FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.
Galeria :: So_Dakki (6)
Yuko_02
++++-
Yuko_01
+++/-
Spike_book
++++/
Tytuł: Yuko_02
Wycięłam z odpowiedniego ujęcia, dodałam czerwone oczka i ramkę. Bardzo podoba mi się kolorystyka i ogólnie klimacik avka ^^
Dodano: 10-06-2007, 16:47
Tytuł: Yuko_01
Nic specjalnie skomplikowanego - wycięcie + ramka. Avek sprawia wrażenie punkowego, ale taki nie jest ;] Przynajmniej nie taki był mój zamiar ;P
Dodano: 10-06-2007, 16:49
Tytuł: Spike_book
Jeden z moich ulubionych avków, świetne ujęcie, które znalazłam zupełnie przypadkiem. BTW, tytuł książki trzymanej przez Spike'a to 'Walking On The Moon' ;]
Dodano: 10-06-2007, 16:58
Lust
++++/
Cactuar
-----
Dakki
-----
Tytuł: Lust
Avek, który towarzyszył mi na samym początku mojej przygody na tanuku. Animowany, bo zawsze uwielbiałam ruchome łobrazki, ale po jakimś czasie spędzonym tutaj zrozumiałam, że większą satysfakcję daje mi obrazek statyczny, który przyciąga równie wielką uwagę co obrazek animowany ;]
Dodano: 10-06-2007, 17:23
Tytuł: Cactuar
Zrobiłam go jeszcze za czasów mojej wielkiej miłości do serii gier Final Fantasy.
Dodano: 09-07-2009, 20:02
Tytuł: Dakki
Moja Dakkuś, do której po dziś dzień mam ogromny sentyment. Wersja mangowa i powiem szczerze, że to chyba jej najładniejsze ujęcie, a przejrzałam wszystkie 23 tomy Soul Hunter - mordęga (zresztą ciężko mi dogodzić). BTW, zupełnie zapomniałam o tej galerii i o cudownej Lust, którą tu umieściłam :*
Dodano: 09-07-2009, 20:07
Widok: prosty / rozszerzony

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group & Avatar Gallery © 2004 Crack