FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Sezon ogórkowy
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-07-2010, 16:10   Sezon ogórkowy

Ostatnio naszła mnie ochota na oglądanie telewizji i podczas przeszukiwania gazety, przeskakiwania z kanału na kanał, przyszła mi do głowy smutna myśl, że tak w zasadzie mimo Bóg wie jakiej liczby programów, nie ma co oglądać. Oczywiście rozumiem, sezon ogórkowy, ludzie nie spędzają tyle czasu przed ekranem, więc nie opłaca się szaleć, lepiej po raz tysięczny puścić Czterech pancernych (szczegół, że tydzień temu skończyli lecieć w innej stacji, a kolejna zapowiada ich od przyszłej soboty…), powtórki wszystkich seriali i telenowel. I w sumie nie w tym rzecz, bo tak było odkąd pamiętam, ale jednak czegoś mi brak.

Będąc dziecięciem rzadko wyjeżdżałam na fantastyczne wczasy, gdzie zawsze było co robić. Spokojny wypoczynek z dziadkami urozmaicany wypadami na działkę, to był mój standard. Jak nie było pogody zazwyczaj oglądało się telewizję i jakoś tak zawsze człowiek na coś ciekawego trafił. Wiem, że w dobie internetu, dvd, mało komu chce się gapić na propozycje TVP, ale czy czasem nie brakuje wam stałych punktów programu? Bo mnie jakoś tak żal, że nikt nie dba już o to, żeby dzieci i młodzież miały coś dla siebie (oprócz wieczorynki, która swoją drogą też zeszła na psy). A muszę przyznać, że akurat do tej pory lubię sobie obejrzeć coś przeznaczonego dla nieco innego przedziału wiekowego. Kiedyś z okazji wakacji czy ferii zimowych, tworzono specjalne bloki programowe dla młodszych widzów. Składały się na nie różne programy rozrywkowe, teleturnieje i przede wszystkim świetne filmy i seriale (nie tylko lukrowane produkcje ze stajni Disneya). Do tej pory pamiętam jak z wypiekami na twarzy czekałam każdego popołudnia na kolejny odcinek Narnii czy film przygodowy na TVP2. Zresztą w ogóle więcej miejsca poświęcano młodszemu pokoleniu, dbając również o to by rozwijał swoje zainteresowania w kierunku nauki czy ekologii. Pamiętam na Jedynce całe pasmo edukacyjne, które zaczynało się wczesnym popołudniem. A teraz, jedno, wielkie zero. Irytuje mnie to o tyle, że ciągle ktoś krzyczy o potrzebie płacenia abonamentu z którego, rzekomo, jest realizowana misja… Tylko jeszcze nie wiem jaka i gdzie. Nie, nie chodzi mi o to żeby wylewać jad na TVP, bardziej o wspominki z czasów dzieciństwa. Czy wam też trochę nie brakuje tych typowo młodzieżowych programów, które zajmowały wasz czas, zanim sprzedaliście dusze internetowi?

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 26-07-2010, 18:45   

Myślę, że stacjom się to już po prostu nie opłaca. Dzisiejsze dziecko niestety nie będzie czekało na wytęsknioną wieczorynkę tylko od razu przełączy na Cartoon Network, albo Disney Channel. Stacje wolą więc celować w starszą widownię.

Prawda, dziecko ma więcej czasu na wakacjach, a kanały dziecięco-młodzieżowe wykorzystują to sprzedając im kota w worku. Rok temu na CN miało lecieć tzw: Skarpet TV, ponieważ jestem wielką fanką gadających skarpetek zainteresowałam się tym... i bardzo zawiodłam. Cała sprawa polegała, mniej więcej, na tym, że puszczano starocie zapowiadane przez skarpetynkę, a po jej zakończeniu insza skarpetynka zapraszała na reklamy. Tak to mniej więcej wygląda wszędzie.

