FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
  Wiosna 2012
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2012, 17:36   

Przynajmniej nikt nie udaje, że mamy tu głęboką i zawiłą fabułę. Dużo strzelania. Nie jest źle.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-04-2012, 21:48   

Lupin III ep 2 - odcinek bardziej oszczędny niż pierwszy, głównie w kwestii ruchu, ale i tak to najlepiej wyglądająca seria sezonu. Zaskoczyło mnie że główną bohaterką faktycznie jest Fujiko - niby w oczywisty sposób wynika to z tytułu, jednak mimo wszystko Lupin bez Lupina to dziwna sprawa. Ale jest naprawdę dobrze, Jigen pasował do takiego bardziej klimatycznego i rozegranego na serio odcinka. Muzycznie w dalszym ciągu rewelacja.

Sakamichi no Apollon - złe toto nie jest, ale i tak mnie rozczarowało. Spodziewałem się czegoś od czego opada szczęka a tu... To po prostu nie jest poziom jaki Watanabe prezentował w Genius Party. Jazzu jak na razie tyle co kot napłakał (więcej jest już w Lupinie), a wrażenie robią w zasadzie tylko dwie sceny. Reszta - ujdzie, jest nieźle ale pośladków nie urywa.

Tsuritama - zareagowałbym "wtfamiwatching", gdyby to nie było seria Nakamury, po którym po prostu nie można się spodziewać czegoś normalnego. Grafika prześliczna jeśli chodzi o projekt, wykonanie już nie powala - jeśli kreska tak się rozjeżdża w pierwszym odcinku, to strach myśleć co będzie później. Społeczna fobia głównego bohatera mocno pachnie problemami psychicznymi pokazywanymi w Trapeze, ale w bardziej lajtowym wydaniu. Do tego kosmici, wędkowanie i Faceci W Turbanach, których przywódca rozmawia z kaczką. Zapowiada się ciekawie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-04-2012, 23:58   

Eureka Seven AO epizod pierwszy
Nie mogłem się powstrzymać i zobaczyłem Rawa. Szczerze powiedziawszy połączenie z poprzednią serią widać tylko poprzez jedną postać, reszta świata wydaje się być nawet wcześniej, więc o chronologii serii należy chwilowo zapomnieć. Ale jest dobrze. Jak na pierwszy odcinek pokazali sporo świata, sporo wybuchów i nawet trochę krwi. Jak na pierwszy odcinek wprowadzenia postaci, poszli ostro, podobnie jak poprzednio. I oczywiście jak poprzednio główna fabuła zahaczyła o głównego bohatera od początku. No i tutaj bez większego zaskoczenia, Eurekę ustawiono w roli matki Ao , która zaginęła podobnie jak Diane z poprzedniej części (ciekawe kto jest ojcem:P, bo Renton może w tym świecie nie istnieć) A za tydzień testujemy Nirvash :]
Tak na marginesie, wykorzystali wszystkie kwestie i sceny z trailerów już w pierwszym odcinku. O czołówce jeszcze nic nie wiemy (chyba że pójdzie na nią dzisiejszy ending) a eyecatch w środku odcinka jest całkiem fajny ,inny ale za razem klimatycznie nawiązuje do poprzednich.

edit---------------------------------
Nie wiem kiedy oni śpią ale już są subki, czyli po pracy mam powtórną emisję :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 13-04-2012, 06:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-04-2012, 04:32   

Po nadrobieniu w końcu zaległości w sprawdzaniu:

Accel World
Bez wątpienia seria przeszła wstępną segregację. Zapowiada się wyjątkowo ciekawie (i mają wyjątkowo fajnie rozwiązaną technologię). W tej chwili najciekawsze jest chyba to, co tak naprawdę knuje i jaki ma interes w tym wszystkim pani Czarny Śnieg, bo na co jak na co, ale na altruistyczną osobę to ona nie wygląda.

