FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  Wiosna 2010 - nowe serie i kontynuacje
Wersja do druku
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-02-2010, 02:37   Wiosna 2010 - nowe serie i kontynuacje

Skoro mamy już *zerk* temat na jesień 2010, to trzeba powoli zapełniać lukę między sezonami.
Zresztą ta zima jest taka biedna, że chyba wszyscy czekamy z niecierpliwością na jakąkolwiek poprawę.


Wiosna 2010 - tabelka Chartfaga, pierwsza wersja

Wiosna 2010 - szeroka tabelka, pierwsza wersja
Wiosna 2010 - szeroka tabelka, druga wersja
Szczegółowa rozpiska - z linkami do stron głównych, trailerami, datami premierowych odcinków (nowość!)

W sumie... nie jest źle! Oczywiście bywało dużo lepiej, ale nie ma co narzekać. Przy okazji warto pamiętać o tym, że:

a) nie została oficjalnie potwierdzona data premiery OAVek Black★Rock Shooter (chociaż większość źródeł podaje kwiecień 2010)
b) na DVD wyjdzie też trochę filmów. Między innymi Higashi no Eden - Movie I: The King of Eden (24 marca) ; najprawdopodobniej Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance ; może Macross Frontier ~Itsuwari no Utahime~ i ja osobiście czekam również na Hottarake no Shima ~Haruka to Mahou no Kagami~ (te tytuły dłuższe być już nie mogły, huh...).


A co do anime z tabelki... w skrócie moje wybory prezentują się o tak (zielono = bankowo, pomarańczowo = jeżeli czas pozwoli).

    Arakawa Under the Bridge - brzmi... intrygująco. Aż się nie mogłam powstrzymać i dałam temu zielone światło, obym potem nie została SHAFTnięta i tego żałowała.

    Senkou no Night Raid - czasami nazywane '1931' (raczej błędnie?). Zainteresował mnie ten rysunek promujący, oby nie okazało się zbytnio zzzzzz....

    Ookiku Furikabutte 2 - gaysball, sezon drugi. Bardzo mnie to cieszy. OoFuri wybitnym anime na pewno nie jest, ale ma swój klimat, dzięki któremu aż ciepło się na serduchu robi. Trudno się nie uśmiechać patrząc na tych uroczych chłopaków :) no i ten Abe...

    Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru - heh, shounen-aiec. Na dodatek ma szansę być niezły (SZOK!). Od paru dobrych miesięcy zabieram się do przeczytania mangi, bo inny tytuł tej pani ('Sono Yubi Dake ga Shitteiru') naprawdę przypadł mi do gustu, mimo że wyrosłam z takiego typu bizonów. Tak swoją drogą... ten bohater na serio nazywa się 'Crosszeria'? Łojeżu.

    Filmy i OAVki - wszystkie powiązane są z czymś, co już widziałam, więc nie ma co dodawać. Będę natomiast oryginalna i powiem, że najbardziej mnie kręci film Gintamy, o! Oraz oczywiście xxxHolic, chcę zobaczyć Nukiego-prostytutkę w kolorze.

    Hakuouki - haremówka dla niewyżytych dziewcząt, ale... Shinsenguuumiiiii. Ponadto któregoś dnia spojrzałam sobie na skany artbooka do tej gry i muszę przyznać, że były to naprawdę śliczne ilustracje. Bizony też niczego sobie.

    K-ON! 2
    - eh, te moebloby... jak będę się NAPRAWDĘ i MOCNO nudzić, to czemu nie?
    Hetalia 2 - pomarańcz dlatego, że muszę nadrobić.

    Yojouhan Shinwa Taikei
    - Madhouse? NoitaminA? Na podstawie noveli? Może być ciekawie. Ale więcej informacji poproszę.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.


Ostatnio zmieniony przez Crofesima dnia 02-03-2010, 17:53, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2010, 08:43   

Armored Trooper Votoms: Phantom Arc - bo Ciriko ubić się nie da!

Crofesima napisał/a:
Hakuouki - haremówka dla niewyżytych dziewcząt, ale... Shinsenguuumiiiii.

Chyba czytałem jakąś mangę... Przynajmniej jest trochę krwi. Ale dlaczego oni z każdego muszą robić bizona? WHY!? Zobaczy się... Ewentualnie wstawię sobie podpis z Shinsengumi z Gintamy na znak protestu.