Ech, pamiętam kiedyś, jak czekało się na, wspomnianą przez Moshi, Narnię. Wtedy... no po prostu było na co czekać! Było coś nowego, a nie "odgrzewany serial, który widziałeś, ale my go reklamujemy lepiej". Paradoksalnie: im więcej kanałów tym mniej do oglądania.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2010, 19:05   

Jak dla mnie, to już od baaardzo dawna nie ma co oglądać. Dobre seriale zagraniczne są zazwyczaj puszczana po 23 (vide Dexter, Supernatural, Californication na TVN), nawet kreskówek które pamiętam z lat dzieciństwa już nie puszczają. Pamiętam, jak codziennie na TVNie było pasmo chyba 4 kreskówek po sobie, Animki, Animaniacy, Wunschpunch, Walter Melon... co się z nimi stało?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-07-2010, 19:18   

Mam wrażenie, że w dobie konsol, internetu i komputerów Telewizja z roli rozrywki dla absolutnie każdego zaczęła poniekąd dobrowolnie wchodzić w swoistą niszę - kiedyś o młodszych odbiorców było zdecydowanie łatwiej, sam pamiętam czasy czekania na film przygodowy czy bloki kreskówek w środku dnia. Teraz trzeba wydzierać młodzież z ramion innych form niezbyt aktywnego wypoczynku - a o całą resztę trzeba walczyć z Cartoon Network i pochodnymi stacjami.

Czy brakuje młodzieżowych programów - szczerze mówiąc nieszczególnie, będąc dzieckiem wolałem od przygodowych filmów dla młodzieży oglądać Jamesa Bonda i inne produkcje puszczane zwykle w okolicach godziny 20. Co do kreskówek - od kiedy zacząłem oglądać anime przerobiłem tego więcej, niż przez całe swoje dzieciństwo, więc też nieszczególnie mi ich brakuje :D

A przede wszystkim, tak naprawdę nie pamiętam kiedy ostatnio siedziałem przed telewizorem z jakichkolwiek innych powodów niż dla towarzystwa. W mieszkaniu w którym mieszkam podczas roku akademickiego nawet nie mamy telewizji i nikt nie podnosi z tego powodu protestów, a tak to czaaasem obejrzę wieczorem jakiś film w ramach rozrywki "familijnej" i tyle. Jestem jedną z wielu osób przez które Bóg Telewizji wygląda ostatnio coraz marniej (jak wiadomo bóg jest tym potężniejszy, im więcej ma wyznawców.).

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-07-2010, 19:42   

A czy mamy w TV jakieś programy edukacyjne? Pan Tik-Tak, Ciuchcia, Teleranek- kaput. 5-10-15- nie wiem co, ale miało nie być.
Szalone Liczby, Krzyżówka 13latków, Muzyczna Skakanka, Dziejnik- teleturnieje na wysokim, ale wciąż dziecięcym poziomie.
Pamiętam bliki wakacyjno-feriowe i też mi ich żal. Niemal tak samo jak sobotniego Disneya (fakt pozbawienia go mojego rodzeństwa uważam za karygodny!)
Tego mi brakuje i mojemu rodzeństwu. Kanały dziecięce tez lecą na łeb na szyję, nawet Disney Channel to może 3-4 fajne kreskówki i żenujące seriale (ten o czarodzejach skądśtam bije głupotą nawet "Króliczki Playboya"). A skoro o MTV mowa- czy tylko w cyfrze jest ona bezpośrednio po kanałach dziecięcych? Może to głupie, ale uważam, że powinno się je obwarować blokiem dokumentalnym.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-07-2010, 19:55   

Eire napisał/a:
Kanały dziecięce tez lecą na łeb na szyję, nawet Disney Channel to może 3-4 fajne kreskówki i żenujące seriale...

