FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
  Filmowe zapowiedzi
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-02-2011, 11:45   Filmowe zapowiedzi

Temat dla wszelkiego typu zwiastunów oraz dyskusji na temat filmów, które jeszcze się nie ukazały.

Zacznę od najnowszego trailera Thora. Po obejrzeniu go odnoszę wrażenie, że tylko Green Lantern ma szansę konkurować z nim jeśli chodzi o głupotę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-02-2011, 12:37   

Kwik, jak tylko zobaczyłam ten trailer jakiś czas temu, od razu postanowiłam, że pójdę na to z koleżanką się pofazować. I owszem, całość zapowiada się strasznie głupio, ale przynajmniej efektownie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-02-2011, 15:16   

BO ŻARTY O FACEBOOKu SĄ TAAAAKIE ZABAWNE. ho, ho, ho! Wcześniej miałam nadzieję, że będzie z tego standardowe patrzadło. Teraz zdaję sobie sprawę, jak potwornie będzie przy tym durne...

Jeżeli ktoś, tak jak ja, lubi na blockbustery chodzić do kina, to polecam ten kalendarz dotyczący premier filmowych w 2011 roku.

Przy okazji - ten rok będzie rokiem rekordowej liczby kontynuacji filmowych. 27 :'D

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2011, 17:40   

Cóż, ja intensywnie oczekuję na Salę samobójców , bo film zapowiada się naprawdę ciekawie.....dla mnie także z powodów osobistych.
Cóż, to już tylko dwa tygodnie do premiert filmu w kinach, więc dużo czekania mi nie zostało - na szczęście.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2011, 13:34   

Crofesima napisał/a:
Jeżeli ktoś, tak jak ja, lubi na blockbustery chodzić do kina, to polecam ten kalendarz dotyczący premier filmowych w 2011 roku.

Jak na to patrzę to za wiele ciekawych filmów tam nie ma. Niektóre tylko mogą mieć(jak np Sanctum)ładne zdjęcia.

Alex Ashtray. napisał/a:
Cóż, ja intensywnie oczekuję na Salę samobójców

O takich produkcji to niedługo będzie na pęczki...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2011, 16:27   

Tabris, co konkretnie masz na myśli?

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-02-2011, 20:32   

Ten klub samobójców oceniając po trailerze wygląda na straszną szmirę. Ale miejmy nadzieję, że się mylę ;)

Crofesima napisał/a:
polecam ten kalendarz dotyczący premier filmowych w 2011 roku.

Z tego najbardziej rzuciło mi się w oczy Adjustment Bureau, bo oparte na prozie Dicka, ale jak obejrzałem trailer... Wygląda na to, że całkiem klimatyczne opowiadanko było co najwyżej luźną inspiracją dla opowieści o miłości, przeznaczeniu i pierdołach. Typowo Hollywoodzka słaba adaptacja się zapowiada :/ Genialny jest za to trailer Rubber. Naprawdę mocne kino. A poza tym strasznie ciekawi mnie, jak wypadnie adaptacja Atlasa zbuntowanego. Książka była całkiem ciekawa, jak na filozoficzno - umoralniającą powieść rozmiarów średniej encyklopedii... Ale to nie ma niestety żadnych trailerów.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2011, 20:42   

Cóż, ja się szmiry nie spodziewam, bo sądząc po wywiadach- reżyser wiedział, co chce przedstawić.
Poza tym - ile jest filmów, które dotykają takich problemów jak patologiczne, internetowe związki i ich wpływ na życie?
Tylko prosze, nie wyskakujcie z Samotnością w sieci - L. Wiśniewski jest równie świetnym pisarzem, co Paulo Coehlo....
Nie, chwila - Coehlo jest jednak lepszy.

