FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
  Kreskówki NIE pochodzące z Japonii
Wersja do druku
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 17:38   

A jak sie tak zastanowic i wsłuchac, to przynajmniej ja i kilka moich znajomych tez gada wciskając wszędzie "ten", "ta" lub inne takie ^^

Mi anime po angielsku niezle idzie, ale tylko jak mam napisy, dubbingu prawie nigdy nie zrozumiem ^^ Na przykład z tego wczorajszego odcinka zrozumiałam tylko kilka pojedynczych zdan i dialogów :P
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Ewa_1982

Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 21:19   

A ja na cm bardzo lubiłam oglądać: Johnny bravo.
Fakt, może nie jest na poziome, ale trochę się śmiałam.
Ale po angielsku jego tekstu były śmieszniejsze, tłumaczenie trochę to moim zdaniem popsuło.
I oczywiście: Papaj marynarz, zachęcający do jedzenia szpinaku.

_________________
Jeste¶my tylko aktorami w grze jak± jest życie.

Hm... jak co¶ wymy¶lę to dopiszę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chibi Filia

Dołączył: 15 Kwi 2003
Skąd: z Agitropolis
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 22:19   

ze mnie też pod tym względem dzieciak niezły.X-meni (ci z CN) są supcio... Johny barvo też....(kto kce pare odcinkow ?) i atomówki i .... Scooby Doo (hejhje) i coś tam jeszcze nie pamiętam


Co to Starly Ja też kce jakby ktos miał !!

_________________
...........Każdy bezsens ma swój bezsens :P.........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 22:30   

Jak jush wcodzimy na temat amerykańskich(zeby nie było ze nie do tematu ;) ) kreskówek w CN,to uwielbiam ta bajke c leci tylko w weekendy cos ok. 11.20 tatatatam "Mroczni i Źli" najbardziej lubie odcinki z tym kosciotrupem ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2003, 22:55   

Ludzie! Kreska X-menow jest ochydna poniewaz serial pochodzi gdzies z 96 roku. Wcale Wam sie nie dziwie, ona rzeczywiscie z lekka traci myszka, ale to przeciez klasyk :)

Alira14 --> "no i kreska jakaś dziwna, no bo ile człowiek może na sobie zmieścić mięśni podmięśni i podpodmięśni?" --> Nie dziw sie. Ci od Marvela maja wlasnie taki styl rysowania bohaterow. Nawet w jednym z odcinkow Fantastycznej czworki bodajze(lub Spidermana) sparodiowali ten sposob rysowania postaci.

Dialog:

Jakis dziadek - Jonathanie dlaczego rysujesz miesnie nieproporcjonalne do reszty ciala?

Jonathan - Ale pan jest staroswiecki. W dzisiejszych czasach trzeba rysowac w taki sposob, by pokazac, ze bohater jest niezwyciezony. Bohaterowie z pana epoki byli normalnej postury - to w tych czasach jest nie do przyjecia!


Ewa_1982 --> Trafilas na jedna z moich ulubionych kreskowek(po Chojraku) :) Rozbroil mnie jeden z odcinkow, gdzie Johny byl konsultantem do spraw zabawek, a za pomocnika mial jakiegos urzedasa, ktory go nie cierpial. Nie pamietam dokladnie tekstu Johnego, ale szlo to mniej wiecej tak:"Zrob mi kawe, posludz ja i wylej, zrob nastepna, posludz i powtorz procedure, bo i tak przeslodzisz"

Nie kumam czemu ten facet ma az takie niepowodzenie :)

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2003, 06:21   

Ja tam lubie Samuraia Jacka - jest świetny. Kiedyś lubiłem krowę i kurczaka i dextera, ale już znam wszystkie odc. na pamięć :)

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 05-06-2003, 21:21   

Judash napisał/a:
Ludzie! Kreska X-menow jest ochydna poniewaz serial pochodzi gdzies z 96 roku.

ooo... mylisz się. Pamiętam że oglądałem ten serial na jakiejś angielskiej czy niemieckiej stacji jeszcze chyba zanim zacząłem chodzić do podstawówki... czyli że serial istniał już na początku lat 90-tych albo i wcześniej!

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2003, 22:39   

g_v_s --> Samurai Jack z designu postaci przypomina mi strasznie Profesora Atomusa :)
A co do krowy i kurczaka to dosyc niedawno leciala reklama Cheetosow z Chesterem. Cala reklamowke rysowal najprawdopodobniej ten od C&C tylko, ze nie jestem pewien, bo nigdzie nie dostrzeglem zadnej parowki(moznaby powiedziec, ze to motto tamtego serialu^_^)

Xeniph --> Ja pamietam jak jeszcze ukazywaly sie komiksy X-menow to w jednym z nich znalazlem wzmianke na temat produkcji owego serialu. Czytelnicy pytali sie dokladnie co, jak, kiedy i jakie postacie bedzie mial serial. Nie pamietam numeru, ale pochodzil chyba z 91 roku

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2003, 11:09   

Kochani, nikt i nic nie pobije Ed'a, Edd'a i Eddy'ego!!!! Na samym początku tego unikałam, bo wydawało mi się, że są ohydni. A potem zrywałam boki ze śmiechu.
Co do krowy i kurczaka, to najbardziej mi sie podoba piosenka wstępna...:) A co do tej reklamy to też jestem tego zdania, Judash
A Johny Bravo.....uwielbiam tę bajkę, bo lubię się śmiać z ludzkiej głupoty.
Tak w ogóle to oglądaniem amerykańskich bajek zaraził mnie, teraz już 33-letni wujek. Mama się wściekała, bo, jak mówiła, te bajki zrobią z jej mózgu papkę, a ty ją jeszcze namawiasz do oglądania!! Piotr, wyłącz to!! Ach, te rodzinne waśnie...:)