Sankarea
Wstępnie postanowiłem obejrzeć jeszcze jeden odcinek na próbę. To jest... dziwne. I chyba całość najlepiej opisałoby słowo "creepy". I nie chodzi mi tu nawet o zombie, tylko o całą sytuację głównej postaci żeńskiej... mam nadzieję, że nie jest to taka sytuacja, jakiej można się obawiać po sugestiach z pierwszego odcinka.

Tasogare Otome x Amnesia
Muszę przyznać, że rozwiązanie "z duchem" i "bez ducha" wyjątkowo ładnie się nawzajem punktowały. Mangę znam, więc zastanawiam się czy oglądać, ale ogólnie forma anime wydaje się... nie wiem, zabawniejsza? Jakoś robi lepsze wrażenie. Do decyzji po kolejnym odcinku.

Jormungand
Pierwsza myśl - "O, młody Archer z karabinem". Na serio, ten kolor włosów i skóry oraz ten fryz... Poza tym muzyka z openingu niezmiernie mnie jakoś irytuje.
Scena pościgu natomiast... jakby to ująć, to że w mieście i że nikt nie zwraca na nią uwagi, że ulice są całkiem puste to jedno, ale sama scena była... taka strasznie mało dynamiczna? Ogólnie wyglądała tak, jakby ścigający chcieli dać się wystrzelać. Poza tym ten skok od pełni dnia do wieczora... oni tak się cały dzień ścigali czy coś przegapiłem ^^'? Można było chociażby barykady postawić...
Prawdziwym problemem jest jednak to, że bohaterowie za nic do mnie nie przemawiają. Głowna bohaterka wydaje się być zabawna na siłę, młody "Archer" w zasadzie nie pokazuje nic ciekawego, a reszty jest za mało aby cokolwiek o nich powiedzieć.
Do następnego odcinka, bo mocno oczekiwałem tej serii.

Haiyore! Nyaruko-san
W zasadzie CO można o tym powiedzieć? Mity Cthullu w postaci moe panienek... to jest chore. Bardziej niż chore. I zapewne będę to oglądał. Efekt tego połączenia jest wręcz niesamowicie fazowy. Odniesienia do "Zewu Cthullu" i nabijanie się ze stylu opisywania istot przez Lovercrafta stanowią dodatkowy plus. Oglądam i czekam na Hastura!

Tsuritama
Proszę zapomnieć o tym co pisałem wyżej. To jest dopiero dziwna seria... problem tkwi w tym, że na razie mam wrażenie, że jest dziwna, aby być dziwną. Brakuje mi tu trochę może nie tyle akcji, co nieco większej dynamiki, jakiegoś działania, które występuje w wielu serii o podobnych założeniach. Mam nadzieję, że się jeszcze poprawi i dlatego będę oglądał 2 odcinek.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-04-2012, 07:42   

Eureka Seven AO
Pozytywnie. Naprawdę pozytywnie. Pierwszy odcinek raczej nie był obciążony żadnym bełkotem, ani natłokiem informacji, aby wszystko wszystkim wyjaśnić i stworzyć tło do napisania nowej historii. Co prawda raczej nie trawię wszelkiego rodzaju petów łażących za bohaterami, ale leniwiec jakoś strasznie mnie nie razi... przynajmniej powinno obyć się bez durnowatych elementów komediowych (których w pierwszej Eurece i tak szczęśliwie było mało) z nim związanych.
A idea komercyjnego zwalczania zła jak najbardziej przypadła mi do gustu. Pozostaje tylko czekać na opening.

edit.
Po chwili namysłu:
a) kokodin mieć absolutna racja... kółka być zue, zbędne i brzydkie,
b) relacje między Ao i Naru być zadziwiająco non-anime style (moja generalizować... wiedzieć), co być extrema commodum.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2012, 18:03   

Sakamichi no Apollon 1 - a ja miałem bardzo pozytywne wrażenia. Bohaterowie są ok. Grafika jest bardzo dobra. Charadesign jest ok, a animacja jest niezwykle płynna. Pamiętam jeszcze grę na pianinie z Nodame S1? Widać GIGANTYCZNE postępy. Oczywiście każdy kto się spodziewał anime muzycznego dostanie cegłówką po głowie, bo tego tam nie ma. W sumie spodziewałem się gorszej kopii Nodame, a dostałem coś na porównywalnym poziomie (niestety Nodame bez Nodame to nie Nodame).

