FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
  Final Fantasy
Wersja do druku
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-05-2005, 10:55   Final Fantasy

Nie grałam w Fajnala ale patrzałam jak mój bracik w to gral.Jest spox, albo
film który mają wydać widziałam z niego dużo reklam,które były takie dokladne,
a muza normalnie boska,chciałabym zobaczyć ten film, mój brat prubowal go ściągnąć z Japonii i udało mu sie, ale nie dziala.I tak za wszelką cenę przysięgam że go zobaczę..
Co wy myślicie o Final ... @_@

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2005, 11:01   

Mowa o Advent Children, czy o Spirits Within? ACh wyjdzie dopiero we wrześniu, nie mam pojęcia kiedy w Europie- mam nadzieję, że kiedyś wyjdzie... i czekam z niecierpliwością :P Jak się nie pojawi u nas, to się jakoś zdobędzie ten USAński, byle tylko z napisami. A Spirits Within było już daaaawno- i na mój gust to nie jest prawdziwe FF, co widać zresztą po tym, jak chłodno przyjęty został ten film...
A w FF zagraj, bo warto ;]

(Btw. temat o FF już jest, chyba w dziale o grach)

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2005, 11:13   

jak chodzi ogry to FF7 ma być odnowione na PS'a 3 (czyli widać już powód dla którego można kupić konsolę^^"),a advent Children'ów widziałem zwiastun z E3, i faktycnie może być ciekawe (w tym w podórnaniu do innych widac kilka ciekawych ujęć) treść raczej jako taka będzie, mam tylko nadzieje żep ostaci nie zawalą..
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-05-2005, 12:14   

Zagram,ale jak się w tym skapne co robić...a napewno to kiedyś nastąpi :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-05-2005, 21:53   

Ryuzoku napisał/a:
jak chodzi ogry to FF7 ma być odnowione na PS'a 3 (czyli widać już powód dla którego można kupić konsolę^^"

Nie ma być... Po prostu Square zrobiło tech-demo, aby pokazać możliwości PS3. I tyle.
Kiedy fani rozdmuchali plotkę, że "będzie FFVII na PS3", prezydent kwadratowych oficjalnie zaprzeczył.
Btw, ciekawostka - na PS2 było tech-demo FF VIII :]

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-05-2005, 12:59   

Vel, słyszałem że ACh ma mieć premierę w Japonii i USA w tym samym czasie. Europa to już inna sprawa.

Recepta na odblokowanie kompa przez brata: kupić PS2 + Final X (/X-2) i młody z głowy na co najmniej miesiąc :D

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2005, 17:38   

W Japonii dzień po USA, tak pisało przynajmniej na ostatnim trailerze ;P A w Europie... cóż, nic tylko modlić się. A jak nie, to przynajmniej mieć nadzieję.

Co do FF7 na PS3- owszem, nic nie wskazuje na to, by takowa gra miała powstać- tamten filmik to było tylko demo technologii.

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elnarya Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lis 2005
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 07-11-2005, 19:04   

Ja juz ogladalam ACh i bylo zajefajne, super grafika, debesciackie postacie i przedewszystkim swietnie pociagniety watek z FFVII. Naprawde szczerze polecam. A odnosnie samej gry to uwazam ze wszystkie czesci FF sa super (osobiscie gralam tylko w VII, VIII, IX, i mam zamiar rozgromic X i X-2, tylko czasu mi brakuje ;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7480987
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2005, 20:44   

Zaliczyłem FF7,8,9 lecz najbardziej byłem zachwycony ósemką ponieważ był tam Squall, jedna z moich ulubionych postaci serii. Wszyscy uważają, że FF7 był najważniejszy i najwspanialszy, być może i tak ale ten świat nie przemawiał do mnie, zbyt dziwaczny. Ale serię darzę wielkim sentymentem, aczkolwiek są inne, ciekawsze rpgi.

FF AC, to był strzał w 10. Jest to kontrowersyjna animka, zdania są podzielone, aczkolwiek ja jestem zachwycony. Juz nie chodzi o spektakularne ujęcia walk, dla mnie KLIMAT rządził i był przysłowiową kropką nad i ;)
Powrót do góry
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2005, 22:30   

AC dobry jest. Uematsu, jak zwykle, rewelacyjny. Fabuła, jak zwykle w adaptacjach filmowych, szczątkowa, choć o dziwo, nawet trzyma się kupy.


