FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Anty Pary
Wersja do druku
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 02-02-2009, 21:17   Anty Pary

Był już temat typu "Łączymy postacie w pary"
To ja proponuje na odwrót
Teraz podajcie pary które są w pewnym sensie narzucane w anime ale nie pasują do siebie
na przykład ja uważam tak :

Kiba&Hinata - W ogóle nie jest pokazane żeby ten Kiba ją podrywał ale według mnie założenie jest takie że mają się zejść .Ale w ogóle nie pasują do siebie .
Naruto&Sakura - moim zdaniem w ogóle nie pasują do siebie
Ino&Shikamaru - ja bym wolał żeby on był z Temari ale po przedostatnim endingu chyba jest ta nutka niepewności
Tomoyo&Tomoya - Jednak wolę Tomoye razem z Nagisą

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
RappaR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-02-2009, 22:51   

Lelouch i Suzaku.
Ippo i Takamura.
Kenichi i Odin.
Simon i Lagann.
Setsuna i Saji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2071260
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-02-2009, 20:54   

Co powiecie na trójkąt?
Birdy Cephon Alteria/Tstomu Senkawa + Nataru oczywiście była jeszcze trzecia* osoba do pary ale już nie w tej serii. Moim zdaniem to jest prawdziwie narzucony związek o ile można to tak nazwać. Widać że Birdy i Nataru to stara para (nie wiemy jeszcze czy romantyczna czy nie), ale Tstomu nie pasuje ani do Birdy ani do Nataru :] a musi się z nimi użerać bo jedynym wyjściem w jego sytuacji była by śmierć.

edit--------------------------------------------------------------------------------------------------
Dla Mai-chan wszystko :] (no prawie) anime to oczywiście Tetsuwan Birdy DECODE 2
ps zielony avatar Mai-chan był ładniejszy

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 05-02-2009, 02:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shadow Dancer Płeć:Kobieta


Dołączyła: 26 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-02-2009, 00:17   

Naruto:
Naruto x Sakura - NAruto z ADHA i Sakuro - różowa, rozwrzeszczana awanturnica... Za dużo tego dobrego.
Kiba/Shikamaru x Ino - No cóż... Nie mogę sobie wyobrazić Ino z żadnym z nich. Już chyba bardziej z Naruto...
Bleach:
Ichigo x Orihime - jako, że jestem zagorzałą przeciwniczką istnienia Inoue, mówię nie wszelkim związkom z nią.
Hitsugaya/Ichimaru x Matsumoto - jak z Ino. Jakoś nie mogę przypasować tej pani do nikogo, a już zwłaszcza do tych dwóch.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Shadow Dancer dnia 05-02-2009, 00:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 05-02-2009, 00:34   

Wiecie co, ale ja naprawdę proszę o podawanie 1. serii, z których pochodzą dane anty-pary 2. POWODÓW, dla których uważacie ich za anty-parę.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2009, 17:31   

RappaR napisał/a:
Lelouch i Suzaku.

:E

Oglądając sobie anime takich par dziesiątki znajdowałem... a teraz mam problem ze wskazaniem.

Wszystkie możliwości z Naruto - Sasuke i Sakura, Sakura i Naruto - głupie, nieuzasadnione uczucia, a jeszcze bardziej głupie i nieuzasadnione ich trwanie w tych uczuciach(szczególnie przypadek nr 1). "Och Sasuke! Zrobię dla Ciebie wszystko, mogę się nawet zabić, co z tego że wcale mnie nie toffasz!"

O wiem! Niech żyje School Rumble. Tenma(vel. kamień zamiast mózgu ) oraz wspaniały Karasuma-kun (vel. rysujący mangę żółw?). Jak ja ich nie lubię.

I tak na ten moment to tyle. Bye-nii.

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 05-02-2009, 17:57   

Achmed napisał/a:
"Och Sasuke! Zrobię dla Ciebie wszystko, mogę się nawet zabić, co z tego że wcale mnie nie toffasz!"

Słuchaj
Sasuke może i jest lekko "przyciśnięty" ale pomyśl sam
Twój brat Zabił ci całą rodzinę
moim zdaniem bardziej wolał byś się zemścić(co się okazało zgubne) niż szukać dziewczyny
a po drugie
Sakura jest przynajmniej lepsza jak Ino
przynajmniej pamięta o swojej miłości ...

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Achmed Płeć:Mężczyzna
Hurry Starfish ^.^


Dołączył: 11 Paź 2008
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2009, 18:05   

Sasuke jest beznadziejny, jedna wielka trauma, a Sakura to idiotka - tak sądzę, ale nie napisałem tego i nie o to chodzi. Chodzi mi o wszystkie związki jakie w tej serii można zaobserwować, są beznadziejne.

"Sasuke przyprowadzę Cię za wszelką cenę do wioski! Tylko po to żyję i trenuję! Co z tego, że ty wcale tego nie chcesz" - głupi upór, to nawet nie o to chodzi że Sasuke jest obrażony na cały świat.