Senkou no Night Raid - screen dobry, raczej będę oglądał.

Yojouhan Shinwa Taikei - bo artystycznie góruje. Spójrzcie na charadesign http://noitamina.tv/yojouhan/

i tyle...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-02-2010, 08:57   

Arakawa Under the Bridge i Senkou no Night Raid brzmią ciekawie, nie odpuszczę też XXXHolic. Jak znam życie perełki z tych sezonowych małży wyskrobię dopiero post factum.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-02-2010, 10:04   

Arakawę spróbuję, bo Shaft. Ciekawy jestem głównie graficznej strony tego.
K-ON! 2, bo w sumie przyjemna seria do odprężenia się.
Ichiban Ushiro no Dai Maou - a nuż będzie zabawne.
Poza tym kinówka Haruhi, Gundam Unicorn.
Tylko czemu Bakuman jest wypisany na dole, skoro seria ma zostać wyemitowana jesienią? To już zapowiedź następnego sezonu?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-02-2010, 10:14   

Ja przede wszystkim zapatruje się na dwie pozycje - Arakawa Under the Bridge i Bungaku Shoujo. Pierwsza najzwyczajniej w świecie wyróżnia się na tle reszty, pod wieloma względami. Nie daje to żadnych gwarancji, ale na czymś prognozy opierać trzeba. Natomiast do BS (piękny skrót) zachęciła mnie poprzedzająca film OAV (co zresztą opisałem w formie recenzji).

Pozostają też dwa tytuły, które prawdopodobnie będą zwykłą kaszaną, ale z różnych powodów zaciekawiły mnie i zamierzam je sprawdzić - Sakura Strasse i Angel Beats!. SS (jeszcze ciekawszy skrót) wygląda uderzająco zwyczajnie. Zdarza się od czasu do czasu, że twórcy tworzą takie coś, po prostu skupiając się na temacie i niewiele kombinując. Daje to często zaskakująco dobre efekty (świetlany przykład - Sora no Manimani). Mam odrobinę nadziei, że tak też może okazać się w tym wypadku. Natomiat Angel Beats zainteresował mnie z bardzo trywialnego powodu - absurdalne założenia fabularne jakie tu funkcjonują są dla mnie rozbrajająco znajome. W podobnej konwencji za gówniarza napisałem opowiadanie na pewien konkurs, po prostu nic nie mogę poradzić na to, że tak jakoś naturalnie mnie zainteresowała opowieść oparta na podobnym koncepcie.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-02-2010, 10:16   

Z pewnością kinowa Haruhi, może Negima!, a reszta znowu bez polotu.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Linvelin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 30 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2010, 12:55   

Jak dla mnie mało ciekawych serii, ale cóż zrobić...

Po pierwsze Angel Beats! Głównie dlatego, że za fabułę i muzykę odpowiada Jun Maeda. Do tego zachęciło mnie świetne promo. Chyba najbardziej przeze mnie oczekiwane anime sezonu.
Bungaku Shoujo, bo mimo, że o OAV mnie nie zachwyciła (wręcz przeciwnie), ale mam wrażenie, że "pełna" wersja mi się bardziej spodoba.
K-ON! 2, bo jak obejrzałem pierwszą serię, to wypada zerknąć też na drugą, prawda?
Arakawa Under the Bridge - bo wygląda... ciekawie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-02-2010, 13:24   

Arakawa- Czytam mange ,która jest jest całkiem niezła. niestety rzadko wychodzi
Senkou- Brzmi ciekawie
K-on 2- konieczność
KissXSis- fajna manga
Hetalia 3- bo sympatyczne. Muszę nadrobić zaległości
Bungaku Shoujo - pomysł ciekawy

jakieś tam oavki i filmy też się obejrzy.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-02-2010, 13:54   

Najbardziej rozbroił mnie opis B Gata H Kei - nastoletnia dziewica, która pragnie zostać panną puszczalską. Geeez... O tempora, o mores...

Tak poza tym, to wiosną może nie będzie wielkich super-hitów, ale i tak sprawia lepsze wrażenie od zimowej katastrofy.

Na pewno:
Ookiku Furikabutte 2 - pomijając kwestie męskich *khem* przyjaźni, anime spodobało mi się z powodu bardziej konkretnego podejścia do baseballu. Zamiast paru supergraczy i bandy statystów obserwujemy działania całej drużyny i dużo bardziej strategiczne podejście do gry, niż w konkurencyjnych anime.