No i ten brak grawitacji..
Powrót do góry
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-11-2005, 22:33   

Trzyma się ale wielu osobom nie podoba sie podejście do sprawy. Być może mają rację, jednak ja nie przygotowywałem się na jakieś buuum fabuły bo przez niecałe półtora godziny nie da się upchać zawiłej historii. Na to potrzeba z 14 epeków conajmniej.
Mnie się oglądało miło;)
Powrót do góry
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 13-11-2005, 23:28   

Ja się tak obśmiałam na AC, jak dawno na żadnym filmie. Ten skok do bahamutka był śliczny! :D

Spoiler dla osób, które nie grały
Cytat:


A Aeris wykazywała zadziwiającą żywotność jak na trupa, co mnie dość irytowało, ale ja w ogóle za nią nie przepadam. Czy jestem jedyną osobą, która woli Tifę? :>


Faktem jest, że grę znam do połowy (potem musiałam oddać T_T ), więc niektóre rzeczy mi ślicznie zaspoilerowało, ale trudno. Fabułę potraktowano winrarem, to było widać wyraźnie, osoba, która nie miała styczności z grą w ogóle nie wiedziałaby, o czym ten cały film jest. Za to niektóre sceny były wstawione na siłę - ten moment nad jeziorkiem wrzucili tylko po to, żeby Vincent mógł zaszpanować płaszczem (ja tam nie narzekam, akurat tego pana lubię :D). Ogólnie rzecz biorąc - film tylko dla miłośników serii, dla reszty całkiem przeciętny, nawet słaby.

*miłośniczką serii jestem, ubawiłam się przyzwoicie, dlatego akurat nie odradzam oglądania, tylko ostrzegam - nie dla wszystkich.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2005, 07:45   

Tak samo seria FF, nie jest dla wszystkich. Znam kumpla który gra ale ni w ząb nie wie o co chodzi. Jeśli lecą fmv to on je skipuje O_o, no bez przesady, aż takie nuuuudne i brzydkie to nie są.
Tu zaczynają się schody, powiedzcie sami, czego oczekiwaliście po AC? co można zrobić fabularnie względem 7 części? Ja się nastawiłem na nieskrępowaną animację, która przecedzi mój mózg. Nie doszukiwałem się ideologii, zresztą kto poiedział, że jest to kontynuacja FF7? to tylko dodatek do gry właściwej, po to by FF7 jeszcze raz dobrze sie sprzedało, cel się powiódł, na rynku oryginalnym jak i na torrentach;)
Fakt jest taki, że teraz taka moda, spowolnione tempo, bullet time, fascynacja skośnookich Matrixem, to wszystko widać na filmie.
Takie czasy nastały, nieskrępowane akcje, portfele nabite, widz wychodzi z oczopląsem z kina.
Powrót do góry
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 06 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2005, 14:46   

No cóż, ja od początku nie spodziewałem się rewelacji fabularnych :P. Bawienie się w sequel FF7 to hermetyczność na właśne życzenie, co więcej ciężko (o ile to w ogóle możliwe) rozbudowaną fabułę rodem z finali PS'owych zmieścić w jednym filmie. Tales of Eternia pokazał że na jeden wątek można poświęcić trzynaście odcinków, a takich wątków, zwłaszcza pobocznych, które są główną siłą jrpg obok zabawy z szukaniem przedmiotów i dopakowywaniem postaci, jest sporo :P. Zatem porządna adaptacja jrpg pewnie byłaby długa niczym Inu Yasha.

Zatem postawiono na akcję, sceny walki i klimat, co im wyszło na dobre. Matrixowanie trochę irytowało, ale widać taka moda :P. Ogólnie film mi się podobał ze względu na fajerwerki graficzne i co więcej nie zarżnęli klimatu. Dobra produkcja dla fanów, a nawet nie-fan napatrzy się co niemiara.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-11-2005, 18:11   

Hmm, oglądałem z nastawieniem "pokazówka animacji". Rozgryzienie fabuły(czego?) było możliwe na podstawie dwóch trailerów.

A od strony technicznej wyszło świetnie. Jesliby potraktować AC jako trochę dłuższy AMV, to jest świetnie. Rewelacyjnie. Miodzio.

Poza Bahamutem. Design jak z VII czy może IX. Fuj. Oryginalny był, po prostu, najlepszy.


A, czy oprócz prezentacji limit breaków blondaska ktoś jeszcze się popisywał swoimi? Jakos umknęło mi to?


Iri, ninja. Ani jedna, ani druga ^^
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 11 Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group