Cytat:
moim zdaniem bardziej wolał byś się zemścić(co się okazało zgubne) niż szukać dziewczyny

Pewnie i tak, ale chodzi tu raczej o Sakurę niż Saska. Sakura to debilka i nie rozumie jak jej się mówi "nie". Po za tym jakoś trudno mi uwierzyć w wielką miłość 10-latki, która trwa przez wiele lat mimo tego, że obiekt jej uczuć nigdy jej nie okazywał sympatii. Co więcej nawet jej parę razy ładnie powiedział, żeby się odwaliła.

Swoją drogą... sorry za OT.

_________________
"Don't believe in you, who believes in me."
"Don't believe in me, who believes in you."
"Believe in you, who believes in yourself."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
406070
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2009, 17:42   

Do głowy przychodzą mi 2 anty-pary:

Irie x Kotoko (Itazura na Kiss) – pasują do siebie jak pięść do nosa. On – zimny, oschły, inteligentny. Normalnie chodzący ideał (ten ideał to ironia, żeby było jasne):

Spoiler: pokaż / ukryj
najlepszy uczeń w szkole, idealny student, lekarz.

Ona – naiwna, słodka idiotka, i

Spoiler: pokaż / ukryj
pielęgniarka, która nie potrafi nawet poprawnie wbić igły, czy zmierzyć ciśnienia.

Totalna tragedia, zresztą kto oglądał, ten wie.

Light x Misa (Death Note) – tu jest podobnie, jeśli chodzi o cechy charakteru, z tym że Irie nie był psycholem-mordercą, i para z Itazury

Spoiler: pokaż / ukryj
zamiast zabijać ludzi, ich leczyła.


Aczkolwiek maleńki plusik dla pana z Itazury należy się za to, że rzeczywiście kochał swoją wybrankę. Fakt, że jego początkowy stosunek do Kotoko był tragiczny, po

Spoiler: pokaż / ukryj
ślubie

też nie najlepiej radził sobie z okazywaniem uczuć, ale jednak ją kochał.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-02-2009, 18:39   

Urufu napisał/a:
Irie x Kotoko (Itazura na Kiss) – pasują do siebie jak pięść do nosa.

Właśnie idealnie do siebie pasują - oboje są siebie warci. Lepiej nie mogło się skończyć, przynajmniej nikomu innemu nie stała się ta straszliwa krzywda. Parą są idealną, a to, że są parą najgorszą z najgorszych, wynika z niebotycznej kumulacji głupoty i chamstwa.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altramertes Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Gru 2008
Skąd: Opoczno
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2009, 22:43   

Zdecydowanie Orihime&Ichigo. Pasują do siebie jak... no nijak i w tym problem. Chociaż nie, to nie jest to! Problem powstanie wtedy, gdy Kubo zechce ich ze sobą połączyć... a niestety parę faktów na to wskazuje. Wtedy Bleach do końca zejdzie na psy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6953258
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 16-03-2009, 19:41   

Moim zdaniem( czemu właśnie na szczęście zaprzeczyła Manga) jakby Naruto miał się ożenić z Sakurą to pisałbym listy, żeby w Naruto było o jedną Sakurę mniej

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
aliaren Płeć:Kobieta
yadda yadda~


Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2009, 00:02   

Zgadzam się z parą IchigoxOrihime jako wybitnie niedopasowaną. Ichigo jak Ichigo, Orihime żywiołowo nie cierpię. Zanudziliby się razem na śmierć.

To samo Tenma i jej kappa, którego imienia za nic nie mogę sobie przypomnieć. Właściwie w School Rumble wszystkie pairingi toleruję wyłącznie na komediowo... chyba nie da się traktować ich na serio.

Z kolei popieram Melmothię co do Irie i Kotoko. W pełni na siebie zasługują, tylko strach pomyśleć, że geny mogliby przekazać dalej >_< Nie zmusiłam się do skończenia serii, więc nie wiem, czy im się na końcu jakieś dzieci urodziły...

Wracając do tasiemców, NarutoxHinata. Z podobnych przyczyn, co pierwsza para. Przy czym Orihime przeszkadza mi dużo bardziej, niż Hinata. ale z kolei Rukię lubię mniej niż Sakurę, co wyrównuje stopień mojej niechęci.

Na koniec Setsuna i Maryśka. Mogłyby sobie ręce podać z Orihime >_> Poza tym wizja Setsuny z kimkolwiek to dla mnie stanowczo za wiele xD

_________________
see without looking
hear without listening
breathe without asking

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5376666
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-04-2009, 13:48   

aliaren napisał/a:
Z kolei popieram Melmothię co do Irie i Kotoko. W pełni na siebie zasługują, tylko strach pomyśleć, że geny mogliby przekazać dalej >_< Nie zmusiłam się do skończenia serii, więc nie wiem, czy im się na końcu jakieś dzieci urodziły...

Niestety tak i dlatego żywiołowo sprzeciwiam się tej "parze". Niby na nic lepszego od siebie nawzajem nie zasłużyli, ale... Takich jak oni, powinno się odizolować od społeczeństwa, koniecznie osobno i zabronić wszelkich kontaktów (zwłaszcza płciowych) z innymi istotami, dla dobra ludzkości.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agita Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2009, 18:36   

A ja tam nie wiem czemu, ale przez cała serie Clannad after story czekałam tylko az Tomoya rozejdzie sie z Nagisa ;P Było jej tam przesadnie dużo co chyba zniszczyło moje dobre zdanie na jej temat ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group