W każdym razie - recenzje takie jak ta napawają mnie optymizmem, bo wskazują, że film raczej nie będzie komercyjną, płytką tandetą.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-02-2011, 21:00   

Co do Adjustment Bureau - od jakiegoś czasu próbuję się zainteresować tym filmem, bo wciąż straszy mnie ten gigantyczny plakat wiszący na wrocławskim rynku (co za miszcz fotoszopy jest odpowiedzialny za ten koszmar?). Dzięki wielkie JJ za linka, nareszcie się przekonałam, że nic wielkiego z tego filmu najprawdopodobniej nie będzie. Sama Matta Damona akurat nie trawię, ale trzeba chłopakowi przyznać, że jest dość inteligentny i ostatnio bierze się za niezłe produkcje. BA, pierwsza minuta tego trailera była nawet całkiem niezła, klimatyczna. Szybko jednak się okazało, że Matt jest najwyraźniej po prostu butthurt, że nikt go do Incepcji nie wziął. Zresztą ten film jest tak reklamowany... ("Spodoba ci się, jeżeli lubiłeś 'Incepcję'" czy coś w ten deseń). I od kiedy Terence Stamp to taki słaby aktor?!

A propos słabego marketingu - Rango, które mnie osobiście kręci bardzo i nawet nie przez Johnny'ego (!), a ze względu na animację, w Polsce reklamowane jest jako następca... Włatców Móch i Simpsonów. Co trzeba brać i w jakich ilościach, żeby do głowy przychodziły tego typu porównania?

Z innych filmów najbardziej kręcą mnie: Sherlock Holmes 2, The Girl With the Dragon Tattoo i Kubuś Puchatek. Do zainteresowania Sucker Punchem się nie przyznaję póki co.

Przy okazji - Oscary w tym roku zostaną rozdane zaskakująco prędko, bo już 27ego lutego. Tak tak, wielu osobom już totalnie zwisa i powiewa ta ceremonia, ale na ładne sukienki zawsze można się popatrzeć. Nie mam pojęcia, czy będzie emitowane w polskiej telewizji.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dx51 Płeć:Mężczyzna
Lazy Translator


Dołączył: 19 Sty 2011
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2011, 21:25   

Crofesima napisał/a:
Nie mam pojęcia, czy będzie emitowane w polskiej telewizji.


Jeżeli kanał to tylko E!

_________________
テッカマン VOL TEKKA!!!

Soon subtitles to Tekkaman II
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6281536
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-02-2011, 21:56   

JJ napisał/a:
Rubber


Że seryjny, gumowy morderca?? Że pościg za oponami? To musi być epickie...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2011, 22:13   

Guma to jeszcze nic.
Smerfy.......
The Thing.....
Nie wiem, cieszyć się czy być przerażonym.
Świat, zaprawdę, kończy się.


ps oczywiście, to będzie dobry rok kinowy >]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2011, 15:28   

Cytat:
Tabris, co konkretnie masz na myśli?

To co napisałem, że filmów z taką tematyką niedługo będzie dużo. Mam wrażenie, że idzie moda na takie produkcje. Oczywiście to tylko takie moje gdybanie.

JJ napisał/a:
Ten klub samobójców oceniając po trailerze wygląda na straszną szmirę. Ale miejmy nadzieję, że się mylę ;)

No trochę kiczowato wygląda i pewnie dużo rzeczy w tym filmie ponaciągają. Cóż... Czas pokarze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2011, 21:18   

Cóż, dobrze by było.. Bo w końcu film powinien mówić o naszym świecie i problemach, prawda?
Jak na razie głównie u nas produkowano tandetne komedie, więc taka zmiana byłaby miła.
Mimo to, nie da się zaprzeczyć że tematyka tego filmu jest świeża i nowa.
Na upartego tylko Ben-X można do Sali porównać -ale ten film raczej skupia się bardziej na chorobie głównego bohatera, niż na problemach internetu i chorych związków.

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-02-2011, 00:18   

Wszyscy, w tym również ja, mieli ostatnie mokre majtki po zobaczeniu naprawdę świetnego trailera gry o zombiakach 'Dead Island' (uwaga, krwawo). Zapowiedź okazała się być na tyle dobra, że powstanie również film. Swoją drogą właśnie dowiedziałam się, że tą grę robi Techland /slowpoke

Nowy spot Transformersów, czyli Co Ta Laska Tam Robi. Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale chyba będę tęsknić za Fox.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 28 Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group