Dokładnie, to też jest bolesne, taki absolutny brak rzeczy na poziomie. Robienie z dzecka od najmłodszych lat konsumpcyjnego debila, podsuwanie mu pod nos rzeczy kiczowatych, pstrokatych i pustych. Co ciekawe, w zalewie zachodniej tandety, małe dzieci nadal potrafią docenić to co stare i dobre. Pociechy moich koleżanek zamiast gapić się na bliżej nieokreślone stworki, wolą obejrzeć na komputerze Krecika (nigdy nie lubiłam tej bajki, ale z przyczyn czysto osobistych, a nie dlatego że była zła).

Szkoda, że telewizja polska przestała finansować produkcje młodzieżowe. Pamiętam, że kiedyś było tego pełno, większość seriali kręcono w koprodukcji z innymi państwami. Wychodziły rzeczy ciekawe, nie zawsze, ale wybór był duży. Wiele takich programów czy filmów było nagradzanych na arenie międzynarodowej. Tymczasem teraz wszystko idzie na głupie show z "pseudogwiazdami" w roli głównej, telenowele i inne bezwartościowe śmieci.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 20:04   

O tak, Disney w sobotę - to było coś. Pamiętam, jak śledziłem przygody Timona i Pumby w formie serialu. I te niezapomniane hity z "Ziarna" (to chyba w niedziele było, a może nadal jest - nie wiem, bo się religią nie interesuje). Do dziś dzieciaki wymyślają mnóstwo przeróbek "nie boję się, gdy ciemno jest".

A co do poziomu dzisiejszych tytułów serwowanych dzieciom - Nickelodeon trzyma jeszcze jakiś grosz poziomu, ale i tam można obejrzeć niezwykle inteligentne oraz pouczające krótkie formy typu "Dancing Sushi"...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 26-07-2010, 20:32   

Kaltresos napisał/a:
ale i tam można obejrzeć niezwykle inteligentne oraz pouczające krótkie formy typu "Dancing Sushi"...

Od razu przypomniał mi się odcinek jak sushi wysadziły w powietrze knajpkę, w której mieszkały...

Dobija mnie pewna rzecz. Mianowicie, że gdy oglądam dowolny serial tzw. młodzieżowy, mam niekiedy możliwość powiedzenia np: "aha, czyli w tym odcinku będą urządzać konkurs piękności/ zaponą o czyiś urodzinach/ będą uciekać przed duchem/ itp". Czy naprawdę aż tak trudno wyśilić się na oryginalność? To naprawdę nie jes zabawne gdy ogląda się te same wydarzenia przeżywane przez inaczej wyglądające (bo charaktery mają niemal identyczne) postacie. Zupełnie jakby popadanie w szablonowość było obowiązkowe.

I jeszcze, co mnie nieodmiennie dziwi: dlaczego złośliwi, olewający wszystko, idioci zawsze wygrywają i są "fajni" zaś postacie przejawiające inteligencję to "kujony i frajerzy"? Jak dla mnie to jasny przekaz: Nie odrabiaj lekcji, wagaruj, itd to będziesz cool jak X! Wydaje mi się, czy kiedyś "łebskie" postacie były doceniane?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-07-2010, 20:57   

Kaltresos napisał/a:
Nickelodeon trzyma jeszcze jakiś grosz poziomu


Tya, zwłaszcza "Spongebob Kanciastoporty".

Ad rem. Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale zwróciłabym waszą uwagę na kanały często "pomijane", w rodzaju TVPuls czy TV5. Ku mojemu zaskoczeniu odkryłam, że mają znacznie sensowniej poukładaną ramówkę od najpopularniejszych kanałów - mają filmy, durne teleturnieje i pasmo dla dzieci. W paśmie dla dzieci zaś znajdziemy takie starocie jak kreskówki Hannah Barbera (dzisiaj napatoczyłam się akurat na Jetsonów), czy serie z cyklu "Było sobie cośtam". Tak czy siak, brakuje czegoś na bardziej ogólnodostępnych kanałach. "Misja" TVP w stosunku do dzieci to w tej chwili żałosna parodia, w tym roku chyba w ogóle zrezygnowali z wakacyjnego pasma dla najmłodszych.

