FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Cytaty z anime
Wersja do druku
llooll Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2010, 17:20   Cytaty z anime

Witam!
Szukam jakichś cytatów z anime.
Mam zamiar kupić nieśmiertelniki więc proszę bez jakichś głupot, ale jako wielki fan anime chciałbym mieć jakiś cytat na jednej z blaszek.
Interesują mnie cytaty o tematyce:

Przyjaźń ( że jest najważniejsza, że bez przyjaciół bylibyśmy nikim, ze dla przyjaciół zrobimy wszytko, coś w ten deseń)

Rodzina ( coś o rodzinie, że są ważni, że jesteśmy wdzięczni za wychowanie ogółem takie jakby poważne i pozytywne o rodzinie)

Marzenia (że każdy ma jakieś marzenie i powinniśmy nie ustanie do niego dążyć)

mnie ciężko jakiś konkretny sobie przypomnieć ale wiem że w FMA i FMA:B, Naruto, One Piece było sporo fajnych tekstów...

Jeśli możecie podawajcie cytaty w języku polskim jak i japońskim oraz tytuł anime z którego to jest.

Z góry dzięki za pomoc!


Ostatnio zmieniony przez llooll dnia 25-07-2010, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-07-2010, 17:24   

... Przecież na nieśmiertelnikach nie pisze się cytatów.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-07-2010, 18:02   

llooll napisał/a:

Przyjaźń ( że jest najważniejsza, że bez przyjaciół bylibyśmy nikim, ze dla przyjaciół zrobimy wszytko, coś w ten deseń)


"Przyjaźń jest najważniejsza. Bez was byłbym nikim, zrobię wszystko by was chronić!" - Bleach, ep 87.


llooll napisał/a:
Rodzina ( coś o rodzinie, że są ważni, że jesteśmy wdzięczni za wychowanie ogółem takie jakby poważne i pozytywne o rodzinie)


"Gdyby nie rodzina, bylibyśmy zupełnie innymi ludźmi. Łączy nas z nimi nierozerwalna nić przeznaczenia, to jedni z najważniejszych dla nas ludzi na świecie i nie powinniśmy o nich nigdy zapominać." - Naruto, ep 51.


Cytat:
Marzenia (że każdy ma jakieś marzenie i powinniśmy nie ustanie do niego dążyć)


"Jesteśmy tym, czym są nasze marzenia. Bez nich, jesteśmy niczym, dlatego trzeba nieustannie do nich dążyć, aby się spełniły a wraz z nimi stajemy się silniejsi!" - Bleach, ep 153.

Mam nadzieję, że pomogłem ~.^

PS - na Twoim miejscu załatwiłbym sobie nieśmiertelniki takie z trzema blaszkami i na każdej dał jeden z tych cytatów. W mojej opinii to jedne z najpiękniejszych cytatów w Anime, a może i w ogóle.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-07-2010, 18:12   

Vodh napisał/a:
W mojej opinii to jedne z najpiękniejszych cytatów w Anime, a może i w ogóle

Żaden twój cytat nie wytrzymuje konkurencji z cycatem:

Cytat:
Przyjaźń jest całym mym życiem - i dlatego broniąc jej, bronię siebie. Nic innego się nie liczy.

z 35 epizodu Pokemonów. Świetnie definiuje rolę przyjaźni w życiu każdego porządnego człowieka - w przeciwieństwie do Twoich cytatów.

PS. I też mam nadzieję, że pomogłem ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-07-2010, 18:15   

No fakt, ten cytat który podałeś faktycznie lepiej oddaje rolę przyjaźni. Kurcze, szkoda że takie nieśmiertelniki z więcej niż trzema blaszkami z cytatami z anime to już by mogło być trochę dużo, bo mimo wszystko ten który mnie się najbardziej kojarzył z przyjaźnią dalej uważam za piękny i chyba chciałbym go mieć na nieśmiertelniku, ale musząc wybrać chyba faktycznie zdecydowałbym się na ten który Ty podałeś.

llooll, jak już zrobisz nieśmiertelniki to koniecznie się podziel z nami, co na nich umieścisz ^^

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-07-2010, 21:35   

Skoro nieśmiertelniki, to może z legendarny tekst z pewnych subów do Fate/Stay Night?

Emiya Shirou napisał/a:
People die if they are killed!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
llooll Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2010, 22:20   

Vodh tekst o rodzinie świetny... chciałem sprawdzić kto dokładnie walnął taki tekst... ale w 51 epku Naruto nie ma nic takiego... mógłbys to dla mnie sprawdzić?
Bo chciałem zrobić coś takiego:

"cytat" - Naruto Uzumaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-07-2010, 23:11   

Naruto w życiu nie widziałem, a w Bleachu dużo dziwnych rzeczy gadali, ale jestem na 90% pewien że nie akurat w takim kształcie i na 99%, że w innych odcinkach (ale jakby co to pewnie wszystko Ichigo, to w jego stylu). Cytaty są autorstwa mojej skromnej osoby - jeżeli zamiast postaci z anime wystarczyłaby Ci na nieśmiertelniku "szycha" (??) "fandomu" (??? :D) to możesz ewentualnie dać ten cytat jako mój, szczerze mówiąc myślę, że { "..." - Vodh } będzie wyglądało czadowo :D

(c), (r), Moshi-entertainment. Goran no suponsaa no teikyou de okurishimasu ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2010, 03:07   

A ja nie widziałem Pokemonów, a cytat wymyśliłem... Jako ten troll rzeczny na górze. ;)

Ale dam szczerą radę - zajrzyj do tego tematu, który zdublowałeś (i z którym winno się scalić ten temat). Z dużym prawdopodobieństwem coś tam znajdziesz.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 14:13   

Ja tylko chciałbym zauważyć, że nieśmiertelniki mają służyć do identyfikacji osoby - nie zawierają więc cytatów i złotych myśli, a dane osobowe/numer identyfikacyjny. Po takim jaki ty proponujesz jedyną możliwą identyfikacją byłoby: "to fan Naruto był". Dodatkowo blacha na której zmieściłaby się dłuższa sentencja musiałaby być albo bardzo duża, albo napis musiałby być tak mały, że aż nieczytelny.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
llooll Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2010, 19:22   

są 2 nieśmiertelniki grawer możliwy z obu stron...
1 poświęcam właśnie na to czym kiedyś były nieśmiertelniki... czyli moje dane osobowe.
2 mam mieć taki sam? bez sensu dla mnie, przecież nie jadę do Wietnamu na wojnę.
I fakt, możliwy obszar do zabazgrania na jednej stronie blaszki to 2x3 cm, a to mało na takie długie cytaty. Ale mogę je ukrócić tak zęby zachowały sens.
Czekam na kolejne cytaty, w temacie z ulubionymi cytatami większość jest śmieszna głypia albo coś i wgle nie na temat jaki ja szukam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-07-2010, 20:27   

Proszę, wikicytaty:
Naruto
Bleach

Nie podejmę się przeczytania wszystkich, w wybranie właściwego musisz pobawić się sam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group