisał/a:
A ogląda ktoś "Skazany na śmierć" aka "Prison Break"?

Ja nie. Przed emisją serialu przeczytałam gdzieś, że trzeba często przymykać oko na niedorzeczności i luki w scenariuszu i to mnie zniechęciło. Poza tym w tym samym czasie TVP1 emituje 'Ranczo'. Od jutra nowe odcinki.

WilQ napisał/a:
Desperate Housewives - ten serial po prostu mnie rozbraja i poprawia humor jak mało co^^

Zgadzam się. Przegapiłam pierwszą emisję serialu na Polsacie więc wyjątkowo ucieszyłam się z powtórki.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
K Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2007, 07:28   

No Sara Tancredi, mnie denerwuje jej czoło :)
Ale w sumie dobrze skonstruowany serial, pomijając, że ten genialny plan michaela to zwykły prymitywny podkop . Postać t-baga i bellicka mieszkającego z matką jest ok :D - jego gest z kieszenia będzie mi towarzyszył do grobowej deski.

Za to Lost jest w miare przyzwoite aczkolwiek też już zaczynają naciągać, bo w końcu ile można na wyspie siedzieć, jednak dobre zwroty akcji.
Pojawił się też Heroes, to jest dopiero potencjał, najbardziej naładowany wątkami serial jaki dotychczas widziałem, no i oparty na ludzkim eskapiźmie; w końcu, kto by nie chciał latać, lub niewidzialnym laserem obcinać czereb(p)ki.

Ja pamiętam jeszcze Dynastę :D, Zmienników i legende TULIPAN "jak mnie kochasz to rób co ci karze":D
a Ranczo w zalewie chłamu nawet błyszczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2007, 18:42   

Ja lubię
Heroes
Smallville
Jericho
Prison Break
Lost
Kyle XY

i bym zapomniał o najlepszym - Moda na sukces <joke>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2007, 01:22   

A,
bym zapomniał: PROFIT.
http://www.imdb.com/title/tt0115323/

Kto ogląda Heroes zapewne kojarzy Adriana Pasdara :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
So_Dakki Płeć:Kobieta
~FOXY LADY~


Dołączyła: 13 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 17-04-2007, 21:03   

Pochłonęłam ostatnio 2. sezon Prison Break. Jakby dobrze się przyjrzec, mógłby to byc ostatni sezon, po co wydłużac coś na siłę <jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze -_-'>, wszystko się skomplikowało,
Spoiler: pokaż / ukryj
nie dali Michaelowi i Sarze nacieszyc się sobą, musiał wyskoczyc ten Azjata i po ptokach -_-, w ogóle przez cały czas bohaterowie próbowali udowodnic niewinnośc Lincolna, ucierpiało na tym wiele osób, wiele osób zginęło i nagle w jednym odcinku wszedł... ummm... ten były agent, zeznał wszystko, udokumentował, potem zginął oczywiście, a pan Linc niczym za dotknięciem magicznej różdżki został uniewinniony... niby wszystko pięknie ładnie, ale pani Sarah musiała zastrzelic ww Azjatę, Michael w akcie wielkiej miłości zrzucił winę na siebie i teraz tego pana trzeba będzie wyciągnąc z mrocznego więzienia (Sona), pani ex-lekarka prawdopodobnie zostanie porwana, bo prywatnie zaszła w ciąże...
eh szkoda gadac... czekam z niecierpliwością na 3. (oby ostatni) sezon.
Poza tym bacznie śledzę na AXN Lost. Akcja toczy się leniwie, wiele osób na to narzeka, psychicznie już nastawiłam się na 5 sezonów i film kinowy -_- To będzie długa droga...
No, ale nie popadajmy w paranoję, z wielkim uśmiechem na twarzy wracam do seriali jedno-sezonowych. Krótko, ale konkretnie. Space Above & Beyond (w Polsce emitowany na Polsacie, pod walecznym tytułem Gwiezdna Eskadra). Dokładnie pół roku! zajęło mi ściągnięcie tego serialu, ale warto było. 24 odcinki, gatunek s-f, ciekawa fabuła, efekty specjalne... jak się przymknie oko, to są całkiem w porządku (jak na owe czasy, data produkcji 1995).
Poza tym polecam Kompanię Braci i Rzym, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-04-2007, 00:06   

No i Battlestar Galactica dopełzła do końca trzeciego sezonu, serwując fanom lekki opad szczęki. Faktycznie, odgrażanie się scenarzystów iż na koniec poprawią się, nie były czczymi przechwałkami. Epizod 20. jest jednym z lepszych w całej nowej serii. Ba, otworzono mnóstwo nowych wątków.
Czekamy na 4. sezon, który zacznie się...no, za jakieś pół roku. niech to ==
Powrót do góry
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-04-2007, 11:28   

So_Dakki napisał/a:
Pochłonęłam ostatnio 2. sezon Prison Break. Jakby dobrze się przyjrzec, mógłby to byc ostatni sezon, po co wydłużac coś na siłę <jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze -_-'>, wszystko się skomplikowało


Skomplikowało ? Raczej stało żałosnym melodramatem. Bo jak inaczej nazwać to że Michael
Spoiler: pokaż / ukryj
po tylu przejściach poświęca swoją wolność i to jeszcze dla tak głupiej baby (bo bardziej wkurzającej postaci w całej serii to nie ma) Pomijając fakt że to marna kopia scenariusza z pierwszej serii to już chyba nic bardziej prymitywnego wymyśleć nie mogli
Wcale mi się nie spieszy do trzeciej serii.

Męczę trzecią serię Lost. Też już mnie nudzi.

Z nudów oglądam czwartą serię Magdy M. Chyba sama potrzebuję prawnika bo się zastanawiam czy nie pozwać twórców serialu o zniesławienie - przedstawicielka mojego pokolenia, pseudo twarda pani prawnik, a mazgai się sto razy na odcinek, nie potrafi podjąć poważnej decyzji. Wszyscy święci litości... Takie to wzruszające że aż sobie chyba kupię chusteczki Velvet

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-04-2007, 17:42   

A ja jestem po 14 odcinku drugiego sezonu Grey's Anatomy (Chirurdzy po polsku... nadawani o nieludzkiej porze 23 z kawałkiem we wtorek - me podziękuje ==).

I stwierdzam: TO jest DOBRE! (cały pierwszy 9. odcinkowy sezon obejrzany jednym ciągiem). I myślę, że kiedy Majeczka obejrzy to też tak powie - ale to ze względu na operacje :> (I'm soooł evil).

Przy czym Derek działa mi na nerwy, Meredith jest za kryształowa, George za ciapowaty, a Alex... wrrr. Za to 150 cm czystego ZUA w postaci Mirandy bije wszystkich na głowę. I chociażby dla niej warto to oglądać :3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group