FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Tajemniczy teledysk anime
Wersja do druku
Benibara1994 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Lip 2017
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2017, 10:50   Tajemniczy teledysk anime

Drodzy Forumowicze (zwłaszcza starsi), w Was upatruję jedną z ostatnich nadziei na pomoc! Otóż poszukuję pewnego wideoklipu w stylu anime z późnych lat 90. który przedstawiał dziewczynę w szklanej tubie, wypełnionej wodą a ona sama poruszała się w rytm muzyki, podchodzącej pod electro-dance. Pod koniec pojawił się jakiś chłopak i patrzył na tubę, która pękła uwalniając dziewczynę. Bardzo często puszczany na MTV w tamtym czasie, nie jest to Wamdue Project ani Ken Ishii. Będę bardzo wdzięczna za każde podpowiedzi!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 09-07-2017, 18:54   

Z animowych klipów z tamtego okresu kojarzę tylko dwa - King of my castle, które już wykluczyłaś (Wamdue Project) i Fragmenty Interstella 5555 do muzyki Daft Panku (jak nie ten gatunek muzyczny, to sorry, nie znam się :D)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Benibara1994 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Lip 2017
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2017, 19:30   

Hej :) Dzięki za odpowiedź, niestety, nie jest to także słynne Daft Punk :( Jeżeli któryś ze starszych fanów (30-35 lat) miałby namiary na tytuł wideoklipu to proszę śmiało pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kero Płeć:Kobieta
Fanka

Dołączyła: 27 Mar 2015
Skąd: Polska
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2017, 09:59   

A wykonawcę muzyki pamiętasz ? Może to coś takiego ?

TWO-MIX - White Reflection
https://www.youtube.com/watch?v=pSsKRqtDWY0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Benibara1994 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Lip 2017
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2017, 18:51   

Niestety, ostatnim razem wideoklip widziałam, mając tylko 6 lat i jedyne co zapamiętałam to tylko jego wizualną oprawę, która zrobiła na mnie niemałe wrażenie. Sam teledysk bardzo przypominał Extra Kena Ishii'ego oraz Wamdue Project. Może zacytuję wypowiedź innej osoby z innego forum, która ma ten sam problem jak ja:

,,Poszukuje tytulu piosenki typu elektro -trance z konca lat 90 moze troszke pozniej widzialem teledysk moze 2 razy byl animowany troche jak manga w ktorym charakterystyczna byla kobieta byc moze byla to syrena umieszczona w szklanej tubie wypelnioneej woda. Muzyczka grala a ona sie ruszala w rytm tej muzyki miala czarne wlosy ktore rowniez falowaly w rytm muzyki przed tym zbiornikiem z woda stal rowniez animowany koles ktory sie jej przygladal. Z tego co pamietam byl to dosc wolny rytmiczny kawalek w nieco mrocznym klimacie. ''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group