FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Hamtaro

Który chomiczek jest najfajniejszy?
Boos
33%
 33%  [ 7 ]
Bijou
19%
 19%  [ 4 ]
Hamtaro
23%
 23%  [ 5 ]
Paszmina
4%
 4%  [ 1 ]
Hilary
0%
 0%  [ 0 ]
Siemano
14%
 14%  [ 3 ]
Tonio
4%
 4%  [ 1 ]
Milusia
0%
 0%  [ 0 ]
Maurycy
0%
 0%  [ 0 ]
Hilary
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 21

Wersja do druku
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2004, 20:46   ^^

Przepraszam za pomyłkę z Hilarym ^^"""""""". Chomiczki faktycznie są kawaii, szczególnie gdy sie je ogląda pierwszy raz.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Xella Płeć:Kobieta

Dołączyła: 24 Lut 2004
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2004, 10:28   

Chomiczki są słodkie!!!!!! Najlepszy jest Boss i Bijou! I na kogo teraz głosować???^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gato Płeć:Kobieta
Skeletofiliac


Dołączyła: 17 Sie 2003
Skąd: Arth
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2004, 22:04   

Zapomniałam dodać jednego...

Chu! ^^

_________________
http://monstersgame.pl/?ac=vid&vid=17017396
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1764862
Kira Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Lut 2004
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2004, 20:29   

Njleprzy jest Boss i Hamtaro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2004, 20:52   

Hamtaro jest fajny ale Luzak i Nestor tesz są kawaii!!!!szkoda że tam nie ma jakiegoś ciemnego charakteru;p

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mycha Płeć:Kobieta

Dołączyła: 20 Cze 2004
Skąd: Wałbrzych
Status: offline
PostWysłany: 21-06-2004, 15:46   

Powiem jedno chomiczki mają kawaii oczka reszta już nie gra roli^^
Ta seria chyba bardziej pasuje do dzieci w wieku 7-10 lat ale sądzę że nie zaszkodzi czasami i nam starszym ją pooglądać^^

_________________
I've been shining in my heart,
My love causes so much sorrow,
I broke my glance so qulietly,
Nothing special about what you did,
and nothing special about what you said.......^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2005, 20:55   

A gdzie Łatek? Nie ma tu mojego ukochanego Łatka! Skandal!...Trudno.. glosuje na Łatka! :D <dopisuje ,,Łatek" na monitorze>
Za to Hilary w ankiecie az dwa razy XD

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-04-2005, 21:01   

Wy nawet nie wiecie ile w tym anime jest prawdy o chomikach. Bracik mi zostawił swojego na głowie bo wyjechał na dwa tygodnie i normalnie paranoi dostaje, niby mały gryzoń ale tak zmyślnych prób ucieczki igdy po tym zwiażaku bym się nie spodziewał otwożenie klatki to dla zwiwrzaka mały problem a ma i lepsze pomysły.
Powrót do góry
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2005, 21:10   

Po tym co napisales az chce sobie sprawic chomika XD Nazwe go Łatek. Albo Duo. Hehehehe..

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-04-2005, 21:12   

Cytat:
tak zmyślnych prób ucieczki igdy po tym zwiażaku bym się nie spodziewał otwożenie klatki to dla zwiwrzaka mały problem a ma i lepsze pomysły.


Tia;>. Eony temu miałem świnkę morską, to też był niezły agent;P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 06-04-2005, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2005, 21:14   

/offtop, nie mogłam się powstrzymać/

Wyobraziłam sobie chomika z warkoczem i kosą. W mechu. Lepiej mi.