Zapowiada się ciekawie:
Working!!, Kaichou wa Maid-sama - podejrzewam, że mają szansę okazać się sympatycznymi komediami mniej-więcej na poziomie Nyan Koi.

Giant Killing - bardziej seinenowe podejście do tematyki sportowej może się okazać ciekawe (albo zaowocować kolejnym One Outs).

Senkou no Night Raid - nie wiadomo co się z tego urodzi, ale sprawia wrażenie serii z potencjałem.

Być może:
Arakawa under bridge - do Shaftu mam podejście jak pies do jeża, ale może w nowej produkcji znajdzie się coś co mnie zainteresuje, zanim odrzucą mocno już nieświeże eksperymenty graficzne.

Yojouhan Shinwa Taikei - co prawda przez Kuuchuu Buranko jeszcze się nie przebiłem, ale przy nadmiarze czasu pewnie dam szansę.

Poza tym rzucę okiem na pierwsze odcinki Angel Beats i Ichiban Ushiro no dai Maou. Sprawiają wrażenie typowej shounenowej papki, ale zawsze jest minimalna szansa, że objawi się coś na miarę Toaru majutsu no Index.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-02-2010, 14:06   

Arakawa, Senkou - sprawdzę. Yojouhan Shinwa Taikei to prawdopodobnie must-see, z pewnością będę oglądał. Poza tym trudno powiedzieć.

Uragiri wa Boku blablabla... - zangstowane bizony widzę~! A umiejętność "czytania emocji" zapowiada niezłą fazę, jeśli to będą, tak jak się domyślam patrząc na obrazek, wyłącznie emo-emocje. Kto wie, może to będzie ciekawa, klimatyczna seria, ale stawiam raczej na niezamierzoną fazę i "moja trauma jest większa niż twoja trauma!".

Giant Killing - obłypałem pierwszy rozdział mangi, fajne toto. Główny bohater - młody trener - jest bardzo tru, taki kompletny narwaniec, który ubzdurał sobie, że zrobi mistrzów z drużyny jakiegoś małego miasteczka, praktycznie bez profesjonalnych piłkarzy. Bo tak jest bardziej cool. A wygrywanie z równymi albo tylko odrobinę lepszymi to żadna frajda. Całość będzie chyba nastawiona na "genialne" taktyki, ale raczej nie spodziewam się ciągłego rozpływania się nad zajefajnością i nieziemskim intelektem głównego bohatera - będzie raczej rozwalał przeciwników tym, jak jest walnięty i nieprzewidywalny...

...ale robi to DEEN, więc pewnie będzie szajs.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 02-02-2010, 16:40   

Mm, po zimowej suszy może wreszcie coś ciekawszego nadejdzie. Lubię wiosenne sezony, bo zazwyczaj zawiewają świeżością jednak. Oby i tym razem tak było... No, to zobaczmy co my tu mamy.

Angel Beats - fabuła brzmi dosyć ciekawie, a przynajmniej nie powinna zanudzać. Trailer trzeba przyznać, że jest bardzo dla oka przyjemny (no, z wyjątkiem tego efektu 3D przy graniu na gitarach), więc chyba można liczyć na efekciarską grafikę. Muzyka też nie odpycha, więc... się zobaczy pare pierwszych odcinków na pewno. A poza tym Hiroshi KAMIYA podkłada głos pod głównego bohatera (ot, choćby Izaya z DRRR!!, Michael z Macross F czy Tieria z Gundama 00).

Arakawa Under the Bridge - zerknę na pierwszy odcinek, brzmi zdecydowanie intrygująco. I ten ART... Oni tak będą łazili poprzebierani?

Senkou no Night Raid - bo zaś, wygląda to to ładnie i ma szansę mieć ciekawą fabułę.

Working!! - o wtf, jeśli to obejrze to tylko dla odmóżdzenia i dla seiyuu... Fukuyama, Daisuke i ZNÓW Kamiya XDD; A trailer nawet jakoś specjalnie tragiczny nie jest. Myślałam, że będzie gorzej.

Ichiban Ushiro no Daimaō - mmm, coś z pogranicza fantasy. Nie daje temu dużych szans, ale zerknę.

Hakuouki Shinsengumi Kitan - jedno słowo: arty. Bizonina. Zdecydowanie na listę.

Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru - hyhyhyhy. I taaa, on się nazywa Luka Crosszeria... I widzę Ishidę w rozpisce seiyuu! I o... ożesz w mordę. Co za cała plejada znanych seiyuu.


Spoiler: pokaż / ukryj
Souichiro Hoshi as Yuki Sakurai (Gino - Code Geass, Kira - Gundam Seed)
Takahiro Sakurai as Luka Crosszeria (Suzaku - Code Geass, Shibuya - KKM, sprzedawca leków - Mononoke)
Akira Ishida as Kanata Wakamiya (Kaworu - NGE, Athrun - Gundam Seed)
Daisuke Ono as Hotsuma Renjou (Shizuo - DRRR!!, Koizumi - Haruhi Suzumiya
Jun Fukuyama as Tsukumo Murasame (Lelouch - Code Geass, Lawrence - Spice and Wolf)
Ken Narita as Isuzu Fujiwara (Oranż-kun - Code Geass, Sesshoumaru - Inuyasha)
Mamoru Miyano as Shusei Usui (Light - Death Note, Kida - DRRR!!, Setsuna - Gundam 00)
Marina Inoue as Tōko Murasame (Jessica - Umineko, Eve - Baccano!)
Shinichiro Miki as Tachibana Giō (Allen - Escaflowne, Lockon - Gundam 00)
Takehito Koyasu as Takashiro Giō (Hotohori - FY, Mu La Flaga - Gundam Seed)
Yukana as Yuki (CC - Code Geass, Tear - Tales of the Abyss)
Normalnie tylko Hiroyuki Yoshino brakuje i by mieli cały Gundamowy zestaw... xd

Zdecydowanie MUST SEE (oby tylko nie wyczerpali całego budżetu na zatrudnienie seiyuu, a reszta po kosztach...)

No i zawieszone w czasie Kuroshitsuji II, które pewno kiedys w koncu tez się pojawi. Ja chce więcej seksownego lokaja! :D

No i drugi odcinek Darker than BLACK OAV! Pierwszy wprawdzie miał miejscami cholernie krzywą kreskę, a całkiem miła muzyka mieszała się z techniawko nawalanką, ale generalnie wyszła na plus - w sumie po Pinker than PINKU trzeba by się nie wiem jak postarać, żeby coś wypadło gorzej niż owe dzieuo. No i nie popieram pairingu Hei x Yin, ale za to mam starego, dobrego Li-kuna.

No i na dodatek fajne filmy się szykują!
Film z cyklu Haruhi Suzumiyi już od dawna mnie interesuje, a zapowiedź wygląda bardzo obiecująco. Zniknięcie Haruhi z ekranu jest ponadto dodatkowym plusem po tym całym endless eight. Ponadto kinówka do jakże intrygującej serii, jaką jest Eden of the East też będzie miłym akcentem, ciekawe z czym to nam Akira tym razem wyskoczy. No i kwik! xxxHOLiC Rou, czyli Watanuki w nowej roli. I w pełni się zgadzam z tym, że zachowuje się i wygląda jak kobiecina lekkich obyczajów. Czyli będzie bardzo wesoło, choć ten łuk mangi raczej nudniejszy jest. No i Gundam Unicorn, czyli nauczona doświadczeniami liczę na coś dobrego spod znaku Gandamuu. I widzę kolejnego zamaskowanego zboczeńca! Mimo że tego uniwersum akurat nie znam (chyba?) to i tak obejrzę. No i coś, czego się nie spodziewałam, czyli no proszę, coś spod znaku Tales of, czyli będzie trzeba nadrobić ta serie i wziąć się za film.

I tak się teraz zastanawiam, czy mój entuzjazm nie bierze się po prostu z tegosezonowego pomoru i głodu, bo obiektywnie patrząc nic jednak jakoś nadzwyczajnie mnie nie zachwyciło... XD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-02-2010, 16:21   