Tsuritama 1- Mmm... jakie ładne grzybki. Takie kolorowe i smaczne. Idziemy łowić rybne rybusie :) I ratować świat (w kolejnych odcinkach) :O
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-04-2012, 22:44   

Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead
Time of his life indeed. I Youtube! Zwłaszcza podpis zakładki - Hentai Boy!
Dalszy ciąg odcinka zaskakująco spokojny (jak na tę serię) i przyjazny dla bohatera nawet... i na koniec
Spoiler: pokaż / ukryj
enter the new wampire stalker!
No i powrót Sensei!
Ciekawe kim się okaże pani przewodnicząca klasowa poza tym. To niemożliwe, aby była tylko zwykłą szkolną członkinią haremu. Nie w tej serii!

Lupin III: Mine Fujiko to Iu Onna
Historia jak z amerykańskiego filmu sensacyjnego/noir. Ta seria naprawdę jest wyśmienita i zapowiada się na najlepszą serię sezonu (nie liczę Fate/Zero, jako drugiego łuku - gdybym go liczył, byłaby to mocna konkurencja). Brak ciągłej fabuły może być wadą, ale jeśli poziom pojedynczych historii utrzyma się taki jak w dwóch pierwszych odcinkach nie będzie to zupełnie przeszkadzać.

Sankarea
Zombie to nie problem. Serio. Są tu bardziej creepy rzeczy.

Natsuiro Kiseki
Moje obawy się sprawdziły, kamień zdaje się dominować serię... ale z kolei zmieniłem zdanie, to nie jest wcale złe :D Seria okazuje się bardzo miłą i lekką komedią obyczajową z dodatkiem nadnaturalnego kamyka. Ciekawe są też różne reakcje na odkrycie u każdej z bohaterek. No i ogólne założenie odcinka... tak dawno nie widziałem tego rodzaju problemu, to urocze ;D
Sometimes girls fly in Shimoda - cudny tytuł kolejnego odcinka ;D A kolega brata bohaterki wyraźnie zaczyna badać sprawę.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2012, 13:58   

Co ogladam:

Acchi Kocchi
2 męskie postacie i 3 żeńskie, dobry balans. Do tego świetny dobór charakterów. Wychodzi z tego komedyjka z dobrym humorem, oraz dużą ilością słodyczy.

Fate/Zero 2
Chyba nie muszę tłumaczyć :)

Jormungand
Dużo akcji, ostatnio nie oglądałem żadnego anime osadzonego w takich realiach. Pierwsze wrażenie, przypomina mi film "Pan życia i śmierci", który wysoko oceniam. Postacie też się mi podobają widać że każdy z drużyny ma jakiś inny charakter.

Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead
Heh, nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, ale zrobili to doskonale. 100% keep.

Medaka Box
Czytuje mange, więc anime jest musem.

Sankarea
Z odcinka na odcinek robi się ciekawiej. Sądziłem że zombie będzie tematem przewodnim, ale najwidoczniej się mylę. Z przyjemnością będę dalej oglądać.

Zetman
Pierwszy odcinek mi się nawet spodobał, drugi już znacznie mniej. Poczekamy zobaczymy, ale jest na granicy dropa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-04-2012, 14:41   

NecroMac napisał/a:
przypomina mi film "Pan życia i śmierci",

Jakby nie patrzeć, to jest to zupełne przeciwieństwo tego filmu... Nie ma co porównywać, autorzy nie mieli pojęcia o tym, jak wygląda fucha handlarza bronią.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-04-2012, 15:00   

Sakamichi no Apollon 01 - póki co miłe zaskoczenie jak na coś puszczanego w paśmie Noitaminy (znanej obecnie głównie z młodzieżowych gniotów w stylu Fractale czy Guilty Crown). O tym, jak dużo będzie muzyki w tym anime trudno stwierdzić po pierwszym, wstępnym odcinku, ale za to całkiem nieźle zostały zarysowane relacje między bohaterami. No i chyba najbardziej udany opening z wiosennych serii.

