FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Szukam gracza (Wrocław)
Wersja do druku
yko Płeć:Mężczyzna
@traveller in time


Dołączył: 30 Maj 2012
Skąd: wrocław
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2013, 16:42   Szukam gracza (Wrocław)

[Zastanawiałem się czy jeśli zakładać temat na tym forum to w ogłoszeniach czy ogóny LFG w dziale rpg, uznałem że tak jest bezpieczniej, jeśli się omyliłem lub przegapiłem istniejący temat to przepraszam moderację i proszę o posprzątanie.]

Szukam kogoś chcącego poznać nowe osoby i dołączyć do małej, 4-5 osobowej grupki grającej co tydzień-dwa w gry fabularne we Wrocławiu. Najchętniej osoby skłonnej do poprowadzenia krótkiej kampanii (albo do wzięcia udziału w rotacji MG). Nie zależy nam na doświadczeniu, bardziej na pozytywnym charakterze gracza i wpasowaniu się w z lekka alienującą się od społecznej rzeczywistości grupę :) i dlatego właśnie pytam na forum anime. ;D Płeć i wiek w zasadzie dowolne, informacyjnie: obecny skład jest mieszany i składa się ze starszych studentów. Nie lubimy trzymać się zasad, system do ustalenia, lubimy dowolne fantasy lub whitewolfa. Z zainteresowanymi chętnie porozmawiam i odpowiem na pytania, śmiało.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group