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 06-06-2003, 16:03   

Judash, ten cytat który podałeś to nie był z fantastycznej czwórki tylko ze Spidermana. To były odcinki kiedy szukano 6 zapomnianych wojowników, współpracujących podczas II wojny światowej z Kapitanem Ameryką. Ten "dziadek" był jednym z nich. A na rysunku był z Fantastycznej Czwórki, Ben ten pomarańczowy kamienny olbrzymek^^. Nie pytaj się skąd to wiem 8) . Już jak byłam mała lubiłam Spidermana. On ma super teksty! Zwłaszcza, jak kłóci się z Jemisonem^^( czy jakoś tak, nazwisko piszę ze słuchu^^).

*Jemison chce uwięzionemu Spiderkowi zdjąć maskę*
Spiderek: Nie ruszaj! Kiedy ostatnio myłeś ręce
?

Szkoda, że później uznali, że Spiderek powinien ratować obcą planetę :? . Jakby super przestępcy to było za mało dla super bohatera... I czemu za każdym razem dają pierwszy odcinek Spiderka po tym w którym Madame Web ma mu pomóc szukać po wymiarach Mary Jane... :?
Heh... I hasło całej serii "Z wielką siłą idzie wielka odpowiedzialność"
*_*.....
*Ari traci na chwilę kontkakt z rzeczywistością*
Em... Na czym skończyłam?^ ~ A tiak!!! Zauważyliście, że w Xmenach na CN Gambit jest w drużynie Magneta? Mam nadzieję, że tak w jak starej wersji dołączy do Xmenów... I zacznie podrywać Rudą>:DDD Wiem, jestem chora^ ~

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-06-2003, 16:20   

Dlaczego ja nie mam CN... T_T Też chcę sobie popatrzeć na Gambita *____* a gdy mi CN odbierało, to leciało ileśtam odcinków, potem powtórka, potem następne ileśtam, znowu powtórka, powtórka powtórki... A potem sayonara T_T

Ale i tak Atomówki rządzą >;DDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dark_Saturn Płeć:Kobieta


Dołączyła: 11 Maj 2003
Skąd: Był sobie raz pewien świat...
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2003, 18:47   

Alira, nie nadają dalej Spiderka, bo zaprzestano jego "produkcji". Nie pamiętam(jak zwykle) skąd to wiem, ale wiem :). Ja też kiedyś uwielbiałam Spiderka....Pamiętam dobrzę, że jak moja mama miała jechać do szpitala, urodzić moją siorkę(miałam wtedy 8 lat!! wierzycie?)
Babcia: chodź poźegnać się z mamą, bo zaraz po nią przyjadą.
Ja: ale spajdermen się zaczyna!! No dobra....
Pożegnałam się (czyli zwiewny buziak w policzek) i szybko wróciłam przed telewizor :)

_________________
...jesteśmy niewolnikami własnych myśli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2003, 07:33   

Ja też lubiłem Spidera, miałem wszystkie jego komiksy, kilka amerykańskich oryginałów, i pełno takich fajnych zabawek-figurek ale później stwierdziłem że amerykańskie komiksy to syf i wszystko sprzedałem :)

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 08-06-2003, 14:57   

Kurcze! Zupełnie jak mój brat... :? Miał wszystkie komiksy Punishera, Spidermana, Spawna(czy jakoś tak), specjalne wydania Marvela a je a je...ugh! Z trudem przechodzi mi to przez gardło! Wywalił je! Tylko jedno wydanie specjalne udało mi się uratowac;( . Jak wszyscy bohaterowie Marvela ( w tym Spiderek^^!) walczą z kolesiem który poprzez mrok potrafi manipulować ludźmi i super bohaterami. Pod warunkiem, że mają jakieś złe przeżycia, albo problemy;).
Nie rozumiem czemu nie nadają dalej Spiderka! Przecież on jest nadal popularny!Jak rok temu byłam w Ameryce (Floryda dokładniej;)) to włączam jakiś kanał i... nasz kochany serial o Spidermanku. Wtedy właśnie odkryłam, że czasami dubbing jest lepszy od oryginałuO_o. Ten oryginalny gruby głos Spiderka... KYA!!! Przypomina mi się Harry Potter z głosem emerytaO_o

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2003, 16:38   

He, he, he wywalć komiksy... No jak można być tak głupim... Każdy przecież wie, że takie komisy są dość wartościowe. Można je opchnąć na allegro :D (i kupić mangi... dop.Naga) i kupić mangi!

Ja z pozajapońskich animacji lubię Lain i... mało co więcej. Kiedyś zdażałomi się oglądać tych starszych x-menów, ale jak zobaczyłem nowych to już mi się nie chce. Chociaż... Johny Bravo i Cow&Chicken są O.K.. Ale i tak prawie tylko anime.
Acha, agentki to anime, wyjątkowo żałosne anime 2 klasy 3 kategorii z ograniczeniami... Kurde wszystko mi się wali :D . Samo anime 3 klasy, o teraz dobrze

_________________
Ku chwale LON!

A la la la la LON, a la la la la LON LON li LON LON LON LOL, oo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group