Tsuritama 01 - zawiązanie dość podobne do tego w wyżej wymienionym anime, tyle że zamiast jazzu dostajemy kosmitów i bohaterowie są bardziej irytujący (być może arab z gęsią okaże się interesujący). Cóż, może seria się jeszcze rozkręci...

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-04-2012, 16:17   

Zetman- Naprawdę jestem zły. Pozmieniali i cała historia poszło w cztery litery. Po następnym odcinku pójdzie drop. Poszli na łatwiznę i skróty. PRZECZYTAJCIE LEPIEJ MANGĘ, KTÓRA JEST REWELACYJNA W SWOJEJ KATEGORII.

Sakamichi no Apollon 1 - Tu jestem naprawdę zaskoczony. Fajne są relacje bohaterów i szkoła wygląda bardziej normalnie niż innych seriach. Kreska tez wyglada zachęcająco. Coś czuje ,że będzie z tego coś lepszego niż BECK. Nodame tez bardzo lubię, ale jest słodkawą komedyjką w pozytywnym sensie.

Tsuritama - Pozytywne wrażenie mam, ale byłoby lepsze dla tej serii, gdyby bardzo nie skupiali się na męsko- męskich relacjach.

Jormungand - Z braku laku dobrej serii z gatunku action nie będę marudził. Zetmana popsuli. Tego nie wybaczę. Znowu Zetman. Seria Jormungand ma dosyć ciekawy pomysł , ale jak kilka osób zauważyło ma niezbyt gdzieniegdzie logiczna. Bohaterowi nie sa tacy wyraziści , ale spodziewam się fajnych misji.

Eureka AO- Nie popsuli. Alleluja

Tasogare Otome x Amnesia- Bardzo fajne trollowanie ze strony ducha i plus pokazanie z dwóch perspektyw całej akcji w odcinku. Zabawne.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-04-2012, 18:27   

Acchi Kocchi (tam i tu?) łepizod 2 był już całkiem śmieszny. Przynajmniej lepszy niż poprzedni. To się nadal snuje ale powoduje uśmiech lub nawet śmiech.
Spoiler: pokaż / ukryj
2 sceny były wręcz parskogenne, domek z mięsa i czekoladki z żabim mięskiem (po konsumpcji coś mnie wzięło)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KossteK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2012, 17:45   

Obejrzałem sezonowe zaległości, m.in.

Sakamichi no Apollon - Whoa, mam swoją serię sezonu, która całkowicie wciągnęła mnie w swój magiczny wir. Dawno nie oglądałem nic z takim przejęciem. Już na samym początku opening, który zrobił na mnie podobne wrażenie jak niegdyś op do Honey & Clover (w tym przypadku prawdopodobnie duży wpływ miała na to Yuki). Co mamy dalej, postaci, klimat, dialogi wszystko mi tutaj idealnie współgra i tworzy spójną interesującą całość. Zapowiada się naprawdę coś niesamowitego, także czekam na więcej.

Tsuritama - Hmm, dostajemy pokręconą i tęczową serię z wędkowaniem w tle, jest nieźle i sympatycznie.