Z drugiej strony, są jeszcze kanały z kreskówkami na okrągło, ale IMO to też nie jest szczególnie fajny pomysł (chyba, że akurat jest się biednym, chorym dziesięciolatkiem, a w osiedlowej kablówce właśnie udostępnili Minimax). Zbyt łatwo zatracić się w czymś takim, przyklejając się do telewizora od rana do wieczora. Tę parę lat temu miało to jakoś więcej sensu - przychodziło się ze szkoły, jadło obiad, oglądało trzy-cztery odcinki na TVNie czy TVN7 i biegło się na podwórko...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-07-2010, 21:06   

Mai_chan napisał/a:
Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale zwróciłabym waszą uwagę na kanały często "pomijane", w rodzaju TVPuls czy TV5.

Oż, faktycznie, zwracam honor. TV5 nie posiadam, ale TVPuls owszem i ostatnio zostałam mile zaskoczona cyklem filmów na podstawie baśni braci Grimm. Nie były to co prawda superprodukcje, ale oglądało się przyjemnie. I tru, znalezienie tam, zwłaszcza w weekend, niezłego kina familijnego nie jest problemem.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-07-2010, 21:24   

Sasayaki napisał/a:
I jeszcze, co mnie nieodmiennie dziwi: dlaczego złośliwi, olewający wszystko, idioci zawsze wygrywają i są "fajni" zaś postacie przejawiające inteligencję to "kujony i frajerzy"? Jak dla mnie to jasny przekaz: Nie odrabiaj lekcji, wagaruj, itd to będziesz cool jak X! Wydaje mi się, czy kiedyś "łebskie" postacie były doceniane?

Lol? Sas, od dawna chyba niczego młodzieżowego nie oglądałaś ;] Akurat ci nieszczęśni "fajni" goście od dawna są na celowniku jako Ci Źli. Bycie bezmyślną lalą i gupim przystojniakiem nie jest cool i trendi. Kujoni często robią chyba za przyjaciół głównych bohaterów, i sami bywają bohaterami - na pewno było tak w High School Musical, w sumie Bella z Twilighto też jest trochę kujonką (choć bardziej mroczną i alternatywną, to akurat jest cool i trendi).

Żeby nie offtopować z letnich ramówek pamiętam mało, jako że wakacje w dzieciństwie często spędzałem u babci. Jedna babcia miała kablówkę - od niej pamiętam kreskówki z Cartoon Network, kiedyś leciało tam mnóstwo fajnych rzeczy - Tom i Jerry, X-meni... A u drugiej babci leciały głównie południowoamerykańskie telenowele i nieśmiertelna Moda na Sukces - pamiętam, wprawdzie jak przez mgłę, odcinki z czasów pierwszego małżeństwa Bruk! Albo pierwszego z Ridżem, whatever. Niedawno sprawdzałem na Wiki i okazało się, że miała już do tej pory kilkanaście małżeństw O_O

Były jeszcze seriale dla dzieci - Tajemnica Sagali, coś o (jeśli mnie pamięć nie myli) wirusie komputerowym, wyglądającym jak świecąca włochata piłka... Z tego pamiętam mało, ale oglądałem. Fajne były.

Generalnie telewizja dla dzieciaków i młodzieży zeszła na psy, podobnie zresztą jak filmy przeznaczone dla tych grup docelowych. Takie czasy. Zresztą dzieci - to chyba najistotniejsze - nie chcą teraz oglądać dziecięcych produkcji. Moja młodsza siostra (gdybym miał telewizor, na szczęście już jakiś czas temu mu się zmarło) olałaby Tańczące Sushi czy jakieś idiotyzmy o amerykańskich nastolatkach. Woli House'a.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 21:51   

JJ napisał/a:
Tajemnica Sagali, coś o (jeśli mnie pamięć nie myli) wirusie komputerowym, wyglądającym jak świecąca włochata piłka...


