FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Gintama
Wersja do druku
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2010, 11:43   

To było więcej niż pewne, ten producent nie powiedział nic odkrywczego. Gintama nie ma szczególnie wysokiej oglądalności, ale sprzedaje się świetnie i to fanom kupującym DVD zawdzięczamy kontynuację.

Na poprawę humoru macie 4 "gintamowskie" klipy:
http://www.youtube.com/watch?v=oLhHK2RhUuE
http://www.youtube.com/watch?v=H1scSwJ9JUU
http://www.youtube.com/watch?v=z0k3WqEwUTE
http://www.youtube.com/watch?v=Rnvbabytk9o

W powiązaniach znajdziecie ich więcej (np. sceny Gintamy z 1 opem Bleacha, itp.).

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 27-07-2010, 20:22   

Powiem tyle - po pierwszych odcinkach Gintamy w życiu bym nie pomyślała, że to anime stanie się moją ulubioną komedią. Powiem więcej - Ouran może wręcz czuć się zdetronizowany! Oczywiście wśród 201 odcinków zdarzały się te mniej lub bardziej udane (najmniej podobały mi się te odcinki zmuszające do refleksji, tak dość mocno przedramatyzowane). Co nie zmienia faktu, że takich bohaterów, takich postaci, w anime do tej pory nigdy nie widziałam! Główne trio potrafi rozłożyć na łopatki. Ich lenistwo, głupota, wrzaski, zapał do pracy - jakie to bywa śmieszne, a czasami tak bliskie zwykłemu człowiekowi! A otaczająca ich gromada ludzi - kolejni aparaci. Choćby Katsura. Pierwsze wrażenie - przystojny, inteligentny i opanowany facet broniący szczytnych haseł, konspirator. No tak, ale wystarczy, że się odezwie, i słowo inteligentny można spokojnie skreślić! Odcinek pokazujący 24 godziny z życia Katsury był niesamwity, zwłaszcza ta jego złość na zakrycie jego twarzy mozaiką i podanie pseudonimu! Kolejne gwiazdy z Shinsengumi. Toshiro Hijikata to zdecydowanie moja ulubiona postać męska. Palacz i wielbiciel majonezu. Nigdy nie zapomnę odcinka, gdzie z takim spokojem tłumaczy, że majonez jest na tyle uniwersalnym środkiem, że można dodać go do kawy! Kondo również bywał pocieszny. Aż żal mi go było, jak traktowała go Otae. Taki dobroduszny był z niego facet, a ona widziała w nim tylko goryla! Dobrze przynajmniej, że nie ożenił się z tą gorylicą!!

I taki mini oddzielny akapit dla postaci Catehriny! Głos tej babki jest niemożliwy! Tym swoim wiecznym marudzeniem była mistrzynią dalszego planu! Początkowo nie byłam przychylna jej przyjęciu do baru, ale ożywiła to miejsce! Bo myślałam, że żarty właścicielki będą opierać się tylko na tym, że Gin jak zawsze spóźnia się z opłatą.. Ah a mistrzem dalszego planu był bezapelacyjnie Taka-tin! Nie wiem skąd go Gin wytrzasnął, ale takiej postaci się nie zapomina!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Nadeshiko Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2010, 13:01   

Cóż powiedzieć. Jak dla mnie Gintama jest najlepszą serią jaką oglądałam i raczej zdania szybko nie zmienię, tym bardziej, że komedia to mój ulubiony gatunek, a Gintama jest w tej kwestii bezkonkurencyjna. Mi brak głębszej jak na razie fabuły absolutnie mi nie przeszkadza, wręcz uważam to za plus. Dla mnie genialny był odcinek 166, gdzie Gintoki i Hijikata byli skuci kajdankami. Bezcenne. Świetne były dla mnie też te odcinki z tym listem (to chyba odcinki 127-130, szczególnie moment jak Kondo i Hijikata wysiedli z samochodu i słyszą, że coś się do nich zbliża no i patrzą do góry a tam Urara z czerwonymi oczami na nich skacze), i ten test Yamazakiego na jouishishi, który prowadził Katsura. Ten tekst z odłożeniem podręczników mnie rozwalił, tak samo jak pytania. Chciałabym mieć takie testy w szkole:) Zgadzam się też z powyższym: Taka-tina i jego francuską bułkę trudno zapomnieć, a głos Catheriny jest niesamowity. Kończę, bo jak zacznę opisywać każdy odcinek to mi normalnie książka powstanie:d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Cze 2011
Skąd: okolice Sieradza
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2011, 22:27   

Gintama to zdecydowanie jeden z moich ulubionych tytułów. Praktycznie nie mam postaci której bym nie lubiła. Jednak Sakata Gintoki to mój faworyt. Humor tej serii powala na kolana. Uwielbiam takie absurdalne komedie. Jakie oni mają tam czasami jazdy...
A te najnowsze odcinki są równie genialne.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
28023063
Alexisme
Gość
PostWysłany: 21-10-2011, 22:48   

to chzya 20 nie widzieliscie...
MAJONEZZZZZZ
Powrót do góry
Tirisfal Płeć:Mężczyzna
Książę Amberu


Dołączył: 17 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2011, 11:27   

Gintama jest jedną z najlepszych komedii jakie oglądałem... po prostu niektórych odcinków nic nie pobije (choć zdarzają się tez gorsze).
Jak narazie mój ulubiony to bodajże 25 gdzie
Spoiler: pokaż / ukryj
genialnie parodiują DN przy... spożywaniu rzadko spotykanego u nich wykwintnego posiłku.

_________________
"Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the universe trying to build bigger and better idiots. So far, the universe is winning."
- Rick Cook
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group