Eureka Seven Ao - Jeśli komuś podobała się pierwsza Eureka, przy AO będzie bawił się równie dobrze, sama koncepcja pozostała bez zmian. Tak więc warto.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2012, 20:06   

Zetman 1

Hmm... Kamen Rider Dark najwyraźniej team upujący się z Hikari Sentaiem później ;P
Dość pośpiesznie, dziadzia za mało, szybko traci się kontakt z kumplem i nie wiadomo jak się z nim zaprzyjaźnił... Może dlatego, że 13 odcinków sprasowali to co powinno być przynajmniej dwoma w jeden.
Scena w wannie, hmm... Bardziej powinienem zadzwonić na policje niż w przypadku GC, ale przynajmniej działająca na poważnie, gdzie w GC to było tylko "lol maltretowanie".
Może być. Pod pewnymi względami lepsze niż SS Omega i Accel World, choć powiedziałbym że znacznie.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-04-2012, 21:20   

Eureka Seven AO - nadzieje są może niekoniecznie wielkie, ale stawiam orzeczkę dość wysoko, bo odgrzewane kotlety przejadły mi się już za czasów różowego Darker than Black. W tym przypadku mogli zrobić, jak pan Kawamori w przypadku Evola i puścić dwa odcinki pod rząd, bo tak to akcję ucięli w połowie początkowego "trzęsienia ziemi". Ale jest ok. Oby Ao był jednak mniej denerwujący niż Renton (na razie tak wygląda, ale nigdy nic nie wiadomo).

Ginga e Kickoff!! - dzieci próbują stworzyć drużynę piłki nożnej... Oglądam to chyba tylko z mojej niedawno przebudzonej miłości do serii sportowych, bo przy każdym odcinku rozsądek krzyczy "daj sobie spokój!". Zwłaszcza przy tak denerwującym głównym bohaterze. Owszem, chłopak jest energiczny, a przy tym głupi, irytujący i... kocha piłkę, ale nie potrafi w nią grać... Ale nieeee, przecież jego "talent" niedługo się objawi. I nikt mi nie powie, że ta dziwuszka z początku zrzuci tyle kilogramów! Ale nie... zrzuci, czołówka nie kłamie.

Jormungand - spodobał mi się pomysł i zaczęłam czytać mangę... by po 4 rozdziałach dać sobie spokój, bo było nudno, ale może przy anime wytrwam, zwłaszcza że chcą zekranizować całość. Cóż... powiedzmy, że inna manga tego pana mnie w ogóle nie przekonała. Tu zobaczymy. Ale lubię te klimaty mimo wszystko.

Kuroko no Basket - próbowałam zabrać się za mangę razy kilka i dopiero pierwszy odcinek mnie zmotywował, żeby znowu po to sięgnąć i tym razem wsiąkłam na dobre. Jeśli nie utną tego po pierwszym sezonie, to może wyjść z tego jedna z sympatyczniejszych serii sportowych. I jaką to ma ładną grafikę! :D

Sakamichi no Apollon - podobnie jak wyżej - manga bardzo mi się spodobała, ale problem tkwi w tym, że teraz jest w dość nerwalgicznym dla bohaterów punkcie, a fabuła anime nawet nie dojdzie pewnie do zalążka tej sytuacji... I całość będzie taka niepełna. No nic, zobaczymy. Spodziewam się pocztówki, ale przynajmniej oprawa dobra. Ta gra na perkusji była niesamowita...

Sankarea - czyli coś zupełnie nie w moim stylu, a co paradoksalnie przypadło mi do gustu i mam ochotę wiedzieć, co będzie dalej. Mimo ecchi (w anime w ogóle go o dziwo nie ma) i traumy głównej bohaterki. Bohaterowie w porządku, fabuła w porządku i jakoś lecimy co tydzień do przodu.

Tsuritama - dziwadło sezonu, które... może wyjść różnie. Jedno jest pewne - blondaska odstrzeliłabym już dawno, ale ma fajną... "siostrę"(?!). Reszta wyjdzie w praniu.

Uchuu Kyoudai - manga (znowu) to porządny kawałek kosmicznie doprawionego kina obyczajowego, które płynie sobie raz szybciej, raz wolniej, ale jednak przeważa tempo umiarkowane. Poznajemy Muttę, poznajemy Hibito i całą resztę wraz z kolejnymi krokami w stronę ich marzeń. I o ile na papierze nie czuję tak bardzo tego tempa, to anime wydaje mi się ciut... za wolne? Ale w mandze brakuje Hiroakiego Hiraty :3

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group