FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Locke Superczłowiek
Wersja do druku
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-10-2008, 12:07   

Locke Superczłowiek polecony mi daaawno temu przez Grisznaka.

Na razie jestem po dwóch tomikach i muszę się przyznać, że się nie zawiodłem. Co prawda zarówno tytuł jak i okładka są kiczowate a tłumaczenie dosyć "drewniane", a jednak manga ma to COŚ. Trzeba się tylko przyzwyczaić do archaicznej kreski, ale jest to usprawiedliwione datą powstania mangi - pierwszy tom wyszedł w 1969 r. Poza tym widziałem brzydszą kreskę w nowych tytułach, wiec ten element oceniam na plus.

A teraz o historiach. "Tysiącletnie imperium", choć początkowo mnie nie wciągnęło, jednak z czasem ładnie się plącze, szczególnie po amnezji "Amelii". Ladny i ekspresowy wątek romantyczny wyszedł autorowi, nie ma co XD. Poza tym, to na czym mi zależało, czyli brak podziału na dobre i złe postacie, co widać najlepiej w finale opowieści.

"Kto siem boi ESP-erow?" Kwik! Ależ to było kjutne! Moj wewnętrzny fanboy otrzymał wszystko czego mu potrzeba. Historia szalona, humorystyczna i z wielką, zuą postacią jako bossem. Swoją drogą jej motywy i plany były po prostu groteskowe i wykopane w kosmos XD. Mila odmiana po cięższym "Imperium".

Podsumowując, całkiem dobra manga wymagająca jednak wyrozumiałości ze względu na wiek i formę wydania, oraz odpowiedniego podejścia. Polecam!
Przejdź na dół
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group