/end of offtop/

Hamtaro jak na bajkę dla dzieci - małych dzieci - był chyba całkiem w porządku. Ciepłe, pogodne, nieszkodliwe.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2005, 21:17   

otworzenie klatki nei sprawia problemu?wiesz ja kiedyś miałem lepszy problem, pierwszy chomik jakiego miałem uciekł, z tym że jedyna droga była w góre (20cm i nic po czym można sie wspiąć) i była zamknięta, jak wróciłem wszystko nei tknięte i chomika brak, może one poprostu znają sztuke teleportacji?:P
Ave-chomik w mechu?prędzej by mi sie widział mech o wyglądzie chomika:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2005, 21:19   

Dlugowlosy chomik...To bedzie trudne...moze raczej swinke morska, bo te niektore przynajmniej dlugie futerka maja...Kose sie zalatwi...Figurke mecha na Ebayu mozna kupic...Ave, jestes genialna! Kupuje sobie malego futrzaka! Bede miala bojowa morska swinke!

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-04-2005, 21:22   

Ysengrinn napisał/a:
Cytat:
tak zmyślnych prób ucieczki igdy po tym zwiażaku bym się nie spodziewał otwożenie klatki to dla zwiwrzaka mały problem a ma i lepsze pomysły.


Tia;>. Eony temu miałem świnkę morską, to też był niezły agent;P.

Ta świnki też ale moje świętej pamieci swinki nie wyrabiały nigdy tak ja ten chomik. Ale wracając do świne i to zwłaszcza tych bojowych to moja kiedyś pogryzła jamnika od ciotki bo ją drażnił trzeba było to widziec jak rzuciła się na tego psa i zaczeła grysc to wygladała jak Criters ( chyba kojażycie taki amerykański film o żarłocznych kulkowatych futrzatych stworach ) a bojowe wrażenie potęgowało to że była rozetkowa


Ostatnio zmieniony przez Razuri dnia 06-04-2005, 21:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 06-04-2005, 21:27   

<offtop> *profilaktycznie ochrzaniam samą siebie*

Nie widziałam ani kawałeczka Hamtaro, ale jeśli robiły takie numery, jak moje chomiki, to to musiało być fascynujące anime :P Samczyk mieszkał w klatce (takiej z prętami), która miała drzwiczki w suficie. Ma problem, nie? A figa, jak się okazuje, chomiki jak najbardziej potrafią zasuwać po suficie - mało tego, drzwiczki otwarte czy nie, i tak bawił się w alpinistę, widać lubił.
Ale samiczka i tak była lepsza... Zamieszkiwała akwarium i czym byśmy go nie przykryli, i tak raz na jakiś czas udawało jej się nawiać. Przypuszczam, że na początku zwiedziła sobie całe mieszkanie, uznała, że musi się ustatkować i od tego czasu za każdym razem lądowała w jednym i tym samym miejscu - w garderobie. Tam wspinała się na szafę (diabli wiedzą jak), znajdowała pudełko ze sztuczną choinką, i chrup... chrup... chrup... W ten oto sposób moja mama raz na jakiś czas spędzała upojną noc stojąc w garderobie na stołku i wołając "Dziabdzia! Dziabdzia!*", przy czym co jkiś czas biały łepek wychylał się z pudła, po czym znikał w nim z powrotem. I nie, zdjęcie pudła wcale nie było prostsze, stało na nim jeszcze kilka innych...
Przed świętami okazało się, że z choinki zostały śliczne, gołe druty. I dzięki temu przez jakiś czas kupowaliśmy prawdziwe ^.^v

Swoją drogą te zwierzaki były niesamowite: mój po pokoju biegał zwykle luzem (oczywiście, pod kontrolą), a jak mu się znudziło, sam wracał do klatki... I właził ludziom po ubraniu na ramię!
Mimo wszystko puszczania chomików luzem nie polecam. Przez tę praktykę w wieku ośmiu lat popełniłam mord. Nogą. (ot, traumatyczne przeżycia z dzieciństwa)


* Full name: Dziabdzielka. Nie pytajcie dlaczego, moja siostra ją nazywała, a miała 6 lat - wtedy jeszcze człowiek bywa kreatywny...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group