Pamiętam to! Były jeszcze Trzy szalone zera i mój ulubiony serial z tamtych lat, Maszyna zmian:)


Cytat:
Zresztą dzieci - to chyba najistotniejsze - nie chcą teraz oglądać dziecięcych produkcji. Moja młodsza siostra (gdybym miał telewizor, na szczęście już jakiś czas temu mu się zmarło) olałaby Tańczące Sushi czy jakieś idiotyzmy o amerykańskich nastolatkach. Woli House'a.



Eee mój 6-letni siostrzeniec lata po domu i woła ,,Ben ten obca potęga!!!!!". Najgłupsze jest to, że w przedszkolu panuje moda na dobór garderoby pod daną postać filmową, czy też bajkę. Ostatnio siostrzeniec załamał się, miał koszulkę z Benem, czapkę i inne akcesoria, ale nie miał... majtek z Benem. A kolega miał. Od tamtego dnia majtki też są z daną postacią. Siostrzenica zaś ma świra na punkcie wszystkich seriali, które lecą na Disney Channel. Ponadto ma perukę, perfumy, bluzki, karteczki, plecak, pościel w Hannę Montannę. A pokój wytapetowany w syreny z H20...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2010, 23:27   

JJ napisał/a:
Tajemnica Sagali, coś o (jeśli mnie pamięć nie myli) wirusie komputerowym, wyglądającym jak świecąca włochata piłka...

To o wirusie, to było "WOW" ;) . "Tajemnica Sagali" to było o chłopcach wędrujących w czasie (konkretnie w przeszłość) i zbierających części magicznego kamienia...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Devius Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Wrz 2010
Skąd: Świecie
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2010, 11:12   

Na pierwszym miejscu stawiam Supernatural, naprawdę mroczny serial o dwóch braciach, którzy przez pierwsze sezony szukają ojca i mordercy swojej matki...potem coś się zmienia, akcja świetnie się rozwija, a teraz wystartował nowy sezon, który ma być powrotem do korzeni.
Potem oglądam Smallville, chociaż dziesiąty sezon oglądam już z przyzwyczajenia, skończyły im się pomysły, a miękkiego Clarka Kenta mam już powoli dosyć.
Sons of Anarchy, The Event, SoA zacząłem oglądać w zeszłym roku, i w niecałe dwa tygodnie obejrzałem dwa sezony, teraz wystartował trzeci i o dziwo - trzyma poziom. The Event, nowy serial z masą zagadek, akcja jest trochę zagmatwana, ale myślę, że serial da radę, i będzie godnym następcą FlashForward.
Żadne Housy i tak dalej mnie nie interesują, nie przepadam za takimi serialami.
Ostatnio zacząłem sobie nawet oglądać od nowa Two and a Half Men, czyli serial, który leciał kiedyś na TVN7 pod tytułem Dwóch i Pół, po trzech odcinkach boli mnie już brzuch, za dużo humoru ;)
Teraz przymierzam się do kolejnego obejrzenia Kompanii Braci, Pacyfiku. Słyszałem też, że Vampire Diaries ma dobre oceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-03-2011, 16:30   

Pojęcie misji jest pojęciem względnym

Nosz kurcze, co z tą naszą TVP? Jeszcze w latach 90 wydawało się, że będzie to polskie BBC. Tymczasem jedyne co nadaje się do oglądania to powtórki na Serialach i czasem jakiś film na Kulturze- oba kanały trzeba wykupić w kablówce/satelicie, bo normalnie nie ma nic.
Gdzie Teatr Telewizji? Gdzie Dom, Królowa Bona? Gdzie Sonda, Miliard w Rozumie, Wielka Gra? Gdzie Ciuchcia, Pan Tik-Tak, teleturnieje dla dzieci? I za to płacimy abonament?

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group