Jakoś nikt nie wspomina o Shiki. Mam oczekiwania wobec tej serii, bo to historia wymyślona przez Fuyumi Ono (Twelve Kingdoms... jestem maniakiem, wierną fanką zarówno książki jak i anime. Do Ghost Hunt'a też żywię sporą sympatię). A tak w ogóle, czy to przypadkiem nie ma być emitowane na jesień? Jakoś się zaplątało do tej rozkładówki.
Trzeba by zająć się filmem Edenu, Macrossa, Haruhi. Yummy. Obejrzałam mocno spoilerowy trailer Haruhi i już bym chciała ten film. Mama nadzieję, że podreperuje moje zdanie o przygodach S.O.S Brigade, które zostało mocno nadszarpnięte przez słynne Endless Eight.
Spojrzę pewnie też na Gundam Unicorn, bo po ostatnim seansie daburuo mam kompletną głupawkę. Dalej nie lubię mechów, ale klimat i budżet gundamowych produkcji mi odpowiadają.
Senkou no Night Right - ma duży potencjał zostania klapą sezonu, poprzez zawiedzenie pokładanych w tym tytule oczekiwań. Mam takie przeczucie. Ale intryguje mnie. Stawiam na ten tytuł.
Darker than black OAV - Po Ryuusei no Gemini jestem mocno uprzedzona. Pozostał mi ciężki, ołowiany niesmak i póki co odrzuca mnie od DtB, ale pewnie niedługo się pozbieram.
Hakuouki, Uragiri wa Boku..., Kaichou wa... - cały ten szmelc przeglądnę po jednym odcinku i zdecyduję, czy chcę się odmużdżać poprzez patrzenie na większe i mniejsze stadka wzruszonych swoim losem bishounenów. Z reguły tego nie trawię, nawet La Corda nie przeszła, ale jeżeli mnie wciągnie... czemu nie?
Angel Beats - Całkiem przypadł mi do gustu trailer, chociaż głównie przez wzgląd na muzykę. Grafika mnie przeraża, zalatuje Shaną, wyjątkowo nie lubię tego stylu. Jakieś życie pozagrobowe, szkolny czyściec, rebelia przeciwko bogu i dzielna grupka nastolatków. Oh gosh.
Z reguły nie narzekam na sezony, bo oczywista sprawą jest, że nie mogą wychodzić tylko produkcje ambitne, odkrywcze, wysokich lotów bądź gwarantujące dobrą rozrywkę. Ale zima była ponad moje siły. Sprawę uratowała tylko DRRR!

Dobra, pora na śniadanie, hue hue hue.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 17:20   

Major 6 Muahahaha<przerwa na oddech>muahahaha. A ja myślałam ze 5 sezon będzie ostatnim (już?! tak szybko?! eeejj) a tu taka niespodzianka(!). Oczywiście NA PEWNO będzie mi mało więc Ookiku Furikabutte 2 będzie wisienką na torcie.

Następne pozycje obowiązkowe, które zafazują mnie do końca to Hakuouki: Shinsengumi Kitan i Uragiri no boku tralalala w pierwszej pozycji bisze będą ładnie wyglądać, w drugiej bisze będą ładnie wyglądać i swoje uczucia czytać sobie nawzajem będą. Na listę.

Na poważnie podejdę do Arakawa under the bridge bo ma....ciekawe postacie. Ten zielony koleś w tle wygląda jak jeden z bohaterów "Kleszcza". Z opisu niewiele wiadomo. Ciekawe...
Fajne mogłoby być Senkou no night raid ale jest obawa, że może powiewać nudą.
Na Angel Beats zerknę jak już inni przetrą szlaki. Posłucham opinii, wtedy może się zdecyduję.
Oprócz tego są dwa powody żeby cofnąć się do poprzednich sezonów i nadrobić zaległości mianowicie: Kuroshitsuji(oj dużo bizonów tej wiosny) i K-ON.
A z filmów to wiadomo Higashi no Eden i Macross. Evangelion jak nie zapomnę.

...Shin-chan movie? WTF!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 18:06   

http://img7.anidb.net/pics/anime/40032.jpg
Taki promo art bardziej mnie przekonuje do Arakawa Under the Bridge.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 20:55   

Kinówka Haruhi i Gundam Unicorn.

Cytat:
Mimo że tego uniwersum akurat nie znam (chyba?) to i tak obejrzę.

To UC, czyli Pierwszy Gundam, Zeta (+ Another Translation z alternatywym zakończeniem), ZZ, Stardust Memory, War in the Pocket, MS IGLOO, CCA, 8th MS Team, Victory, F91. Jeżeli znasz któreś, to znasz to uniwersum, ale Unicorn z tego co wiem głównie czerpie z Zety, ZZ i CCA oraz dzieje się dwa lata po CCA. I tak, jest tam zamaskowany zboczeniec z wyjątkowo głupim imieniem Full Frontal ;p

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group