FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Nogizaka Haruka no Himitsu
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-12-2009, 15:04   

Odcinek 9
Wreszcie, po dziewięciu odcinkach nudy coś zaczęło się dziać. Po 2/3 całej serii! Choć obawiam się, że wątek robienia z Haruki pop idolki może też zamknąć się w jednym, góra dwóch epizodach. Randka była nawet sympatyczna, ale na litość, Haruka i Yuto niejedno już razem przeszli, mogli by przestać zachowywać się jak para, która poznała się dzień czy dwa wcześniej. A niestety, tak cały czas się zachowują, zwłaszcza Haruka.
Przejdź na dół
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2009, 20:56   

Oboje się zachowują jakby chcieli a nie mogli. Pozostaje liczyć, że końcówka serii nabierze tempa i rozmachu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-12-2009, 14:48   

W połowie 8 odcinka, kiedy Mika siada na Yuuto, zaczyna go gwałcić przez ubranie i pyta, czy teraz serce mu szybciej bije, wyłączyłem odtwarzacz i wywaliłem anime z listy aktualnie oglądanych.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-12-2009, 10:15   

Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza ep12 i na szczęście ostatni. Ponownie onsen, czyli jak pokazać masową ilość staników i majtek, scenę łóżkową i wkroczenie pokojówek wtedy, gdy nie trzeba. Krótko mówiąc kolejny odcinek tej fanserwiśnej głupawki. Co gorsza, wyczułem chęć zrobienia kontynuacji bo tak naprawdę ta seria nic nie wyjaśniła.
Ode mnie 3/10 + ranga "największa klapa roku w kategorii sequel"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-12-2009, 18:23   

Obejrzane do końca.
Ciężko było, ciężko. Wszystko, co udane w pierwszej serii zostało tu zamordowane w sposób dość brutalny, fabuły w zasadzie nie było, a fanserwis stał się celem samym w sobie. Oby nie było trzeciej serii.
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-12-2009, 11:03   

Muszę się zgodzić z Tobą. Cała ta druga seria była słaba. Jeśli ma być 3cia seria to byle by nie taka jak obecna.

Brak jakiegoś głównego wątku, fanservis, zadatki na ecchi. Nie wiem co chciano osiągnąć tą serią.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-12-2009, 21:57   

Sprzedawalność. Sex sells, a pedo (vide odcinek z Miką i jej szkołą) tym bardziej.
Jeśli trzecia seria powstanie, to zerknę, ale jeśli będzie na podobnym poziomie co druga, to recenzować nie będę nawet.
Powrót do góry
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2009, 09:11   

W mojej opinii powstanie i 3cia seria.
Jakby nie patrzeć przez te 12 odcinków nie doszło praktycznie do niczego konkretnego. Zero wyznań, żadnego pocałunku gdzie w ostatnim odcinku scena z tego domku/składziku miała zadatki na hentai.
Poza tym 1. seria również zakończyła się w podobny sposób. (tzn. w momencie kluczowym ktoś wpadł i przeszkodził w próbie skonsumowania ich znajomości).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group