FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  IRC (qchat mibbit)  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
  [SPRZEDAM] Mangi polskie i zagraniczne, oryginalne doujinshi
Wersja do druku
AoinoIgagi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Sty 2015
Skąd: Tomaszów Lubelski
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2015, 11:50   [SPRZEDAM] Mangi polskie i zagraniczne, oryginalne doujinshi

Witam! Mam do sprzedania:

Mangi w języku polskim:

1. "One Piece" tomy 1-19 http://allegro.pl/manga-one-piece-tomy-1-19-stan-idealny-i5036578727.html
2. "Nie, dziękuje!" tomy 1-2
3. "Mon-Star Attack" tomy 1-2 http://allegro.pl/manga-mon-star-attack-tomy-1-2-stan-bardzo-dobry-i5036577429.html
4. "D.N.Angel" tomy 1-14 http://allegro.pl/manga-d-n-angel-tomy-1-14-stan-bardzo-dobry-i5036575420.html
5. "Oh! My Goddess" tomy 16-17 i 21-27 http://allegro.pl/manga-oh-my-goddess-tomy-16-17-21-27-i5036580694.html
6. "Ouran High School Host Club" tomy 1-18 http://allegro.pl/manga-ouran-host-club-tomy-1-18-stan-idealny-i5024503829.html
7. "Pandora Hearts tomy 1-4 http://allegro.pl/manga-pandora-hearts-tomy-1-4-stan-idealny-i5036552386.html
8. "Kamikaze Kaito Jeanne" tomy 1-7 http://allegro.pl/manga-kamikaze-kaito-jeanne-tomy-1-7-i5036574332.html
9. "Labitynt Dusz" tomy 1-3 http://allegro.pl/manga-labirynt-dusz-tomy-1-3-i5036797077.html
10. "Hidmost Star Sentry" tom 1 z zakładką - 5 zł

Książki w języku polskim:
1. "Kaligrafia japońska" Yuuko Suzuki - 10 zł
2. "Podróże marzeń - Japonia" - 10 zł
3. Podróże marzeń - Chiny" - 10 zł
4. Zestaw "Mitologie świata" 3 tomy - Japonia, Korea, Chiny - 20 zł za 3 tomy
5. "Jak powstaje manga - świat magii i horroru" - 9 zł

Mangi w języku angielskim:
1. "Momotama" tomy 1-4: http://allegro.pl/manga-momotama-tomy-1-4-i5036576380.html
2. "Beast hunt Visual book 1" z autografem autorki (gokunobaka) - 9 zł
3. "Kingdom Hearts Sketchbook" (czarno-biały artbook polskich rysowniczek - Razuri, Kairek, Loreen i innych) - 15 zł

Mangi i doujinshi w języku japońskim:
1. "Etrian Odyssey 3" tomy 1-2 http://allegro.pl/manga-etrian-odyssey-3-tomy-1-2-i4989221187.html
3. Antologia doujinshi "Shining Force EXA" http://allegro.pl/doujinshi-shining-force-exa-i4989312030.html
4. Antologia yonkoma "Breath of Fire 4" http://allegro.pl/doujinshi-yonkoma-breath-of-fire-4-i4989329155.html

Artbooki w języku japońskim:
1. "Summon Night 4 The complete guide" - 15 zł
2. "Element Hunters" http://allegro.pl/artbook-element-hunters-i4989352133.html
3. "Riviera: Official Complete Guide + Illustration" http://allegro.pl/artbook-riviera-i5036553025.html
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Nie możesz ściągać załączników
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group